Tamsūs ratilai ir išsipūtusios akys yra įprastos problemos, dėl kurių visi nerimauja. Tai neatrodys gerai ant veido ir negalite to nuslėpti makiažu. Aplink akis esančių kraujagyslių uždegimas sukelia tamsų ratą ir akių paburkimą. Priežastis gali būti bet kokia: nuovargis, miego trūkumas, nuovargis, kai kurios sveikatos problemos. Tamsūs apskritimai mažina jūsų pasitikėjimą. Yra produktų, skirtų pašalinti tamsius ratilus. Bet tai gali būti brangu ir gali netikti visiems odos tipams. Natūralios naminės priemonės yra skirtos šiai problemai sumažinti. Vienas geriausių būdų atsikratyti tamsių ratų ir paburkusių akių yra arbatos maišelis. Arbatos maišelių nauda tamsiems ratams yra neįtikėtina.

Kaip naudoti arbatos maišelius tamsiems ratams po akimis

Kofeinas yra dažnas visų akių gydymo ingredientas. Pagrindinė priežastis yra ta, kad kofeinas padeda sutraukti kraujagysles aplink akis, taigi sumažina paburkimą ir tamsius ratilus. Be kofeino, arbatos maišeliuose taip pat yra antioksidantų ir taninų. Taninai yra atsakingi už arbatos skonį ir spalvą, taip pat gali skatinti sveiką kraujotaką. Taigi, tai padeda sugriežtinti odą. Taigi galite naudoti arbatos maišelius tamsiems ratiliams po akimis gydyti. Tai paprastas būdas, kurį galite padaryti namuose, kai tik turite laisvo laiko. Ramunėlių, žaliųjų, pipirmėčių ir nugaros arbatos maišeliai tinka pašalinti tamsius ratilus, paburkimus, taip pat turi priešuždegiminių ir antialerginių savybių.

Arbatos maišeliai tamsiems ratams po akimis:

Arbatos maišeliai tamsiam ratui po akimis

Kaip tai padaryti:

 • Paimkite du arbatos maišelius (pabandykite pasirinkti arbatos maišelius, kuriuose yra daug kofeino). Galite rinktis juodos arbatos ar žaliosios arbatos maišelius.
 • Paimkite puodelį karšto vandens ir įdėkite į jį šiuos arbatos maišelius
 • Dabar išimkite arbatos maišelius iš puodelio ir sudėkite į indą
 • Šitą indą šaldykite 20 minučių
 • Po 20 minučių išimkite jį iš šaldytuvo ir išspauskite, kad pašalintumėte papildomą skystį
 • Dabar jis paruoštas naudoti

Kaip taikyti:

Atsigulkite ir uždėkite šį arbatos maišelį ant akių. Atsipalaiduokite nuo 15 iki 20 minučių. Tada atsargiai nuimkite arbatos maišelius ir nusiplaukite veidą, kad pašalintumėte dėmes nuo veido

Kaip naudoti:

Tai galite padaryti kasdien, jei turite laiko, darykite tai bent kartą ar du per savaitę. Taigi naudokite arbatos maišelius, skirtus paburkusioms akims, ir gaukite gražias akis.

Žaliosios arbatos kaukė akims:

Žaliosios arbatos kaukė akims

Kaip tai padaryti:

Pagrindiniai šios kaukės ingredientai yra

 • 1 puodelis ekologiškos žaliosios arbatos
 • 1 puodelis kubeliais pjaustyto agurko
 • 4 šaukštai alavijo gelio
 • 2 šaukštai pirmojo spaudimo kokosų aliejaus
 • 2 šaukštai ekologiško medaus

Sumaišykite visus ingredientus maišytuve ir maišykite, kol pasidarys vienalytė pasta. Galite supilti į stiklainį ir laikyti šaldytuve, kad galėtumėte naudoti ateityje. Išbandykite šią žaliosios arbatos maišelių kaukę, kad pašalintumėte tamsius ratilus.

Kaip taikyti:

Į šį mišinį pamirkykite medvilnines pagalvėles ir tepkite po akimis. Palikite 15 minučių ir nuplaukite veidą vandeniu.

Kaip naudoti:

Tokius arbatos maišelius galite naudoti tamsius ratilus akims vieną ar du kartus per savaitę. Atlikite tai kiekvieną savaitę, kad gautumėte laukiamą rezultatą.

Arbatinė turi galią pašalinti tamsius ratilus ir išsipūtusias akis. Neišmeskite panaudotų arbatos maišelių, kad atsikratytumėte tamsaus rato po akimis. Tai patikrinti metodai ir jie neturi jokio šalutinio poveikio. Tai galite padaryti kartą per savaitę, kad gautumėte gražų veidą. Naudoti natūralias priemones yra geriau nei naudoti dirbtinius produktus, kurie gali pakenkti jūsų veidui.