Q raidžių tatuiruotės dizainas

Vienos sutuoktinio ar mylimojo raidės išsitatuiravimas tapo madingu būdu išreikšti meilę ir emocijas žmonėms, nepriklausomai nuo amžiaus. Šios tatuiruotės sustiprina jūsų asmenybę, neužimdamos per daug vietos. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl bet kurios kartos poros ir vienišiai nori pasidaryti vienos raidės tatuiruotes. Šių Q raidžių tatuiruočių dydis ir plotas atrodo prašmatniai ir suteikia dėvėtojui elegancijos. Tai taip pat gali būti nuolatinis jūsų mylimo žmogaus priminimas. Skaitykite toliau, kad pažvelgtumėte į geriausius Q raidžių tatuiruočių dizainus, kuriuos galite įtraukti į savo kūno meną.

15 populiariausių Q raidžių tatuiruočių dizaino:

Q raidės tatuiruotė yra puikus būdas įtraukti meilę asmeniui ir vardą. Be to, galite pridėti elementų pagal lytį ir jūsų pageidavimus, kad dizainas taptų asmeniškas.

1. Stilingi raidės Q tatuiruotės dizainai:

Stilingi „Letter Q“ tatuiruočių dizainai

Ši mielai atrodanti Q raidės tatuiruotė yra maža, tačiau išskirtinė. Stilingai atrodančios raidės apačioje yra graži širdis, kuri suteikia visam dizainui asmeniškumo. Jei norite, galite eksperimentuoti su skirtingomis spalvomis, tačiau dizainas atrodo stulbinantis net juodu rašalu. Be to, dėl tatuiruotės dydžio ji atrodo gražiai ant nykščio.

2. Pikadų karaliaus ir karalienės tatuiruotė:

Pikadų karaliaus ir karalienės tatuiruotė

Karaliaus ir karalienės tatuiruotės yra geriausias pasirinkimas norint išgraviruoti raidę Q ir geriausiai tinka poroms, nesvarbu, ar tai yra sutuoktiniai, meilužiai ar partneriai. Kastuvų naudojimas skiriasi nuo daugelio žmonių dažniausiai naudojamų širdžių. Šios paprastos Q ir K raidžių tatuiruotės ant riešo su širdimis prideda unikalią santykio lygtį.

3. Q raidės tatuiruotė ant kulkšnies:

Q raidės tatuiruotė ant kulkšnies

Kulkšnis yra viena iš tų vietų, kuri gali gražiai papuošti tatuiruotes. Tai Q raidės tatuiruotė ant kulkšnies, kurią dažniausiai renkasi moterys, nepriklausomai nuo amžiaus. Dėvėtojas dar labiau pagražino dizainą, ant raidės Q pridėdamas mažą tiarą. Galite palikti tatuiruotę juodu rašalu arba naudoti spalvas pagal savo pasirinkimą.

4. Mielas Q raidžių tatuiruotės dizainas:

Mielas Q raidžių tatuiruotės dizainas

Skirtumas tarp šios širdžių karalienės tatuiruotės ir ankstesnės yra tai, kad šio dizaino širdis užpildyta juoda spalva. Be to, visa tatuiruotė išgraviruota naudojant vienspalvę spalvą. Kadangi tatuiruotė yra maža, gražiai atrodo, kai išgraviruota ant riešo, suteikiant jums galimybę ja pasigirti.

5. Poros Q raidžių tatuiruotės dizainas:

Porų Q raidžių tatuiruotės dizainas

Širdžių karaliaus ir širdžių karalienės tatuiruotė idealiai tinka poroms, norinčioms savo meilę išreikšti pastovesne forma. Nors kiekvienas pirštas turi skirtingą reikšmę, jūs ir jūsų partneris galite pasirinkti pasirinktą pirštą. Pirštų tatuiruotės yra labai populiarios, nes jos užima mažiau vietos ir skleidžia didžiulę išraišką.

6. Q raidės tatuiruotė ant žiedo piršto:

Q raidės tatuiruotė ant žiedo piršto

Jei esate papuošalai, neturite jokių rūpesčių ir nesijaudinkite, ši Q raidės tatuiruotė ant bevardžio piršto gali būti patrauklus pasirinkimas. Juodos spalvos atspalvis aplink raidę Q dar labiau pakelia tatuiruotę. Žiedinis pirštas atlieka esminį vaidmenį, reiškiantį ryšį tarp partnerių, ir ši tatuiruotė daro tą patį.

7. Q abėcėlės tatuiruotė ant kaklo:

Q abėcėlės tatuiruotė ant kaklo

Kaklo užpakalinė dalis yra dar viena sritis, suteikianti pakankamai erdvės eksperimentuoti. Ši tatuiruotė yra gana paprasta ir jai nereikia jokių kitų elementų, nebent jūs to norite. Laišką žymintis paryškintas šriftas daro jį išskirtinį ir atrodo gražiai bet kuriai lyčiai.

