Tatuiruotes, kurios kadaise buvo laikomos nuolatinėmis, dabar galima visiškai arba iš dalies pašalinti naudojant įvairias gydymo priemones. Tačiau pasidaryti tatuiruotę nesunku, o pašalinti ją toli gražu nėra lengva. Tai ne tik kruopšti užduotis, bet ir labai skausminga procedūra, ir daugeliu atvejų palieka matomus randus ir spalvos pasikeitimą. Įvairūs tatuiruočių šalinimo metodai yra chirurginis pašalinimas, salabrazija, apimanti odos šveitimą druska, kad sudegintų odos sluoksnius, dermabrazija, apimanti rūgšties naudojimą viršutiniams odos sluoksniams pašalinti, ir lazerio pašalinimas, kuris yra standartiškesnė ir veiksmingesnė procedūra tai labiau sumažina randus ir spalvos pasikeitimą, o kai kuriais atvejais visiškai pašalina tatuiruotę be pėdsakų.

Tatuiruočių šalinimo lazeriu procedūros

Tatuiruočių šalinimo lazeriu metodai suskaido tatuiruotės rašalą, kad jį visiškai pašalintų. Nors ir brangus taisomasis procesas, jis sukelia minimalų šalutinį poveikį. Juoda spalva yra lengviausia pašalinti, o po to – tamsiai mėlyna ir raudona. Spalvotus tatuiruočių dizainus yra daug sunkiau gydyti, kai kuriems iš jų reikia pasirinkti lazerius, atsižvelgiant į pigmento spalvą. Priklausomai nuo tatuiruotės dydžio ir spalvos, lazerio šalinimo terapijos trukmė gali užtrukti nuo dviejų iki keturių sėdimų iki 10 sėdėjimų.

Tatuiruočių šalinimo procedūros lazeriu:

Gydymas lazeriu yra labai pageidaujamas pasirinkimas, nes jis yra saugus ir prieinamas beveik visose pasaulio dalyse.

1. Pirmasis tatuiruotės šalinimo lazeriu gydymas:

Pirmasis tatuiruotės šalinimo lazeriu gydymas

Tatuiruočių šalinimas lazeriu paprastai atliekamas per kelis posėdžius ir čia matomas rezultatas po pirmosios sesijos. Tatuiruotė gerokai sumažėjo ir atrodo, kad ji visiškai atsigaus.

2. Beveik visas tatuiruočių šalinimas lazeriu:

Beveik visas tatuiruočių šalinimas lazeriu

Juodasis rašalas paprastai pašalinamas lengviau ir visiškai, kaip matyti iš šios lazerinės procedūros. Randai yra minimalūs, beveik nėra jokių tatuiruotės pėdsakų.

3. Puse rankovių lazerio tatuiruotės pašalinimas:

Puse rankovių lazerio tatuiruotės šalinimas

Pusė rankovės ant vyriškos lyties kliento buvo visiškai nuimta. Atsižvelgiant į platų tatuiruotės dizainą, gydymas lazeriu buvo sumaniai atliktas. Ji nepaliko randų ar spalvos, o ranka atrodo kaip nauja.

4. Visiškai pašalinkite tatuiruotę lazeriu:

Visiškas tatuiruočių šalinimas lazeriu

„Tiek daug už tiek mažai“ yra šis tatuiruočių šalinimas lazeriu. Tokiam mažam tatuiruotės dizainui, kaip šis, prireikė keturių posėdžių, kad jis būtų visiškai pašalintas. Tai yra gerai atliktas darbas, tačiau visiškai nėra jokių tatuiruotės pėdsakų.

5. Spalvotas tatuiruotės šalinimas lazeriu:

Spalvotas tatuiruotės šalinimas lazeriu

Spalvotas rašalas yra sunkiausiai pašalinamas. Skirtingai nuo juodo rašalo, jie linkę palikti tam tikrą spalvą, tačiau kai kurias spalvas lengviau pašalinti nei kitas. Praradus didžiąją dalį tatuiruotės, galima pamatyti tik subtilią spalvos pakitimą.

6. Angelų lazerio tatuiruotės pašalinimas:

Angelų tatuiruočių šalinimas lazeriu

Čia yra puikus tatuiruotės šalinimo lazeriu metodo pavyzdys. Atsižvelgiant į tatuiruotės dydį ir dizainą, tai negalėjo būti lengva užduotis. Tokios plačios tatuiruotės pašalinimas dažniausiai gali užtrukti iki 10 kartų. Šios tatuiruotės pašalinimas yra akivaizdi sėkmė, turinti tik menkus buvusio „aš“ pėdsakus.

7. Rožių tatuiruočių šalinimas lazeriu:

Rožių tatuiruočių šalinimas lazeriu

Pati rožių tatuiruotė, kuri yra šviesesnės juodos spalvos, buvo veiksmingai pašalinta be matomų randų. Tai tvarkingas darbas, o oda atrodo gaivi, be jokių tatuiruotės požymių.

8. Dalinis tatuiruotės pašalinimas lazeriu:

Dalinis tatuiruočių šalinimas lazeriu

Dalinės tatuiruočių šalinimo terapijos dažniausiai būna sėkmingos, kaip matyti iš šio paveikslėlio. Karys buvo visiškai ištrintas, paliekant tik genties modelį. Panašu, kad kario niekada nebūtų buvę.

9. Pavadinimas tatuiruotės pašalinimas lazeriu:

Pavadinimas tatuiruočių šalinimas lazeriu

Čia yra dar vienas geras lazerio šalinimo poveikio pavyzdys, kuris nepaliko tatuiruotės pėdsakų. Juoda ir raudona yra viena iš lengviausiai pašalinamų spalvų, oda lieka nepaliesta ir be jokių randų.