H raidžių tatuiruotės dizainas

Mes visi išgyvenome dilemą – pasidaryti tatuiruotę arba jos nedaryti. Vienos raidės tatuiruotė gali būti puikus būdas pradėti kelionę į kūno meno pasaulį. Dėl šios priežasties daugelis porų pasidaro tatuiruotę su inicialais. Šiame straipsnyje paminėti H raidės tatuiruotės dizainai ne tik primins ką nors ar kažką, bet ir smulkmenas, tačiau išsamiai.

Tinka abiem lytims, prie savo pradinės H tatuiruotės galite pridėti kitų figūrų, tokių kaip sparnai, karūnos, gėlės. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie šiuos tatuiruočių dizainus, ir tada padarykite galutinį pasirinkimą.

Top 20 H raidžių tatuiruočių dizaino:

Kalbant apie vienos raidės tatuiruotės išdėstymą, priklausomai nuo naudojamų priedų, galite jas išgraviruoti ant riešo, šalia kaklo, kulkšnies ir pan..

1. H raidės tatuiruotė su raudona širdimi:

H raidės tatuiruotė raudona širdimi

Mažos ir mielos tatuiruotės yra gana populiarios tarp mergaičių. Maža H raidės tatuiruotė atrodo gražiai su širdimi šone ir suteikia dizainui asmeninio prisilietimo. Širdis užpildyta raudona spalva, suteikianti tikrovišką pojūtį, ir geriausiai atrodo graviruota ant riešo, kaklo.

2. Skraidančios H raidės tatuiruotė:

Skraidančios H raidės tatuiruotė

Mes visi mėgstame pridėti sparnus prie vienos raidės tatuiruotės, tačiau daugelis gali nenorėti jų didelio dydžio. Maži ir tiesūs sparnai abiejose H raidės pusėse ne tik atrodo gražiai, bet ir sukuria angelišką išvaizdą. Šio tipo tatuiruotės tinka bet kuriai lyčiai.

3. Puiki širdies H raidės tatuiruotė:

Nuostabi širdies H raidės tatuiruotė

Jei esate mažų tatuiruočių dizaino su papildomu stiliumi gerbėjas, galite pasirinkti šį dizainą. Skirtingai nuo įprastų tatuiruočių, šio dizaino raidė yra įtraukta į širdies liniją. Galite tai padaryti paprastu juodu arba žaisti su keliomis spalvomis pagal savo asmeninį pasirinkimą. Nors dizainas atrodo paprastas, tai puikus būdas parodyti meilę.

4. Malonus tatuiruotė H raidės:

Patraukli tatuiruotė H raidės

Ši kreivi H raidės tatuiruotė gražiai atrodo ant riešo, kulkšnies ar kaklo. Pridėjus mažą gėlę abėcėlės viršuje, dizainui suteikiamas moteriškas prisilietimas, todėl tai yra pageidaujamas mergaičių tatuiruotės dizainas. Šis dizainas atrodo geriausiai, kai išgraviruotas mažas dydis.

5. H raidės tatuiruotė su gražia rožine gėle:

H raidės tatuiruotė su gražia rožine gėle

H raidės pabaigoje rožinė ir balta gėlė yra puikus pasirinkimas tatuiruotėms, labiau linkusioms į mergaites. Nors dizainas yra gana paprastas, rankos šoninė sritis, kaip ji pateikiama, kulkšnis gali būti puikios vietos norint išgraviruoti šią tatuiruotę.

6. Didžiosios H raidės tatuiruotė:

Didžiosios H raidės tatuiruotė

Jei pirmą kartą pasidarote tatuiruotę, šis paprastas didysis H gali būti puikus pasirinkimas abiem lytims. Kadangi prie dizaino nepridedami jokie papildomi elementai, tai galima greitai pasiekti ir jums nereikia daug pinigų. Šią tatuiruotę galite išgraviruoti bet kurioje kūno vietoje.

7. H tatuiruotė su 3D efektu:

H tatuiruotė su 3d efektu

Jei manote, kad neįmanoma padaryti 3D efekto tatuiruotėje, pagalvokite dar kartą. Nors šiame šablone yra širdis, tai gali būti tinkama tiek vyrams, tiek moterims, nes laiško potėpiai ir užpildymas yra paryškinti ir tamsūs. Šią tatuiruotę galite išgraviruoti ant riešo, kulkšnies, kaklo.

8. Maža H tatuiruotė:

Maža H tatuiruotė

Jei darote tatuiruotę pirmą kartą, šis dizainas gali būti puikus pasirinkimas. Mažas H, uždėtas ant riešo, baigiantis maža širdimi, atrodo paprastas, bet stilingas. Šis dizainas atrodo fantastiškai bet kurioje jūsų kūno vietoje ir tinka įvairaus amžiaus vyrams ir moterims.

9. Unikali H raidžių tatuiruotė su impulsu:

Unikali H raidžių tatuiruotė su impulsu

Tai graži H raidės tatuiruotė, pridedanti širdį iš vienos pusės, tačiau tarp jų susidaro ritmai. Tai gali būti būdas atrodyti, kad laiškas reiškia jūsų meilę asmeniui intymiu ir asmeniniu lygmeniu. Raudonos ir juodos spalvų deriniai geriausiai tinka, tinka tiek vyrams, tiek moterims.

10. H raidės tatuiruotė ant rankos:

H raidės tatuiruotė ant rankos

Vienas iš populiariausių pasirinkimų, sukurtų sau, yra susietos abėcėlės. Kitas unikalus H ir S raidžių tatuiruotės dizaino vaizdas, todėl tai puiki tatuiruotė porai ir vardo inicialai. Tai taip pat gali reikšti būdą parodyti susižavėjimą ar meilę kažkam ypatingam.

