D raidžių tatuiruotės dizainas

Kiekvienas žmogus yra skirtingas, o tatuiruočių dizaino skonis taip pat skiriasi. Nors D raidės tatuiruotės yra vienos raidės dizaino, jos gražiai išreiškia stiprias ir gilias emocijas. Užuot pasidariusios atitinkamą tatuiruotę, daugelis porų gauna savo partnerio inicialą, suteikdamos jam gilesnę prasmę. Šie D raidės tatuiruočių dizainai paprastai yra subtilūs, tačiau nešiojančiam turi daug sentimentalios reikšmės.

Šios pradinės tatuiruotės taip pat gali būti gražus jūsų širdžiai artimo žmogaus atvaizdas. Prieš pradėdami visam laikui rašyti rašalą, peržiūrėkime šį straipsnį, kuriame rasite keletą geriausių dizaino variantų.

20 D raidžių tatuiruotės dizainas su reikšmėmis:

Nors galite gauti paprastą D raidę kaip tatuiruotę, taip pat galite pridėti įvairių simbolių, tokių kaip gėlės, karūna, sparnai ir pan. Pateikiame jums keletą dizaino variantų, kuriuos galite atlikti prieš pasirinkdami.

1. Sudėtinga D raidžių dizaino tatuiruotė:

Sudėtinga D raidžių dizaino tatuiruotė

Jei esate įmantrių d raidės tatuiruočių modelių gerbėjas, šis dizainas gali būti puikus pasirinkimas. Mažoji raidė d turi ryškias linijas ir turi plonus vynmedžius visoje raidėje su gražiais lapais. Nors šis dizainas atrodo išimtis juodu rašalu, galite naudoti kelias spalvas, kad sukurtumėte patobulintą tatuiruotę.

2. Dvigubos abėcėlės tatuiruotė:

Dvigubos abėcėlės tatuiruotė

Paprastai mes randame tatuiruotes, užpildytas juodu rašalu, todėl ši dvigubo brūkšnio d raidės tatuiruotė yra unikali ir leidžia dėvėtojui išsiskirti. Klasikinė ir retro dizaino apdaila daro jį puikiu sportu, o geriausiai atrodo padėjus ant rankos, kulkšnies. Šią tatuiruotę galite palikti tokią, kokia yra, arba pridėti kitų elementų, jei norite pagal savo pasirinkimą.

3. D abėcėlės tatuiruotės dizainas su animaciniu filmu:

D abėcėlės tatuiruotės dizainas su animacine galva

Karikatūros buvo mūsų vaikystės dalis ir greitai neišnyks iš mūsų gyvenimo. „Disney“ ateina į galvą, kai galvojame apie animacinius filmus, o šis „Disney“ tematikos d raidės tatuiruotės dizainas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori išreikšti savo meilę jiems ir savo vaikystės prisiminimus.

4. Maža D raidės tatuiruotė kaligrafiniame šrifte:

Maža raidė D tatuiruotė kaligrafiniame šrifte

Tatuiruotėse yra įvairių šriftų, todėl kaligrafija yra vienas iš standartinių ir karališkos išvaizdos šriftų. Nors ir maža, drąsi ir stilinga abėcėlės apdaila dėvėtojui vienu ypu dvelkia grožiu ir stiliumi. Kaklas yra puiki vieta išgraviruoti šią tatuiruotę, kuri visada suteikia galimybę nuslėpti pagal situaciją.

5. Įspūdingas D raidės tatuiruotės dizainas ant juosmens:

Įspūdingas D raidės tatuiruotės dizainas ant juosmens

Liemuo yra laikoma viena iš jausmingų kūno dalių, o kai kurie žmonės nori, kad šioje srityje būtų išgraviruotos tatuiruotės, kad suteiktų asmeninę prasmę. Stilinga d raidė ant juosmens atrodo patraukliai ir dažniausiai ją renkasi žmonės, kurie yra pakankamai drąsūs, kad pademonstruotų šią savo kūno vietą.

