Kanji – kinų rašmenys, naudojami japonų rašymo sistemoje, yra naujausia tendencija tatuiruoti jūsų vardą japonų stiliumi. „Kanji“ tatuiruočių dizainas atrodo unikalus ir stulbinantis, ir šiais laikais yra labai paklausus. Taigi, jei esate tatuiruočių meistras, būtinai pasirinkite tinkamą personažą, kuris reiškia tinkamą prasmę, kad suteiktumėte autentiškumo šiai gražiai meno formai.

kanji tatuiruotės dizainas

Kanji simboliai yra šedevras, pagamintas iš kelių dažų teptuko potėpių. Šie japoniški simboliai suteikia daugiau nei 10 reikšmių. Kanji simboliai yra trijų tipų. Soso (visas kursyvas), gyosho (pusiau kursyvus) ir kaisho (paryškintas ir kampinis juodas raštas). Taigi, jei jus domina apibrėžti save tik vienu simboliu, kanji tatuiruotės dizainą geriausia susieti. Taigi eikite madinga šį sezoną su geriausia kanji tatuiruote.

Kanji raidžių ir simbolių tatuiruotės su nuotraukomis:

Šiame straipsnyje mes pateikiame geriausių kanji tatuiruočių dizaino sąrašą su vaizdais ir reikšmėmis vyrams ir moterims

1. Ninja kardas ir japonų Kanji tatuiruotė:

Ninja kardas ir japoniška Kanji tatuiruotė

Tai puiki tatuiruotė, turinti gražią kanji tatuiruotės reikšmę. Ninja kardas tatuiruotėje simbolizuoja drąsą ir narsumą. Nors kanji tatuiruotė simbolizuoja ištikimybę ir legendinę. Kariai nindzės patyrė ištikimybės savo tautai jausmą, o kardas parodo, kaip legendos garbingai gynė vietinius gyventojus. Žmonės, nešiojantys šią tatuiruotę, dažniausiai yra kovotojai, kareiviai, kariuomenės vyrai ir pan. Jaunimas taip pat dėvi tai savo tautos pasididžiavimui.

2. Balandžio ir Kanji tatuiruotė:

Balandžio ir Kanji tatuiruotė

Balandis yra vilties, taikos ir meilės simbolis. Tačiau skirtingos kultūros turi skirtingas reikšmes. Kinų kultūroje balandis simbolizuoja ilgą ir sveiką gyvenimo būdą. Aukščiau pateikta tatuiruotė yra balandis su kanji simboliu. Šis kanji tatuiruotės simbolis išreiškia ramybę. Šis balandžių kanji dizainas yra populiaresnis tarp visų paukščių kanji dizaino. Jis turi savo unikalų mados pareiškimą ir nedidelę žinutę. Jis gali būti nešiojamas ant nugaros, juosmens, kaklo, kojos, riešo ir kt. Jis užims aukščiausią poziciją kanji tatuiruočių dizaino sąraše.

3. Gamtos ir Kanji tatuiruotė ant moters nugaros:

Gamta ir Kanji tatuiruotė ant moters nugaros

Gamtos ir kanji simbolio tatuiruotė yra unikalus derinys tatuiruočių mėgėjams. Gaminant šią tatuiruotę galima išreikšti bet kurį mėgstamą būdą. Gamta visada simbolizuoja naują gyvenimą ir naują energiją kažką daryti. Nors kanji simbolis čia rodo taiką ir grožį. Kanji simbolis pagamintas iš juodo tamsaus rašalo, o gamta išreikšta žalia, geltona ir rausva spalva. Galite juos laikyti žaliais medžiais ar aplink skraidančiais paukščiais.

4. Kanji Yin ir Yang simbolių tatuiruotė:

Kanji Yin ir Yang simbolių tatuiruotė

Šioje tatuiruotėje atsispindi klasikinė kinų Yin ir Yang koncepcija, simbolizuojanti tobulą pusiausvyrą. Yin, kuris reiškia tamsiąją gamtos pusę, ir Yang, kuris vaizduoja šviesą, reiškia, kaip dvi priešingos jėgos viena kitą papildo ir yra tarpusavyje susijusios. „Yin“ ir „Yang“ dažniausiai yra juodos ir baltos arba juodos ir raudonos spalvos ir yra vienas populiariausių dizaino elementų tarp tatuiruočių mėgėjų.

