Liūtas, visų gyvūnų karalius, yra pagrindinis jėgos ir galios simbolis. Tai reiškia „džiunglių karalių“ ir drąsos, išminties bei baimę keliančio lyderio savybes. Daugelis žmonių yra susiję su liūtu dėl šių aukščiausių karališkumo, autoriteto, tvirtumo, pasididžiavimo ir apsaugos savybių. Kiekvienas iš šių bruožų gali būti unikaliai siejamas atskirų asmenų. Taigi, liūtas yra populiariausias pasirinkimas dėl šios priežasties, kai kalbama apie tatuiruočių dizainą. Liūto tatuiruotės reikšmė savaime yra gana reikšminga, o tai pritraukia daugelį.

Žmonės, gaunantys skirtingas „liūto“ formas, prisipažįsta apie galios ir drąsos svarbą. Tie, kurie mano, kad yra panašūs į liūtus, ty bebaimis ir tiesiogine prasme-„karalius“, yra tie, kurie labiausiai domisi šiais dizainais. Be to, tie, kurie dar gali būti ne tokie galingi, bet nori vieną dieną valdyti pasaulį ir būti drąsos meka, yra tie, kurie renkasi išsitatuiruoti liūtus.

Liūto tatuiruotės dizainas

Čia yra mūsų mėgstamiausių liūto tatuiruočių dizaino pasirinkimas tiems, kurie yra susiję su narsumu. Pateikėme jums dizainų, kurių struktūra, forma ir spalvos skiriasi, reikšmę ir reikšmę, sąrašą. Žemiau esantys liūto tatuiruotės vaizdai tiksliai pasakys, kaip ji atrodys išsitatuiravus. Skaitykite toliau ir raskite tobulą atitikmenį, kad gautumėte rašalą:

Įvairių tipų liūtai ir liūtų tatuiruotės:

Čia yra geriausi liūto tatuiruotės dizainai ir reikšmės su nuotraukomis yra tokios.

1. Meninė „Black and Dot Work“ liūto tatuiruotė ant riešo:

„Black and Dot Work“ liūto tatuiruotė ant riešo

Ši išskirtinė tatuiruotė yra geometrinė ir visiškai simetriška. Kita vertus, taškuota technika veikia kaip papildomas įmantrumo ir kūrybiškumo pranašumas; veido detalumas pagerinamas naudojant subtilius taškus. Mums ypač patinka liūto veidas: aistringos akys, kurios yra gana mielos ir patrauklios. Nuostabus mandalos kūrinys išsitempia aplink veidą taškuotu ir simetrišku raštu, kad jie atrodytų dar labiau kerintys ir paryškinti.

 • Geriausiai tinka: Dėl liūto veido ir plataus dizaino išdėstymo ši tatuiruotė puikiai tinka vyrams.
 • Pageidautina rašalo spalva: Kadangi jis yra taškuotas ir pagrįstas tik viena spalva, idealiai tiktų skaidrus tamsiai juodas rašalas
 • Kur: Dėl šios geometrinės liūto tatuiruotės formos ir dizaino geriausia būti rašalu ant vyrų riešų.
 • Dydis: Šiai liūto riešo tatuiruotei rekomenduojama nuo vidutinio iki didelio dydžio, atsižvelgiant į kliento riešo dydį.
 • Odos atspalvis: Ši liūto tatuiruotė patinams geriausiai tinka tiems, kurių oda yra kvietinga ir šviesi.

2. „Lioness“ pečių tatuiruotė mergaitėms:

Liūtės peties tatuiruotė mergaitėms

Ieškote liūto merginos tatuiruotės? Ši liūtės tatuiruotė yra sudėtingai atlikta naudojant šešėliavimo techniką. Jį sudaro liūtė, esanti gana apsauginėje padėtyje, tarsi ji kažko saugotų. Kailio, ausų ir ūsų detalės daro dizainą gana patrauklų. Akys užfiksuoja gražią išraišką, kuri iškart patraukia dėmesį (geros tatuiruotės ženklas visada). Tai yra viena iš geriausių liūtų tatuiruočių moterims. Patelė liūtė taip pat žinoma dėl savo švelnaus, mylinčio pobūdžio ir atrodo, kad šis tatuiruotės dizainas sukuria visų šių savybių derinį, švelniai vaizduojant gyvūną.