6. Juodai balta abėcėlės tatuiruotė ant rankos:

Juodai balta abėcėlės tatuiruotė ant rankos

Ši d raidės tatuiruotė turi dvigubas linijas, tačiau abėcėlės vidinės srities skirtumas užpildytas juodu rašalu. Tai suteikia raidės juodai baltą efektą, vadinamą gradiento efektu, ir atrodo fantastiškai tiek vyrams, tiek moterims. Taip pat juodą rašalą galite pakeisti kitomis spalvų parinktimis, kad atrodytumėte kitaip ir gyvai.

7. Stilinga D raidžių tatuiruotė:

Stilinga D raidės tatuiruotė

Jei ieškote stiliaus savo „D“ raidės tatuiruotės dizaine, tai yra puikus pasirinkimas. Ryškios ir plonos abėcėlės linijos atrodo gražiai ir tinka visiems, nepriklausomai nuo amžiaus. Jei nenorite pridėti daugiau elementų prie dizaino modelio, gali būti, kad negalėsite daug eksperimentuoti su šiuo dizainu.

8. Gražus tatuiruotės raidės D dizainas su lapais:

Gražus tatuiruotės raidės D dizainas su lapais

Tai didžiosios tatuiruotės dizainas, turintis dvigubas linijas be jokio užpildymo. Nors tai gali atrodyti įprasta, ši tatuiruotės ypatybė yra iš lapų, esančių vertikalioje d raidės linijoje, panašiai kaip alpinistas, pridedamas prie raidės, primenančios mums gamtą. Galite pridėti spalvų prie visų šio modelio elementų, suteikdami tikrovišką apdailą.

9. D raidė su karūnos tatuiruote:

D raidė su karūnos tatuiruote 9

Karūnos yra įprastas vaizdas, kai kalbama apie vienos raidės tatuiruotes. Raidė d yra gana standartinė kursyviniu šriftu; specialybė atsiranda, kai ant d raidės galvos uždedama graži karūna, suteikianti karališką apdailą. Juodas karūnos kontūras užpildytas pilkais atspalviais, kurie skiriasi nuo paryškintos raidės d.

10. D raidė su širdies tatuiruotės dizainu:

D raidė su širdies tatuiruotės dizainu

Širdys ir tatuiruotės eina koja kojon, o žmonės, kurie yra aistringi tatuiruočių kolekcionieriai, tai tikrai žino. Tačiau ši tatuiruotė išskirtinai sujungia širdies formos grožį ir asmeninę d raidės prasmę. Atrodo, kad d raidė yra širdies viduje, o tai gali atrodyti panašiai kaip dėvėtojo nuotaika su tatuiruotės dizainu.

11. Bold D raidės tatuiruotės vaizdai:

Bold D raidės tatuiruotės vaizdai

Kaklas yra puiki ir dažniausiai pasirenkama erdvė vienos raidės tatuiruotei. Ryškios ir storos šios puošnios tatuiruotės linijos dėvėtojui skleidžia eleganciją. Nors modelis yra paprastas, išdėstymas suteikia dizainui visą efektą. Taip pat galite naudoti skirtingas spalvas pagal savo pasirinkimą.

12. Abėcėlės D tatuiruotė su skraidančiais paukščiais:

Abėcėlės D tatuiruotė su skraidančiais paukščiais

Paukščiai yra kultūriniai ir estetiniai gyvenimo aspektai ir mums labai svarbūs. Paukščiai simbolizuoja laisvę, ją renkasi žmonės, kurie myli ir gerbia savo nepriklausomybę. Tai priemonė išreikšti savo meilę neribotam skrydžiui d raidės tatuiruotės pavidalu su paukščiais kaip jūsų terpė.

13. D raidės tatuiruotė su žvaigžde ant kulkšnies:

D raidės tatuiruotė su žvaigžde ant kulkšnies

Žvaigždės yra garsūs ir pasakiški elementai, pridedami prie jūsų tatuiruočių, kurie pagerina jūsų d raidės dizaino tatuiruotės bendrą vaizdą. Žvaigždės paprastai reiškia žinias tamsoje ar dieviškoje lyderystėje arba kartais kelrodę žvaigždę. Tai taip pat gali reikšti stilingą jūsų vienos raidės tatuiruotės papildymą, suteikiant jai ilgalaikį užbaigimą.

