Taylor Swift įkvėpė daugelį tatuiruočių meistrų visame pasaulyje ir daugelis moterų svajoja būti panašios į ją, dabar natūralu, kad jos ima tatuiruotis šios puikios menininkės garbei. Tikri gerbėjai nežino savo tikėjimo menininku ribų ir padarys viską, kad išpažintų šį tikėjimą. Šiandien yra gana daug Taylor Swift tatuiruočių, tačiau kai kurios tatuiruotės tikrai išsiskiria iš kitų, šios tatuiruotės yra ant Jennifer Lopez kūno arba tam tikra prasme tatuiruotė primena šį puikų menininką.

Taylor Swift tatuiruočių dizainas ir nuotraukos:

Šiame straipsnyje apžvelgiami 9 populiariausi „Taylor Swift“ tatuiruočių dizainai, kurie šiandien yra populiarūs visame pasaulyje, todėl jei esate šio menininko gerbėjas ir norite tatuiruotės, tai yra geriausia vieta pirmiausia-

1. Muzikinė širdis:

Muzikinė širdis

Muzikinė širdis yra dar viena puiki tatuiruotė, skirta pagerbti Taylor Swift, ši tatuiruotė simbolizuoja tai, kad pirmiausia jums patinka muzika, o Taylor swifts muzika palietė jūsų širdį taip, kad dabar esate visiškai pasikeitęs žmogus. Muzikinė širdis yra paprasta, bet puiki tatuiruotė ir puikiai atrodo ant kaklo. Skirkite laiko šiai tatuiruotei, nes skauda pasidaryti tatuiruotę ant kaklo.

2. Dainos žodžiai:

taylor swift Dainų žodžių tatuiruotė

Atsitiktinai Taylor Swift ant rankos užrašė žodžius ir citatą, todėl daugelis žmonių, eidami pasidaryti tatuiruotės, pasirenka daugybę citatų ir dainų tekstų. Tai rodo atsidavimą šiai nuostabiai šalies dainininkei. Taylor turi gražų balsą ir tai nėra neteisinga tai gerbti.

3. Taylor Swift tatuiruotės autografas:

taylor swift autografo tatuiruotė

Tatuiruočių pasaulyje nėra nieko paprasčiau, tačiau tokio žmogaus kaip Taylor Swift tatuiruotė ant rankos yra tikrai labai atsidavusio gerbėjo darbas. Šis dizainas yra labai paprastas ir gali būti atliekamas net pradedantiesiems tatuiruočių menininkams ir nereikalauja daug vietos, nes iš pradžių jis yra gana mažas. Tai vienas iš geriausių „Taylor Swift“ tatuiruočių dizaino.

4. Rankų tatuiruotė:

Rankų tatuiruotė

Tikram Taylor Swift gerbėjui tai puiki tatuiruotė, kurią galima padaryti rankai, kuri dengia daugiausia visą ranką. Rankų tatuiruotė daugiausia skirta muzikantams, nes pagrindinė simbolizacijos koncepcija yra visiškai susijusi su muzika ir meno forma.

5. Bebaimė tatuiruotė:

Bebaimė tatuiruotė

Ši tatuiruotė skirta pagerbti Taylor Swift dainą ir albumą. Jei jums tikrai patinka daina, tai yra puiki tatuiruotė, padedanti parodyti, kad net ir jūs esate bebaimis iš vidaus. Tikrai paprasta, bet unikali tatuiruotė puikiai atrodo ant riešo.

6. Taylor portretas:

Taylor portretas

„Taylor swift“ portretas yra turbūt pati paprasčiausia „Taylor swift“ tatuiruotė. Tai tiksliai parodo, kaip jums patinka Taylor Swift kaip menininkė. Tatuiruotė apskritai yra gana drąsi, su žaliu atspalviu, kad suteiktų jai nepakartojamą išvaizdą. Geriausia tatuiruočių dalis yra ta, kad net jei jums tai nepatinka, galite pasirinkti tai, kas jums labiau tinka.

7. Žvaigždžių tatuiruotė:

žvaigždės-tatuiruotės-5

Šis žvaigždės tatuiruotės dizainas vėlgi yra Tayloro greitai įkvėptas tatuiruotė, nes visi jos gerbėjai nori tapti tokia žvaigžde kaip ji, dainuoti taip, kaip ji. Ši tatuiruotė primena visiems, kad kiekvienas šioje žemėje gali būti žvaigždė, jei nori.

8. Galingas arklys:

Šokinėjantis arklys

Šis nuostabus pėdų dizainas yra puikioje dainininkės ir dainų autorės Taylor swift ir turi labai genčių šaknis. Tai maža tatuiruotė, bet vis tiek puiki.

9. Bebaimis pėdų dizainas:

Bebaimis pėdų dizainas

Vėlgi, bebaimės dainos garbė, ši tatuiruotė turėtų būti ant kojos, kad būtų pridėta prie dekoro.