Kai tatuiruotės tampa įniršiu tarp moterų, sąrašo viršūnėje yra apatinės nugaros tatuiruotė. Tai ne tik įkūnija moters moteriškumą, bet ir pabrėžia stilių. Nebestobuliuojama socialinės stigmos, pridedamos prie tatuiruočių, šiuolaikinė moteris mėgsta puikuotis savo kūnu, o kai puošiasi apatinės nugaros dalies tatuiruote, ji pabrėžia tuos subtilius klubų išlinkimus.

apatinės nugaros tatuiruotės dizainas

Apatinės nugaros tatuiruotės gali būti plačios ar nedidelės, tačiau nesvarbu, kokio modelio moterys renkasi subtilią ir šviesesnę spalvų paletę, kad tatuiruotė suteiktų norimą moteriškumą.

Nuotraukos apatinės nugaros tatuiruotės mergaitėms ir berniukams:

Todėl kai kurie dažniausiai reikalavo tiek vyrų, tiek moterų apatinės nugaros tatuiruotės. Naudojant įvairias spalvas, jis tampa gražesnis ir madingesnis, atsižvelgiant į kūno tekstūrą ir spalvą.

1. Gana apatinės nugaros širdies tatuiruotė su sparnais:

Graži apatinės nugaros širdies tatuiruotė su sparnais

Tatuiruotė su širdimi su sparnais yra viena madingiausių tatuiruočių tarp šios kartos jaunimo. Pagrindinė šios tatuiruotės prasmė yra meilė. Kartu su meile ji taip pat simbolizuoja pakilimą, laisvę ir dvasinę prigimtį. Daugelyje vietų šią tatuiruotę atlieka žmonės, praradę artimuosius, simbolizuojantys, kad angelai juos nešė į dangų. Tatuiruotė plačiai matoma merginų apatinėje nugaros dalyje, tačiau kalbant apie dvasinę prasmę, šią tatuiruotę naudoja ir berniukai.

2. Apatinės nugaros tatuiruotės Paukščiai:

Apatinės nugaros tatuiruotės Paukščiai

Tai yra garsiausias tatuiruočių dizainas mergaitėms. Dizainas geriausiai tinka apatinėje nugaros dalyje, nes jis suteikia platų plotą, kad suteiktų tinkamą dizainą. Tai simbolizuoja dangaus laisvę. Spalvotas gėlių dizainas, supantis narvą, suteikia jo grožio. Šią spalvingą tatuiruotę plačiai nešioja merginos, pasiekusios laisvę po stipraus psichinio spaudimo ar kankinimų. Šią gražią tatuiruotę taip pat nešioja moterys, norinčios skristi aukščiau, įgyvendindamos savo gyvenimo tikslus. Tai yra vienas iš geriausių tatuiruočių modelių mergaitėms ant apatinės nugaros dalies.

3. Apatinis nugaros angelas & Demono sparnų tatuiruotė:

Apatinis nugaros angelas & amp; Demono sparnų tatuiruotė

Ši apatinės nugaros tatuiruotė yra ir blogio, ir angelo derinys. Šią tatuiruotę atlieka žmonės, kurie turi minkštą kampą artimiesiems, tačiau tuo pat metu yra blogi priešams. Be tatuiruotės, žodžiai taip pat minimi kreiviais šriftais, kad būtų pridėtas jos grožis. Gražus geltonos spalvos žiedas su angelo sparnu apibrėžia meilę ir aistrą, o mažas juodas ragas ant blogojo sparno – neapykantą ir stiprią kovą. Šią tatuiruotę plačiai atlieka merginos, tačiau ji matoma ir berniukams. Tai vienas geidžiamiausių apatinės nugaros tatuiruotės modelių mergaitėms.

4. Didelė apatinė lotoso tatuiruotė:

Didelė apatinio lotoso tatuiruotė

Lotoso gėlių tatuiruotė yra ne tik gėlių dizainas. Lotosas simbolizuoja nušvitimą, tikėjimą, grynumą, persikūnijimą ir pan. Tai tatuiruotės dizainas mergaitėms Azijos šalyse. Ši tatuiruotė plačiai atliekama skirtingomis spalvomis, turinčiomis skirtingą reikšmę. Balta spalva simbolizuoja tyrumą, mėlyna-savitvardą, raudona-širdį, o rožinė-Budos simbolį. Violetinė reiškia mistiką, o auksas reiškia nušvitimą.

