Tatuiruotes nuostabu turėti ant savo kūno, tačiau kosminę tatuiruotę turėti yra labai mįslinga. Yra tiek daug erdvės kūnų, kuriuos galima turėti kaip tatuiruotę. Priklausomai nuo susidomėjimo erdve, galite turėti įvairių erdvės tatuiruočių; jie gali būti mažos erdvės tatuiruotės didelėms.

kosmoso tatuiruotės

Paprastos ir šaunios erdvės tatuiruotės:

Pažiūrėkime keletą idėjų, susijusių su tomis tatuiruotėmis, skirtomis vyrams ir moterims.

1. „Galaxy Space“ tatuiruotė pečiui:

„Galaxy Space“ tatuiruotė pečiui

Jei jums patinka turėti visatą ant kūno ir norite ją turėti ant rankos, tai geriausia tatuiruotė. Tai biseksuali tatuiruotė. Tai stiprybės ir drąsos simbolis. Šios tatuiruotės gali būti plačios ir mažesnės. „Galaxy“ tatuiruotes puikiai tinka turėti, jei esate kosmoso tatuiruočių mėgėjas.

2. Saulės personifikacija:

Saulės personifikacija

Saulė yra stiprybės ir galios simbolis, o tai taip pat suteikia priežastį pasidaryti saulės tatuiruotę. Jis gali būti pagamintas bet kurioje kūno vietoje ir bet kokio dydžio. Saulės poveikis gali jus apšviesti ir suteikti jums visų reikiamų jėgų.

3. Dizainerio kosmoso tatuiruotė rankovėms:

Dizainerio kosminė tatuiruotė rankovėms

Tai šauniausia vyrų tatuiruotė su rankovėmis. Tie, kurie mėgsta erdvę ir erdvę, patiko, gali turėti šią tatuiruotę ant rankovių. Tai modernus visatos derinys, dėl kurio ji nuostabi. Dėl to jaunystėje dažniau atsiranda tokių kietų tatuiruočių ant kūno.

4. Šiuolaikinė modelio galaktikos tatuiruotė:

Šiuolaikinio modelio galaktikos tatuiruotė

Tai šiuolaikinis tatuiruotės tipas, kuriame originali tatuiruotė yra šiek tiek susukta. Tai sujungia šiuolaikinį meną su senoviniu, o tai yra dar viena gera priežastis tai padaryti kaip tatuiruotė.

5. Tamsios erdvės tatuiruotė:

Tamsos erdvės tatuiruotė

Ši visatos tatuiruotės rankovė yra labai įdomi, nes turi priešybes – žemę ir saulę! Tai galima pasukti, kad gautumėte ugnies ir gyvybės mišinį. Tai taip pat gerai atrodo ant rankos. Tai puikiai tinka tiems, kurie nori turėti abu tatuiruotę. Tai sukuria puikų visatos derinį. Šios kosmoso tematikos tatuiruotės yra tokios madingos, kad kas nors negali turėti vienos iš jų.

6. Paprasta įprastos erdvės tatuiruotė:

Paprasta įprastos erdvės tatuiruotė

Paprastos kosmoso tatuiruotės apima mažus kosminius objektus, tokius kaip paprasta saulė, mėnulis, žvaigždės ar visata. Tai atrodo paprasta ir maža. Tai laikoma pagrindine tatuiruote ir nėra keista, todėl ją lengva valdyti su savo kūnu.

7. Saulės sistemos erdvės tatuiruotė:

Saulės sistemos kosmoso tatuiruotė

Tai paprasta kosmoso tatuiruotė žmonėms, mėgstantiems kosmosą ir saulės sistemą, tai puiki tatuiruotė. Jis gali būti pagamintas įvairiomis formomis; priklausomai nuo jūsų pasirinkimo, galite turėti mažą ir didelę saulės sistemą.

8. „Eclipse Pattern Space Tattoo“:

„Eclipse“ modelio erdvės tatuiruotė

Kitas visatos reiškinys yra užtemimas. Žmonės tikrai yra apsėstas užtemimo. Jei esate užtemimo mylėtojas, ši tatuiruotė jums bus nuostabi. Tai rodo visas užtemimo fazes ir yra nuostabi tatuiruotė.

9. Asteroidai kosmoso tatuiruotėje:

Asteroidai kosmoso tatuiruotėje

Asteroidų tatuiruotės ant kūno gali atrodyti ekstremalios, tačiau taip nėra. Tai gali būti ir garsiosios kometos. Tai reiškia galią ir patraukia dėmesį. Šios kosminės tatuiruotės paprastai atrodo gerai ant rankos, taigi, jei norite turėti tatuiruotę, pagalvokite apie kometų ar asteroidų buvimą.

Erdvios tatuiruotės yra šaunios ir atrodo labai nuostabiai ant jūsų kūno. Turėdami tiek daug erdvės tatuiruočių tipų ir dizainų, galite padaryti bet ką. Išbandykite keletą paprastų bet kokio tipo tatuiruočių, pasidarykite naujai pritaikytų erdvės tatuiruočių, kad sužavėtumėte brangųjį.