Ausų tatuiruotės yra mažos ir unikalios, tatuiruočių dizainui tokio tipo ausų tatuiruočių rašte negausite didelio dydžio srities. Tokios tatuiruotės, kurios dedamos arti, taip pat aplink ausį, taip pat yra ribojamos erdvės. Galimi rezultatai yra neįkainojami, todėl tokios ausų tatuiruotės yra būtinos tyrimams ir kainuoja. Dėl ausų srities dydžio būtina užtikrinti, kad grynuosius pinigus panaudotumėte didesniam naudojimui.

Ausų tatuiruotė yra vienas iš dalykų, išreiškiančių jūsų jausmus, nors tai gali būti skausminga, bet ir jautri. Ausų viduje ir išorėje gali būti įvairių stilių ausų tatuiruotės. Yra daug įžymybių, kurios padarė šią ausies tatuiruotę. Tatuiruotė ant ausų atrodo mažytė ir miela.

Geriausios ir stilingos mažų ausų tatuiruotės moterims ir vyrams:

Suraskime čia parodytas mielas ir mažas ausų tatuiruotes, kurios jus nustebins.

1. Už ausies katės dizaino tatuiruotė:

Už ausies katės dizaino tatuiruotė

Tai puiki katės ausies tatuiruotė už ausies. Labai simpatiška mažytė katytė nupiešta juodu rašalu, kuris atrodo aukštyn kojomis. Atrodo, kad ši katė žiūri į šios ponios plaukus. Juodo rašalo tatuiruotė ant šviesios odos atrodo nuostabi.

2. Plunksnų raštas ant ausų tatuiruotės:

Plunksnų raštas ant ausų tatuiruotės

Tai spalvinga maža plunksnos ausies tatuiruotė. Už ausies nupiešta mėlynos spalvos plona plunksna. Ši mėlynos spalvos plunksna už ausies atrodo patraukliai ir puikiai. Kiekviena plunksnų dalis buvo nuostabiai paliesta.

3. Mažytė dramblio dažų tatuiruotė:

Maža dramblio dažų tatuiruotė

Ši tatuiruotė už ausies turi atvirą dramblio dizainą. Vienas mielas mažas drambliukas nupieštas už ausies. Vienintelis juodas kontūras padarytas siekiant suteikti dramblio formą. Tai suteikia patrauklią išvaizdą ausiai ir šis dramblys atrodo brangus visiems.

4. Vidinės ausies kaukolės šešėlio tatuiruotė:

Vidinės ausies kaukolės šešėlio tatuiruotė

Ausų tatuiruotėse yra kaukolės veidas. Šis kaukolės veidas žymi pavojaus ženklą. Sunku ir skausminga turėti tatuiruotes ausies viduje. Yra vienas mažas kaukolės veidas, o po juo – dvi lazdos, laikomos kryžminamos viena su kita.

5. Muzikinės natos simbolinė tatuiruotė:

Muzikinės natos simbolinė tatuiruotė

Ši vidinės ausies tatuiruotė turi nedaug muzikinių natų. Šis ženklas dažniausiai naudojamas vakarietiškoms natoms. Vyras, kuriam buvo atlikta ši tatuiruotė, turi būti įsimylėjęs muziką. Ausies viduje nupiešta visa muzikos natų serija, kad ji būtų sudėtingesnė.

6. Angelo sparno dizainas už ausų tatuiruotės:

Angelo sparno dizainas už ausies tatuiruotės

Šis žmogus turi pusę angelo sparno už ausies. Ši maža galinės ausies tatuiruotė yra didelė, o sparnas yra sujungtas su rodykle, kuri leidžiasi žemyn. Šis žavingas angelo sparnas suteikia žavingą išvaizdą ir atrodo kerintis.

7. Mažų gėlių įprasta ausų tatuiruotė:

Mažų gėlių įprastų ausų tatuiruotė

Tai sensacinga rožių gėlių ausų tatuiruotė su lapais ir erškėčiais. Už ausies nupieštas nedidelis gėlių dizainas, kuris atrodo viliojančiai. Šiai tatuiruotei buvo suteikta tiksli rožių žiedlapių forma ir tai gali patikti mylimam žmogui.

