Šiais laikais žmonės linkę pasidaryti tatuiruotę beveik bet kurioje kūno vietoje. Didėjanti tendencija yra galvos ar plaukų modeliai, kurie atliekami taip, kad nusiskutate dalį savo plaukų, o tada rašymas atliekamas toje padėtyje. Taip pat galite lengvai juos uždengti ir išlaikyti plaukus žemyn arba taip ilgai augti, kad jie būtų uždengti. Taip pat galite išlaikyti šią poziciją be jokių plaukų, kad galėtumėte tai parodyti žmonėms. Taip pat reikia prisiminti, kad tai yra gana dalykas, į kurį turėtumėte atsižvelgti savo menininko patarimu.

Tai taip pat turėtų būti daroma vadovaujant ir patariant specialistams, kurie jums tai padarys. Taip pat jų pašalinimas lazeriais gali būti sunkus dalykas. Taip pat turėtumėte gauti tokio dydžio dizainą, kuris jums būtų patogus sportuojant, o modelis taip pat gali būti pagamintas pagal užsakymą. Spalvos turėtų būti naudojamos atitinkamai ir tos, kurias jums patogu dėvėti. Taip pat turėtumėte būti atsargūs dėl dizaino dydžio. Jei norite, kad jis būtų mažas, galite lengvai jį sportuoti, tačiau jis nebus labai matomas, o jei jis yra labai didelis, gali būti sunku jį paslėpti plaukais. Todėl šie svarstymai turėtų būti svarbūs, kai norite, kad ant galvos būtų sukurta dizaino adata.

Plaukų tatuiruotės dizainas ir vaizdai

Geriausi plaukų tatuiruočių dizainai ir nuotraukos:

Žemiau yra 9 geriausių plaukų tatuiruočių dizaino tipų ir vaizdų, kuriuos galite padaryti ant galvos. Jūs tikrai turėtumėte tai padaryti pagal užsakymą ir išbandyti.

1. Masonų plaukų tatuiruotės dizainas:

Masonų plaukų tatuiruotės dizainas

Masonų tatuiruotės šiais laikais yra gana populiarios. Tai yra visas matantis akių masonų dizainas, padarytas ant galvos. Jie turėtų būti pagaminti pagal užsakymą. Taip pat galite juos išplėsti ir, jei norite, galite naudoti kitas spalvas ir taip pat pritaikyti modelį. Tai turėtų būti padaryta iš profesionalių menininkų, taip pat galite pritaikyti jų dydį. Tai vienas iš populiariausių merginų plaukų tatuiruočių dizaino.

2. Polinezijos plaukų tatuiruotės dizainas:

Polinezijos plaukų tatuiruotės dizainas

Yra daug Polinezijos genčių, kurių žmonės mėgsta visą kūną dažyti įvairiais senoviniais raštais, tokiais kaip aukščiau pateiktas vaizdas. Taip pat galite atlikti panašius modelius, jei norite tai padaryti visame kūne ir galvoje.

3. Mažų plaukų tatuiruotės dizainas:

Mažų plaukų tatuiruotės dizainas

Jei norite nedidelio dizaino pakaušio srityje, galite išbandyti tokią tatuiruotę. Tai galima padaryti Egipto ar genčių formatais.

4. Maorių ir geometrinio formato plaukų tatuiruotės dizainas:

Maorių ir geometrinio formato plaukų tatuiruotės dizainas

Tai maorių ir geometrinio formato dizainas, atliktas pakaušio ir galvos srityje. Taip pat galite padaryti kažką panašaus. Tai vienas iš geriausių plaukų tatuiruočių dizaino vyrams.

5. Rožių modelių plaukų tatuiruotės dizainas:

Rožių raštų plaukų tatuiruotės dizainas

Jei norite dekoratyvinio tatuiruotės dizaino ant plaukų, galite išbandyti gėlių ir kitus rožių modelius.

6. Horizontalių šriftų plaukų tatuiruotės dizainas:

Horizontalių šriftų plaukų tatuiruotės dizainas

Kartais žmonėms taip pat patinka horizontali šrifto tatuiruotė, padaryta kaktos padėtyje. Taip pat galite padaryti kažką panašaus. Tai populiarus berniukų plaukų tatuiruočių dizainas.

7. Kaulų žuvų plaukų tatuiruotės dizainas:

Kaulų žuvų plaukų tatuiruotės dizainas

Tai kaulų žuvies tatuiruotė, padaryta plaukų šone. Taip pat galite pabandyti sukurti kažką tokio meniško, jei jums patogu sportuoti pagal šiuos modelius. Tai vienas iš geriausių plaukų tatuiruočių dizaino moterims.

8. Drąsūs modeliai Plaukų tatuiruotės dizainas:

Drąsių modelių plaukų tatuiruotės dizainas

Jei norite drąsių raštų ant kaktos ir per plauko viršų, tai galite pritaikyti pagal savo skonį ir atitinkamai padaryti spalvas.

9. Kūrybinis plaukų tatuiruotės dizainas:

Kūrybinis plaukų tatuiruotės dizainas

Tai labai kūrybinga plaukų tatuiruotė, kurią galite padaryti ant galvos. Taip pat galite tai padaryti kūno tonu arba galite tai padaryti su kitais gėlių atspaudais ir naudoti spalvotą rašalą.