Gerberos tatuiruočių dizainas

Kas nemėgsta gerberos puokštės? Šios gražios gėlės yra klasikinis grožio simbolis, o naudodami „Gerbera“ tatuiruotės dizainą galite jas nuolat atstovauti. Šie dizainai paprastai atspindi dėvėtojo linksmumą, nes jų įvairios spalvos, tokios kaip geltona, oranžinė, raudona, rožinė ir balta. Universalus šių elegantiškų gėlių patrauklumas daro jas viena iš puikių tatuiruotės variantų.

Peržiūrėkime šį straipsnį, kuriame rasite geriausius „Gerbera“ tatuiruočių dizainus, kurie jus užkabins visam laikui!

15 geriausių „Gerbera“ gėlių tatuiruočių dizaino:

Iš įvairių šiame straipsnyje pateiktų variantų galite pasirinkti tą, kuris labiausiai tinka jūsų stiliui, norimoje kūno vietoje, atgaivindamas dizainą..

1. Maža Gerbera Daisy tatuiruotė ant krūtinės:

Maža Gerbera Daisy tatuiruotė ant krūtinės

Tai graži gerberos tatuiruotė su rožiniais žiedlapiais su žalia lapija atrodo aptakiai ir elegantiškai. Dviejų gėlių ir lapų spalvų derinys atrodo ne tik realistiškai, bet ir stilingai. Jaunos merginos dažniausiai renkasi tokio tipo dizainus, ir atrodo geriausia, kai išgraviruotas vidutinio dydžio. Galite atkurti visą gėlę skirtingomis spalvomis arba juodos spalvos. Geriausia išraižyti šią tatuiruotę yra ant apykaklės kaulo, dilbio, kulkšnies.

2. Gerbera Daisy akvarelės tatuiruotė:

Gerbera Daisy akvarelės tatuiruotė

Akvarelės tatuiruotės yra dar vienas būdas išreikšti savo meilę ne tik dizainui, bet ir ryškių spalvų naudojimui. Violetinė gėlė su geltonu centru gražiai susilieja su nuostabiu žalios ir violetinės spalvos paukščiu. Spalvų purslai visame dizaine atrodo ryškiai ir išryškėja, todėl dėvėtojas išsiskiria. Ši tatuiruotė taip pat primena natūralią meilę tarp paukščių ir gėlių, o moterys dažniausiai renkasi tokio tipo dizainą.

3. Maža Gerbera Daisy tatuiruotė ant kojų:

Maža Gerbera Daisy tatuiruotė ant kojų

Tai rausvai oranžinė gerberos tatuiruotė, kurią dažniausiai renkasi žmonės, mėgstantys paprastą, bet stilingą dizainą. Unikali šios tatuiruotės ypatybė yra skraidantys žiedlapiai, vaizduojantys gyvenimo ciklą, o plonas stiebas yra gražiai susuktas, suformuojant pavadinimą, suteikiantį asmeninį prisilietimą. Ši tatuiruotė geriausiai atrodo, kai išgraviruota nedidelio dydžio, o kulkšnis ir kaklas yra puikios šio dizaino vietos. Nors šios tatuiruotės yra lyčių atžvilgiu neutralios, moterys dažniausiai joms teikia pirmenybę.

4. Gerbera Daisy tatuiruotės dizainas ant kulkšnies:

Gerbera Daisy tatuiruotės dizainas ant kulkšnies

Tai dar viena gerberos kulkšnies tatuiruotė, kuri gali būti tinkamas pasirinkimas tiek vyrams, tiek moterims, nepriklausomai nuo amžiaus. Šios dvi gėlės yra susuktos stiebo lygyje, o viena yra stulbinančiai geltonos spalvos, o kita – oranžinė, gražiai susiliejanti viena su kita, o žalia lapija prideda elegancijos. Ši tatuiruotė atrodo geriausiai, kai išgraviruota nuo mažo iki vidutinio dydžio.

