Dėl dabartinio gyvenimo būdo nutukimo dažnis didėja. Netinkamas maistas, tinkamo miego trūkumas sukelia žmonėms svorio padidėjimą. Dėl papildomo tūrio, susidarančio aplink juosmenį, galite atrodyti nepatogiai. Papildomas svoris ne tik nėra malonus žiūrėti, bet ir gali sukelti rimtų sveikatos problemų, tokių kaip širdies problemos, astma ir kt. Vienas iš veiksmingų svorio metimo sprendimų yra užsirašyti į brangias sporto sales ir samdyti asmeninius trenerius. Tačiau tai gali būti netinkama biudžetui visiems. Ne visi gali sau leisti investuoti į sporto sales ir specialias dietos programas. Šis straipsnis atskleidžia keletą nuostabių patarimų tiems, kurie nori žinoti, kaip numesti svorio turint biudžetą.

Patarimai, kaip numesti svorio esant griežtam biudžetui

Kaip numesti svorio dėl griežto biudžeto?

Norint numesti svorio, reikia daug mankštintis tokiuose rinkiniuose kaip kardio kartu su kryžminėmis treniruotėmis ir joga. Jei žmogus turi riebalų tam tikrose kūno vietose, jis turi dirbti ir sutelkti dėmesį į tai.

11 geriausių patarimų, kaip numesti svorio dėl griežto biudžeto:

Matome, kad daugelis žmonių nenori mokėti didelių sumų sporto centre, nes negali to sau leisti. Bet jie nori numesti svorio. Namuose numesti svorio yra šiek tiek sunku, nors nieko nėra praktiškai neįmanoma. Taigi čia yra straipsnis žmonėms, turintiems ribotą biudžetą, tačiau norintiems atsikratyti papildomų kilogramų.

1. Gerkite daug vandens:

Vanduo yra svarbiausias svorio metimo programos elementas. Jame nėra 200 procentų kalorijų, o geriant daug vandens, galima numesti svorio. Vanduo pagreitina medžiagų apykaitą, taip pat padeda pašalinti toksinus iš organizmo. Tai taip pat gali skatinti gerą virškinimo sistemos darbą. Geriant daug vandens prieš valgį, gali sumažėti apetitas ir sumažėti potraukis maistui. Tačiau nepatartina gerti vandens tarp valgymų arba iškart po valgio, nes tai gali sukelti virškinimo sutrikimus ir neleisti įsisavinti maistinių medžiagų iš maisto.

2. Valgykite lėtai:

Valgyti lėtai yra gera praktika, kurios laikomasi daugelyje šalių, pavyzdžiui, Japonijoje. Šios taisyklės paslaptis yra ta, kad valgydami lėtai esate linkę mėgautis maisto skoniu ir jį vertinti. Dėl to atsiranda visiškas pasitenkinimo alkio jausmas. Valgydami lėtai, sumažinsite bendrą suvartojimą, sumažindami papildomų kalorijų kiekį.

3. Įvertinkite savo porcijas:

Porcijų kontrolė yra būtina planuojant numesti svorio. Mėgavimasis sunkiais patiekalais ir didelėmis maisto porcijomis gali padidinti suvartojamų kalorijų kiekį ir apsunkinti virškinimą. Dėl lėtesnio metabolizmo organizme energijos perteklius kaupiamas riebalų pavidalu. Mažesnės porcijos padeda greitai pajusti pilnatvės jausmą. Pasirinkę nedideles kelių elementų porcijas, galite gauti mažai kalorijų, maistingą maistą.

4. Suplanuokite savo maistą iš anksto:

Esant įtemptam darbo grafikui, gali būti, kad neturite pakankamai laiko gaminti maistą namuose ir todėl pasikliauti greitu maistu. Tai lemia didelio kalorijų kiekio, greito maisto vartojimą. Tai ne tik padidina svorį, bet ir padidina cholesterolio kiekį. Savaitinis maitinimo planavimas gali sutaupyti daug laiko, o jūs galite mėgautis skaniu maistingu naminiu maistu, su minimaliomis pastangomis.

5. Valgykite tą patį kiekvieną dieną:

Kasdien valgyti tą patį yra įprastas svorio metimo triukas. Nors tai gali pasirodyti šiek tiek nuobodu, kasdien laikydamiesi to paties mitybos plano galite sutelkti dėmesį į tai, ką tiksliai norite nusipirkti ir ko galite išvengti.

6. Nepirkite greito maisto

Greitas maistas yra didžiausias priešas tiems, kurie nori numesti svorio. Greitas maistas, pavyzdžiui, saldainiai, šokoladas, mėsainiai ir picos, yra tik kalorijų švaistymas, dėl kurio užsikimšusios arterijos ir padidėja juosmens linijos. Laikykitės atokiau nuo greito maisto.

7. Valgykite vaisius:

Vaisiai yra maistingi maisto produktai. Jie yra puikus vitaminų, mineralų ir maistinių skaidulų šaltinis. Vaisiuose taip pat gausu antioksidantų, kurie padeda atkurti prarastas ląsteles. Valgydami vaisius prieš valgį galite jaustis sotūs ir padėti suvartoti mažiau maisto. Valgyti sveiką vaisių yra geriau nei gerti sultis.

