Davidas Robertas Josephas Beckhamas yra buvęs anglų futbolininkas, iškovojęs lygos titulus maždaug keturiose šalyse. Jis yra vienas geidžiamiausių pasaulio įžymybių, vedęs Viktoriją Beckham ir turi keturis vaikus.

Davidas Beckhamas turi maždaug trisdešimt dvi tatuiruotes, kurios buvo giriamos ir kritikuojamos daugelio žurnalistų ir autorių. Beckhamas teigia vertinantis kiekvieną tatuiruotę ir sako, kad nesigaili, kad turi net vieną iš jų.

Bekhemo tatuiruotės dizainas

David Beckham tatuiruotės su reikšmėmis:

Davido Beckhamo tatuiruotės dizainas yra puikiausias bruožas, todėl skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie jo karštas (ir kartais abejotinas) rankovių tatuiruotes ir visas Davido Beckhamo tatuiruočių pasekmes. Štai keletas geriausių „Beckham“ tatuiruočių dizainų, kurie buvo užrašyti „Beckham“, buvo įtrauktas į šias kelias pastraipas.

1. Davido Beckhamo riešo tatuiruotė- „Meilė ir paukščiai“:

Deivido Bekhemo tatuiruotė rašoma ant kairės rankos ir apima scenarijų „Meilė“ su šalia esančia kregždės nuotrauka. Ši tatuiruotė buvo rašyta 2011 m., O Davido Beckhamo tatuiruotės reikšmė kalba apie šeimos meilę ir patikimumą.

Davido Beckhamo riešo tatuiruotė- „Meilė ir paukščiai“

Akivaizdu, kad naujausias naujo nario Beckhamų šeimos narys, maža mergaitė Harper Seven, patvirtina Davido Beckhamo tatuiruotę, nes ji pavaizdavo nuotrauką, kurią Viktorija paskelbė „Twitter“ laikydama rašytą tėvo rašalą. Viktorija kartu su Davido Beckhamo tatuiruotės nuotrauka pridėjo tviterį „Harper dievina naują tėčio dievinimo tatuiruotę. X VB “. Kregždė yra gerai žinomas tatuiruotės kontūras, kuris grįžta prie jūreivių, kurie tatuiruotes naudojo kalbėdami apie kelionę. Kalbant apie Beckhamo situaciją, kregždės tatuiruotė kalba apie garbinimą ir atsidavimą jo mielai šeimai.

2. 99 tatuiruotės dizainas ant David Beckham Finger:

99 tatuiruotės dizainas ant David Beckham Finger

Dovydo tatuiruotėje yra skaičius „99“, užrašytas paprastu tamsiu tekstiniu stiliumi ant dešiniojo piršto, ir simbolizuoja tai, ką Dovydas sako „man buvo padorūs metai“. 1999 m. Davidas susituokė su savo svarbia 16 metų Viktorija, o tais pačiais metais Davidas papildomai padėjo „Manchester United“ tapti Europos treble, laimėdamas „Premier“ lygą, FA taurę ir UEFA Čempionų lygą. Kadangi jo vaikai jau suaugę ir jis pasitraukė iš futbolo karjeros, tai leidžia manyti, kad Davidas Beckhamas gali jaustis šiek tiek nostalgiškai!

3. David Beckham Hand Tattoo -Viktorija ir meilė:

David Beckham Hand Tattoo -Viktorija ir meilė

Davidas Beckhamas atrado dar vieną rankos tatuiruotę, eidamas į Pasaulinį fondą ir Didžiosios Britanijos mados vakarėlį. Naujasis Davido tatuiruočių kaupimosi išplėtimas artėja prie to, kad jis nesiskiria nuo „Adoration“ tat, kurį jis rašė ant kairės rankos, tačiau apima ir kitų svarbių asmenų vardą „Victoria“ rašydamas dešinėje pusėje, pateikia nuostabų scenarijaus teksto stilių kartu su šalia esančios kregždės paveikslu. Davido Beckhamo tatuiruotė buvo užrašyta praėjus dviem savaitėms po to, kai britų modelis ir futbolo žvaigždė savo viduryje pasirodė didžiulė nauja tatuiruotė, kurią jis, matyt, gavo rašalu su tatuiruočių kuponu, kurį Viktorija jam padovanojo per 38-ąjį gimtadienį.

4. David Beckham rankovių tatuiruotės dizainas-unikalus „Praye For Me“:

David Beckham rankovių tatuiruotės dizainas-unikalus

Beckhamo dešiniojo riešo išorėje, tarp miglos ir skirtingų paveikslėlių, sudarančių David Beckham tatuiruotę rankovėje, buvo užrašyti žodžiai „Petition God for Me“. Akivaizdu, kad Davido Beckhamo rankos tatuiruotę paskatino jo susidūrimas iš „Manchester United“. ir buvo užrašytas rašalu kartu su kitu „tipišku“ kūriniu, kuris abu atspindi „didžiulę suirutę, kurią jis jaučiasi eidamas į L. A.“. Antrojoje David Beckham rankovės tatuiruotės dalyje yra tamplierių riteris, kurį simbolizuoja ryškus raudonas kryžius.

5. Romėniškų skaičių tatuiruotė ant dešiniojo riešo:

Romos skaitmenų dešiniojo riešo tatuiruotė

Ši tatuiruotė buvo padaryta 2006 metais. Po tų pačių metų slaptos ceremonijos su Viktorija Beckhamas nusprendė susiimti keletą atitinkamų tatuiruočių. Šios romėniškų skaičių tatuiruotės reiškė ceremonijos datą, kuri buvo 2006 m. Gegužės 8 d. Jos taip pat laikomos labai reikšmingomis.