 • Geriausiai tinka: Tai tinka visoms ten esančioms moterims. Ši moteriško liūto tatuiruotė taip pat idealiai tinka švelniai, bet kietai moteriai ir stipriai, nepriklausomai moteriai.
 • Pageidautinas rašalas: Ši tatuiruotė dažniausiai yra juodos spalvos atspalvių: pilka ir šviesiai juoda atspalviai.
 • Kur: Tai geriausiai atrodo rašant ant vienos pečių srities (kairėje/dešinėje viršutinėje nugaros dalyje žemiau peties).
 • Dydis: Ši liūto nugaros tatuiruotė moterims atrodo geriausiai vidutinio dydžio, nes šiek tiek pakreipta konstrukcija turėtų gerokai padengti apatinę pečių sritį, kad būtų pasiektas tinkamas poveikis.
 • Odos atspalvis: Tai geriausiai tinka turintiems žalsvą ar šviesią odą.

3. Mėlynos spalvos liūto tatuiruotė ant šonkaulių narvo vyrams:

Mėlynos spalvos liūto tatuiruotė ant šonkaulių narvo vyrams

Mėlyna spalva ši liūto galvos tatuiruotė yra tokia didinga, kokia tik gali būti – tai liūto veidas, įstrigęs nuožmiose emocijose, o mėlyna spalva reiškia didžiausią autoritetą. Tiesą sakant, spalva papildo, kad jie atrodytų gyvybingi ir akimirksniu patrauktų dėmesį (dabar liūtai nėra būtent tai?). Liemenėlė pagaminta įmantriai, todėl dizainas yra modernus ir puošnus. Akys apima ugningą prisilietimą, kuris užantspauduoja galingą išvaizdą ir patraukliausiai išsiskiria.

 • Geriausiai tinka: Tai dar viena nuostabi liūto tatuiruotė vyrams.
 • Pageidautinas rašalas: Šis liūto tatuiruotės piešinys iš esmės yra mėlynas.
 • Kur: Ši tatuiruotė turi būti padengta rašalu, kad padengtų visą jūsų šonkaulio narvelio pusę (kairę arba dešinę).
 • Dydis: Paprastai jis turi būti didelio dydžio, nes jis yra suformuotas ir suprojektuotas taip, kad apimtų visą šonkaulių ilgį.
 • Odos atspalvis: Ši tatuiruotė gali būti tinkama šviesiai odai ir kviečiams.

4. Astrologinė liūto tatuiruotė ant krūtinės:

Astrologinė liūto tatuiruotė ant krūtinės

Šios liūto tatuiruotės yra paprastos, todėl Liūtas tokiu atveju yra jūsų puikus pasirinkimas! Jį sudaro liūto veidas, puikiai įstrigęs Liūto ženklo simbolio viduje ir ant jo. Ši tradicinė liūto tatuiruotė yra ne tik saugus pasirinkimas, bet ir gana prasminga. Pats pasirinktas simbolis yra gražus glifas. Tai lenktas dizainas, reiškiantis supaprastintą liūto formą ir jo karčius. Supykęs liūto veidas ir zodiako simbolio dizainas kartu reiškia gimusius lyderius. Jūsų gimimo data ant dizaino buvo rašoma aiškiai ir tvirtai, taip pat išdėstykite pasididžiavimą Liūtu ir susieja tatuiruotę su jūsų egzistavimu.

 • Geriausiai tinka: Dažniausiai liūtų tatuiruotės dizainas vaikinams, nes jis susideda iš liūto veido ir yra gana vyriškas.
 • Pageidautinas rašalas: Juodi atspalviai puikiai tinka išryškinti dizainą.
 • Kur: Tai idealiai tinka gerai pastatytam vyrui dešinėje arba kairėje viršutinėje krūtinės srityje.
 • Dydis: maži – vidutiniai dydžiai yra tai, ką ši liūto krūtinės tatuiruotė atrodo geriausiai.
 • Odos atspalvis: Geriausiai tiktų šviesios odos tonas. Tačiau gali pasiteisinti ir kviečių atspalvis iki rudos odos.

