Britney Spears, nuolat naujienų sulaukusi moteris, gali stipriai varžytis su bet kokiu stiliaus simboliu visame pasaulyje. Jos bauginanti dvasia ir veiksminga scenos apylinkė gali be baimės pakenkti kiekvienam minioje. Nepaisant to, kad jos diskusijos vyksta dažnai, linksma diva tikrai išliks nuostabi dėl nepriekaištingo dizaino pojūčio. Akivaizdu, kad geriausia jos stiliaus paaiškinimo dalis yra tatuiruočių kolekcija, kurią ji žaviai demonstruoja. Nenuostabu, kad paauglių era toliau ieško savo šviežesnių simbolių, nepaisant visų šansų, ypač kai ji galvoja apie alternatyvų proto pučiantį kūno darbą.

Britney Spears tatuiruotės yra labiausiai paplitusios tarp tatuiruočių gerbėjų visoje planetoje. Čia yra turbūt labiausiai žinomi pavyzdžiai, kuriuos galite eiti bet kurią dieną.

Kalbant apie tatuiruotes, stiliaus diva nori keisti tatuiruotės dizainą taip pat reguliariai, kaip ir jos drabužiai. Ji yra ekstremistė, turinti tvirtą kūno apdailą, ir greičiausiai nė vienas jos kūno gabalas nebuvo paneigtas tatuiruotės. Pradėdama nuo mažų ir žavių, ji kartkartėmis užsidėdavo plačias, nuostabias tatuiruotes. Pažvelkite į keletą gražiausių tatuiruočių, kurioms ji patiktų.

Geriausi Britney Spears tatuiruočių dizainai ir nuotraukos:

Čia yra 9 geriausi Britney Spears tatuiruočių dizainai ir nuotraukos.

1. Rožinės lūpos:

Britney Spears tatuiruočių dizainas

Tai geriausiai tinka degančiai Britney Spears. Akivaizdu, kad tai yra tipiška tatuiruotė, kurią ji sukūrė per savo gerai žinomas gedimo dienas. Šią tatuiruotę ji uždėjo ant vidinės dešinės rankos riešo pusės. Tai yra padorus pasirinkimas.

2. Kabalos simbolis:

Kabalos simbolis

Tai yra alternatyvi prekės ženklo tatuiruotė, kurią paradė Britney. Daugelis pripažįsta, kad kabalos įvaizdžio tatuiruotė ant kaklo yra Madonnos motyvacija. Hebrajų kalba parašytos šios Britney Spears kaklo tatuiruotės svarba „atsigauna“.

3. Pėdų ir kojų tatuiruotė:

Pėdų ir kojų tatuiruotė

Nepaisant to, kad tai yra tipiškas pavyzdys, pėdų ir pirštų tatuiruotė Britney atrodo seksualiausia. Ji turi vieną žydinčio vynmedžio tatuiruotę ant dešinės kojos ir žydinčią tatuiruotę kairėje. Abi šios tatuiruotės atrodo madingos ir kietos.

4. Pasakų Britney Spears tatuiruotė:

Pasakų tatuiruotė

Labiausiai paplitusi Britney tatuiruotė yra tatuiruotė apatinėje nugaros dalyje. Manoma, kad tai pirmoji tatuiruotė, kurią ji dėvėjo 2000 -ųjų pradžioje. „Pixie“ yra jaunystės simbolis, o Britney patikimai prisirišo prie svajonių temų. Nenuostabu, ji niekada neišvarė šios tatuiruotės iš savo kūno.

5. Žydėjimas su kinų simboliu:

Žydi su kinų simboliu

Atsitiktinai atsiradus galimybei suvokti jos dešinį klubą, nepamirškite atpažinti žavingo saulėgrąžų žiedo su kinišku įvaizdžiu viduryje. Nors daugelis žmonių pripažįsta, kad vaizdas išlieka „savotiškas“, kiti tvirtina, kad jis ketina būti „mįslė“. Nepriklausomai nuo jo reikšmės, tai neabejotinai yra viena iš gražiausių Britney tatuiruočių.

6. Žvaigždės Britney Spears tatuiruotė:

Žvaigždžių tatuiruotė

Kartais Britney pademonstravo savo meilę žvaigždžių tatuiruotėms. Ant kaklo ji turėjo daugybę kuklių žvaigždžių tatuiruočių, kurios laikui bėgant pakeitė savo sritis.

7. Kauliukų Britney Spears tatuiruotė:

Kauliukų tatuiruotė

Britney rašė kauliukų tatuiruotę, kai ištekėjo už Kevino Federline. Geresnė jos pusė turėjo lyginamąją mėlynų kauliukų tatuiruotę dešinėje rankoje. Britney rašė raudonų kauliukų tatuiruotę ant kairiojo riešo.

8. Kryžminė Britney Spears tatuiruotė:

Kryžiaus tatuiruotė

Britney nusipelnė kryžminės tatuiruotės per savo pripažintas gedimo dienas. Šią tatuiruotę ji užsidėjo tik nusiskutusi galvą.

9. Trikampis Britney Spears tatuiruotė:

Trikampio tatuiruotė

Britney pagrindinė trikampio tatuiruotė atsirado 2009 m. „Teen Choice Awards“ apdovanojimų metu. Rasta ant dešinės rankos, tai maža tatuiruotė, kad būtų pripažinta. Sunku pasakyti tikrąją šio įvaizdžio svarbą, tačiau daugelis sutinka, kad jis užsimena apie iliuminatus. Tai mielas Britney Spears tatuiruotės dizainas.