Atitinkamos tatuiruotės turi visas jaunąsias poras, taip pat šeimas tarp motinos, dukters, brolio sesers ar tėvo ir sūnaus. Unikalios derančios tatuiruotės yra gerai atpažįstamos dėl paprasto ir elegantiško dizaino. Šios atitinkančios tatuiruotės gali būti rašomos ant rankos, kulkšnies, riešo ar nugaros pečių tatuiruotės dizaino. Poros yra labai įsimylėjusios, kurios mėgsta išreikšti savo emocijas naudodami tatuiruočių dizainą arba mėgėjams, kuriems patinka juokingas tatuiruočių dizainas, tada šis straipsnis padės jums rasti geriausiai atitinkančią tatuiruotę iš 25 geriausių atitikmenų tatuiruočių tipai.

Tinkamo tatuiruotės dizaino pasirinkimas gali būti lengvas tik tuo atveju, jei turite supratimą, ką tiksliai reiškia atitinkanti tatuiruotė ir kas yra tokio tipo rinkoje, kuri tapo itin populiari tarp jaunosios kartos. Norėdami sužinoti apie visa tai, šis straipsnis yra naudingas, pabrėžiant naujausius madingus atitinkančius tatuiruočių tipus ir kokios tatuiruotės tinka kokio tipo santykiams.

Tinkamos tatuiruotės poroms

Geriausi ir nuostabiausi tatuiruočių dizainai:

Suraskime čia su parodytomis atitinkamomis tatuiruotėmis, kad galėtumėte labiau mylėti savo žmoną ar šeimą.

1. Karalius & Karalienę atitinkančios tatuiruotės poroms:

Karalius & amp; Karalienę atitinkančios tatuiruotės poroms

Taip pat visi žino, kad žmona yra namų karalienė, o vyras – namų karalius, o motyvuojanti koncepcija yra tai, kad karaliaus ir karalienės pora, atitinkanti tatuiruotės dizainą, rašoma kaip riešo tatuiruotė. Poniai ir vyrams ant riešo yra užrašytas raštas „Karalius ir karalienė“ su karūna viršuje. Žodis „Karalius ir karalienė“ gali būti parašytas kaligrafiškai, paryškintu šriftu. Karūna gali būti nudažyta juodu arba buteliu žaliu rašalu arba papuošta spalvingais dažais ir akmenimis.

2. Tinkamas Pinky tatuiruotės dizainas:

Tinkamas Pinky tatuiruotės dizainas

Tarp draugų Pinky žada, kad žodis yra gana pažįstamas sakinys kasdieniame pokalbyje. Šis „Pinky“ pažadas gali būti išraižytas kaip rožinis atitinkantis tatuiruotės dizainas. Ši tatuiruotė turi du mažus pirštus, kurie laikosi kartu, o tai yra pažadas, kurį žada išlaikyti tarp draugų. Šis tatuiruotės dizainas geriausiai tinka kaip lažybų draugas, atitinkantis tatuiruotės dizainą. Rašalas, naudojamas kuriant tatuiruotę, yra subtilus ir paprastas, naudojant paprastą juodą rašalą.

3. Spalvinga paukščių tatuiruotė:

Spalvinga paukščių tatuiruotė

Šis spalvingas tatuiruotės dizainas yra gana gerai pažįstama tatuiruotė įsimylėjusioms poroms ir patiko tarp kolegijos merginų, kurios mėgsta spalvingiau parodyti savo draugystę, turėdamos atitinkamą paukščių tatuiruotės dizainą. Manoma, kad paukščiai turi daug laisvės, tą patį galvoja ir jaunos merginos, mėgstančios mėgautis savo laisve kaip paukščiai. Tatuiruotės forma ir dydis yra asmeninis pasirinkimas.

4. Užrakinti & Pagrindinės poros tatuiruotės dizainas:

Užrakinti & amp; Pagrindinės poros tatuiruotės dizainas

Ši sena spynos ir rakto susiejimo mokykla, kuri yra standartinis būdas parodyti poros meilę vielos sienoje, dabar naudojama kaip tinkamas poros tatuiruotės dizainas. Vienas iš poros turės užraktą, o kitas – pagrindinį dizainą. Ši tatuiruotė puikiai tinka kaip riešo tatuiruotė. Spynos formą galima keisti pagal asmeninį pasirinkimą; dažniausiai pasirenkamas širdies formos spynos dizainas, kurio užrakto centre yra nedidelis dizainas.