5. Kinijos liūto tatuiruotės dizainas berniukams:

liūtų tatuiruočių dizainas berniukams

Ši unikali liūto tatuiruotė gali būti jūsų pašaukimas! Vadinami liūtais sargais, jie stengėsi apsaugoti ir dažnai buvo saugomi akmeniniuose liūtuose priešais Kinijos šventyklas, kad juos apsaugotų. Ši tatuiruotė apima žiaurų kinų liūtą, nuspalvintą įdomiais atspalviais, kad patrauktų dėmesį. Jis po letenomis užsega geometriškai suprojektuotą rutulį. Tai karūnėlė su gražiai sulenktais raštais, kurie visą laiką eina ir suteikia išvaizdai sklandumo. Jame yra daugybė liūtų tatuiruočių dizaino vyrams. Tai taip pat gali būti puiki liūto tatuiruotė ant bicepso.

 • Geriausiai tinka: Vėlgi, liūto dizainas labiausiai tinka vyrams ir ypač mėgstantiems menišką dekoratyvinį dizainą.
 • Pageidautinas rašalas: Ryškūs raudonos ir violetinės spalvos atspalviai naudojami veidui, letenoms ir karčiai.
 • Kur: geriausiai atrodo vyrams, turintiems didelę rankos erdvę.
 • Dydis: Ši liūto rankos tatuiruotė paprastai būna tik didesnėje pusėje, nes dizainui reikia šiek tiek vietos padengti.
 • Odos atspalvis: Beveik kiekvienas gali sportuoti šią liūto dilbio tatuiruotę; tiktų šviesios, kviečių ir rusvos odos spalvos.

6. Amerikos vėliavos tatuiruotė su liūtu:

Amerikos vėliavos tatuiruotė su liūtu

Spalvinga ir mažiau žiauri pusė, tai aukščiau yra gana aiški liūto tatuiruotė sportui. Amerikos vėliava visada buvo tautos stiprybės ir vienybės simbolis, savybės, glaudžiai susijusios su liūtu kaip jo taisyklėmis ir jungiančios džiungles. Čia galite pamatyti tatuiruotės dizaino liūto veidą ir Amerikos vėliavą. Šioje iliustracinėje tatuiruotėje yra abstraktus liūto paveikslėlis, nuspalvintas įvairiomis vaivorykštės spalvomis, nusileidžiančiomis nuostabiomis pastelinėmis griovelėmis, o tada esminis žvaigždėtas Amerikos vėliavos fonas.

 • Geriausiai tinka: Liūto veidas labiausiai tinka vyrams.
 • Pageidautinas rašalas: Amerikos vėliavos fonas turėtų būti atliekamas naudojant originalias raudonas, baltas ir mėlynas spalvas.
 • Kur: Dėl savo formos ir dydžio jis geriausiai atrodo ant rankų.
 • Dydis: Ši liūto pasididžiavimo tatuiruotė dažniausiai būna didesnėje pusėje
 • Odos atspalvis: Rudas odos tonas tikrai išryškina šios liūto tatuiruotės spalvas rankose. Minkšti ir šviesūs odos tonai taip pat veikia labai gerai.

7. Riaumojančio liūto veido tatuiruotė su karūna:

Riaumojančio liūto veido tatuiruotė su karūna

Tai vėlgi yra vienas iš galingų liūto veido tatuiruočių dizaino. Norite būti visi žiaurūs ir galingi, bet kartu ir karališki bei visur esantys? Liūto su karūna ant galvos vaizdavimas yra drąsus teiginys, kad liūtas yra „džiunglių karalius“. Čia, kaip matote aukščiau, yra gana animacinis riaumojančio liūto veidas, užimtas aistringo įniršio ir veiksmo emocijų. Klišinis karaliaus karūnos vaizdas su pasididžiavimu sėdi ant pikto liūto tatuiruotės veido galvos. Asmens inicialai puošia žemiau liūto smakro.

