Tatuiruotės buvo vadinamos kaip vaizduojančios naudotojo susidomėjimą šia sritimi ir vaizdais. Kai kurie žmonės mėgsta kurti švelnius dizainus, o kai kurie suteikia jiems „wow“ faktorių, nes jiems raganų tatuiruotės yra tinkamas pasirinkimas, nes parodo jų susidomėjimą tamsesniu ir fantazijos pasauliu. Raganų tatuiruotės buvo kuriamos nuo dešimtmečių, nes jose pavaizduota bloga ir pikta jėga ir paprastai sukurta negraži, baisi sena moteris su šluota ir kepurėmis. Raganos tatuiruotė turi daug gilios simbolinės prasmės už kiekvieno dizaino.

Baisūs raganos tatuiruočių dizainai, idėjos ir prasmė

Geriausios raganų tatuiruotės vyrams ir moterims:

Pažvelkime į 9 populiariausias raganų tatuiruočių galerijų rūšis.

1. Unikalus raganos tatuiruotės dizainas:

Unikalus raganos tatuiruotės dizainas

Šios tatuiruotės raganos visada siejamos su blogomis ir tamsiomis jėgomis ir atlieka tam tikrą magiją. Tačiau šis vaizdas vaizduoja mielą ir linksmą aspektą, jei ragana raudonais plaukais ir purpurine suknele sėdi ant šluotos. Šio tipo tatuiruotės raganos įvaizdis pabrėžiamas, kad dėvėtojui patinka juokingi vaizdai, kurie iš pirmo žvilgsnio gali sukelti šypseną kitiems veidams.

2. Meninis raganos rankų tatuiruotės dizainas:

Meninis raganos rankų tatuiruotės dizainas

Senovės mitologijoje manoma, kad šis ženklas apsaugo dėvėtoją nuo piktų akių ir yra savotiška raganos palaima. Raganų meno tatuiruotės paveikslėlyje nykštys nukreiptas į dangų, o pirmasis ir antrasis pirštai kryžiuojasi į palaiminimo ženklą.

3. Blogio raganos veido tatuiruotės dizainas:

Blogos raganos tatuiruotės dizainas

Tai nuostabus meno kūrinys, o harmoningas spalvų naudojimas įvaizdžiui suteikia didingą vaizdą. Čia atrodo, kad ragana stebi namus, o ragai raganai suteikia baisesnio žvilgsnio.

4. Žalio rašalo raganos tatuiruotės dizainas:

Žalio rašalo raganos tatuiruotės dizainas

Kai kurie tatuiruočių mėgėjai dievina vaizduojantį raganos tatuiruotės blykstės dizainą, kuris beveik dengia jų kūno dalį, kad suteiktų jiems žavingą išvaizdą. Čia labiausiai bauginanti ir bauginanti raganos išvaizda buvo įmirkyta žalia spalva, o ilga užsikabinusi nosis ir didelės žalios akys įvaizdžiui suteikia baisesnę išvaizdą..

5. Gražus raganos tatuiruotės dizainas:

Gražus raganos tatuiruotės dizainas

Tai įspūdingas tatuiruotės dizainas ant nešiojamojo kulkšnies, kuriantis raganą, grįžtančią į savo paskirties vietą, nes saulė netrukus pakils, nes dabar juodoji magija nebus aktyvi. Tai nuostabus tatuiruotės dizainas, o spalvos daug kartų pagerina išvaizdą.

6. Nuostabus raganos tatuiruotės dizainas:

Nuostabus raganos tatuiruotės dizainas

Tai yra žvaigždžių tatuiruotės dizainas, kuriame esminiai raganos elementai yra gražiai išdėstyti jos šluotos lazdelę ir skrybėlę, suteikiančią sensacingą išvaizdą naudotojo asmenybei. Subtilios spalvos ir skrybėlės išdėstymas ant šluotos lazdelės galiuko su mažu mielu lankeliu suteikia dizainui gražią išvaizdą.

7. Neįtikėtinas raganos tatuiruotės dizainas:

Neįtikėtinas raganos tatuiruotės dizainas

Tai išskirtinės išvaizdos raganos tatuiruotės dizainas, eskizuotas juodu ir pilku rašalu, o menininkė daugiau dėmesio skyrė raganos akims, tarsi ji žiūrėtų sėdėdama ant šluotos. Aplink ją skraidantys šikšnosparniai daro dizainą labiau persekiojamą.

8. Skraidančios raganos tatuiruotės dizainas:

Skraidančios raganos tatuiruotės dizainas

Tai mažas ir raminantis raganos tatuiruočių simbolių dizainas, eskizuotas ant riešo nešiojančiojo, kur ragana sėdi ant šluotos su smailia skrybėle ant galvos ir skrenda link, ieškodama grobio. Mažos žvaigždės dėvėtojo vaizduotei suteikia dar didesnį vaizdą.

9. Tradicinis raganos tatuiruotės dizainas:

Tradicinis raganos tatuiruotės dizainas

Raganų tatuiruotes žmonės kūrė nuo dešimtmečių ir vis dar žavi daugelį mėgstančių vaizduoti fantaziją ir tamsiąją gyvenimo pusę. Dizainas, apipavidalintas oranžiniais plaukais ir juodomis smailiomis skrybėlėmis, suteikia dizainui didesnį vaizdą.

Raganų tatuiruotes kuria ir vyrai, ir moterys, ir jos yra klojamos ant bet kurios kūno dalies pagal pasirinktą vaizdą. Raganos tatuiruotė gali būti išdėstyta daugybe stilių, modelių ir dydžių, taip pat galite nubrėžti būdą, kaip pakelti jūsų šilumą ir akis, ir pridėti daugiau asmeninės išvaizdos.