5. Geltona Gerbera Daisy tatuiruotė ant dilbio:

Geltona Gerbera Daisy tatuiruotė ant dilbio

Ši geltonos spalvos gerberos tatuiruotė yra dažnas pasirinkimas daugeliui žmonių ir suteikia dėvėtojui nepakartojamą išvaizdą. Nors gėlės spalva su žaliais žalumynais atrodo elegantiška, drąsus juodas kontūras sukuria nuostabų kūno meno kūrinį. Dėl geltonos spalvos purslų per visą tatuiruotę ji atrodo kaimiška. Šie dizainai geriausiai atrodo išgraviruoti vidutinio dydžio ir ant blauzdos, dilbio, peties. Jis tinka tiek vyrams, tiek moterims.

6. Gerberos gėlių tatuiruotės dizainas su drugeliu:

Gerberos gėlių tatuiruotės dizainas su drugeliu

Drugeliai ir gėlės yra keletas dažniausiai matomų tatuiruočių dizaino objektų. Gražūs rožiniai žiedlapiai su baltu šešėliu centre ir žalia lapija suteikia tikrovišką ir natūralią išvaizdą. Ryškus ir spalvingas drugelis prideda modelio grožio. Šis dizainas taip pat gali simbolizuoti gyvenimo skatinimą ir tinka tiek vyrams, tiek moterims, nepriklausomai nuo amžiaus. Norėdami sustiprinti dizaino grožį, graviruokite jį ant alkūnės, blauzdos, dilbio ir vidutinio dydžio.

7. Nuostabus Gerbera tatuiruotės dizainas ant kojos:

Nuostabus Gerbera tatuiruotės dizainas ant kojos

Tai daugiaspalvis gerberos tatuiruotės dizainas, dėl kurio dėvėtojas gražiai išsiskiria. Rožinių ir oranžinių gėlių derinys su žaliais žalumynais visame dizaine ne tik leidžia tatuiruotę atrodyti tikroviškai, bet ir suteikia nepakartojamos elegancijos. Geriausia išgraviruoti šią tatuiruotę yra blauzdos, peties ar šlaunies ir geriausiai atrodo vidutinio ir didelio dydžio. Moterys dažniausiai renkasi tokio tipo dizainą, ir jūs galite juos atkurti naudodami kitas spalvų parinktis.

8. Viliojanti paprasta Gerbera Daisy tatuiruotė ant šlaunies:

Viliojanti paprasta Gerbera Daisy tatuiruotė ant šlaunies

Tai vienintelė gerberos tatuiruotė, turinti 3D efektą, todėl ji atrodo beveik tikra. Gražūs gėlių žiedlapiai stovi vienas ant kito ant plono žalio stiebo – tai puikus pasirinkimas žmonėms, mėgstantiems spalvingus tatuiruočių variantus, tačiau be didelio triukšmo. Šlaunys, petys, dilbis yra idealios vietos tatuiruotės grožiui parodyti. Šiems dizainams dažniausiai teikia pirmenybę įvairaus amžiaus moterys ir jie geriausiai atrodo išgraviruoti vidutinio dydžio.

9. Akinanti Gerbera Daisy tatuiruotė:

Akinanti Gerbera Daisy tatuiruotė

Jei esate beprotiškas įmantrių tatuiruočių gerbėjas, šis dizainas gali būti idealus pasirinkimas. Rožinė gerbera dera su kitomis gėlėmis, kurios efektyviai užbaigia procedūrą. Galite atkurti dizainą, tiesiog gaudami gerberą atskirai, neįtraukdami kitų gėlių. Mielas mažas paukštis papildo natūralų tatuiruotės grožį, išryškina naudotojo stilių. Šio tipo dizainai geriausiai atrodo graviruojant ant peties ir dažniausiai renkasi moteris.

10. Gerberos gėlių tatuiruotė su pavadinimu:

Gerberos gėlių tatuiruotė su vardu

Rožinė yra standartinė gerberos tatuiruotės spalva, kuri elegantiškai išryškina dizaino grožį. Žalias stiebas pakeičiamas stilingu ir dailiu ranka rašytu pavadinimu, suteikiančiu tatuiruotei asmeniškumo. Puiki vieta dizainui pakelti yra dilbis ir tinka tiek įvairaus amžiaus vyrams, tiek moterims. Galite atkurti dizainą naudodami skirtingas spalvas pagal savo pasirinkimą arba paprastu vienspalviu tonu.