 • Geriausiai tinka: Dėl žiauraus liūto veido jis labiausiai tinka vyrams.
 • Pageidautinas rašalas: Šis liūtas su karūnos tatuiruote yra įvairiaspalvis, ir nors jūs galite pataisyti savo mėgstamus atspalvius, mums patinka geltona ir juoda tema.
 • Kur: Jis geriausiai atrodo ant rankų, ypač vidinės pusės alkūnės srityje, kaip parodyta aukščiau.
 • Dydis: Mažas ir vidutinis dydis yra pakankamai geras šiam karaliaus liūto tatuiruotės dizainui
 • Odos atspalvis: Šis gali išsiskirti ir gerai atrodyti ant tamsių atspalvių odos. Jis taip pat puikiai tinka nuo kviečių iki šviesių odos tonų.

8. Liūto šėlstanti tatuiruotė ant šonkaulių:

Liūto šėlstanti tatuiruotė ant šonkaulių

Dizaino sklandumas yra nuolatinis, todėl išvaizda yra gana meniška. Stulbinančiai banguota ir susisukusi uodega ir karčiai. Kojos, išsiskleidusios į gražius pūkuotus sūkurius. Dizainas čia yra sukurtas „The Rampant Lion“ arba paprastai vadinamas „Lion Rampant“. Tai yra Škotijos karališkojo standarto emblema ir dažniausiai matoma ant Škotijos ir Belgijos vėliavos. Tai stiprybės tarp jaunų žmonių ir senų išminties bei kilnumo simbolis. Taigi tai yra puikus dizainas, kūrybiškai meniškas, tačiau reiškiantis jėgą ir išmintį.

 • Geriausiai tinka: Dėl šėlstančio liūto įvaizdžio jis labiausiai tinka vyrams.
 • Pageidautinas rašalas: Eikite į rudos ir subtilios juodos spalvos atspalvius, kad dizainas išliktų protingas ir elegantiškas.
 • Kur: Geriausia būtų, kaip parodyta aukščiau, šonkaulių srityje, bet jūsų kūno šoninis profilis tikrai atitiktų dizaino formą ir struktūrą.
 • Dydis: Jis turi būti vidutinio ir didelio dydžio, kad atrodytų taip gerai.
 • Odos atspalvis: Kukli odos spalva idealiai tiktų gražiai išryškinti rudą spalvą. Sąžininga oda taip pat gerai derės su tatuiruote.

9. „Raging Lion“ tatuiruotė vyrams:

Įnirtingos liūto tatuiruotės vyrams

Šis yra ypatingas su liūto veidu, dramatišku karčiu ir letenomis siautėjusioje ir riaumojančioje padėtyje. Šiame ekstravagantiškame meno kūrinyje visa žiauruma atspindi liūdną prigimtį. Dėl sudėtingai detalių manų tai tampa itin tikroviška liūto tatuiruotė ir ryški. Tatuiruotėje pavaizduotų dantų ir nagų aštrumas dar labiau sukuria žiaurumo ir autoriteto aurą. Tatuiruotės liūto piešimui naudojamos detalės yra būtinos, o čia tai daroma nepaprastai.

 • Geriausiai tinka: Šis žiaurus liūto rankų tatuiruotės dizainas geriausiai tinka vyrams. Ši tatuiruotė patiks visiems tiems, kurie yra ypač nuožmūs ir įtakingi.
 • Pageidautinas rašalas: Rudos ir juodos spalvos atspalviai visame kūne ir karčiai sukuria puikų kontrastą, kuris yra švarus, protingas ir traukiantis akį.
 • Kur: Ši riaumojančio liūto tatuiruotė geriausiai atrodo didelėje rankų erdvėje. Idealiai tinka šiek tiek žemiau peties dešinėje arba kairėje rankoje.
 • Dydis: Jis turi būti vidutinio ir didelio dydžio, kad atrodytų taip gerai.
 • Odos atspalvis: Kietas odos atspalvis ir šviesūs tonai puikiai tinka.

