Marshall Bruce Mather III, dar žinomas kaip Eminemas, yra vienas iš labiausiai pripažintų ir talentingiausių reperių pasaulyje. Jis yra ne tik reperis, bet ir dainų autorius, prodiuseris ir aktorius. Jis buvo apdovanotas keliais apdovanojimais ir buvo įvertintas kaip vienas didžiausių visų laikų menininkų. Jis turi milijonus ir milijonus gerbėjų visame pasaulyje, ir žmonės tikrai patiko ir įvertino jo darbą bėgant metams. Ne tik jo talentas, bet ir jo tatuiruotės taip pat buvo labai paklausios. Kiekvienas iš jų turi ypatingą reikšmę jo gyvenime. Kai kurie geriausi „Eminem“ tatuiruočių dizainai yra parašyti kitose pastraipose.

Eminemo tatuiruotė

Eminemo tatuiruočių nuotraukos:

Ar ieškote gerų „Eminem“ tatuiruočių dizaino, kurį reitinguoja seksualios žvaigždės ir kūno meno gerbėjai? Na, čia yra prospektas, kuriame galite rasti „Eminem“ tatuiruotės dizainą, apie kurį svajojate! Tęskite skaitymą ir sužinokite naujausią jūsų norą atitinkančią „Eminem“ tatuiruotę!

1. Eminem Zombie tatuiruotė:

Eminem Zombie tatuiruotė

Daugybė gerbėjų yra suinteresuoti dėvėti naują „Eminem“ tatuiruotę, o viena populiariausių tatuiruočių yra tatuiruotė „Zombie“, kurią dėvėjo skirtingo amžiaus žmonės. Galbūt jums patiks suprasti šią tatuiruotę, nes rašymas ant kūno skirsis nuo įprastų paveikslėlių, nes tai išsipildys jūsų svajonėje. Šios tatuiruotės yra rašytos tamsiomis spalvomis, kurios žiūrovams suteikia baisų pojūtį, tačiau tatuiruodamiesi ant kūno įsitikinkite, kad tai suteiks jums pasitikėjimo savimi ir drąsos.

2. Riešo tatuiruotė su Eminemo „Slim Shady“ trečiuoju albumu:

Riešo tatuiruotė su Eminemo „Slim Shady“ trečiuoju albumu

„Slim shady“ buvo pirmoji Eminemo daina, pasiekusi pirmąją vietą Jungtinėje Karalystėje ir pelniusi daugybę apdovanojimų bei „Grammy“ apdovanojimą už geriausią solinį pasirodymą. Šios „Eminem“ tatuiruotės idėjos reiškia džiaugsmą laimėjus apdovanojimą už ploną šešėlinį Eminemo albumą. Šią tatuiruotę padarė užkietėjęs Eminemo gerbėjas. Jis buvo dažytas tamsiai juodos spalvos atspalviu, o tatuiruotėms taip pat gali būti naudojamas daugiaspalvis rašalas. Šis tamsiai juodo atspalvio rašalas suteiks nepakartojamą išvaizdą.

3. Eminemo tatuiruotė jo gerbėjo kūne:

Eminemo tatuiruotė jo gerbėjo kūne

Pirmiau minėtą tatuiruotę dėvi vienas iš jo gerbėjų kaip duoklę Eminemo hip-hopo dainoms, kuriose kalbama apie meilę, maištą, širdgėlą ir jaunystės pyktį. Eminemo gerbėjai džiaugėsi bet kokia jo tatuiruote, įskaitant kai kurias jo tatuiruotės citatas ir dainų žodžius. Jei esate toks, kuris nori pasidaryti Eminemo tatuiruotę, rinkitės bet kokį ypatingą tatuiruotės stilių, kurį jis turėjo ant savo kūno.

4. Eminemo veido tatuiruotė šventei:

Eminemo veido tatuiruotė šventei

Remiksuota Eminemo tatuiruotė pavaizduota jo ploname šešėliniame albume, kuris buvo pakartotinai sumaišytas ir pavadintas „The Hills“, o šis vaizdo įrašas dar labiau parodo tą eglę. Tai gali būti populiarus albumas tarp visų Eminemo dainų. Ši tatuiruotė siūlo remiksuotą originalios Eminem veido išvaizdą, kuri yra susijusi su „Slim Shady“ albumo remiksu. Ši tatuiruotė yra rusvai raudonos spalvos ir gali būti ištatuiruota „Eminem“ ventiliatoriaus rankoje, kuri suteikia nepakartojamą išvaizdą.

5. Vandens spalvos Eminemo tatuiruotė su savo nuotrauka:

Vandens spalva Eminemo tatuiruotė su savo nuotrauka

Ši estetiškai patraukli kūno akvarelės tatuiruotė primena abstraktų įkvėpimą. Šis akvarelės tatuiruotės dažymas yra šiek tiek tamsesnis nei įprastos tatuiruotės linijos, nes tai suteikia gyvą išvaizdą. Šiame tatuiruotės dizaine Eminemo veidas rašomas ant jo gerbėjo nugaros; tai gali būti menas su kelių akvarelių rašalu. Šios tatuiruotės dizainui naudojami kontrastingi spalvų deriniai, o šios tatuiruotės fonas yra rašytas Eminem veido dangumi su medžiu ir suteikia nepakartojamą išvaizdą, palyginti su kitais tatuiruočių dizainais.

6. Eminemo dukters tatuiruotė:

Eminemo dukters tatuiruotė

Eminemo dukra Hailie Jade jam yra labai brangi. Jos vardas buvo užrašytas ant rankos netrukus po to, kai ji gimė per Kalėdas 1995 metais. Ji buvo tatuiruota vertikaliai, turi labai ploną šriftą ir buvo užrašyta nuo alkūnės iki riešo. Ši tatuiruotė jam yra labai reikšminga, nes ji buvo meilės ir meilės dukrai ženklas. Tai viena geriausių Eminemo tatuiruočių.

