Ar planuojate pasidaryti tatuiruotę? Dabar tatuiruotės iš tabu perėjo į nesenstančias ir tapo tendencija. Kruopščiai suplanuota tatuiruotė yra nuostabus dalykas. Tatuiruočių ekspertai laisvai kalbės apie dažniausiai pasitaikančias problemas, kai žmonės gauna rašalą.

Todėl šiame įraše aš ištyriau tokius dalykus, kuriuos reikia žinoti prieš pasidarydamas tatuiruotę, kad būtų lengviau nustatyti, ką daryti, ir dar daugiau – ko tikėtis iš pagrindinių žinių apie tatuiruotę.

Ką reikia žinoti prieš pasidarydami tatuiruotę

Svarbūs dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš pasidarydami tatuiruotę:

Suraskime čia paminėtus dalykus, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti pasidarydami tatuiruotę.

1. Būkite pasirengę:

Tatuiruotė yra skausmingas procesas, galbūt jūs sėdėsite toje kėdėje ilgas valandas ir paskutinis dalykas, kurio norite, yra būti amoralioje būsenoje. Įsitikinkite, kad esate tam psichologiškai pasiruošęs ir pasirodysite viršuje.

2. Įsitikinkite, kad naudojamos naujos adatos:

Įsitikinkite, kad jūsų tatuiruočių meistras naudoja sterilias, vienkartines ir vienkartines adatas ir tatuiruočių mėgintuvėlius. Jie turi būti sandariai uždaryti sterilioje pakuotėje ir atidaryti priešais jus. Tatuiruotės adatos turi būti sterilios ir vienkartinės.

3. Išmintingai pasirinkite vietą:

Tatuiruotės, esančios virš kaulų ir sausgyslių (kaklo, stuburo, kulkšnies užpakalinės dalies), ant kūno dalių, palyginti nedaug paminkštintos (pėdos, rankos, sąnariai), ir bet kur, kur yra daugybė nervų galūnių (pirštų, spenelių, veido). būti skausminga. Puikiausios tatuiruotės yra tos, kurios biologiškai veikia su kūno kontūrais.

4. Susilaikykite nuo gėrimo:

Naktį prieš tatuiruočių susitikimą venkite stipriai gerti. Kitą dieną pagirios gali praskiesti kraują. Todėl gerkite daug vandens!

5. Įsitikinkite, kad esate geros sveikatos:

Venkite tatuiruočių, kai sergate! Tai ne tik užkrečiama darbuotojams, menininkui ir kitiems klientams; tai gali apsunkinti jūsų tatuiruotės gijimo procesą.

6. Alerginės reakcijos:

Pigmentų, esančių lūpų dažuose ar akių šešėliuose, taip pat yra tatuiruočių rašalu. Kai kurie žmonės gali būti alergiški šiam pigmentui, kuris gali sukelti alergines reakcijas. Įsitikinkite, kad nesate alergiškas pigmentams. Prieš ryždamiesi pasikalbėkite su ekspertais.

7. Įsitikinkite, kad studija ir įranga yra švarūs:

Įsitikinkite, kad studija yra švari ir tvarkinga, o naudojama įranga yra vienkartinė. Prieš priimdami sprendimą gauti rašalą, apsilankykite studijoje ir apžiūrėkite vietą. Paprašykite pavyzdžių ir rinkitės protingai.

8. Įsitikinkite, kad esate gerai pailsėję:

Prieš pasidarydami tatuiruotę įsitikinkite, kad gerai pailsėjote. Taip pat susilaikykite nuo aspirino vartojimo, nes jis neleidžia kraujui krešėti, todėl kraujuosite daugiau.

9. Naudokite apsaugos nuo saulės priemones:

Jei norite, kad jūsų tatuiruotė tęstųsi ilgai, nuo 10 iki 20 metų, galite tai padaryti, jei laikysitės atokiau nuo saulės. Jei norite apsaugoti šias spalvas ir išvengti šių linijų susiliejimo, įsitikinkite, kad esate apsaugotas nuo saulės arba dėvite drabužius ilgomis rankovėmis.

10. Vertinkite savo meną:

Turite žinoti, kad azijiečių kalbos šriftas yra labai populiari ne azijiečių kalba kalbančių žmonių tatuiruotė, nes patys personažai yra išvaizdūs. Tai pasakytina apie hebrajų, arabų ir keletą kitų kalbų su elegantiškomis raidėmis. Bent jau įsitikinkite, kad suprantate savo meną.

11. Tatuiruočių kaina:

„Pirmos klasės tatuiruotė nėra pigi, be to, pigi tatuiruotė nėra gerai“. Kai nuspręsite pasidaryti tatuiruotę, dažniausiai asmenys turi žinoti: „Kiek tai kainuos?“ Nesiimkite pigesnių tatuiruočių, nes jos gali būti padarytos pigiu rašalu, o tai vėliau gali pakenkti.

Jūsų tatuiruočių meistras tikriausiai duos jums žodines ir rašytines instrukcijas, atskleisiančias, kaip atrodyti po naujos tatuiruotės per ateinančias savaites. Įsitikinkite, kad stulbinamai sąmoningai sureguliuojate/įsisavinate didžiąją dalį duomenų, nes labai svarbu tinkamai elgtis su savo tatuiruote, kol ji keliauja po priežiūros etapo, turint omenyje galutinį tikslą užtikrinti, kad viskas atsigautų ir, be to, gali.

Vaizdo šaltinis: „Shutter Stock“