Raidės tatuiruotės dizainas

Vienos raidės tatuiruotes gali būti paprasta pažvelgti, tačiau jos gali užtrukti daug jūsų brangaus laiko šriftui, vietai ir dydžiui užbaigti. Bet jums nebereikia jaudintis! Šiame straipsnyje pateikiamos kelios geriausios „A“ raidės tatuiruotės, į kurias galite pažvelgti prieš visam laikui rašydami ant savo kūno. Galite pridėti elementų pagal savo pasirinkimą, suteikdami dizainui asmeniškumo.

Šios raidės tatuiruotės turi daug ką pasiūlyti, o kartais viena raidė perteikia daug daugiau nei žodžiai. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau!

Top 23 raidžių tatuiruotės dizainas:

Nors vienos raidės tatuiruotės yra gana žinomos, galite dar labiau patobulinti paprastus dizainus, pridėdami skatinančių citatų arba papildomų elementų, tokių kaip rožės, širdys, inkarai ir tt. Slinkite žemyn, kad sužinotumėte daugiau!

1. Mažytė raidės tatuiruotė:

Maža raidės tatuiruotė

Jei esate žmogus, mėgstantis paprastą vieno tatuiruotės dizainą, tai yra idealus pasirinkimas. Viena A raidės tatuiruotė ant kulkšnies ne tik atrodo elegantiškai, bet neužima per daug vietos, todėl tai yra puikus tatuiruotės dizainas pradedantiesiems. Be to, nors kulkšnies sritis laikoma moteriška, ji neapsiriboja patelėmis.

2. Laiško tatuiruotė ant kaklo:

Laiško tatuiruotė ant kaklo

Kaklas yra dar viena jūsų kūno vieta, kuri yra moterų pasirinkta tatuiruotės vieta. Šis raidės tatuiruotės dizainas turi abėcėlę didžiosiomis raidėmis ir gražiai jungiasi prie širdies. Širdies pridėjimas atkartoja asmeninį prisirišimą prie tatuiruotės. Šią tatuiruotę dažniausiai renkasi jaunos moterys, atspindinčios jų kreives.

3. „Royal A Letter“ tatuiruotė:

„Royal A Letter“ tatuiruotė

Visi mes vienaip ar kitaip norime karališko savo kūno vaizdavimo. Šis gražus „A“ raidės tatuiruotės dizainas turi elegantišką karūną viršutinėje abėcėlės srityje, kuri galiausiai pakelia raidės išvaizdą į kitą lygį. Dvigubos linijos efektas aplink raidę A suteikia abėcėlei šešėlio efektą.

4. Intymi raidės tatuiruotė ant juosmens:

Intymi raidės tatuiruotė ant juosmens

Jei ieškote subtilaus būdo, kaip įgauti A raidės tatuiruotės dizainą, šis, apimantis širdį, gali būti puikus būdas. Kursyvinė raidė A turi širdies formą, todėl ji yra neatsiejama abėcėlės dalis. Nors galite pridėti spalvų, jei norite, ši tatuiruotė puikiai atrodytų ir juodu rašalu.

5. Bold A Letter Tattoo:

Bold A Letter Tattoo

Kalbant apie vienos raidės tatuiruotes, nes dauguma dizainų yra gana standartiniai, įsitikinkite, kad pasirinkote išskirtinį šriftą. Šios stilingos ir drąsios A raidės viename gale yra kreivė, o kitas raidės galas sulankstomas į raidę, sukuriant gražų įspūdį. Raudonos širdies pridėjimas yra vyšnia viršuje.

6. Mažos raidės A tatuiruotės dizainas:

Mažos raidės tatuiruotės dizainas

Jei esate aistringas tatuiruočių entuziastas ir jūsų kūnas pilnas tatuiruočių, ši paprasta mažų raidžių tatuiruotė gali atrodyti paprasta, tačiau tinka visam ansambliui. Skirtingai nuo daugelio platesnių modelių, šis dizainas atrodo gana paprastas.

7. Stilinga raidės tatuiruotė:

Stilinga „Letter“ tatuiruotė

Jei esate kreivų tatuiruočių dizaino gerbėjas ir norite išgraviruoti vieną raidę, šis „A“ raidės dizainas jums tinka geriausiai. Naudojant dvigubas linijas su pilku atspalviu vienoje pusėje ir tamsiu užpildu, raidė A suteikia 3d efektą. Kreivių pridėjimas iš abiejų pusių suteikia tatuiruotę stilingą apdailą.