8. Paklauskite savęs, ar tikrai to norite?

Dažnai pasitaikanti klaida yra griebtis nereikalingų pagundų. Išgalvota pakuotė ir nauji daiktai lentynoje gali priversti pirkti daiktus, kurie gali pakeisti jūsų sveikatos tikslus. Praleiskite daug laiko spręsdami, ar tikrai norite šio daikto ir kaip jis gali paveikti jūsų svorį.

9. Išlaikyti maisto biudžetą:

Žmonės dažnai išleidžia daugiau maisto, nei savo mėnesio EMI. Maistas prašmatniuose restoranuose ir hiper rinkose yra brangus, ypač jei tai yra egzotiškos versijos. Taisyklė yra nustatyti griežtą maisto biudžetą ir pirkti tik sveikus, ekonomiškus daiktus. Gaukite biudžetinį dietos planą, norėdami numesti svorio!

10. Pirmiausia valgykite sveiką maistą:

Jei turite šaldytuvą, kuriame yra šviežių vaisių ir didelis pyrago gabalas, ką pirmiausia turėtumėte pasirinkti? Valgydami sveiką maistą, pavyzdžiui, vaisius ir daržoves, galite pripildyti pilvą ir neturėsite vietos pyragui. Gerai suplanuokite, kad su biudžetu sukauptumėte savaitės mitybos svorio metimo planą.

11. Pratimas:

Tai yra svarbiausias svorio metimo programos aspektas. Pratimai nebūtinai turi būti atliekami brangiose sporto salėse. Norėdami numesti svorio, galite daug kardiotreniruotės, pavyzdžiui, plaukioti, vaikščioti, bėgti, bėgti ir praleisti.

Taškai, kurių reikia nepamiršti greitai numesti svorio:

Prieš planuodami svorio metimo programą, turite atsižvelgti į kai kuriuos pagrindinius dalykus:

1. Nustatymas:

labai svarbu išlikti ryžtingam. Daugybę kartų mes susiviliojame žiūrėdami į modelio valandos stiklo figūrą ir pradedame sportuoti, akimirksniu laikydamiesi dietos numesdami svorį. Po savaitės ryžtas eina į metimą ir mes grįžtame prie normalaus. Tai neigiamai veikia mūsų kūną, nes mes be jokios priežasties pripratome prie dietos. Žmogus turi būti labai reguliarus, kad ir ką darytų, o ne tik palikti jį viduryje. Taigi prieš pradėdami vykdyti bet kokią veiklą lauke ar namuose, paruoškite mintis, kad ketinate tai daryti bent 4–6 mėnesius, nes prieš tai pokyčių nematyti.

2. Kantrybė:

Mes pradedame, atliekame pratimus mėnesį ir paliekame tarpą, tarkime, po mėnesio ar dviejų. Kodėl? Nes mes nematome pokyčių. Taip atsitinka daugumai paauglių merginų. Taigi būkite kantrios ponios. Skirkite savo kūnui laiko priprasti prie pratimų. Tai tikrai parodys rezultatus.

3. Treniruokitės kiekvieną dieną:

nusipirkite kompaktinį diską, kuriame demonstruojami kardio ir jogos pratimai. Įvairios žvaigždės, tokios kaip shilpashetty ir bipasabasu, savo žiūrovams ir gerbėjams išleido savo kompaktinį diską. Juos galima nusipirkti bet kurioje muzikos parduotuvėje, nes jie suteiks jums patarimų, kaip pradėti, kokius pratimus atlikti. Treniruokitės kiekvieną dieną ryte po kompaktinio disko. Tačiau nepraleiskite treniruočių. Treniruotės valanda yra būtina, nes niekas nėra lengva, kaip sakoma.

4. Mitybos režimas:

turite ribotą biudžetą. Negali sau leisti brangios dietologės. Nesijaudinkite. Paprastas grynasis tyrimas padėtų jums nuspręsti, ką valgyti ir ko ne.

  • Pradėkite nuo kūno valymo. Būtina detoksikacija ryte. Pradėkite nuo 2 stiklinių vandens arba 1 stiklinės drungno vandens su medumi ir citrina. Tai veikia stebuklingai.
  • Vakarienė turėtų būti lengva kaip oras. Tuo metu negalima vartoti angliavandenių. Reikėtų suvartoti tik šiek tiek baltymų. Riebalus, kurie galiausiai kaupiasi mūsų kūne, sunaudojame vakarienei. Taigi laikykite jį kuo šviesesniu. Įtraukite vaisių ir daržovių.
  • Valgykite toliau trumpais intervalais. Pasimėgaukite vaisiais, sultimis ir riešutais. Taip pat galima vartoti sausainius, tokius kaip virškinimas, marie auksas.
  • Negalima valgyti jokio išorinio maisto. Tenka aukotis ant junks ir kepti.

Kai esi pasiryžęs ko nors pasiekti, pinigai niekada neturėtų būti kliūtis. Nors pinigai gali nusipirkti geros įrangos ir treniruoklio, jos trūkumas niekada nėra pasiteisinimas numesti svorio. Svorio netekimas įvyks tik dėl savimotyvacijos ir jausmų kontrolės. Planuodami savo tikslus ir jų laikydamiesi, galite greitai tapti tinkami kaip smuikas. Kaip sakoma, pinigai negali tau nupirkti visos laimės. Daug ką galite padaryti neišleisdami bombos.