8. Įspūdinga Q raidžių tatuiruotė:

Įspūdinga Q raidžių tatuiruotė

Jei norite savo vienos raidės tatuiruotei suteikti karališką išvaizdą, užteks pridėti karūną. Šio dizaino unikalumas yra tas, kad raidė Q taip pat atrodo kaip širdis. Aštrios linijos, naudojamos karūnai, dar labiau pakelia visą konstrukciją. Norėdami išgraviruoti šią tatuiruotę, galite pasirinkti bet kurią savo kūno dalį.

9. Paprasta raidės tatuiruotė ant dilbio:

Paprasta raidės tatuiruotė ant dilbio

Ši Q raidės tatuiruotė dedama ant naudotojo rankos, kuri yra gana maža, tačiau išskirtinė. Daugelis žmonių smulkmenas laiko mielomis; jei esate tarp tų, ši tatuiruotė gali būti jūsų idealus pasirinkimas. Taigi, jei ketinate minimalistinį požiūrį į savo tatuiruotę, eikite į priekį su šiuo dizainu.

10. Karalienės tatuiruotė ant rankos:

Karalienės tatuiruotė ant rankos

Meilė sau nėra nieko blogo, ir mums reikia mylėti save. Šis dėvėtojas išgraviruoja visą žodį Karalienė, o ne raidę Q, todėl skiriasi nuo kitų, minimų šiame straipsnyje. Galite pakeisti šriftą pagal savo pageidavimą, o riešas gali būti išskirtinė vieta šiai tatuiruotei dėl vizualinio palaikymo.

11. „Shaded Q“ raidės tatuiruotė su karūna:

Šešėlinė Q raidžių tatuiruotė su karūna

Nors raidė Q šioje tatuiruotėje atrodo gana paprasta, gražios karūnos pridėjimas daro daug skirtumų. Visiškas karališkas šio dizaino įvaizdis kilęs iš elegantiško karūnos rašto ant abėcėlės Q. Šio dizaino ypatumas yra tas, kad jis atrodo gražiai bet kurioje jūsų kūno vietoje.

12. Išsami Q raidžių tatuiruotė:

Plati Q raidžių tatuiruotė

Jei esate platesnių tatuiruočių gerbėjas, bet norite naudoti vieną raidę, šis tatuiruotės dizainas gali padaryti stebuklus. Raidės Q ir B atrodo gražiai ir yra padengtos modeliu, panašiu į korį. Kadangi šis modelis yra platus, geriausia jį išgraviruoti yra nugaros ir šoninės sritys.

13. Slapta Q abėcėlės tatuiruotė:

Slapta Q abėcėlės tatuiruotė

Visa kaklo sritis laikoma tobula vieta išgraviruoti tatuiruotę, nes galite puikuotis savo dizainu arba paslėpti jį jums patogiu metu. Q raidės tatuiruotė ant naudotojo kaklo atrodo gražiai ir tinka visoms lytims. Be to, šrifto paprastumas ant kaklo dvelkia švelniai atrodančiu dizainu.

14. Unikalus Q raidžių tatuiruotės dizainas:

Unikalus Q raidžių tatuiruotės dizainas

Šios Q raidės tatuiruotės unikalumas yra tas, kad ji atrodo kaip žmogaus galva ir raidė Q iš šono. Visa tai atrodo natūraliai juodos spalvos, tačiau, jei norite, galite naudoti ir spalvas. Raidės, parašytos po tatuiruote WWG1WGA, reiškia, kad kur mes einame 1, einame visi, ir tai gali būti neprivaloma.

15. Pagrindinė Q raidžių tatuiruotė:

Pagrindinė Q raidžių tatuiruotė

Tai idealiai tinka ieškant paprasto ir minimalistinio Q raidės tatuiruotės dizaino. Laikas ir pastangos, skirtos šiai tatuiruotei padaryti, yra minimalios. Galite palikti jį tokį, koks yra, arba pridėti elementų pagal savo pasirinkimą. Ši Q raidė tinka bet kokio amžiaus žmonėms, nepriklausomai nuo lyties.

Galutinės mintys:

Šiame straipsnyje paminėti Q raidžių tatuiruočių variantai suteiks jums informacijos apie tatuiruočių tipus, kuriuos galite išgraviruoti ant savo kūno. Be to, galite šiek tiek pakeisti dizainą, pridėdami jūsų asmenybę atspindinčių elementų. Galiausiai nepamirškite mums pranešti, ar šis straipsnis jums buvo naudingas.