5. Gėlių nugaros tatuiruotė mergaitėms:

Gėlių nugaros tatuiruotė mergaitėms

Gėlių tatuiruotės turi platų dizaino ir stilių pasirinkimą, ir beveik visos jos turi simbolinę reikšmę. Tačiau dažniausiai jie dėvimi dėl savo grožio. Gėlės yra malonės ir grožio įkūnijimas, ir tai yra nenugalimas moterų pasirinkimas tatuiruotėms. Jie suprojektuoti daugybe spalvų ir ypač išsiskiria apatinėje nugaros dalyje, kur juos galima maksimaliai ištempti dėl didesnio aprėpties ploto.

6. Maža apatinė nugaros drugelio tatuiruotė:

Maža apatinė nugaros drugelio tatuiruotė

Daugelio formų ir spalvingų raštų drugelis jau seniai yra mėgstamiausias moterų pasirinkimas. Drugelio tatuiruotė simbolizuoja malonę ir grožį ir sukuria patrauklų dizainą apatinėje nugaros dalyje. Tai pirmas pasirinkimas moteriai, norinčiai pasidaryti spalvingą tatuiruotę. Drugelis simbolizuoja daugybę skirtingų dalykų, tokių kaip laisvė, ugnis, meilė, pasiaukojimas, atgimimas ir tt, pagal tatuiruotėje pasirinktą spalvų derinį. Ši tatuiruotė yra mėlynas drugelis, apsuptas vynmedžių šakų.

7. Graži povo plunksnos tatuiruotė mergaitėms apatinėje nugaros dalyje:

Povo plunksnos tatuiruotė mergaitėms apatinėje nugaros dalyje

Povo plunksnų tatuiruotės dažniausiai dėvimos kaip kūno motyvas. Be to, kad povo plunksna yra susijusi su karališkumu, ji reiškia pasididžiavimą ir aroganciją. Nors kai kurie dėl šių savybių gali dėvėti povo plunksnos tatuiruotę, kiti juos tiesiog laiko patraukliais ir dėvi be jokios ypatingos priežasties. Beveik visada padaryta mėlynos ir žalios spalvos atspalvių, povo plunksnos tatuiruotė turi savo žavesio.

8. Skraidančios erelio tatuiruotė apatinėje nugaros dalyje:

Skraidančio erelio tatuiruotė apatinėje nugaros dalyje

Erelis yra plėšrus paukštis, žinomas dėl savo bebaimiškumo, laisvės, kylančios aukštai danguje ir jauniklių apsaugos. Daugeliui erelis reiškia jėgą, ištikimybę, drąsą ir net vyriškumą. tai populiarus tatuiruočių dizainas tarp vyrų ir moterų, erelio tatuiruotės dėvimos išdidžiai ir dažniausiai rodomos apatinėje moterų nugaroje.

9. Miela apatinė nugaros gulbės tatuiruotė moterims:

Miela apatinė nugaros gulbės tatuiruotė moterims

Gulbė, mylima dėl savo malonės ir grožio, yra taikos ir ramybės simbolis. Moterys mėgsta viską, kas gražu, ir kalbant apie tatuiruotes, gulbė nėra išimtis. Dėl savo asociacijos su gulbe daugelis balerinų mano, kad gulbės tatuiruotė idealiai atspindi jų meilę šokiui.

10. Apatinės nugaros juostelės lanko tatuiruotė su žvaigždėmis:

Apatinės nugaros juostelės lanko tatuiruotė su žvaigždėmis

Moterų tatuiruotės visada turi subtilų prisilietimą, skirtingai nei vyrai, kurie nori agresyviau atrodančių tatuiruočių. Jie yra mažesni ir gražesni ir daugeliu atvejų yra tik mados pareiškimas. Moterys mėgsta lankus ir dažnai mėgsta jas įtraukti į tatuiruotes. Čia pavaizduotas žvaigždės ir suprojektuotas kampu apatinėje nugaros dalyje, tai kerintis kūrinys. Tai yra vienas geriausių moterų apatinės nugaros tatuiruotės dizaino.

