Mes sutinkame, kad šiandieninis jaunimo skyriaus pamišimas yra tatuiruotės; tačiau, kiek prisimenu, tatuiruotės buvo maždaug tada, kai senovėje žmonės per skausmingas priemones ant kūno kildavo nuolatinį meną. Tais laikais skaičius buvo skaičiuojamas ir ribotas, tačiau dabar tatuiruočių pamišimas išplito kaip miško gaisras. Kaip žmonės mes gimstame klysti ir net nuolatinį ženklą, pvz., Adatinį piešinį, galima geriau uždengti.

Geriausi „Cover Up Tattoo“ dizainai:

Čia yra 9 geriausi tatuiruočių modeliai ir idėjos vyrams ir moterims, kaip nurodyta toliau.

1. Deimantinės klaidos uždengimo tatuiruotė:

Deimanto klaida

Jauni ir nebylūs, mes įsimylime, tikimės, kad tai praeis iki to momento, kai mūsų ateitis ryškiai sužibs priešais mus, o tik bus sugriauta stiprios klaidingos nuomonės, kuri mus nuplovė, priversdama mus tikėti, kad tai tęsis. Tas pats atsitiko su tuo, kuris įsimylėjo Izaoką, o dabar gražus deimantas vėl įvyniojamas ieškant vienišos širdies.

2. Gėlės ištobulino dangtelio tatuiruotę:

uždengti tatuiruotę

Iš pradžių tatuiruotė prasidėjo kaip paprasta maža raudona rožinė komikso prigimtis su dviem mažais žaliais lapais iš abiejų pusių. Netoliese taip pat buvo nedidelis drugelis, einantis link gėlės. Stebuklas, kaip gražiai dvi rožinės spalvos violetinės spalvos rožės padengė ankstesnę komišką tatuiruotę. Tai yra vienas iš geriausių moterų tatuiruočių dizaino.

3. Drakonas prieš žuvies dangtelio tatuiruotę:

Drakonas prieš žuvį

Pirmasis paveikslas buvo gražus žvynuotas kinų drakonas, besisukantis iš nugaros, kvėpuojantis ugnies ir dūmų gūsiais. Tačiau tai buvo ne tai, ką ji tada turėjo galvoje, todėl sekė gražus prisidengimas. Šiame paveikslėlyje yra graži žuvis ledo ir karališkos mėlynos spalvos žvyneliais su švelniai rausvomis gėlėmis.

4. Gražios atviros tulpės uždengia tatuiruotes:

Gražios atviros tulpės

Viskas prasidėjo nuo paprasto dažų lašo kaip tatuiruotės, vaizduojančios tam tikrą elementą, tačiau ilgai laukti nereikėjo, nes kūdikio tatuiruotė čia yra gražiai padengta šiomis atviromis gėlėmis. Patikrinkite, kaip tiksliai buvo sukurti ir užtemdyti gražūs žiedlapiai.

5. Gentys suklydo:

Gentis suklydo Tatuiruotė

Ši moteris čia pradėjo nuo paprasto 3 colių juodos genties formos silueto, mažo ir blėstančio bėgant laikui. Tai buvo šiurkšti schema, juodinta, kad būtų išvengta tikslumo trūkumų. Vėliau tai buvo išversta į didesnę prasmę, gražų genčių meną geriausiu atveju, ekstravagantiškai naudojant plotą ir dydį..

 

6. Plunksnų uždengimo tatuiruotės:

Plunksna pridengti

Dar kartą viskas prasidėjo nuo juodo dėmių rašalo, rodančio du skiemenis, sudarančius raidę, kuri atrodo ir negraži, ir nelygi. Šiuos žodžius, parašytus bengalų kalba, galima gražiai nupiešti ir pridengti įvairiaspalviu vaivorykštės atspalviu. Plunksna atrodo žavingai mėlynos ir violetinės spalvos, o galas yra žalias ir minkštas.

7. Delfinų šuolio dangtelio tatuiruotė:

„Dolphin Jump Cover Up Tattoo“

Anksčiau tatuiruotė buvo padaryta ant kojos, kurioje buvo parodytas laimingas delfinų šokinėjimas. Mėlyno rašalo specifikacijos galinėje kitaip mažos ir kompaktiškos tatuiruotės pusėje reiškia vandenį. Vėliau tai buvo pakeista į šią gražią gėlių puokštę su tamsiai žalia lapija gale.

8. Drugelio dangtelio tatuiruotės:

Drugelio dangtelio tatuiruotės

Dar kartą čia yra puikus būdas užmaskuoti jaunimo klaidas. Kai meilės romanas su Cyrus buvo baigtas, čia esantis žmogus taktiškai nusprendė užmaskuoti sugadintą trūkumą, gražiai nupiešdamas ant jo drugelį.

9. Mirtino skeleto dangtelio tatuiruotė:

Mirtino skeleto uždengimo tatuiruotė

Pradinė tatuiruotė atrodė panaši į piktžolių lapą su keistu padaru, pageidautina, kad drakonas būtų už kelių pėdų nuo jo. Iš karto gailėdamasis dėl sprendimų, žmogus čia savo smegenimis sukūrė šį nuostabų kvapą gniaužiantį meno kūrinį. Tai vienas iš geriausių vyrų tatuiruočių dizaino.