Tamsūs apskritimai yra dažna problema, su kuria susiduria tiek vyrai, tiek moterys. Tiesą sakant, niekas nemėgsta jų turėti. Jūs turite jį pašalinti arba atlikdami veido procedūrą, arba galite naudoti tamsaus apskritimo šalinimo kremus. Tamsūs apskritimai verčia jus atrodyti pavargę, o to priežastis gali būti sunkus darbas, bemiegės naktys, stresas ar bet kokia kita sveikatos problema. Natūraliai galite pašalinti tamsius ratilus per 2 dienas. Niekas netiki tuo faktu, kad tamsų ratą galima pašalinti per 2 dienas. Taip, čia yra vadovas, kaip pašalinti tamsius ratilus per 2 dienas be aštrių chemikalų ir namuose. Tai gana ekonomiškas metodas, be jokių pastangų ir jį gali atlikti kiekvienas, turintis keletą ingredientų, kurių dažniausiai galima įsigyti namuose. Patikrinkite juos čia.

Kaip natūraliai pašalinti tamsius ratilus per 2 dienas

Populiariausi būdai pašalinti tamsius ratilus per 2 dienas:

Nors daugelis švaisto pinigus nereikalingiems produktams su aštriomis cheminėmis medžiagomis, kad galėtų susidoroti su tamsiais ratais, šiame išsamiame straipsnyje paaiškinta, kad tai nereikalinga ir švaistoma. Nereikia išleisti pinigų rinkoje parduodamiems produktams. Yra geresnių būdų nei šie produktai, kurie suteikia greitą rezultatą ir sumažina tamsius ratilus per 2 dienas.

1. Aloe Vera gelis tamsiems ratams:

Aloe Vera gelis tamsiems ratams

Aloe Vera gelis turi stebuklingą galią greitai atsikratyti tamsių apskritimų. Jei paklaustumėte, kaip per 2 dienas atsikratyti tamsių ratų, pirmiausia nedvejodami atsakytume į alaviją. Tai tinkamai drėkina odą ir pašalina pigmentaciją po akimis. Jis taip pat turi priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių, taip pat sumažina bet kokį patinimą ir dirginimą, todėl alavijo gelis yra gerai žinoma priemonė tamsiems ratiliams.

Kaip taikyti:

 • Naudokite medvilninį tamponą, kad po akimis teptumėte Aloe Vera gelį.
 • Palikite ten 10-15 minučių.
 • Nuvalykite jį drėgnu rankšluosčiu.
 • Taikykite 2 kartus per dieną, kad gautumėte geresnį rezultatą.

Kaip gauti geriausius rezultatus?

Tai galite padaryti ryte ir prieš miegą. Tai greitai ir greitai parodys rezultatus.

2. Žaliosios arbatos maišeliai tamsiems ratams:

Žaliosios arbatos maišeliai tamsiems ratams

Kaip natūraliai pašalinti tamsius ratilus per 2 dienas? Tai dar vienas atsakymas jums. Žaliosios arbatos maišeliai yra veiksmingas ir paprastas būdas pašalinti tamsius ratilus. Atsižvelgiant į šių dienų įtemptą ir įtemptą gyvenimo būdą, dažniausiai laiką leidžiame prieš nešiojamąjį kompiuterį ar televizorių, todėl kyla susirūpinimas dėl tamsių ratų. Žaliojoje arbatoje yra antioksidantų, kurie padeda pašviesinti odą. Be to, žaliojoje arbatoje yra tanino, kuris turi sutraukiančių savybių. Tai padeda sutraukti išsiplėtusias kraujagysles aplink akis ir sumažina patinimą.

Kaip taikyti:

 • Arbatos maišelius išvirkite vandenyje.
 • Atvėsinkite juos, kad atvėstų.
 • Ant akių uždėkite šaltus žaliosios arbatos maišelius.
 • Palikite ten 20 minučių.
 • Nuplaukite akis vandeniu.

Kaip gauti geriausius rezultatus?

Norėdami gauti geriausius ir greitus rezultatus, galite tai padaryti kiekvieną dieną. Tai suteiks jums greitą palengvėjimą nuo juodų apskritimų po akimis.

3. Argano aliejus tamsiems ratams gydyti:

Argano aliejus tamsiems ratams gydytiArgano aliejus pasižymi anti-senėjimo savybėmis ir šiuo metodu galite lengvai atsikratyti tamsių ratų per 2 dienas. Tai ne tik sumažina senėjimo efektą, bet ir suteikia odai vėsinantį efektą bei leidžia atrodyti jaunai. Jame yra antioksidantų, kurie pašalina nešvarumus ir daro jūsų odą švarią. Argano aliejuje taip pat yra vitamino E ir jis padeda pašalinti tamsius ratilus.

Kaip taikyti:

 • Paimkite šiek tiek aliejaus į ranką.
 • Pirštu patrinkite jį po akimis.
 • Masažuokite šią vietą 10 minučių.
 • Pakartokite tai kiekvieną dieną, kad gautumėte gerų rezultatų.