14. Sudėtinga D raidės tatuiruotė, suderinta su gamta:

Įmantrios D raidės tatuiruotė suderinta su gamta

Šis dizainas gali būti puikus pasirinkimas, jei turite akis į sudėtingus ir subtilius d raidės tatuiruotės dizainus. Ši didelė d raidė yra padengta gražiais ir spalvingais vynmedžiais ir gėlėmis, kurios sukuria natūralią ir gėlėtą apdailą. Abėcėlė užpildyta juodu rašalu, o aplinkiniai elementai užpildyti spalvų deriniu. Nors šis dizainas gali atrodyti moteriškas, bet kas gali pasidaryti šią tatuiruotę, nepriklausomai nuo lyties.

15. D raidės tatuiruočių idėjos poroms:

D raidės tatuiruočių idėjos poroms

Poros tatuiruotės yra gana populiarios tarp meilužių, partnerių ar net geriausių draugų. Paprasti inicialai gali parodyti, kiek meilės gali duoti žmonės ir amžinai ją apibūdinti. Tai gali būti puikus pasirinkimas žmonėms, kurie mėgsta paprastą dizainą be jokių kitų modelių.

16. D raidės tatuiruotės dizainas riešo pusėje:

D raidės tatuiruotės dizainas riešo pusėje

Šis d raidės tatuiruotės dizainas atspindi gamtą, pridedant drugelį, kurį dažnai renkasi jaunos merginos ir moterys. Drugeliai ne tik gražiai atrodo, bet ir apibūdina transformacijos procesą. Šis dizainas atrodo nuostabiai paprastu juodu rašalu, tačiau galite jį pakeisti naudodami įvairias spalvų parinktis.

17. D raidės tatuiruotė su širdimi:

D raidės tatuiruotė su širdimi

Tai dar viena poros tatuiruotė, kurioje dvi abėcėlės dedamos į širdį ir suteikia jai romantišką prasmę. Širdis užpildyta raudona spalva ir yra pakankamai didelė, kad tilptų dvi vidutinio dydžio abėcėlės. Raidžių raidžių šriftas atrodo stilingai, o raudonos spalvos širdelės prideda visam dizainui asmeniškumo.

18. Vaisių D raidės tatuiruotė:

Vaisių D raidės tatuiruotė

Šis d raidės tatuiruotės dizainas yra meninis daugelio dalykų gražus vaizdavimas. Šis dizainas atrodo kaip širdis, obuolys ir raidė d kitu kampu. Tai puikus tatuiruotės dizaino pasirinkimas tiems, kurie nori perteikti savo jausmus, išlaikydami d raidę diskretiškai. Šis dizainas puikiai atrodo išgraviruotas ant riešo.

19. Unikalūs D šriftai tatuiruotėms:

Unikalūs D šriftai tatuiruotėms

Jei buvote užeigoje, turite susidurti su antspaudu, panašiu į šią d raidės tatuiruotę. Šis simbolis taip pat simbolizuoja demokratinę partiją, ir daugelis rėmėjų ją išgraviravo. Tačiau dėvėtojo perspektyva yra svarbi, nes tai yra jūsų tatuiruotė ant kūno. Skirtingų spalvų naudojimas taip pat gali suteikti gyvumo.

20. D raidė su karūnos tatuiruote:

D raidė su karūnos tatuiruote

Tai dar viena d raidės tatuiruotė su maža karūna abėcėlės viršuje, tinkanti visiems. Kadangi karūnos dydis ir raidė gali būti išgraviruoti mažo ir vidutinio dydžio, ji geriausiai atrodo ant riešo, kulkšnies, pakaušio. Karūna atrodo panaši į tą, kurią galite rasti ant lošimo kortų. Galite palikti jį juodu rašalu arba pasirinkti putojančias spalvas.

Apžvalga:

Meilė tatuiruotėms labai padidėjo tarp žmonių, nepriklausomai nuo amžiaus. Šie kūno menai gražiai atspindi emocijas ir visada mums primena kaip ženklą mūsų kūne. Geriausi D raidės tatuiruočių dizainai, paminėti šiame straipsnyje, suteiks jums įžvalgų prieš baigiant teisingą. Nepamirškite mums pranešti, kaip šis straipsnis padėjo jums pasirinkti.