11. Skraidančios šikšnosparnio tatuiruotė mergaitėms apatinėje nugaros dalyje:

Skraidančios šikšnosparnio tatuiruotė mergaitėms apatinėje nugaros dalyje

Tatuiruotė su šikšnosparniu yra labai retai randama. Ši unikali tatuiruotė dabar populiarėja tarp vyrų ir moterų. Šikšnosparnio tatuiruotė reiškia tiek teigiamas, tiek neigiamas savybes. Jame yra dorybė, nekaltybė ir motinystė, o negatyvui – mirtis, kaukolės, vampai ir tt Šią apatinę nugaros tatuiruotę įkvėpė super herojus Betmenas. Kinijoje šikšnosparniai laikomi sėkmės, sėkmės ir laimės simboliu.

12. Didelės lelijos gėlių tatuiruotė apatinėje nugaros dalyje:

Didelė lelijos gėlių tatuiruotė apatinėje nugaros dalyje

Lelija, nors ir nėra pagrindinė tatuiruotė, vis dar yra gana populiari. Jis atrodo gražiai, kai vaizduojamas vienas, taip pat su įvairiais kitais dizaino simboliais ir elementais. Lelijų tatuiruotė paprastai yra raudonos, oranžinės, rožinės ir baltos spalvos. Lelija yra taikos, pasiaukojimo, meilės ir aistros simbolis. Raudona lelija šioje gražioje tatuiruotėje reiškia meilę ir aistrą. Gražios šakos aplink gėlę daro ją patrauklesnę.

13. Žvaigždžių tatuiruotė apatinei nugaros daliai:

Žvaigždžių tatuiruotė apatinei nugaros daliai

Žvaigždės šimtmečius fiksavo vyrų ir moterų susižavėjimą. Kaip tatuiruotės dizainas, tai yra tinkamas pasirinkimas, nes jis gali būti suprojektuotas daugybe gražių spalvų ir dailių raštų. Paprastai žvaigždžių tatuiruotės, simbolizuojančios jų astrologinę svarbą, yra labiau papuoštos kaip dekoratyvinės detalės. Nesvarbu, ar tai viena žvaigždė, ar daug, žvaigždės tatuiruotės gerai atrodo bet kurioje kūno vietoje, bet labiau mistinės apatinėje nugaros dalyje.

14. Apatinės nugaros kaukolės maža tatuiruotė su sparnais:

Apatinės nugaros kaukolės maža tatuiruotė su sparnais

Ši tatuiruotė yra paklausiausia tarp apatinės nugaros genčių tatuiruočių. Tatuiruotė sukurta naudojant tamsiai juodą spalvą, suteikiančią milžiniškus pilkus atspalvius, kad suteiktų jai gyvą prisilietimą. Ši kaukolė tatuiruotėje apibrėžia artimųjų mirtį, o sparnai reiškia, kad juos nešioja fėjos. Tai taip pat simbolizuoja žmogaus jėgą kovoti su bet kokiu pavojumi. Tai viena iš gerų genčių apatinių nugaros tatuiruočių mergaitėms.

15. Skorpiono apatinės nugaros tatuiruotės dizainas:

Skorpiono apatinės nugaros tatuiruotės dizainas

Skorpionas nėra įprastas pasirinkimas, kai kalbama apie tatuiruotes, tačiau žinoma, kad mažai kas jas dėvi, nes tai yra Skorpiono zodiako ženklo simbolis. Skorpionas paprastai yra žmonių, gimusių po šiuo saulės ženklu, bruožų ir savybių atvaizdas. Paprastai juodas arba mėlynas rašalas, prie jo pridedamas gėlių dizainas prideda moteriškumo.

Apatinės nugaros tatuiruotės, kurias atlieka vyras ar moteris, visada traukia akį. Kadangi jie turi platų tęstinumą, jie visada suteikia aiškų vaizdą ir yra labai stilingi ir pagrįsti karštomis temomis, kai jas naudoja merginos ar moterys. Taip pat atsiranda nauja klajoklių antspaudų tatuiruotės tendencija, kuri taikytojui yra nematoma.