10. Saulės liūto veido tatuiruotės dizainas ant šlaunies:

Saulės liūto veido tatuiruotės dizainas ant šlaunies

Tai dar vienas dizainas, tinkantis tiems Liūto zodiako ženklams, kurie yra apsėsti. Kaip matyti iš šio tatuiruotės dizaino, liūto veidas pavaizduotas su savo karčiais saulės pavidalu. Šis saulės ir liūto veido derinys žymi Liūto saulės ženklą, kurį valdo Saulė. Pats veidas pasireiškia nuožmumu, kaip matote aukščiau. Įtūžusios akys ir atvira riaumojanti burna su aštriais dantimis, spindinčiais pro viską, prideda dramatiškumo, o karčiai, sklandžiai besitęsiantys į auksinę saulę primenančią struktūrą, atspindi Liūto ženklo reikšmę.

 • Geriausiai tinka: Tai geriausiai tinka vyrams, nes centre yra liūto, o ne liūto vaizdas.
 • Pageidautinas rašalas: Naudokite geltonos, auksinės, oranžinės ir ryškiai raudonos spalvos atspalvius, kaip parodyta čia ir gražiai nuspalvinta, kad pavaizduotumėte liūtą saulės pavidalu.
 • Kur: Dėl tatuiruotės formos ir dydžio ją labiausiai tinka rašyti ant kairės arba dešinės šlaunies.
 • Dydis: Vidutinis dydis idealiai tinka šiam tatuiruotės dizainui.
 • Odos atspalvis: Geriausiai tinka šviesios arba tamsios odos tonai, nes jie labiausiai išryškina spalvas.

11. Maža liūto ir liūtės tatuiruotė poroms:

Maža liūto ir liūtės tatuiruotė poroms

Šis dizainas tikrai pasuks galvą jums ir jūsų partneriui gana miela idėja visoms galios poroms. Šis dizainas yra puikus pasirinkimas, o liūto patino ir patelės veidas yra tinkamas, kad atitiktų jūsų pirštus. Dėl ombre efekto dizainas tampa vis kūrybiškesnis ir patrauklesnis. Dizainas yra tikroviškas, tačiau protingas ir paprastas! Puikus pasirinkimas, jei ieškote mažos liūto tatuiruotės, sakome!

 • Geriausiai tinka: Poros, norinčios susirašyti rašalu. Stiprioms, galingoms ir pasitikinčioms poroms patiks ši tatuiruotė. Liūto veidas skirtas vyrams, o liūtės variantas – moterims.
 • Pageidautinas rašalas: Nespalvota tema su juodos spalvos atspalviais yra saugiausias pasirinkimas.
 • Kur: Jis atrodo nepaprastai protingas ir mielas ant kiekvieno bevardžio piršto.
 • Dydis: Mažas dydis idealiai tinka šiai liūto piršto tatuiruotei, nes jis skirtas mielai uždėti ant piršto. Šis mažas liūto tatuiruotės dizainas yra gana matomas atskirai.
 • Odos atspalvis: Sąžiningi, kviečių ir tamsiai odiniai tonai gali sportuoti ir mėgautis šiuo dizaino grožiu.

12. Liūto tatuiruotės genčių dizainas ant kojos:

Liūto tatuiruotės genties dizainas ant kojos

Šiandien genčių tatuiruotės tapo viena kūrybiškiausių vietų eksperimentuoti su dizainu. Susižavėjimas genčių tatuiruočių menu nesibaigia. Kaip matote aukščiau, šiame dizaine banguotas raštas naudojamas formuoti visą išvaizdą (liūto kūną, rankas ir kojas, karčius ir uodegą). Kitas pusmėnulio ar į žiedą panašus genčių raštas naudojamas liūtui apsupti, dar labiau išryškinant kūrybiškumą. Šis dizainas išsiskiria iš kitų, nes pastangos jį sukurti daro jį gana unikalų.

 • Geriausiai tinka: Dėl vyriško dizaino jis tinka vyrams. Vyrai, norintys derinti meniškumą ir sklandumą su liūto drąsos simboliu, labiausiai mėgsta dizainą.
 • Pageidautinas rašalas: genčių liūto tatuiruotės dizainas dažniausiai atliekamas juodos spalvos. Jet tamsiai juoda yra geriausias pasirinkimas norint sukurti didžiausią poveikį.
 • Kur: Tam, kad išeitų gerai, reikia didelio ploto. Dėl formos ir dydžio šoninis apatinės kojos profilis jam idealiai tinka, kaip parodyta aukščiau. Pradėkite žemiau kelio ir baigkite gerokai prieš kojas.
 • Dydis: Paprastai didelis dydis yra tai, ko ieškosite sportuodami šią liūto kojos tatuiruotę.
 • Odos atspalvis: Šiam dizainui idealiai tinka šviesūs ir kviečiai odos tonai. Tačiau jis gali veikti ir ant tamsios odos.

