Maldingų rankų tatuiruotę pirmą kartą sukūrė vokiečių menininkas Albrechtas Dureris. Šį meną jis atrado įkvėptas savo brolio. Vėliau ji tampa labai žinoma visame pasaulyje kaip tatuiruotė.

Žmonės dėl įvairių priežasčių ir situacijų taiko maldos rankų tatuiruotę. Šios tatuiruotės kartais gali būti pavaizduotos kai kurių brangių žmonių atmintyje, kartais su derama pagarba kam nors, net ir dėl religinio atsidavimo. Kai susiduria dvi rankos, tai yra ramaus fizinio kūno vaizdas. Dienos pabaigoje, laikydami rankas kartu, vienu metu slopinate savo smegenis ir fizinį kūną, kad pasiektumėte visišką ramybę ir apmąstymus. Iš esmės tai yra požiūris į tai, kaip gerbti ir prisiminti prarastą giminaitį ar kompanioną.

Šaunūs ir stilingi maldos rankų tatuiruočių dizainai

Stilingi ir mieli maldos rankų tatuiruočių dizainai:

Trumpai aprašomi kai kurie labiausiai mėgstami maldos rankų tatuiruočių dizainai.

1. PAGALBINGOS MALDYMO RANKOS:

PAMOKOMOS MALDOS RANKOS

Čia yra maldos rankos tatuiruotė vyrams. Kryžiaus ženklas maldos rankos tatuiruotėje vaizduoja Viešpatį Jėzų. Ši tatuiruotė gali būti pavaizduota bet kuriam personalo dievui ar kam tikite.

2. MALDOMŲJŲ RANKŲ Tatuiruotė su rožėmis:

MALDANČIŲ Tatuiruotė su rožėmis

Ši tatuiruotė daugiausia siejama su katalikybe. Jame pavaizduotos dvi meldžiančios rankos su rožėmis, nes jos seka katalikai. Tai labai susiję su pamaldumu ir religiniu tikslu.

3. MALDANČIOS Tatuiruotės su balandžiu:

MALDANČIOS Tatuiruotės su balandžiu

Balandžiai yra taikos simbolis. Maldos rankų tatuiruotės su vienu ar keliais balandžiais yra labai žinomos ir dažniausiai tiki krikščionybe. Kadangi jie turi daug istorijų Biblijoje, susijusių su balandžiu.

4. MELDAMOSIOS RANKOS SU PRANEŠIMO TATUO:

MELDAMOSIOS RANKOS SU ŽINIŲ TATUO

Tai taip pat yra religinės tatuiruotės rūšis. Tai daugiausia susiję su mintimi ar eilutėmis iš šventų knygų. Ši tatuiruotė ant kūno skatina eiti teisingu keliu. Tai yra pagrindinis tatuiruotės taikymo šūkis.

5. Jėzaus maldos rankų tatuiruotė:

Jėzaus maldos rankos Tatuiruotė

Čia yra didelė tatuiruotė, vaizduojanti angelą Jėzų meldžiantis rankas. Tokios tatuiruotės dažniausiai patinka vyrams ir yra padarytos ant pečių ir nugaros. Tai religinė tatuiruotė. Šis buvo specialiai sukurtas tobulų tatuiruočių menininkų. Šio dizaino metu tatuiruočių metu emocijos turi apimti visą.

6. MALDOMOS TATUOJOS SU LINIJOMIS:

MALDOMOS TATUOJOS SU LINIJOMIS

Tai labai paprastos ir mažos tatuiruotės tik su malduojančių rankų kontūrais. Jie daugiausia skirti mergaitėms. Tie, kurie nori pasidaryti šią garsią maldos rankos tatuiruotę tik dėl mados ir stiliaus, gali tai pasirinkti.

7. AČIŪ, MELINGŲJŲ RANKŲ TATUO:

AČIŪ, MALDANČIŲ RANKŲ TATUOŽAS

Pagal kinų kultūrą maldos rankos skirtos padėkoti. Tokiu būdu padėkos rankos gali būti vaizduojamos visiems, kuriais labiausiai žavitės. Ši tatuiruotė visiems parodo jūsų nekaltus jausmus.

8. SPALVOTOS MALDOMŲJŲ RANKŲ TATUO:

SPALVOTOS MALDANČIŲ RANKŲ TATUO

Čia yra spalvingos tatuiruotės maldos rankos, kad ji atrodytų patrauklesnė ir madingesnė. Skirtingomis spalvomis nudažyta maldos rankos tatuiruotė gali suteikti tikrovišką išvaizdą. Toms tautoms, kurios mėgsta išbandyti spalvingą ir prasmingą tatuiruotę, joms reikia pasirinkti šį stilių.

9. MALDANČIŲ RANKŲ Tatuiruotė su rožinio karoliukais:

MALDANČIŲ Tatuiruotė su rožinio karoliukais

Malda su rožinio karoliukais yra laikoma laiptais į dangų iš širdies gelmių. Tai yra šventos karoliukai, nepriklausomai nuo bet kokios kastos ir tikėjimo. Šis turi šiek tiek tamsesnį atspalvį ir taip pat skiria tinkamą dėmesį.

Garsios rankų maldos tatuiruotė taip pat gali būti madinga, atsidavusi ir netgi išreikšta. Jie visada yra tylos, maldos ir orumo ženklas. Juos gali puošti bet koks amžius. Jei prisimenate ką nors, kam galite naudoti įprastą dizainą su kai kuriomis citatomis, jūs gerai atsipalaiduosite tatuiruodamas tokio tipo dizainą.