6. Kairės rankos Viktorijos tatuiruotė:

Kairės rankos Viktorijos tatuiruotė

Beckhamso kairės rankos tatuiruotė buvo padaryta 2007 metais. Tai šešių colių tatuiruotė, kurioje pavaizduota jo žmona Victoria Beckham. Tai buvo vienos iš Viktorijos fotosesijos, kuri jam labai patiko, poilsis. Tatuiruotės dizainas iš tikrųjų atrodo labai madingas ir gražus.

7. Lotynų kalbos frazės tatuiruotė ant David Beckham dešinės rankos:

Lotynų kalbos frazės tatuiruotė ant David Beckham dešinės rankos

Be to, Davidas Beckhamas matė dar vieną apatinės rankos tatuiruotę, rašytą abiejose rankose. Deivido Beckhamo tatuiruotė kairėje rankoje yra unikali lotynų kalbos frazė, kuri reiškia „Taigi aš myliu ir branginu“. Šis Davido Beckhamo tatuiruotės dizainas yra rašytas specialiai po jo „Viktorijos“ tatuiruote (arba, tiksliau, jo „Viktorijos“ tatuiruote.

8. David Beckham’s Ribs Jesus Tattoo:

Davido Beckhamo šonkaulių Jėzaus tatuiruotė

Ši tatuiruotė buvo padaryta 2010 metais. Jame yra Jėzaus portretas pakeliui į kryžių. Jis buvo užrašytas, kai mirė jo senelis Joe Westas. Šis dizainas buvo paremtas katalikų dailininko Matthew R. Brookso paveikslu.

9. Jėzaus ir Harperio tatuiruotė ant David Beckham kairės viršutinės krūtinės:

Jėzaus ir Harperio tatuiruotė kairėje viršutinėje krūtinės dalyje

Ši tatuiruotė buvo padaryta 2011 metais. Jame pavaizduotas Jėzaus portretas, padarytas taip, kad Bekhemas būtų iškeltas iš kapo kerubų. Šie kerubai buvo jo trijų sūnų atvaizdas, o kai jo dukra Harper atėjo į šeimos paveikslą, jis virš jos išgraviravo ir jos vardą.

10. David Beckham apatinės nugaros Bruklino tatuiruotė:

Bruklino tatuiruotė apatinėje nugaros dalyje

Beckhamo apatinė nugaros tatuiruotė buvo pirmas kartas, kai jis patyrė skausmingas adatas. Jis buvo pagamintas 1999 metais ir ant jo parašytas Bruklinas. Tai labai patrauklu žvilgsnis, buvo užrašytas labai stilingai ir buvo sukurtas po jo sūnaus, kurio vardas taip pat yra Bruklinas, gimimo.

11. Davidas Beckhamas su angelo sargo tatuiruote:

Viršutinės nugaros angelo sargo tatuiruotė

Bekhemo viršutinė nugaros tatuiruotė yra angelas sargas, padarytas 2000 metais. Ši tatuiruotė buvo sukurta taip, kad simbolizuotų apsaugą nuo jo sūnaus Bruklino vardo, kuris yra keli coliai žemiau jo viršutinės nugaros dalies. Tatuiruotė įgijo didelį populiarumą ir taip pat parodė meilę, kurią Beckhamas turi savo sūnui.

12. Viktorijos tatuiruotė ant David Beckham kairės rankos:

Viktorijos tatuiruotė ant David Beckham kairės rankos

Davidas Beckhamas pasirinko atvirai pristatyti savo pagarbą savo bendrininkei Victoria Beckham, užrašydamas jos vardą kairėje rankoje. David Beckham apatinės rankos tatuiruotė buvo rašyta sanskrito kalba ir buvo skirta tik „Viktorijai“. Deja, ji buvo neteisingai parašyta kaip Viktorija.

13. Kinijos kairiojo šonkaulio narvo tatuiruotė:

Kinijos kairiojo šonkaulio narvo tatuiruotė

Ši tatuiruotė buvo padaryta 2008 metais. Tai buvo kinų motyvas, reiškiantis „Mirtis ir gyvenimas nulėmė susitikimus. Turtas ir garbė priklauso nuo dangaus “. Tai buvo viena klasiškiausių Beckhamo padarytų tatuiruočių.

14. Angelų rankovių tatuiruotė ant Beckhamo dešinės rankos:

Angelo rankovių tatuiruotė ant Beckhamo dešinės rankos

Ši tatuiruotė buvo padaryta 2004 metais. Susidūręs su įtarimais dėl romano su Rebecca Loos, Beckhamas šią tatuiruotę apibūdino savo jausmams. Jis taip pat sakė, kad kiekvienas turi savo būdą išreikšti savo mintis, o jo būdas – per tatuiruotes. Tatuiruotėje taip pat buvo parašyta „In the A ofiversity“.

15. Romeo tatuiruotė ant David Beckham viršutinės nugaros:

Romeo tatuiruotė ant David Beckham viršutinės nugaros dalies

„Beckhams“ viršutinė nugaros tatuiruotė buvo užrašyta 2002 metais, kai iš žmonos Viktorijos Beckham gimė jo sūnus Romeo. Ši tatuiruotė buvo padaryta tiesiai virš globėjo, kuris iki šiol buvo palaikomas milžiniškais sparnais. Šis dizainas buvo sukurtas Louis Malloy, kuris yra Mančesteryje įsikūręs tatuiruočių menininkas.

Akivaizdu, kad Davido Beckhamo meilė tatuiruotėms yra tiesiog begalinė, ir kiekviena iš įvairių tatuiruočių. ant futbolo žvaigždės rankų yra pagrindinis Davido Beckhamo rankovių tatuiruotės dizaino kūrinys ir kalba apie svarbų jo gyvenimo gabalą.