11. Kursyvi H raidė su maža širdimi:

Kursyvi H raidė maža širdimi

Paprasti dalykai yra puikus kelias apibūdinti šią H raidės tatuiruotę. Nors šis dizainas yra palyginti paprastas, aptakus širdis tuo pačiu metu atrodo patraukliai ir prašmatniai. Puikus drąsių ir plonų kreivių derinys, naudojamas šioje tatuiruotėje, atrodo mielas ir gražus.

12. Nukryžiuotojo H raidės tatuiruotė ant nugaros:

Nukryžiuotojo H raidės tatuiruotė ant nugaros

Daugelis žmonių mėgsta atstovauti savo religiniams įsitikinimams kartu su asmeniniu prisilietimu tatuiruotės pavidalu. Nukryžiuotasis su raide H centre gali būti krikščioniškoji doktrina arba Kristaus simbolis. Ši tatuiruotė geriausiai atrodo išgraviruota ant nugaros ir dažniausiai jai patinka vyrai.

13. Mielos H raidės tatuiruotė ant kulkšnies:

Miela H raidės tatuiruotė ant kulkšnies

Bet kokios tatuiruotės vieta kulkšnies srityje ir šios tatuiruotės kreivės ir linijos yra puikus dizaino variantas mergaitėms. Daugelis žmonių savo buvimo jausmą parodo pasidarydami mažą tatuiruotę ant kulkšnių. Šios tatuiruotės gali būti bet kokio amžiaus moterų pasirinkimas.

14. H tatuiruotės menas su drugeliu:

H tatuiruočių menas su drugeliu

Drugeliai yra dar vienas dažniausiai naudojamas simbolis, turintis gilesnę prasmę ir atspindintis gilią gyvenimo prasmę. Drugelio pridėjimas prie raidės H rodo dekoratyvumą ir simbolizuoja jėgą bei naujoves daugelyje religinių praktikų. Kuriant dizainą naudojami rožiniai ir balti atspalviai.

15. H raidės tatuiruotė su sparnais ir karūna:

H raidės tatuiruotė su sparnais ir karūna

Širdies viduje išgraviruota raidė yra gana įprasta, tačiau galite pridėti šio dizaino elegancijos ir unikalumo pridėdami karūną ir sparnus. Tai gali simbolizuoti širdies karalienes su laisva dvasia. Pilkas užpildas sparnų viduje, todėl tatuiruotė išsiskiria ir labiau linkusi į pateles.

16. „Royal H Tattoo Design“:

„Royal H Tattoo“ dizainas

Karūna gali būti puikus priedas, kai norite savo H raidės tatuiruotei suteikti karališkumo. Baltas ir juodas laiško užpildas puikiai atrodo, kai ant jo yra stilinga karūna. Ši tatuiruotė atrodo įspūdingai monochrominiu tonu, tačiau, jei norite, galite žaisti spalvomis.

17. H raidės tatuiruotė su širdimi:

H raidės tatuiruotė su širdimi

Kursyvinės raidės yra vienas iš dažniausiai naudojamų šriftų, skirtų vienos raidės tatuiruočių dizainui. Tai didžioji raidė H su kreiviais papildymais ir širdies simboliu. Tai puikus pavyzdys, kaip sujungti asmeninį dizainą, nepažeidžiant stiliaus koeficiento.

18. Stilingas H pradinis tatuiruotės dizainas:

Stilingas H pradinis tatuiruotės dizainas

Tai dar viena H raidės tatuiruotė, kuri savo elegantišku dizainu dvelkia stiliumi ir pasitikėjimu. Originali abėcėlė išgraviruota paryškintu šriftu, o papildomos kursyvios linijos aplink raidę padarytos šviesesniu spalvų tonu, suteikiančios naudotojui atsipalaidavusį ir rafinuotą pojūtį. Moterys renkasi tokio tipo tatuiruotes.

19. H ir K raidžių tatuiruotės su sparnais:

H ir K raidžių tatuiruotės su sparnais

Ši H ir K raidžių tatuiruotė yra puikus pasirinkimas poroms ar dviem pradiniams vardams. Raidė H padidinama pridedant sparną su gražiomis detalėmis su pilku atspalviu, todėl raidė atrodo kaip skraidanti gulbė. Ši tatuiruotė tinka įvairaus amžiaus ir lyties žmonėms.

20. Rustic H abėcėlės tatuiruotė:

Rustic H abėcėlės tatuiruotė

Jei esate neapdorotų vaikų, mėgstančių savo abėcėlės tatuiruotę, gerbėjas, šis modelis gali būti puikus pasirinkimas. Raidė H yra širdies centre plačiais brūkšniais, skirtingai nei tradiciniai dizainai, dėl kurių ji išsiskiria. Raudonų dažų naudojimas tarp juodos širdies atrodo nepakartojamai ir gražiai.

Apžvalga:

Naudodami šiame straipsnyje pateiktą H raidžių tatuiruočių dizaino sąrašą, galite nedelsdami padaryti galutinį pasirinkimą. Galite įnešti šiuolaikiško prisilietimo prie bet kokios paprastos tatuiruotės, nesukeliant per daug triukšmo. Gražiai išreikškite savo širdį pasirinkdami tatuiruotę iš mūsų pateikto sąrašo. Nepamirškite mums pranešti, kaip šis straipsnis padėjo jums padaryti galutinį pasirinkimą.