Šiomis dienomis žmonės sportuoja įvairių tipų tatuiruotes. Labai dažnas dizaino tipas yra čigonų modelis. Tai dažnai daroma naudojant cukraus kaukolės dizainą ar kitas portreto formas. Tai galite padaryti, kai norite sportuoti kažką didelio masto. Taip pat galite tai padaryti lengvai ir taip pat galite atlikti pritaikytus dizainus. Taip pat turėtumėte būti atsargūs kurdami didelio formato dizainą, nes jei jums tai nepatinka, turėsite pašalinti lazerį, o tai taip pat gali palikti rašalo pėdsakų, nes dažnai didelio masto piešiniai yra paryškinti ir įvairių spalvų. patenka į epidermio odos sluoksnius ir jie gali palikti rašalo pėdsakų, todėl paviršius atrodo nevienodas. Taip pat galite paprašyti patarimo iš modelio menininko ir atitinkamai padaryti dizainą.

Čigonų tatuiruočių dizainas

Geriausi čigonų tatuiruočių dizainai ir nuotraukos:

Žemiau yra 9 geriausi čigonų tatuiruočių dizaino tipai ir vaizdai, kuriuos galite lengvai sportuoti, taip pat galite įkvėpti sukurti savo individualų dizainą.

1. Pieštuko briaunos formato čigonų tatuiruotės dizainas:

Pieštuko briaunos formato čigonų tatuiruotės dizainas

Tai dar viena cukraus kaukolės pieštuko sienelės formato čigonų tatuiruotė. Tai galite padaryti, kai norite, kad spalvos nebūtų drąsios. Tai taip pat galite padaryti gana lengvai, gaudami pritaikytus formatus. Juos taip pat lengva pašalinti, nes naudojate juodą ar bet kurią pasirinktą spalvą. Jie taip pat yra pieštuko kraštuose, todėl juos lengviau pašalinti lazeriu. Tai vienas iš puikių čigonų moterų tatuiruočių dizaino.

2. Saldainių kaukolės čigonų tatuiruotės dizainas:

Saldainių kaukolės čigonų tatuiruotės dizainas

Tai mergaitės tipo saldainių kaukolės čigonės dizainas. Galite išbandyti šių tipų variantus, nes jie yra gana madingi. Juos taip pat lengva sportuoti, nes cukraus kaukolė šiais laikais yra auganti tendencija. Su jais galite naudoti įvairius susietus modelius, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje. Tai lengva pasigirti ir galite gauti pritaikytus piešinius iš savo modelio menininko. Tai vienas iš šauniausių čigonų tatuiruočių dizaino moterims.

3. Žuvies tipo čigonų tatuiruotės dizainas:

Žuvies tipo čigonų tatuiruotės dizainas

Tai žuvies tipo čigonų povandeninė tatuiruotė. Tokio tipo dizainą galite įsigyti pagal užsakymą. Tai turėtų būti padaryta iš modelių menininkų, kurie gali pateikti piešinį, kuris atitiktų jūsų skonį. Jie taip pat turėtų būti tinkamai nudažyti, kad jie atrodytų meniškai.

4. Cukraus kaukolės čigonų tatuiruotės dizainas:

Cukraus kaukolės čigonų tatuiruotės dizainas

Tai dar vienas cukraus kaukolės čigonų modelis, padarytas su rožėmis. Taip pat galite atlikti panašius modelius ir naudoti paryškintas spalvas, kaip matote aukščiau esančiame paveikslėlyje.

5. 3D modelio čigonų tatuiruotės dizainas:

Čigonų tatuiruotės 3D modelis

Tai dar vienas čigonų tatuiruotės 3D modelis. Galite išbandyti šiuos stilius, kai norite ko nors didelio dydžio rankovėms. Jie taip pat yra gana meniški, jei jie atliekami tinkamai. Tai geriausias 3D čigonų tatuiruočių menas.

6. Tradiciniai rožių raštai Čigonų tatuiruotės dizainas:

Tradicinis rožių raštų čigonų tatuiruotės dizainas

Tai tradicinis čigonų dizainas su rožių raštais. Galite išbandyti šių tipų šešėlinius dizainus ir jie taip pat yra gana stilingi sportuojant. Turėtumėte paprašyti savo rašytojo pateikti jums pritaikytus brėžinius. Tai viena iš puikiausių čigonų tatuiruočių moterims.

7. Kaukolės modeliai Čigonų tatuiruotės dizainas:

Kaukolės modeliai Čigonų tatuiruotės dizainas

Galite dėvėti cukraus kaukolės modelius ir čigonų tatuiruotes, kad jie atrodytų spalvingesni ir meniškesni. Tai galite padaryti naudodami papuošalų formatus ir kitus dizainerių stilius arba su gėlėmis, kaip matote paveikslėlyje aukščiau, tai buvo padaryta su rožėmis. IT yra tobula čigonų tatuiruotė vyrams.

8. Tradicinio formato čigonų tatuiruotės dizainas:

Čigonų tatuiruotės dizaino formatas

Tai meniškas ir tradicinis čigonų tatuiruotės formatas. Jūs galite lengvai tai padaryti. Tai vienas iš geriausių čigonų tatuiruočių dizaino vyrams.

9. Tradicinis moters čigonų tatuiruotės dizainas:

Čigonų tatuiruotės dizainas

Tradicinės čigonų moterų tatuiruotės yra labai dažnos. Jei norite kažko, kas atrodo ne itin tradiciškai, galite pabandyti pritaikyti tokio tipo modelius. Jie taip pat yra spalvingi ir tai turėtų būti padaryta iš profesionalių menininkų, galinčių padaryti individualius brėžinius.