5. Tinkamas „Infinity Love Tattoo“ dizainas:

Tinkamas „Infinity Love“ tatuiruotės dizainas

Begalybė yra simbolis, naudojamas matematikoje, dabar tapo mados dizainu, kurį merginos naudoja kaip dolerį ar auskarą. Begalybės simbolis simbolizuoja begalinę meilę, kuri naudojama sutuoktinių meilei reikšti. Užuot dėvėjęs nuimamą aksesuarą, šis nuolatinis tatuiruotės dizainas yra nuostabus tatuiruotės tipas. Šis jo ir jos tatuiruočių dizainas yra paprastas būdas dalintis jais ir dalintis savo meile schematiškai. Šis modernus poros tatuiruotės derinimo būdas yra tikras postūmis jaunimui.

6. Tinkama kryžminio piršto draugo tatuiruotė:

Atitinkanti kryžminio piršto draugo tatuiruotė

Kryžminiai pirštai, kaip žinome, kad juos laikome, kai laukiame svarbių rezultatų. Šis simbolis dabar naudojamas kaip atitinkantis sesers tatuiruotės dizainas arba kaip geriausias draugas, atitinkantis tatuiruotės dizainą. Tai mažas mielas tatuiruotės dizainas, kurį galima nupiešti ant piršto tatuiruotės. Antrasis ir vidurinis pirštas naudojami kryžminiam pirštui žymėti. Pirštas rašalu pažymėtas juodu arba žaliu buteliu.

7. Tinkamas kavos puodelio tatuiruotės dizainas:

Tinkamas kavos puodelio tatuiruotės dizainas

Tą porą ar draugus, kurie yra pamišę dėl kavos puodelio ir paverčia juos asmeniu, atpažįstančiu simbolį, tada šis tatuiruotės dizainas būtų tinkamas dizainas. Puodelio dydis gali būti individualus pasirinkimas. Kavos puodelis sukurtas naudojant juodą rašalą, iš kurio iš puodelio išsiskiria karšti garai. Kavos mylėtojams, kad ir pora, radusi kavos, paskui pasilepina kiekviena su atitinkama kavos tatuiruote arba kaip šeimos tatuiruotė, mėgstanti kavą.

8. Atitinkantis pelėdos tatuiruotės dizainas:

Atitinkantis pelėdos tatuiruotės dizainas

Pelėda yra žinoma dėl savo didžiulės akies ir nemiega naktį. Šią pelėdos figūrą merginos dažniausiai naudoja kaip aksesuarą. Merginos ir berniukai, norėdami nešioti nuimamą brangakmenį, mėgsta nešioti. Pelėda yra mažas paukštis, tinkantis kaip mažos pėdos tatuiruotės dizainas.

9. Blokuojanti saulės atitikimo tatuiruotė:

Susipynusi saulę atitinkanti tatuiruotė

Šis liepsnos sukurtas „Interlocking Sun“ tatuiruotės dizainas yra kūrybingas meno kūrinys, kurį ant pirštų piešia vyras ir žmona ar meilužiai. Norint suformuoti vieną tatuiruotės dizainą, kuris vadinamas atitinkančiu tatuiruotės dizainu, reikalingi dviejų skirtingų žmonių pirštai. Kadangi norint prisijungti prie tatuiruotės reikalingi du pirštai, poros sudarymui reikalingi du žmonės – ši sąvoka naudojama kuriant šią tatuiruotę.

10. Atitinkanti širdis -sesers tatuiruotė:

Atitinkanti širdis -sesers tatuiruotė

Sesers ir sesers ryšys neabejotinai yra stipresnis emocinis ryšys nei motinos ir dukters ryšys, kuris simbolizuojamas kaip atitinkantis širdies tatuiruotės dizainas. Šis kūrybingas būdas išreikšti ryšį su seserimis yra nuostabus meninis būdas dalytis emocijomis. Tatuiruotė sukurta su dviem tarpusavyje susipynusiais širdies simboliais su mažu užrašu, nurodančiu kaip seserys. Tai tikrai žavus būdas pasidalyti sesers ir sesers meile.