5. Sparnuotos Kanji tatuiruotės apatinėje dalyje:

Sparnuota Kanji tatuiruotė

Šios tatuiruotės sparnai atspindi gerą ir blogą žmogaus charakterio pusę, o spinduliai, rodantys, parodo šį faktą. Nuostabus dizainas, šios tatuiruotės grožis padidėja, kai tarp sparnų yra kanji simbolis. Geras vėjas simbolizuoja angelą, o blogas sparnas – blogį ar velnią. Kanji simbolis, pagamintas tamsiai juodu rašalu, papildo jo grožį. Sparnai yra pagaminti iš šviesių atspalvių ir tamsių sienų linijų.

6. Vyšnių žiedų Kanji tatuiruočių dizainas mergaitėms:

Vyšnių žiedų Kanji tatuiruočių dizainas mergaitėms

Vyšnių žiedai yra gyvybės simbolis dėl savo žydėjimo pobūdžio ir dažnai buvo naudojami japonų mene, būtent tradiciniame japoniškų tatuiruočių mene. Paprastai jie derinami su kanji simboliais, kad suteiktų patvaresnę išvaizdą. Minkštos išvaizdos ir spinduliuojančios spalvos tonas atrodo paprastai, bet patraukliai.

 

7. Kanji Phoenix tatuiruotė ant šlaunies:

Kanji Phoenix tatuiruotė ant šlaunies

Feniksas – mitologinis paukštis, pakilęs iš pelenų, yra atgimimo ir prisikėlimo simbolis. Čia pavaizduotas japoniškas kanji, tai puikus kūno meno kūrinys. Fenikso tatuiruotė iš kanji stilių yra labai paplitusi, greičiausiai dėl legendos. Paprastai jie daromi raudonos, oranžinės ir geltonos spalvos atspalviais, reiškiančiais ugnį, saulę ar gyvenimo atjaunėjimą. Fenikso paukščių kanji tatuiruotes sportuoja tiek vyrai, tiek moterys.

8. Septynios Bushido Kanji tatuiruotės vyrams dorybės:

Septynios Bushido Kanji tatuiruotės vyrams dorybės

Septynios samurajų dorybės atgyja šiame meniniame kūno meno kūrinyje. Senovės Japonijoje „Bušido“ arba „Kario kelias“ buvo moralinio elgesio kodeksas, įskiepytas į samurajų širdį nuo vaikystės ir jų laikomasi iki pilnametystės. Čia matomi kanji simboliai simbolizuoja kiekvieną iš septynių dorybių: drąsos, pareigos, geranoriškumo, pagarbos, sąžiningumo, garbės ir ištikimybės. Ši tatuiruotė yra mistinės formos ir atspindi tvirtą charakterį.

9. Kanji Dragon Tattoo ant rankos:

„Kanji Dragon“ tatuiruotė ant rankų

Drakonas yra galios ir stiprybės simbolis šioje kanji tatuiruotėje. Švelnios kreivės ir kampai kartu su būdinga ugninga išvaizda puikiai dera su kanji raidėmis, todėl idealiai tinka tiems, kurie turi didelę charakterio jėgą. Tamsus ir šviesiai juodas ir pilkas atspalvis daro jį patrauklesnį. Liepsnos, sukurtos drakono uodegoje, tampa pavojingesnės.

10. Meilė, išreiškianti Kanji simbolio tatuiruotę mergaitėms:

Meilė išreikšti Kanji simbolio tatuiruotę mergaitėms

Šis mažas kanji tatuiruotės dizainas išreiškia meilės simbolį. Paprastai šį dizainą atlieka žmonės, kurie labai myli gamtą. Šią simbolinę kanji tatuiruotę dažniausiai dėvi paauglės merginos ar moterys. Ši maža tatuiruotė yra tokia įspūdinga, kad patraukia bet kurio žmogaus širdį. Jis nešiojamas ant nugaros, kaklo, kojų, juosmens, klubų, riešo ir tt Kai kurie darbai neleidžia tatuiruočių rašyti ant kūno. Ši tatuiruotė geriausiai tinka tokiems žmonėms.

