Ar ieškote linksmo ir efektyvaus svorio metimo būdo? Didėjant gyventojų, kenčiančių nuo nutukimo, plaukimas svorio metimui greitai populiarėja tarp daugelio kitų pratimų formų. Tai padeda priaugti raumenų masės tonizuojant kūną, todėl tai yra vienas iš efektyviausių svorio metimo būdų.

Plaukimas yra puikus pasirinkimas žmonėms, turintiems fizinių apribojimų, taip pat norint žymiai numesti svorio. Geras maudymasis šaltame vandenyje yra puikus būdas mėgautis geriausiais ir norimais rezultatais. Perskaitykite šį straipsnį, kad gautumėte greitų patarimų ir naudos, jei norite pasirinkti plaukimą svorio metimui.

TOC:

Ar plaukimas padeda numesti svorio?

Patarimai, kaip numesti svorio plaukiant

Geriausi smūgiai plaukiant greitai numesti svorio

Kiti plaukimo privalumai sveikatai

DUK

plaukimas svorio netekimui

Ar plaukimas padeda numesti svorio?

Taip! Plaukimas yra naudingas norint numesti svorio. Skirtingai nuo bet kokių kitų sporto treniruočių, jis padeda tonizuoti raumenis, nes treniruoja visą kūną. Vanduo sudaro pagalvėlę jūsų kūno raumenims ir kaulams, todėl jaučiasi lengvas. „Ite e“ padeda sudeginti visas jūsų kūno kalorijas, todėl tai yra viena geriausių širdies ir kraujagyslių pratimų formų. (1) Plaukimas taip pat apima rankas, kojas ir šerdį, nes jūsų kūnas nuolat turi būti vandenyje. Būtina išlaikyti subalansuotą mitybą kartu su fizine veikla.

Patarimai, kaip numesti svorio plaukiant:

Štai keletas patarimų, kurie padės susidaryti rutiną ir jos laikytis norint efektyviai numesti svorio ir tonizuoti raumenis. (2)

 1. Mitybos koregavimas vaidina svarbų vaidmenį mažinant svorį ir tinkamai sportuojant, plaukimas nėra išimtis. Degalų papildymas baltymų kokteiliu ar dubeniu daržovių užpildys jus ir padės išvengti nereikalingų užkandžių.
 2. Ankstyvas rytas yra puikus laikas maudytis prieš valgį. Taip yra todėl, kad jūsų kūnas energijos pavidalu naudoja kūno riebalų atsargas ir taip sudegina papildomas kalorijas.
 3. Plaukimas suteikia jums viso kūno treniruotę ir puikią kardio formą, suteikiančią norimų rezultatų.
 4. Intervalo treniruotės yra dar vienas būdas, padedantis sudeginti daugiau kalorijų. Vienu ratu atpalaiduokite tempą, o kitu plaukite kuo greičiau, todėl rutina tampa įdomi.
 5. Jei plaukdami norite padidinti atsparumą vandeniui, maudymosi kepuraitės dėvėjimas yra puikus sprendimas. Padeda sudeginti daugiau kalorijų, padidindamas greitį.

Geriausi smūgiai plaukiant greitai numesti svorio:

Keli judesiai, kuriuos jūsų kūnas atlieka plaukimo zonoje, vadinami smūgiais. Kiekvienas iš šių smūgių yra skirtingas ir padeda efektyviai numesti svorio.

1. Krūtinė:

Plaukimas krūtine svorio metimui

Tai vienas iš lėtų ir patogių metodų, geriausiai tinkančių pradedantiesiems. Iš pradžių, kai jums reikia laiko, kad sugautumėte metodą, tai yra geriausias smūgis, kurį galite išbandyti, nes galite laisvai plaukti, nesirūpindami judesiais. Pusę valandos krūtine galite sudeginti apie 200 kalorijų. Tai taip pat laikoma gera kardio treniruotė, padedanti tonizuoti raumenis.