7. „Eminem Proof Tattoo“ šriftas ant rankos:

„Eminem Proof Tattoo“ šriftas ant rankos

Šis tatuiruotės įrodymas buvo padarytas 2006 metais balandžio mėnesį. Jis buvo sukurtas atminus geriausią Eminemo draugą Proofą, kuris buvo nušautas. Ant dilbio vertikalioje padėtyje su liepsnomis buvo užrašytas pavadinimas „Įrodymas“. Tai buvo duoklė savo geriausiam draugui, tam, kuris užėmė ypatingą vietą jo širdyje. Tai viena iš didžiausių Eminemo tatuiruočių.

8. Eminemo genčių apyrankės tatuiruotė:

Genčių apyrankė Eminem Tattoo

Genties apyrankės tatuiruotė yra viena geriausių, kurią sukūrė Eminemas. Tai labai paprastas ir tvarkingas dizainas, esantis ant kairiojo riešo ir neturi jokios reikšmės ar simbolio. Tatuiruotė puikuojasi puikiu Eminemo skoniu ir giria jo pasirinkimą.

9. Iškirpkite man Eminemo tatuiruotę ant dešiniojo riešo:

Iškirpkite man Eminemo tatuiruotę ant dešiniojo riešo

„Slit Me“ Eminemo tatuiruotė buvo užrašyta rašalu ant dešiniojo riešo. Tatuiruotė tiesiog sako „Suplyšk mane“, kurioje yra brūkšnys, rodantis riešo kryptį. Naudojamas šriftas yra lotynų anglų kalba ir reiškia Eminemo praeitį, jo sutrikusią gyvenimą ir polinkį į savižudybę..

10. Eminem D šrifto tatuiruotė ant dešinės rankos:

Eminem D šrifto tatuiruotė ant dešinės rankos

„D“ Eminemo tatuiruotė reiškia „Dirty Dozen“, kuris yra Eminemo įgulos vardas. Tatuiruotė buvo užrašyta ant abiejų jo rankų. Dešinėje rankoje yra „D“.

11. Eminemo dėdės Ronnie R.I.P rankovių tatuiruotė:

Eminemo dėdės Ronnie R.I.P rankovių tatuiruotė

Šią tatuiruotę padarė Eminemas po to, kai 1991 metais mirė jo dėdė Ronnie. Jos dydis yra gana didelis, nes prasideda nuo peties ir baigiasi ties riešu. Tatuiruotė atrodo labai meniškai, nes buvo panaudotas didžiulio grybo, kurio kaukolė buvo apsupta pastatų, vaizdas.

12. Puvinys gabaluose Eminemo tatuiruotė ant skrandžio:

Puvinys gabalėliais Eminemo tatuiruotė ant skrandžio

Eminemo tatuiruotė „Rot in Pieces“ buvo užrašyta ant jo bambos. Tai buvo padaryta, kai Maršalas su žmona Kim išgyveno sunkų etapą. Tatuiruotė rodo atvirą kapą, ant kurio kapo akmens užrašytas Kim vardas. Tai yra Maršalo minčių atspindys; apie tai, koks jis buvo nusiminęs, kai Kim jį paliko.

13. 12 Eminemo tatuiruotė ant kairės rankos:

12 Eminemo tatuiruotė ant kairės rankos

Skaičius 12 buvo užrašytas kairėje Eminemo rankoje. Taigi, kai jis sujungia ranką, kai D parašytas ant vieno riešo, o 12-ant kito, tai reiškia D-12. Tai tikrai puiki idėja padaryti tatuiruotę.

14. Eminemo akių tatuiruotė:

Eminemo akių tatuiruotė

Eminemo tatuiruotės kūno piešinyje yra jo draugo portretas kartu su akimis, tatuiruotomis ant rankų. Ši repo žvaigždė taip pat pagerbė savo gyvenimo draugą, įsmeigdama akis į viršutines rankas ir kitas tatuiruočių nuotraukas, kurios veiksmingai simbolizuoja kovas visą gyvenimą.

15. Sveika Jade ir Bonnie & Klaido tatuiruotė ant rankos:

Sveika Jade ir Bonnie & amp; Clyde tatuiruotė ant rankos

Ši tatuiruotė yra Eminemo dukters Hailie portretas su gražiomis rožėmis, rašytomis po juo, taip pat žodžiai Bonnie ir Clyde, kuriuos jis jai skyrė.

Eminemas audros keliu paėmė muzikos pasaulį išleisdamas savo pažįstamą debiutinį albumą; „The Slip Shady LP“ ir jo hitas singlas „My Name Is“. Eminemas gerbėjų buvo plačiai laikomas vienu didžiausių visų laikų reperių ir šiandien, Eminemo tatuiruotės pagerbia jo gyvenime esančius žmones, kurie jam yra labai svarbūs, ir primena jam, kiek jis nuėjo pramogų industrijoje. Šiuo metu Eminemas turi mažiausiai 15 tatuiruočių, kurių kiekviena turi savo prasmę ar atmintį.

Aukščiau yra išsami informacija ir pavyzdinės Eminemo tatuiruočių nuotraukos, įskaitant jo naujausius papildymus, o ne visas tatuiruotes padarė tas pats menininkas, tačiau, mūsų žiniomis, didesnes, tokias kaip Hailie Jade portretai ir dėdė Ronnie, padarė tatuiruočių meistrai ponas animacinis filmas. Eminemas keletą kartų pateko į antraštes, savo kolekciją papildydamas daugybe naujų tatuiruočių.