Šimtmečius vyrai ir moterys puošė savo odą dekoratyvinėmis iliustracijomis dėl kultūrinių ar religinių priežasčių. Šiais laikais ši tendencija tęsiasi, nes priežastis yra asmeniškesnė. Nors nuolatinės tatuiruotės vis dar yra populiari kūno dailės forma, jos yra brangios, skausmingos ir atima daug laiko. Taigi tatuiruočių lipdukai yra alternatyvi priemonė trumpam laikui papuošti kūną išgalvotais vaizdais. Tatuiruočių lipdukai yra nebrangūs ir draugiški odai ir yra plačiai populiarūs tarp daugumos.

Geriausi tatuiruočių lipdukai ir nuotraukos:

Čia yra mūsų 9 geriausi tatuiruočių lipdukai ir nuotraukos.

tatuiruočių lipdukai

1. „Jewel Tattoo“ lipdukas:

„Jewel“ tatuiruotės lipdukas

„Jewel“ tatuiruočių lipdukai yra papuošalų priedai moterims ir mergaitėms. Jie yra įspūdingi ir prideda prie kūno tam tikrą kiekį būties. Šios laikinos brangakmenių lipdukų tatuiruotės yra papuoštos krištolu, cirkoniu ir blizgučiais, įterptais į lipduko lapą. Jie lengvai klijuojami, kad būtų sukurtas gražus tatuiruotės dizainas. „Jewel Tattoo“ lipdukus galima įsigyti begaliniame švytinčio dizaino asortimente.

2. Blizgučių tatuiruotės lipdukas:

Blizgučių tatuiruotės lipdukas

Pagyvinkite savo gyvenimą „Glitter Tattoo“ lipdukais, kurie bet kuriai šventei suteikia žvilgesio ir žvilgesio. Įvairūs blizgūs tatuiruočių dizainai suteikia žavesio ir žavesio dėvėtojo asmenybei. Eini į futbolo ar kriketo rungtynes? Sportuokite su savo mėgstamos komandos vėliava su blizgančiu tatuiruotės lipduku, kuris yra daugelio šalių nacionalinės vėliavos pavidalu tarp daugelio kitų dizainų.

3. Krištolo pilvo tatuiruotės lipdukas:

Krištolinė pilvo tatuiruotė

Krištolinės pilvo tatuiruotės yra specialiai sukurtos toms moterims, kurios mėgsta puikuotis bamba. Galimi įvairūs raštai ir papuošti kristalais, jie traukia akį ir labai pagerina moters grožį. Jie gali būti dėvimi kaip laisvalaikio drabužiai arba naktį. Krištolinės pilvo mygtuko tatuiruotės mirksi ir jūs.

4. Lanko tatuiruotės lipdukai:

Lanko tatuiruotės lipdukai

Merginos ir lankai eina kartu. Ar tai būtų ant krepšių, batų ar suknelių, jie yra neatsiejami ir papildo vienas kitą. Nenuostabu, kad lankų tatuiruotės yra vienas iš pirmųjų ir svarbiausių pasirinkimų daugumai moterų. Lanko tatuiruotės lipdukai yra idealus pasirinkimas moterims ir mergaitėms, kurios nori papuošti savo kūną lankais ir juostelėmis, bet pernelyg bijo eiti po adata. Šis įvairaus dydžio ir rašto lankų tatuiruotės lipdukas yra dekoratyvinis kūno meno kūrinys.

5. Žiaurus drakono tatuiruotės lipdukas:

Žiaurios drakono tatuiruotės lipdukas

Kaip sakoma: „Berniukai yra pagaminti iš varlių ir sraigių bei šunelio uodegos“. Tai labai akivaizdu iš keistų kūno tatuiruočių rūšių, kurioms dažniausiai teikia pirmenybę dauguma vyrų. Vyrai dažniausiai žavi tamsiąja gamtos puse ir tatuiruotes, kurias jie dėvi, paprastai vaizduoja mirtį ir sunaikinimą. Toks yra drakono tatuiruotės pobūdis, dažnas ir labai populiarus berniukų ir vyrų pasirinkimas.

6. Gėlių tatuiruotės lipdukas:

Gėlių tatuiruotės lipdukas

Moteris nenuvargina, kad ant jos kūno būtų tatuiruojamos gėlės, nesvarbu, ar jos būtų nuolatinės, ar laikinos. Gėlių tatuiruotės išryškina natūralų moters grožį. Kai kuriais atvejais tai yra jos vidinio „aš“ atvaizdas. Gėlių tatuiruočių lipdukai išsiskiria spalva ir atrodo taip patraukliai, kaip nuolatinė tatuiruotė, suteikianti moterims tikro gyvenimo tatuiruotę.

7. Rankinių tatuiruočių lipdukai:

Rankinės tatuiruotės lipdukai

Rankinių tatuiruočių lipdukai yra specialiai sukurti vyrams. Jie ateina su genčių ir spygliuotos vielos išvaizda. Jie taip pat gerai atrodo dėvimi kaip apyrankė.

8. Išgyvenusio žmogaus tatuiruotės lipdukas:

Išgyvenusio žmogaus tatuiruotės lipdukas

Rožinė juostelė, kurią visuotinai nešioja moterys, remdamos krūties vėžį, yra prieinama kaip lipduko tatuiruotė su užrašu „Išgyvenęs“. Atrodo, kad tai tampa ir išdidžiai dėvi moterys, išgyvenusios gyvybei pavojingą ligą.

9. Lūpų tatuiruotės lipdukai:

Lipdukų lipdukai

Puoškite lūpas tatuiruočių lipdukais, kuriuos galima įsigyti įvairių spalvotų raštų. Lip Tattoo lipdukai yra puikus būdas sujaudinti kostiumų vakarėlyje ar linksmose naktyse su savo merginomis. Jie papildo jūsų drabužius ir stilių, todėl atrodo kaip „Razzle-Dazzle“.