Tamsius ratilus dažniausiai sukelia miego trūkumas, senėjimas, stresas, nesveikas gyvenimo būdas. Oda po akimis yra labai subtili ir plona, ​​palyginti su kitomis kūno dalimis. Tamsa pastebima, nes venos čia yra daug arčiau odos paviršiaus, todėl ji atrodo tamsesnė. Eteriniai aliejai tamsiems ratams yra tikrai naudingi. Prieš naudojimą eterinius aliejus reikia praskiesti, nes jie yra labai stiprūs.

Naudodami eterinius aliejus tamsiems ratams, vieną lašą aliejaus sumaišykite su 15 ml bet kurio nešiklio aliejaus. Paprastai abrikosų kauliukų aliejus naudojamas kaip nešiklis, nes jis veikia labai gerai.

Eteriniai aliejai tamsiems ratams po akimis

Geriausi eteriniai aliejai tamsiems ratams po akimis:

Žemiau pateikiami keli geri eteriniai aliejai tamsiems ratiliams po akimis ir jų savybės,

1. Ramunėlės:

Ramunėlės tamsiems apskritimams

Ramunėlių aliejus yra priešuždegiminis eterinis aliejus, naudojamas tamsiems apskritimams. Jis linkęs nuraminti odą. Jis taip pat turi antidepresantų ir antibiotikų savybių. Įlašinkite vieną lašą ramunėlių į 15 ml abrikosų kauliukų aliejaus, kuris yra nešiklis. Lengvai bakstelėkite aliejaus mišinį po akimis. Venkite aliejaus tepimo ant vokų ir nesiartinkite prie akių.

2. Palmarosa:

Palmarosa tamsiems ratams

Palmarozos aliejus yra labai naudingas gydant odos problemas, nes turi antibakterinių ir antiseptinių savybių. Tai labai geras streso malšintojas ir mažina nerimą bei nervinį išsekimą. Palmarosa aliejus taip pat pasižymi veiksmingomis drėkinančiomis ir atjauninančiomis savybėmis. Vienas lašas Palmorosa aliejaus, sumaišytas su bet kokiu tinkamu nešikliu, švelniai užlašinamas ant tamsių apskritimų ir paliekamas per naktį.

3. Smilkalų aliejus:

Smilkalų aliejus tamsiems ratams

PIRKITE ČIA

Tai vienas geriausių eterinių aliejų, skirtų tamsiems apskritimams, nes pasižymi odos tamsumo išblukimo savybėmis. Tai sukelia pasitenkinimo, atsipalaidavimo ir psichinės ramybės jausmą. Tai sumažina nerimą, stresą ir pyktį. Į maždaug 15 ml bet kokio nešiklio aliejaus įpilkite 1 ml smilkalų aliejaus. Šį mišinį reikia atsargiai tepti po akimis. Taikydami uždarykite akis. Palikite.

4. Gvazdikėlių aliejus ir smilkalų aliejus:

Gvazdikėlių aliejus ir smilkalų aliejus tamsiems ratams

Gvazdikėlių aliejus, sumaišytas su smilkalų aliejumi, labai tinka tamsiems ratams. Tai padeda pagerinti kraujotaką ir taip pat yra geras natūralus priešuždegiminis vaistas. Paimkite 2 lašus gvazdikėlių aliejaus, 7 lašus smilkalų aliejaus, 7 lašus citrinos sulčių, šiek tiek vitamino E aliejaus. Visi ingredientai gerai sumaišomi ir laikomi butelyje. Šį mišinį tepkite kiekvieną vakarą ant tamsių apskritimų, kad sumažėtų.

5. Rožių pelargonijų eterinis aliejus:

Rožių pelargonijų eterinis aliejus tamsiems ratams

PIRKITE ČIA

Tai vienas geriausių aliejų tamsiems apskritimams po akimis. Tai sumažina patinimą. Jis taip pat turi anti-senėjimo savybių. Du lašus rožių geranijos aliejaus reikia gerai sumaišyti su maždaug ½ šaukštelio alavijo gelio. Norėdami gauti greitų rezultatų, pabandykite gauti gryno alavijo gelio. Šį mišinį švelniai tepkite po kiekviena akimi kiekvieną dieną prieš miegą.

6. Pankolių eterinis aliejus:

Pankolių eterinis aliejus tamsiems ratams

PIRKITE ČIA

Kitas geras eterinis aliejus, mažinantis paburkimą ir tamsius ratilus, yra pankolių aliejus. Nustatyta, kad jis vaisingas išlygina raukšles ir tonizuoja odą. Sumaišykite vieną lašą pankolio aliejaus su ½ šaukštelio kokosų aliejaus ir tepkite ant pažeistos vietos po akimis. Netepkite ant akių vokų ar per arti akių.

7. Levandų eterinis aliejus:

Levandų eterinis aliejus tamsiems ratams

Levandų aliejus yra vienas geriausių aliejų paakiams. Jis turi neįtikėtinų savybių, kurios labai tinka odai. Jis turi daug antioksidacinių savybių ir yra populiariausias aliejus pasaulyje. Reguliariai tepant ant akių levandų aliejų, jis atpalaiduoja akis ir sukelia miegą. Įlašinkite vieną lašą levandų aliejaus į ¼ arbatinio šaukštelio kokosų aliejaus ir gerai išmaišykite. Masažuokite šį aliejų po akimis prieš miegą.

8. Kiparisų eterinis aliejus:

Cypress eterinis aliejus tamsiems ratams

PIRKITE ČIA

Kipro aliejus laikomas neįkainojamu ir brangiu brangakmeniu, nes jis nuostabiai mažina tamsius ratilus. Tai taip pat padeda pašalinti skysčių perteklių, susikaupusį po akimis, sukeliančius paburkimą. Vieną lašą kipariso aliejaus, sumaišyto su ½ šaukštelio taukmedžio sviesto, reikia švelniai užtepti ant tamsių apskritimų ir palikti per naktį.

9. Rozmarino eterinis aliejus:

Rozmarinų eterinis aliejus tamsiems ratams

PIRKITE ČIA

Sakoma, kad rozmarino aliejus padeda sumažinti tamsius ratilus ir paburkimus. Jis yra priešuždegiminis, taip pat padeda pašalinti vandens perteklių. Mirkykite švarų medvilnės gabalėlį į panaudotą žaliosios arbatos maišelį ir įlašinkite lašą rozmarino eterinio aliejaus. Švelniai patrinkite šią medvilnę po kiekviena akimi.

Eteriniai aliejai turi daug gydomųjų ir atkuriamųjų savybių, kurios labai naudingos sveikatai ir grožiui. Eteriniai aliejai yra naudingi tamsiems ratams, nes jie skatina kraujotaką po akimis ir mažina paburkimą. Aliejai puoselėja odą ir taip pat ją šviesina. Jie taip pat gydo pažeistą odą. Jie padeda sumažinti stresą ir nuramina akis, suteikdami gerą miegą.