13. Pusiau rankovių liūto galvos tatuiruotės dizainas vyrams:

Pusiau rankovių liūto galvos tatuiruotės dizainas vyrams

Tatuiruoti liūto galvą yra dažniau nei gauti visą liūto kūną rašalu. Jis pavaizduotas keliais skirtingais piešiniais ir išraiškomis – nuo žiauraus žvilgsnio iki ramaus, pasyvaus veido, pastaroji yra šio tatuiruotės dizaino atveju. Pats dizainas yra liūto tatuiruotės rankovių tipo su išsamiu atspalviu ir žaidimais su atspalviais, kad būtų sukurtas gana tikroviškas liūto vaizdas. Akys padarytos užburiančiai, o tai užfiksuoja išraišką, kurios negalima ignoruoti. Balti ūsai papildo dizaino išminties aspektą.

 • Geriausiai tinka: Ši liūto peties tatuiruotė skirta vyrams, nes ji vaizduoja didelį, platų liūto veidą.
 • Pageidautinas rašalas: rudos ir juodos spalvos atspalviai idealiai tinka kontrastuoti tarp manų ir veido išraiškų. Stiklinės mėlynos arba ledinės pilkos akių poros užplombuoja išvaizdą.
 • Kur: Jai reikia didelio ploto, kad ji tikrai gerai pasirodytų, ir yra sukurta kaip tatuiruotė iš pusės rankovės. Taigi jis geriausiai veiktų gerai pastatytoje viršutinės rankos srityje.
 • Dydis: Šis dizainas turi būti didelio dydžio, kad būtų sukurtas reikiamas poveikis.
 • Odos atspalvis: Šiam dizainui rašyti tinka šviesios, kviečių ir tamsesnės odos spalvos.

14. Akvarelės liūto tatuiruotė ant kojos:

Akvarelės liūto tatuiruotė ant kojos

Kaip apie spalvotą, gyvą ir pastelinę savo liūto tatuiruotę? Taip, unikalus šis dizainas yra gražus akvarelės efektas, ir mums tai labai patinka. Jame yra tipiškas pikto liūto veidas, tačiau visas dizainas sušvelninamas naudojant gražius akvarelės efektus ryškiuose bliuzo, violetinės ir žalios spalvos atspalviuose. Dizainas sukurtas meniškai, įtraukiant vandens dažų lašėjimo efektą, dažniausiai esantį ant šiurkščios drobės, teptuko potėpius ir dėmes.

 • Geriausiai tinka: Pagrindinė tema yra liūto veidas, tai vėlgi yra orientuota į vyrus. Tačiau moterys taip pat gali pasirinkti šį grožį ir pataisyti dizainą, kurio centre yra liūtės veidas.
 • Pageidautinas rašalas: Naudokite ryškius, skirtingus atspalvius, nes tai yra įvairių spalvų dizainas.
 • Kur: Ši spalvinga liūto tatuiruotė geriausiai tinka tokiai blauzdai kaip ši, taip pat reikalauja daug vietos.
 • Dydis: Dėl akvarelės efekto šis dizainas turi būti didelio dydžio, kad būtų sukurtas reikiamas poveikis.
 • Odos atspalvis: Geriausiai tiks šviesios odos tonai. Taip pat gali būti tinkami kvietiniai tonai.