11. Mažų kinų sezonų simbolių tatuiruotė:

Mažų kinų sezonų simbolių tatuiruotė

Ši kanji tatuiruotė, atspindinti keturis metų sezonus, gali būti laikoma simbolizuojančia pokyčius, vykstančius mūsų gyvenime. Šių pokyčių simbolika yra atgaivinta šiame klasikiniame kanji dizaino kūrinyje. Kanji simboliai yra pagaminti iš tamsiai juodo rašalo, kuris suteikia puikią išvaizdą.

Ši tatuiruotė taip pat simbolizuoja tai, kad gyvenimas kupinas pokyčių. Kadangi sezonas nesikeičia, gera ir bloga situacija taip pat nelieka pastovios. Tai yra vienas iš svarbiausių kanji tatuiruočių dizaino visiems žmonėms.

12. 3D sūkuriai ir Kanji tatuiruotė ant riešo:

3D sūkuriai ir „Kanji“ tatuiruotė ant riešo

Tai šedevras tarp įvairių kanji tatuiruočių idėjų. Tatuiruotė pagaminta iš kanji simbolio, išreiškiančio ištikimybę. Nors mėlyni sūkuriai, pateikti kaip užpakalinė žemė, suteikia gražią išvaizdą. Tatuiruotė pagaminta 3D būdu, todėl ji tampa žavesnė. Gražiai suprojektuotas tamsiai juodos spalvos derinys su šviesiai mėlynu fonu. Šią tatuiruotę galima atlikti bet kurioje kūno vietoje, tačiau dėvėti ją ant riešo ar kaklo yra labai madinga.

13. Genčių Kanji tatuiruotės simboliai:

Genčių Kanji tatuiruotės simboliai

Ši japonų Kanji tatuiruotė yra japonų tatuiruotės ir genties tatuiruotės mišinys. Genčių tatuiruotė yra tamsiai juodos spalvos, o kanji tatuiruotė – raudonos spalvos. Juodas pagrindas suteikia nuostabią tatuiruotės išvaizdą. Ši tatuiruotė simbolizuoja amžinybę. Genčių dizainas juodos spalvos su kreivomis bangomis suteikia tatuiruotei patrauklų vaizdą. Ši tatuiruotė yra labai madinga kolegijos paaugliams.

14. Kanji gėlių tatuiruotės dizainas ant kojų:

Pėdų gėlių tatuiruotė su „Kanji“ dizainu

Domitės gėlėtomis tatuiruotėmis? Ši kanji tatuiruotė kartu su subtiliu gėlių dizainu idealiai tinka moterims ir mergaitėms, norinčioms pagerinti savo išvaizdą tatuiruote, kuri parodo jų moteriškumą. Sukurta ant kojos, viena iš labiausiai pastebimų kūno dalių, įspūdingos formos ir akinančio grožio.

15. „Koi Fish Kanji“ tatuiruotė ant rankos:

Koi Fish Kanji tatuiruotė

Koi, reiškiantis „karpis japonų kalba“, paprastai laikomas sėkmės žuvimi. Pasak senos pasakos, koi žuvis plaukia prieš srovę, kad pasiektų paskutinį Geltonosios upės krioklį ir taptų slibinu. Taigi žinoma, kad koi žuvis simbolizuoja atkaklumą tarp nelaimių ir yra ideali tiems, kurie nori išreikšti savo jėgas gyvenimo pakilimuose ir nuosmukiuose..

„Koi“ žuvies tatuiruotės yra sudėtingas meno kūrinys su žvilgančiomis svarstyklėmis ir subtiliais kampais bei kreivėmis. Kartu su kanji simboliais jie sudaro vieną geidžiamiausių kūno tatuiruočių.