11. Draugystės metų tatuiruotė:

Atitinkanti draugystės metų tatuiruotė

Geriausi draugai, galvojantys sukurti nuolatinį tatuiruotės dizainą, kurio dizainas būtų panašus, tada pasirinkite geriausią draugą, atitinkantį tatuiruotės dizainą su širdies formos dizainu, ir metus, kurie reiškia pirmąjį susitikimą.

12. Atitinkanti plunksnų tatuiruotė:

Atitinkanti plunksnų tatuiruotė

Šis tatuiruotės dizainas gali būti laikomas moterišku tatuiruotės dizainu dėl savo išlenkto ir banguoto dizaino. Tatuiruotės dydis ir ilgis yra individualus pasirinkimas. Šią elegantišką tatuiruotę gali dėvėti seserys arba tarp mamos ir dukters.

13. Atitinkama „Kitty“ poros tatuiruotė:

Atitinkanti katytės poros tatuiruotė

„Kitty“ tatuiruotės dizainas yra mielas mažas tatuiruotės dizainas, kuris puikiai tinka poros ar brolio-sesers tatuiruotės dizainui. Kačiukas nupieštas naudojant juodą rašalą, apsirengęs ryškia spalva, o ant galvos – spalvingas lankelis. Šis kačiuko dizainas taip pat paplitęs tarp mažų vaikų, jiems geriausias pasirinkimas būtų nuimamas atitinkamas kačiuko tatuiruotės dizainas. Kadangi vaikams nerekomenduojama turėti nuolatinių tatuiruočių.

14. Atitinkanti dramblio tatuiruotė:

Atitinkanti dramblio tatuiruotė

Dramblio tatuiruotės dizainas yra tipiškas Indijos meninis tatuiruotės kūrimo būdas. Dramblys rašalu naudojamas juodu rašalu, o jo kūnas yra miniatiūrinis. Šią tatuiruotę gali nupiešti susižadėjusi pora ir sakanti savo artimiesiems, kad jie ketina tuoktis.

15. Atitinkama chemijos tatuiruotė:

Atitinkanti chemijos tatuiruotė

Chemijos tatuiruotė tikrai yra poros tatuiruotės dizainas. Kai pora nusprendžia dėvėti panašų tatuiruotės dizainą, pirmasis dizaino tipas, apie kurį galima pagalvoti, yra chemiją atitinkantis tatuiruotės dizainas. Tatuiruotė turi organinę cheminę formulę, kuri yra geometrinė forma. Kad būtų patrauklesnis, geometrinės formos cheminės struktūros viduje galima piešti mažus motyvus.

16. Saulės ir mėnulio tatuiruotė:

Saulės ir mėnulio tatuiruotė

Saulę ir mėnulį galima pavadinti atitinkančiu įvaizdžiu, kuris dizainerių tarpe įgijo svarbų tatuiruotės dizainą. Ši tatuiruotė gali būti rašoma kaip rankos tatuiruotės dizainas. Šis tatuiruotės dizainas yra brolio ir brolio tatuiruotės dizainas.

17. Atitinkama duonos gabalėlio kūrybinė tatuiruotė:

Atitinkanti duonos gabalėlio kūrybinė tatuiruotė

Šis įmantrus derantis tatuiruotės dizainas, kurio pagrindinė tema yra duonos riekė, kūrybingai sukurta karikatūristiškai. Šią tatuiruotę renkasi dauguma jaunuolių

18. Moterų drugelio geriausio draugo tatuiruotė:

Atitinkanti drugelių moterų geriausia draugo tatuiruotė

Šis drugelio tatuiruotės dizainas yra tinkamas moterų tatuiruotės dizainas. Drugeliai eskizuojami spalvingomis spalvomis, turinčiomis panašų kūno modelį. Kadangi drugeliai yra spalvingi, geriau pasidaryti spalvingą tatuiruotę nei tatuiruotę juodu rašalu.

19. Atitinkamas inkaro tatuiruotės dizainas:

Tinkamas inkaro tatuiruotės dizainas

Stabilūs inkariniai instrumentai, naudojami laivui palaikyti, kad jis nesusidarytų, nesugadintas. Šis inkaras gali būti naudojamas kaip tatuiruotės simbolis, kaip poros meilės tatuiruotės tipas, tinkantis vyro ir žmonos tatuiruotės dizainui. Taip pora visada gali prisiminti, kad abu yra baigti gyventi stabiliai.