11. Ugninė Gerberos tatuiruotė:

Ugninė Gerberos tatuiruotė

Tai dar vienas rožinės spalvos gerberos tatuiruotės dizainas, kuris daro jį unikalų ugningai mėlynos liepsnos buvimu fone, o tai rodo energiją ir jėgą natūraliu pavidalu. Kai tai derinama su gėlės grožiu, tai suteikia dėvėtojui didžiulį pasitikėjimą. Mėlyna ir rožinė yra gražus spalvų derinys, kuris atrodo gražiai ir turi natūralią apdailą. Jis tinka tiek vyrams, tiek moterims ir geriausiai atrodo vidutinio dydžio.

12. Gerberos gėlė su svajonių gaudyklės tatuiruote:

Gerberos gėlė su svajonių gaudyklės tatuiruote

Tai puikus svajonių gaudyklės ir gerberos derinys tatuiruotėje, vaizduojančioje gražų vaizdą dėvėtojui ir žiūrovui. Įmantrus dizainas su plunksnomis ir rožinėmis gerberos gėlėmis pribloškia akį. Ši tatuiruotė atrodo fantastiškai, kai išgraviruota nuo vidutinio iki didelio dydžio. Šie tatuiruočių modeliai tinka abiejų lyčių asmenims ir yra geriausia vieta tai išgraviruoti ant dilbio, alkūnės, šlaunies, blauzdos.

13. Violetinė Gerberos tatuiruotė:

Violetinė Gerberos tatuiruotė

Ši purpurinė gerberos tatuiruotė su baltais atspalviais ant žiedlapių ir melsvai žalia lapija sukuria natūraliai atrodančią tatuiruotę dėvėtojui. Pavadinimas su plonu šriftu suteikia asmeniškumo dizainui. Ši tatuiruotė atrodo geriausiai, kai yra išgraviruota vidutinio dydžio, o alkūnė, dilbis, petys gali būti puikios vietos tai padaryti. Abiem lytims labiau patinka šios tatuiruotės, o jas galite atkurti naudodami skirtingas spalvų parinktis.

14. Paslaptinga Gerberos tatuiruotė ant alkūnės:

Paslaptinga Gerberos tatuiruotė ant alkūnės

Jei paslaptis yra tai, ko ieškote tatuiruotėje, šis dizainas yra puikus pasirinkimas. Šis modelis naudoja kelias spalvas, todėl susidaro tikroviška tatuiruotė, kuri atrodo nepaprastai tiek vyrams, tiek moterims, kurie mėgsta meniškas ir įmantrias tatuiruotes. Akvarelės purslai per visą tatuiruotės dizainą leidžia dėvėtojui išsiskirti. Galite atkurti tatuiruotę naudodami įvairias spalvų parinktis, o šio modelio grožis padidėja, kai išgraviruotas didelis dydis.

15. Nuostabi Gerbera tatuiruotė ant kojų:

Nuostabi Gerberos tatuiruotė ant kojų

Ši graži gerberos tatuiruotė su šviesiai rausvos spalvos tonu sukuria žavingą jo išvaizdą. Tatuiruotė dedama pėsčiomis, o tai savaime yra unikalu ir atrodo nuostabiai. Šis dizainas išsiskiria tikroviška išvaizda be jokių juodų atspalvių, o tai atrodo įspūdingai nuo mažo iki vidutinio dydžio. Nors kiekvienas gali išgraviruoti šią tatuiruotę, moterys dažniausiai yra linkusios į tokio tipo dizainą.

Galutinės mintys:

Tikimės, kad šis straipsnis suteikė jums idėją apie „Gerbera“ tatuiruočių grožį ir kur galite jas gauti rašalu. Pasirinkite tą, kuris jums labiausiai tinka, ir nepamirškite mums pranešti, kaip šis straipsnis padėjo jums tai padaryti.