Kaip gauti geriausius rezultatus?

Geriausias laikas tai padaryti yra prieš miegą. Išbandykite kiekvieną dieną, kad gautumėte greitų ir paprastų rezultatų.

4. Obuolių sidro actas:

Obuolių sidro actas sumažina tamsius ratilus

Čia yra dar vienas metodas ir priemonė, kaip namuose pašalinti 2 tamsius ratilus per 2 dienas. Obuolių sidro acte yra daug mineralų ir fermentų, kurie padeda sumažinti tamsius ratilus ir jūsų oda atrodo jaunesnė. Šis ingredientas taip pat pagerina kraujotaką ir padeda drastiškai atsikratyti tamsių apskritimų. Be to, tai priemonė nuo daugelio odos problemų ir ją galima išbandyti namuose, įmasažuojant į odą. Obuolių sidro acto magiją galite pamatyti per 2 dienas.

Kaip taikyti:

 • Q patarimu galite patepti obuolių sidro actą po akimis.
 • Jis natūraliai išdžius.

Kaip gauti geriausius rezultatus?

Norėdami gauti geriausią rezultatą, atlikite tai 2 kartus per dieną, kad pastebėtumėte tiesioginį skirtumą ir rezultatus.

5. Medus tamsiems ratams sumažinti:

Medus tamsiems ratams sumažinti

Dabar čia yra kita priemonė, kaip per 2 dienas sumažinti tamsius ratilus. Mes visi žinome, koks yra medaus poveikis mūsų kasdieniam gyvenimui. Medus yra puiki priemonė daugeliui sveikatos ir odos problemų. Jis turi antibakterinių, priešuždegiminių savybių. Ji taip pat turi anti-senėjimo savybę, dėl kurios jūsų oda tampa skaistesnė ir jaunesnė. Šis ingredientas yra gana natūralus ir greitai suteikia odai spindesio ir jaunatviškumo. Tepdami medų, pašalinsite tamsius ratilus ir pašviesinsite odą.

Kaip taikyti:

 • Po akimis galite užlašinti lašą medaus.
 • Masažuokite pirštais pagal laikrodžio rodyklę ir prieš laikrodžio rodyklę.
 • Padarykite tai 2 kartus per dieną.

Kaip gauti geriausius rezultatus?

Jūs galite pamatyti nuostabių rezultatų, jei reguliariai to laikotės du ar tris kartus per dieną. Naktį tepkite medų ir palikite per naktį.

6. Rožių vanduo tamsiems ratams:

Rožių vanduo tamsiems ratams

Rožių vanduo yra puiki priemonė sumažinti tamsų ratą per 2 dienas. Jis turi antioksidacinių savybių, todėl stiprina odos ląsteles ir jas atjaunina. Taigi, jis greitai pašalina tamsius ratilus. Toliau rožių vanduo vėsina ir atpalaiduoja odą. Jis tiesiogiai eina po oda ir greitai parodo efektą bei rezultatus. Tai taip pat pagerina kraujotaką. Taigi tie, kurie neturi laiko, bet nori pašalinti tamsius ratilus per dvi dienas, mes tikrai rekomenduotume jiems naudoti rožių vandenį.

Kaip taikyti:

 • Paimkite medvilnines juosteles ir užtepkite rožių vandenį po akimis.
 • Palikite ten 20 minučių.
 • Nuvalykite.

Kaip gauti geriausius rezultatus?

Tai galite padaryti 2 kartus per dieną, kad gautumėte geriausius rezultatus. Tai galite padaryti ryte ir prieš miegą.

[ Žiūrėti daugiau: Kaip gauti šviesią odą per 2 dienas]

7. Agurkas tamsiems apskritimams pašalinti:

Agurkas tamsiems apskritimams pašalinti

Agurkas yra dar vienas atsakymas, kaip pašalinti tamsius ratilus po akimis per 2 dienas. Šis ingredientas gali nuraminti jūsų odą ir yra gera priemonė atsikratyti juodo rato po akimis. Agurkas padeda atpalaiduoti odą ir suteikia vėsinantį poveikį. Jis maitina odą ir taip pat gerai žinomas kaip kraujotakos gerinimo priemonė. Odos problemoms gydyti galite naudoti agurką su daugeliu kitų ingredientų. Tai taip pat padeda drėkinti jūsų odą.

Kaip taikyti:

 • Agurką supjaustykite mažais griežinėliais ir laikykite šaldytuve.
 • Galite laikyti šaldytuve 20 minučių.
 • Išimkite ir padėkite ant akių ir atsipalaiduokite.
 • Padarykite tai 2 kartus per dieną, kad pašalintumėte tamsius ratilus per 2–5 dienas.
 • Taip pat galite įmaišyti šiek tiek citrinos sulčių į agurkų sultis ir patepti jas medvilne po akimis. Tai taip pat gera veido kaukė, skirta pašalinti tamsius ratilus.