8. 3d poveikis ausų nugaros tatuiruotėms:

3D efektas ausų nugaros tatuiruotėms

Tai 3D efekto mažos ausies tatuiruotė po ausimi. Tai pavojingas vabzdys ir atrodo, kad originalus vabzdys yra padėtas žemiau ausies. Šio vabzdžio veidui ir kojoms suteikiamas tikras poveikis. Ant kaklo atsiranda kojų atspalviai.

9. Povo plunksnų rašto ausų tatuiruotė:

Povo plunksnų rašto ausų tatuiruotė

Ši maža tatuiruotė ausyje apibūdina palankią povo plunksną. Povo plunksnos laikomos laimingomis, ir daugelis žmonių jas laiko savo knygose ar namuose, kad sukeltų teigiamą vibraciją. Tatuiruotė ant ausies šlaito suteikia gerų kreivių.

10. Žvaigždės simbolis už ausies tatuiruotės:

Žvaigždės simbolis už ausies tatuiruotės

Už ausies yra mažų ir didelių žvaigždžių tatuiruotės linija. Didelės žvaigždės yra atviros, o mažos žvaigždės užpildytos rašalu. Žvaigždžių serija už ausies atrodo žavingai ir patraukliai. Šios žvaigždės gali pridėti magijos jūsų gyvenime.

11. Meilės paukščių poros specialioji ausų tatuiruotė:

Meilės paukščių poros specialioji ausų tatuiruotė

Tai romantiška meilės paukščių tatuiruotė užpakalinėje ausyje. Du mieli meilės paukščiai sėdi ant medžio ir ši tatuiruotė gali būti meilužio pasirinkimas. Meilės paukščių tatuiruotė ant jausmingos moters kūno dalies gali sugrąžinti prarastą jūsų santykių žavesį.

12. Juodųjų trikampių simbolinė ausų tatuiruotė:

Juodųjų trikampių simbolinė ausų tatuiruotė

Šiam vyrui buvo atlikta trikampio formos tatuiruotė ant ausies. Visa ausis užpildyta netolygiais trikampio dydžiais. Tatuiruotė padaryta kietu juodu rašalu ir dėl šios tatuiruotės paryškinama visa ausis.

13. Žvaigždė su deimanto rašto ausų tatuiruote:

Žvaigždė su deimanto rašto ausų tatuiruote

Ši ponia padarė mažą ausies tatuiruotę ausies viduje ir išorėje. Vienas deimantas nupieštas ausies viduje, o dvi mažos žvaigždutės – prie ausies. Ši deimantų ir žvaigždžių derinio tatuiruotė atrodo subtiliai ir kviečia išskirtinius komentarus.

14. Beprotiškai kūrybinga tatuiruotė:

Beprotiškai kūrybinga tatuiruotė

Menininkas pridėjo ypatingą kūrybiškumo lygį, kad padarytų šią ausies tatuiruotę. Piešiamas jungiklio dizainas su užrašu ON ir OFF. Žiūrovai gali pagalvoti, kad šio žmogaus smegenys veikia šiuo jungikliu.

15. Saulėtekio personalizuota tatuiruotė:

Personalizuota saulėtekio tatuiruotė

Tai miela vidinės ausies tatuiruotė ant ausies, vaizduojanti Saulės kilimą. Saulė kyla ir skleidžia savo spindulius visame pasaulyje – tai šio tatuiruotės paveikslo prasmė. Saulė kyla visuomet skleidžia teigiamą energiją atmosferoje.

Iš vieno iš šių dizainų galite pasidaryti mažas ausų tatuiruotes ir pristatyti savo žavią asmenybę. Iš įvairių dizainų, tokių kaip gėlė, katė, plunksna ir tt, jums būtų sunku pasirinkti vieną. Nors yra ir daugiau dizaino. Renkantis bet kokį ausies dizainą, turite patikrinti spalvų kokybę, nes kartais susidursite su odos bėrimo problema, todėl būkite atsargūs rinkdamiesi tatuiruočių dizainerį. Pasinaudokite laikinu dizainu ir mėgaukitės ausų tatuiruote iki tol, kol ji išnyks. Jūs gausite gerų komentarų dėl savo ausies tatuiruotės dizaino; Išbandykite unikalų dizainą, kuris parodys jūsų žvalų stilių.