8. Išskirtinė raidės tatuiruotė:

Išskirtinė raidės tatuiruotė

Porų tatuiruotė yra dar vienas įprastas vaizdas, apimantis kompanionų inicialus. Dviejų paryškintų raidžių T ir A naudojimas yra puikus būdas išgraviruoti savo artimųjų vardus. Naudojant kursyvines raides sukuriama stilinga paprasto modelio apdaila. Širdies pridėjimas raidės A centre suteikia dizainui asmeninį įspūdį.

9. Laiško tatuiruotės dizainas su gamta:

Raidės tatuiruotės dizainas su gamta

Mes visi mylime gamtą ir norėtume ją atstovauti tatuiruotės pavidalu. Šios tatuiruotės išskirtinumas yra tas, kad vietoje visavertės gamtos reprezentacijos raidė A yra centre ir turi gražią gėlių vynmedį, suformuojantį pusę širdies vienoje pusėje, o mielas kūdikis-kitą širdies pusę, sudarančią visą širdį.

10. Mažos raidės raidės tatuiruotė:

Nedidelis „A“ raidės tatuiruotė

Nesvarbu, ar tai būtų didžiosios, ar mažosios raidės, galite pasidaryti tatuiruotes pagal savo asmeninį pasirinkimą. Tinka įvairaus amžiaus žmonėms, nepriklausomai nuo lyties, šis mažas dėklas „Let“ tatuiruotė atrodo paprasta, bet elegantiška. Nors šis dizainas atrodo gražiai bet kur, riešas, ranka yra puikios vietos.

11. „Super A Letter“ tatuiruotės dizainas:

Super raidžių tatuiruotės dizainas

Ar esate keršytojo filmo gerbėjas ir norite jį pavaizduoti tatuiruotės pavidalu? Šis drąsus dizainas apatinėje kojos dalyje gali būti išskirtinis jūsų kūno dailės priedas. Nors jis atrodo gražiai juodu rašalu, jei norite, taip pat gali būti pasirinktas spalvų pabarstymas.

12. Meninė raidės tatuiruotė:

Meninė raidės tatuiruotė

Jei ieškote meninio būdo, kaip ant kūno pavaizduoti raidę A, ši tatuiruotė gali atrodyti tobulai. A raidę supa mielas mažas drugelis, o aplink – gėlių piešiniai. Drugeliai simbolizuoja ištvermę, viltį, gyvenimą, pokyčius ir taip pat daugelio žmonių laikomi prisikėlimo simboliu.

13. Širdies plakimas su paryškinta raidės tatuiruote:

Širdies plakimas su paryškinta raidės tatuiruote

Širdies ir vienos raidės tatuiruotės yra labiau paplitusios, nei daugelis iš mūsų gali įsivaizduoti. Didžioji raidė A turi širdį su širdies plakimu, įvedančią raidę, o kitoje pusėje yra dvi raudonos širdys. Raudonos spalvos naudojimas širdžiai užpildyti gali būti graži tatuiruotės apdaila.

14. Laiško tatuiruotės dizainas su širdies plakimu:

Raidės tatuiruotės dizainas su širdies plakimu

Širdelės ir vienos raidės tatuiruotės yra keletas įprastų tatuiruočių entuziastų pasirinktų derinių. Aštrūs A raidės kraštai su gražia išlenkta širdimi sukuria grožį. Juodos ir raudonos spalvų derinys ir miela širdelė, kylanti iš raidės, atspindi meilę, kurią jūs turite tam žmogui.

15. Ryškus raidės tatuiruotės dizainas:

Ryškus raidžių tatuiruotės dizainas

Dažniausiai susiduriame su tatuiruotėmis juodu rašalu. Bet jei esate ryškių ir gražių spalvų gerbėjas, ši viena raidė „T raidė“, užpildyta ryškiai raudona spalva, pakels jūsų nuotaiką. Ryškios juodos sienos pakelia abėcėlę, o objektas, panašus į aureolę, sukuria gražią tatuiruotę.

