Grafiti dizainas yra populiariai žinomas kaip gatvės ar miesto meno kūrinys, kuris atliekamas naudojant spalvotą purškimą ant sienų. Šis didžiulis graffiti menas turi abėcėlę kaip temą, kuri parašyta naudojant skirtingą žodžių šriftą. Šis abėcėlės dizainas taip pat naudojamas raižant tatuiruotes ant odos. Gerai apmokyti dizaineriai gali pasiekti tik šį dizainerių darbą.

grafiti tatuiruotės dizainas

Mieli ir stilingi grafiti tatuiruočių dizainai:

Tiems, kurie domisi purškimo darbu, šis straipsnis tikrai galėtų padėti pasirinkti 9 geriausių grafiti tatuiruočių dizainą.

1. Graffiti purškimo tatuiruotės dizainas:

Graffiti purškimo tatuiruotės dizainas

Kadangi grafiti tatuiruotė yra žinoma dėl savo dažymo purškimu, purškimo buteliai yra paryškinti naudojant rankenėlę kaip pagrindinį dizainą kuriant šį purškiamą graffiti dizainą. Purkštukas paryškinamas naudojant daugiaspalvius purškiamus dažus aplink odą.

2. Graffiti 3D tatuiruotės dizainas:

Grafiti 3D tatuiruotės dizainas

3D tatuiruotės taip pat įgijo svarbą kalbant apie tatuiruočių dizainą. Šios grafiti meno tatuiruotės gali būti suprojektuotos bet kokia tema, pavyzdžiui, kuriant pradinę tatuiruotę ar grafiti merginos tatuiruotę.

3. Pusė rankos graffiti pastato tatuiruotės dizainas:

Pusės rankos graffiti pastato tatuiruotės dizainas

Kadangi grafito tatuiruotė yra žinoma dėl savo didelių tatuiruočių dizaino, o pusės rankos tatuiruotės dizainas tinka kaip geriausias grafiti meno tatuiruotės dizainas. Grafiti tatuiruočių rankovės yra atspausdintos pastato dizaino ir prieblandos žvaigždėmis.

4. Graffiti Rose Tattoo dizainas:

Grafičių rožių tatuiruotės dizainas

Grafiti rožių tatuiruotės dizaino metu rožei suteikiama graži ryški spalva, naudojant purškiamus dažus. Tatuiruotės dizainas tinka mergaitėms kaip pečių ar rankų tatuiruotės dizainas. Rožių žiedlapių išdėstymo būdas skiriasi nuo kito tatuiruotės stiliaus.

5. Grafiti sienų tatuiruotės dizainas:

Grafiti sienų tatuiruotės dizainas

Grafiti menas iš esmės daromas ant gatvių sienų, kurios yra didžiulės ir plačios. Grupės dainininkai mėgsta parodyti savo prekės ženklą ant sienos, naudodami kaligrafijos grafiti dizainą. Grafiti dizaino tema naudojama kuriant sienų grafiti tatuiruotės dizainą.

6. Graffiti radijo tatuiruotės dizainas:

Graffiti radijo tatuiruotės dizainas

Įmantrius tatuiruočių dizainus taip pat galima sukurti naudojant grafiti temą. Radijas vaizduojamas komiškai, naudojant purškiamus dažus. Kartu su radijo kasete taip pat galima dažyti. Ši tatuiruotė puikiai tinka kaip krūtinės tatuiruotės dizainas vaikinams.

7. Grafiti pavadinimo tatuiruotės dizainas:

Grafiti pavadinimo tatuiruotės dizainas

Meilės demonstravimas per tatuiruotę yra viena iš šių dienų tendencijų, ši tatuiruotė gali būti sukurta kaip pavadinimas kaip pagrindas. Mylimojo vardas gali būti sukurtas naudojant grafiti tatuiruotės dizainą. Tatuiruotės pavadinimo šriftą galima pasirinkti anksčiau.

8. Karikatūrų graffiti tatuiruotės dizainas:

Karikatūrų grafiti tatuiruotės dizainas

Žmonės, kurie mėgsta turėti animacinių filmų personažus ar juokingą veido tatuiruotę, pasirenka. Grafiti tipo tatuiruotės dizainas. Animacinio filmo veikėjo veidas yra spalvotas, pavyzdžiui, paukštis su karūna ant galvos.

9. Grafiti kaukolės tatuiruotės dizainas:

Grafiti kaukolės tatuiruotės dizainas

Kaukolės dizainas atkreipė dėmesį ne tik į įprastas rašalo tatuiruotes, bet ir į grafiti tatuiruotes. Vaikinai, kuriems patinka atrodyti stilingai, tikrai šis dizainas patenka į geriausiųjų sąrašą. Kaukolė turi juodą spalvą. Puikiai tinka kaip krūtinės tatuiruotės dizainas.

Grafiti dizainas yra senosios mokyklos gatvės kūrinys, kuris taip pat garsėja ir jaunimo tarpe, nes tik dėl dizainerio, kuris keičiasi pagal dabartinę kartą. Šiam tapybos purškiant kaip žmogaus tatuiruotė metodui reikia daug kantrybės ir patirties, todėl klientai turi gerbti ir sveikinti šiuos meniškų žmonių rankų darbus.