Kauliukų tatuiruotės yra mėgstamiausias dizainas žmonėms, kurie kasdien užsiima azartiniais lošimais ir žaidimu. Žmonės, tikintys sėkme ir tikėjimu, paprastai mėgsta kauliukų ridenimo sąvoką, o sėkmė priklauso nuo gaunamų skaičių. Skaičiai taip pat vaidina svarbų vaidmenį azartiniuose lošimuose; todėl laimingi skaičiai ant kauliukų rodomi ant kauliukų tatuiruočių formų ant kūno dalių.

Kauliukų tatuiruotės moterims ir vyrams

Mielos ir laimingos kauliukų tatuiruotės su vaizdais:

Tatuiruočių kauliukus lydi keletas kitų dizainų, pavyzdžiui, kortelės, veidai, skaičiai, žvaigždės ir kt. Žemiau pateikiamos labai puikios idėjos..

1. Kauliukai ant riešo:

Kauliukai ant riešo

Riešo ridenimo kauliukų tatuiruotės yra labiausiai paplitusios ir dažniausiai žinomos kaip patrauklios tarp kauliukų tatuiruočių. Žmonės, dažnai prisijungę prie azartinių lošimų, turi rankas ant stalo, kad galėtų mesti kauliukus. Riešo kauliukų tatuiruotė atrodo šauniai, kai vyrai yra realiu lošimo laiku.

2. Susieta kauliukų tatuiruotė:

Susieta kauliukų tatuiruotė

Tiek vyrai, tiek moterys mėgsta kauliukų tatuiruotes ant savo kūno. Nėra taip, kad žmonės renkasi tatuiruotes su kauliukais tik tuo atveju, jei yra susiję su azartiniais lošimais, tačiau kai kurie žmonės tai taip pat sieja su lošimais, kuriuos vaidina gyvenimas. Nežinoma ateitis ir pakilimai bei nuosmukiai taip pat suteikia psichologinę prasmę. Susieti kauliukai taip pat atspindi bet kokią tokią psichologinę prasmę, kuri parodo naudotojo įvaizdį.

3. Riedantys kauliukai ant juosmens:

Riedantys kauliukai ant juosmens

Riedanti kauliukų tatuiruotė, pagaminta ant juosmens, yra savotiškas žavingas tatuiruotės dizainas, kurį moterys mėgsta graviruoti. Šoninis apatinis juosmuo, išlindęs tarp viršaus ir apačios, atrodo patraukliai, kai yra dekoruotas tatuiruočių piešiniais. Moterys, dažnai mėgstančios lošti, gali juosmens srityje išgraviruoti kauliukų tatuiruotes.

4. Azartinių lošimų kauliukų tatuiruotė:

Azartinių lošimų kauliukų tatuiruotė

Lošimo kortų kauliukų tatuiruotės yra skirtos vyrams, kurie yra visiškai įsimylėję azartinius lošimus ir eksperimentuoja su sėkme. Išgraviruoti laimingi skaičiai, žvaigždės ir kortelės, žmonės prideda kauliukų dizainą, kad padarytų rankovių tatuiruotes.

5. Laimingo skaičiaus kauliukų tatuiruotė ant liepsnų:

Laimingo skaičiaus kauliukų tatuiruotė ant liepsnos

Laimingas skaičius ir liepsnojanti kauliukų tatuiruotė taip pat yra vienas iš labiausiai paplitusių kauliukų tatuiruočių dizaino. Žmonės, giliai tikintys savo laimingu skaičiumi azartinių lošimų kontekste, nori sukurti laimingą skaičių su kauliukų tatuiruote ant kūno, tam tikra prasme sėkmė lieka jiems.

6. Mažų kauliukų tatuiruotė:

Mažų kauliukų tatuiruotė

Moterims labiau tinka mažos kauliukų tatuiruotės. Mielos išvaizdos kauliukus galima priderinti prie kitų dizainų, pavyzdžiui, gėlių, saulėtekio, dizaino ir formų, kad jie taptų gražesni.

7. „Poke Dice Crown“ tatuiruotė:

Poke kauliukų karūnos tatuiruotė

Pokerio karūnos kauliukų tatuiruotės blykstė gali būti pagaminta visomis rankovėmis arba pusiau rankovėmis. Pats dizainas yra didelis ir gali atrodyti šauniai bet kokiais gestais. Žmonės, visiškai įsitraukę į azartinius žaidimus, nori taikyti tokius dizainus, kad gautų įspūdingą kietą įvaizdį.

8. Gyvatės ir kauliukų lošimo tatuiruotė:

Gyvatės ir kauliukų lošimo tatuiruotė

Kai kurie žmonės yra labai suinteresuoti savo lošimų veikla. Jie turi gilų mąstymą ir nuspėja, kaip vyks žaidimas. Tokie žmonės labai nori stebėti, todėl jie gali pasirinkti gyvatės kauliuko tatuiruotės įvaizdį, susijusį su jų asmenybe.

9. Prasmingas kauliukų tatuiruotė su visomis rankovėmis:

Prasmingas kauliukų tatuiruotės vaizdas su visomis rankovėmis

Prasmingos tatuiruotės su kauliukų rankovėmis atrodo neįtikėtinai vertos dėmesio, kai vyrai ir moterys vaikšto kazino. Lošimo kortų ir pokerio įvaizdžiai bei ridenantys kauliukai, įskaitant pinigų, laiko, sėkmės ir visų vaizdus, ​​puikiai atrodo jos darbe ir asmenybė, į kurią verta atkreipti dėmesį.

Lošėjams ir žaidėjams nereikia siūlyti kauliukų tatuiruočių prasmės. Kauliukų tatuiruotės traukia žmones link to. Maži kubeliai, turintys skaičių, lemia daugybės žmonių likimą visame pasaulyje.