16. Krūtinės raidės tatuiruotės dizainas:

Krūtinės raidės tatuiruotės dizainas

Šios tatuiruotės centre yra abėcėlė A, o krūtinėje yra du įbrėžti vynmedžiai. Tamsiai juoda abėcėlės spalva išryškina, o lapus galite palikti tuščius arba apšlakstyti originaliomis spalvomis. Nors vyrams labiau patinka tokio tipo tatuiruotės, moterys griauna ribas ir pasidaro tokio tipo tatuiruotes.

17. Intymi raidės tatuiruotė:

Intymi raidė tatuiruotė

Jei nusiteikę nuotykiams ir norite eksperimentuoti su tatuiruotėmis intymiose kūno vietose, ši raidė „Letter“ po krūtų sritimi gali būti idealus pasirinkimas. Šios tatuiruotės atrodo nepaprastai gerai abiejų lyčių, nepriklausomai nuo amžiaus.

18. Raidės tatuiruotė ant žiedo piršto:

Raidės tatuiruotė ant žiedo piršto

Pirštų tatuiruotės atrodo fantastiškai, o abėcėlės yra puikus pasirinkimas. Ši stilingai atrodanti raidė ant bevardžio piršto gali būti idealus žiedo pavyzdys. Jūs nieko negalite padaryti, kad pagerintumėte apdailą, tačiau stilingai atrodanti raidė puikiai tinka, nes plotas yra mažesnis.

19. Patraukli raidės tatuiruotė:

Patraukli raidė tatuiruotė

Laiško tatuiruotė yra puikus būdas parodyti jūsų skonį ir pasirinkimą. Jis atrodo gana panašus į @ simbolį, išskyrus didžiąją raidę A centre. Jei esate technologijų geikas, ši tatuiruotė atrodo tinkama ir išskirtinė. Ši tatuiruotė tinka įvairaus amžiaus žmonėms, nepriklausomai nuo lyties.

20. Laiškų tatuiruotės dizainas su spalvomis:

20

Jei esate spalvų gerbėjas ir jums nepatinka tik juodas rašalas tatuiruotėse, šis raidės „A raidė“ dizainas gali būti idealus pasirinkimas. Elegantiškai atrodo didžiosios raidės A derinys su širdelės įtraukimu į centrą juodu rašalu. Spalvų purslai abėcėlėje daro jį vizualiu malonumu.

21. Ekscentriška abėcėlės tatuiruotė:

Ekscentriška abėcėlės tatuiruotė

Nepriklausomai nuo to, ar esate paauglė, ar moteris, kulkšnies tatuiruotė gali atrodyti gana nuostabi. Nors jie gali atrodyti moteriški, tatuiruotė neapsiriboja tik moterimis. Kūrybingas aptakių vynmedžių, kyšančių iš abėcėlės, būdas dėvėtoją dar labiau vertina tatuiruotę.

22. Angelo raidės tatuiruotė:

Angelo raidės tatuiruotė

Jei ieškote garsių pasirinkimų, sparnus galite gauti pasidarydami pradinę tatuiruotę. Ši „Let“ raidės tatuiruotė turi sparnus abiejose raidės pusėse su pilkos spalvos atspalviais. Paryškintas inicialų šriftas gali atrodyti paprastas, tačiau suteikia visai tatuiruotei elegantišką apdailą.

23. Unikali raidės tatuiruotė ant kaklo:

Unikali raidės tatuiruotė ant kaklo

Daugelis iš mūsų vis dar turi vidinį vaiką, kuris myli karūnas ir tiaras, ir ši raidė „Letter“ gali būti puikus pasirinkimas. Stilingai atrodančioje „A“ raidėje yra gražių kreivių, kurios padidina visos tatuiruotės išvaizdą. Prie raidės pridėta karališka tatuiruotė su pilkais atspalviais dizainas atrodo išskirtinai.

Galutinės mintys:

Jei jums buvo klaidinga nuomonė, kad vienos raidės tatuiruotės yra nuobodžios ir paprastos, tikimės, kad šiame straipsnyje paminėti A raidės tatuiruotės dizainai išgrynino jūsų mintis. Daugybė dizaino suteikia jums unikalų modelių rinkinį, į kurį reikia atkreipti dėmesį prieš priimant galutinį pasirinkimą. Nepamirškite pranešti mums, jei straipsnis jums buvo naudingas.