2. Laisvojo stiliaus plaukimas svorio metimui:

plaukimas svorio netekimui

Jei norite greitų rezultatų ir turite šiek tiek plaukimo patirties, laisvuoju stiliumi jums tinka ši technika, nes ji yra orientuota į rezultatą. Šis šios technikos judesys perpjauna vandenį, o ne stumia į vandenį. Tai padėtų, jei turėtumėte labai mažai jėgų įveikti laisvu stiliumi ilgus atstumus. Pusvalandis su šiuo smūgiu gali atsikratyti šimtų kalorijų ir padeda sukurti raumenis.

3. Drugelio smūgio plaukimas svorio netekimui:

Drugelio potėpis

Nors tai šiek tiek sunku atlikti, drugelio smūgis yra technika, sudeginanti daugiausiai kalorijų. Jūsų pagrindiniai ir viršutiniai kūno raumenys treniruojasi šia technika. Tai pagerina jūsų kūno lankstumą ir gali sudeginti iki 450 kalorijų kas pusvalandį po šio smūgio.

4. Nugaros smūgis:

nugaros smūgis

Nugara yra puiki technika, padedanti pašalinti riebalų perteklių iš pečių ir pilvo sričių. Jūsų laikysena ir lankstumas labai pagerėja, nes šis smūgis padeda sustiprinti pagrindinius raumenis. Jei nugara galite atlikti maždaug 30 minučių, galite gauti 250 kalorijų.

Kiti plaukimo privalumai sveikatai:

Plaukimas yra puikus būdas numesti svorio, kai jūsų kūnas juda prieš vandenį, pagerindamas jūsų atsparumą. Jis taip pat turi daug kitų naudos sveikatai, taip pat suteikia rekreacinį efektą. (3) Kai kurie privalumai yra šie:

 • Tai palaiko jūsų kūno tonusą ir formą.
 • Tai padeda sumažinti stresą, nes tai atpalaiduojantis pratimas.
 • Pagerina jūsų laikyseną.
 • Tai stiprina jūsų raumenis.
 • Pagerina širdies ir kraujagyslių sistemos būklę.
 • Tai suteikia jūsų kūnui visišką treniruotę.

Plaukimas gali būti ir pramoga, ir sunki treniruotė. Jei esate žmogus, kuris mėgsta linksmybes kartu su fizine veikla, tada plaukimas yra puikus pasirinkimas. Plaukimas svorio netekimui gali būti toks pat efektyvus kaip bėgimas ar lankymasis sporto salėje, ir jūs galėsite greitai įgauti formą. Jei esate pradedantysis, pradėkite lėtai ir lėtai didinkite tempą. Geriau mokytis prižiūrint specialistui, kol įgysite pasitikėjimo.

Atsakomybės apribojimas: Šiame straipsnyje paminėtos nuomonės yra tik pasiūlymai, pagrįsti tyrimais. Visada geriau pradėti bet kokius naujus mokymus vadovaujant profesionaliam treneriui.

Dažnai užduodami klausimai:

1. Koks yra idealus laikas plaukti norint numesti svorio?

Ans: Iš pradžių visada patariama lėtai pradėti maždaug 20 minučių per dieną tris dienas. Stenkitės palaipsniui didinti laiką, kad jūsų kūnas turėtų pakankamai laiko priprasti prie darbo. Įsitikinkite, kad kruopščiai laikotės rutinos ir nesijaudinate žaismingai vandenyje.

2. Kiek laiko reikia numesti svorio plaukiant?

Ans: Vos kelios plaukimo dienos neduos norimų rezultatų. Turite turėti tvarkaraštį reguliariai plaukioti, kad galėtumėte atsikratyti visų nereikalingų kilogramų. Vidutiniškai žmogus gali prarasti iki 445 kalorijų per dieną, plaukdamas vieną valandą.

3. Kokių atsargumo priemonių reikia imtis plaukiant?

Ans: Plaukimo metu svarbu išlaikyti tinkamą laikyseną. Netinkama laikysena gali sukelti sužalojimus ir nebus veiksminga metant svorį. Pabandykite pasiimti akių apsaugos priemones, kad vanduo netrukdytų jūsų regėjimui.