Kaip gauti geriausius rezultatus?

Galite reguliariai išbandyti šią priemonę tris kartus per dieną, uždėdami agurką ant akių ir atsipalaiduodami. Tai iškart parodys efektą.

8. Pomidoras tamsiems apskritimams pašalinti:

Pomidorai pašalina tamsius ratilus

Štai dar vienas patarimas, kaip per 2 dienas sumažinti tamsius ratilus. Pomidorai pasižymi puikiomis balinimo savybėmis. Tai padeda greitai atsikratyti tamsių ratų ir patinimų. Tai labai palengvina odos toną ir taip sumažina tamsius ratilus. Pomidoras yra puiki priemonė, padedanti atsikratyti tamsių apskritimų, ir jūsų oda tampa švelni.

Kaip taikyti:

 • Paimkite 1 arbatinį šaukštelį pomidorų sulčių ir pusę šaukštelio citrinos sulčių.
 • Šiuo mišiniu tepkite odą.
 • Palikite ten 10 minučių.
 • Tada nuplaukite veidą vandeniu.

Kaip gauti geriausius rezultatus?

Naudokite šį mišinį 2 kartus per dieną, kad gautumėte gerą rezultatą. Norėdami pašalinti tamsius ratilus, galite naudoti tik pomidorų sultis.

[ Žiūrėti daugiau: Kaip pašalinti tamsius ratilus per 5 dienas]

9. Ricinos aliejaus naudojimas tamsiems ratams:

Kaip pašalinti tamsius ratilus per 2 dienas

Ar kada girdėjote apie ricinos aliejaus savybes kaip natūralų ingredientą, pašalinantį visas negyvas odos ląsteles ir nešvarumus? Tai geriausias būdas pašalinti tamsius ratilus per 2 dienas. Tai padeda atjauninti odą ir pašalinti tamsius ratilus. Ricinos aliejus tinka kovoti su visomis odos infekcijomis. Šiame aliejuje esantis antioksidantas apsaugo odą ir greitai pašalina nešvarumus.

Kaip taikyti:

 • Vatos diskeliu patepkite ricinos aliejų po akimis.
 • Palikite jį ten 15 minučių.
 • Oda sugeria šį aliejų, padeda pašalinti tamsius ratilus ir padidina odos skaistumą.

Kaip gauti geriausius rezultatus?

Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, pakartokite šią procedūrą 2 kartus per dieną.

10. Bulvių sultys tamsiems ratams:

Bulvių sultys tamsiems ratams

Visi žinome bulvių naudą daugeliui plaukų ir odos priežiūros problemų. Nors tai padeda sumažinti įdegį nuo saulės, pigmentaciją ir tamsias dėmeles ant veido, tai taip pat labai padeda greitai sumažinti tamsius ratilus po akimis. Atsižvelgiant į balinimo savybes, jis iš karto daro stebuklus, suteikdamas odai švytėjimo ir spindesio.

Kaip taikyti:

 • Paimkite bulves, sutarkuokite ir išspauskite iš jų sultis.
 • Tepkite jį po akimis.
 • Masažuokite švelniai ir sklandžiai.
 • Palikite 20 minučių.
 • Nuplaukite šaltu vandeniu.

Kaip gauti geriausius rezultatus?

Galite išbandyti šią terapiją du kartus per dieną, kad greitai padarytumėte stebuklus!

Kiti patarimai:

Štai dar keli patarimai ir pasiūlymai, kaip geriausia greitai atsikratyti tamsių ratų po akimis.

 • Gerkite daug vandens, kad sudrėkintumėte odą.
 • Stenkitės miegoti bent 8 valandas per dieną, tai padės išvengti akių išsiplėtimo ir tamsių ratų.
 • Valgykite sveiką maistą. Stenkitės turėti šviežių salotų, vaisių daržovių, pupelių, jogurto, neperdirbto pieno ir kt.
 • Sumažinkite druskos vartojimą, nes organizmas dehidratuoja.
 • Ilgesnį laiką naudodamiesi sistema ir nešiojamuoju kompiuteriu naudokite apsaugos nuo akinimo ir sistemos apsauginius lęšius bei akinius.
 • Kiek įmanoma venkite greito maisto.
 • Pabandykite sumažinti cukraus kiekį savo racione.
 • Reguliariai darykite akių pratimus.

Atsižvelgiant į šias priemones, kaip pašalinti tamsius ratilus per 2 dienas namuose, jos yra gana veiksmingos ir yra gerai žinomos, kad yra populiarios greitai parodant rezultatus. Visas šias priemones galima atlikti greitai ir be jokių pastangų, o visi ingredientai yra lengvai prieinami jūsų virtuvėje. Išbandykite juos, kad gautumėte visiškai natūralius ir efektyvius rezultatus. Jame nėra cheminių medžiagų ir jūs tikrai esate apsaugotas nuo nepagrįsto šalutinio poveikio.