20. „Mickey“ ir „Minnie“ poros tatuiruotė:

Mickey ir Minnie suderinama poros tatuiruotė

„Mickey“ ir „Minnie“ tatuiruotės dizainas gali būti geras poros tatuiruotės dizainas, išryškinantis humorą ir sukuriantis džiaugsmingą nuotaiką, kai poros mato viena kitos tatuiruotės dizainą. Ši tatuiruotė rodo Mickey ir Minnie galvos kontūrą su Mickey kaip paprastą tatuiruotę ir Minnie su lankeliu galvos viršuje. Pageidautina, kad šios tatuiruotės dydis būtų mažas, o tai išryškintų animacinio filmo personažą.

21. Tinkamas galvosūkių bloko tatuiruotės dizainas:

Tinkamas galvosūkių bloko tatuiruotės dizainas

Tiems, kurie mėgsta žaidimus ir galvoja apie vaikystės žaidimo laiką su draugais, kurie tapo jų geriausiais draugais, gali panaudoti kūrybinę idėją, demonstruodami savo draugišką prigimtį per galvosūkio tatuiruotės dizainą. Šiame tatuiruotės dizaine kuriant tatuiruotę naudojami maži galvosūkių blokai.

22. Tinkamas širdies ritmo tatuiruotės dizainas:

Tinkamas širdies ritmo tatuiruotės dizainas

Šio tipo tatuiruotės dizainas yra neabejotinas romantiškas dizainas, kurį galima priskirti prie vyro ir žmonos tatuiruočių dizaino. EKG širdies plakimas, išreikštas nelygia linija, rodomas daugelyje filmų su romantišku epizodu, kuris vaizdingai parodo poros meilę. Šis linijos dizainas dažniausiai piešiamas žaliu arba juodu rašalu ant riešo.

23. Berniukas & Merginos atitikimo linijos tatuiruotė:

Berniukas & amp; Merginos atitikimo linijos tatuiruotė

Šis mielas mažas tatuiruotės dizainas yra kūrybingas būdas išreikšti meilę ir vaikiškumą poroje, kuris linijinėje schemoje parodytas kaip berniuko ir mergaitės tatuiruotės dizainas. Ši tatuiruotė puikiai tinka kaip rankos tatuiruotės dizainas. Ši linijinė diagrama nupiešta kaip animacinio filmo personažas, kalbantis naudojant siūlą ir tuščiavidurį cilindrą. Šis komiškas personažas yra romantiškai komiškas būdas išreikšti meilę vienas kitam.

24. Suderinamas žodžių tatuiruotės dizainas:

Tinkamas žodžių tatuiruotės dizainas

Užuot pasirinkę diagraminį meilės išreiškimo būdą, draugystė, brolio ar sesers santykiai, išreikšti šias emocijas formuluotėmis yra stipresni. Formuluotės gali būti patarlės, garsių poetų eilių ar religinių citatų, kurios yra visiškai individualus pasirinkimas. Patarlės tatuiruotė siūloma žmonėms, kuriuos motyvuoja skaityti motyvacines eilutes, romantiškai porai paprastas dviejų žodžių eilėraštis arba keturių sakinių sonetas gali parodyti jų meilę.

25. Tinkamas gėlių poros tatuiruotės dizainas:

Tinkamas gėlių poros tatuiruotės dizainas

Gėlių tatuiruotė yra įprastas tatuiruotės dizainas, kurį daugelis merginų ir šiais laikais vaikinai taip pat mėgsta turėti. Kadangi tai yra populiariausias ir dažniausiai dėvimas, žmonės gali pasirinkti tinkamą tatuiruotės dizainą, kurį galima lengvai padaryti tiek per kelias valandas. Gėlių formą ir tipą galima pasirinkti iš anksto arba aptarti su tatuiruočių dizaineriu.

Šaunūs derantys tatuiruočių dizainai yra puikus būdas dalytis meile ir emocijomis tarp jo ir jos, sesers ir sesers emocinių santykių arba tarp motinos ir dukters ar sūnaus. Šis straipsnis būtų jums suteikęs tinkamiausią tatuiruotės dizainą, skirtą įvairių tipų santykiams ir tipams, kuriais pora gali išreikšti savo meilę, o ne gauti brangią dovaną, kuri galų gale yra dovana, kurioje nėra gyvenimo.