15. Gėlių sukurta liūto tatuiruotė:

Gėlių sukurta liūto tatuiruotė

Kas sakė, kad gėlės skirtos tik moteriškam dizainui ir temoms? Priešingai paplitusiam įsitikinimui, juodos liūto tatuiruotės, suprojektuotos gėlių apvaliu dizainu, yra labai vyriškos ir populiarios. Kaip matote aukščiau, dizainas yra visiškai stebuklingas, o jo gražūs žiedlapiai apima stiprų liūto veidą centre. Mums patinka šis dizainas ir jo simetrija bei rankomis nupieštas žiedlapių detalių prisilietimas. Kūrybingas, švelniai tariant, šis dizainas tikrai išsiskiria iš kitų. Tai taip pat simbolizuoja išminties, meilės, grožio ir elegancijos prasmę.

 • Geriausiai tinka: Pagrindinė tema yra liūto veidas, o tai vėl orientuota į vyrus. Tačiau moterys taip pat gali pasirinkti šį grožį ir pataisyti dizainą, kurio centre yra liūtės veidas.
 • Pageidautinas rašalas: Eikite į nespalvotą temą ir šešėlinę išvaizdą. Naudokite juodus kontrastingus atspalvius, kad rašytumėte tokį efektą, kokio nusipelno dizainas.
 • Kur: Šiai konstrukcijai idealiai tinka apatinė koja arba žasto dalis. Jei jums patinka tik liūto kaklo tatuiruotė, mažesnis jo variantas taip pat gali veikti kaklo srityje.
 • Dydis: Geriausiai atrodytų vidutinio ir mažo dydžio.
 • Odos atspalvis: Tinka šviesios, kvietingos ir rudos odos spalvos.

Papildomi liūto tatuiruočių patarimai:

 • Atminkite, kad rašalo dažymas nėra vaikų žaidimas. Jūsų pasirinktas dizainas išlieka su jumis visą gyvenimą. Taigi atlikite savo tyrimus ir apgalvotai pasirinkite dizainą. Būkite kantrūs ir nepriimkite greitų sprendimų dėl dizaino.
 • Pasirinkite dizainą, kuris atspindėtų svarbų jūsų, kaip asmens, jūsų egzistavimo, šeimos ar gyvenimo aspektą. Tai gali būti asmenybės bruožas (pvz., Į liūtą panašios savybės, išnagrinėtos aukščiau), sutuoktinio, vaiko, mamos ir tt vardas, simbolis, saulės ženklas, protėvių simbolis ir panašiai. Tai, kas jums dabar reiškia labai daug, greičiausiai liks aktualu net ir ateityje.
 • Prašome pasirinkti žinomą ir patyrusį tatuiruočių menininką ir studiją. Aiškiai pasikalbėkite su juo apie tai, ko norite, ir leiskite jam patarti, ką jis/ji gali padaryti geriausiai.

Daugiau tatuiruočių dizaino:

Liūto galvos tatuiruotės dizainas

Liūto tatuiruočių dizainas vyrams

Liūto tatuiruočių dizainas moterims

Geriausi liūto tatuiruočių dizainai

Geriausi liūto tatuiruočių dizainai

Geriausi liūto tatuiruočių dizainai

Geriausi liūto tatuiruočių dizainai

Geriausi liūto tatuiruočių dizainai

Geriausi liūto tatuiruočių dizainai

Liūto tatuiruotės dizainas ant rankų

Galutinės mintys:

Šiandien liūtų tatuiruočių dizainas tapo karštu mėgstamiausiu tarp vyrų ir moterų. Ramybę mylintis, autoritetingas, gynėjas ar žiaurus-galite pasirinkti skirtingas liūto ir liūto tatuiruotes, priklausomai nuo to, kokias emocijas norėtumėte pavaizduoti, kaip matyti iš aukščiau esančių liūto tatuiruočių nuotraukų. Taigi, jei manote, kad esate panašus į liūtą arba esate tipiškas Liūtas, ar verčiau trokštate būti visagalis ir karališkas kaip džiunglių karalius, tai yra jūsų sąrašas, kurio reikia sekti ir pasirinkti. Šis išsamus liūtų tatuiruočių sąrašas su unikaliomis galimybėmis ir viskuo, kas tinka įvairiems žmonėms, yra puiki jūsų rašalo kelionės pradžia. Taigi, nuskaitykite aukščiau esančias liūto tatuiruočių nuotraukas, išsirinkite sau tinkamiausią ir pasidarykite tatuiruotę!