Didėjant tatuiruotės troškimui, daugelis tyrimų ir kūrėjai išrado naują metodą, kaip sukurti tatuiruotę, matomą tik ultravioletinėje šviesoje. Taikant šią techniką įprasta ar įprasta dienos šviesa, tatuiruotė yra beveik nematoma arba matomi kai kurie randai, tačiau kai tik užsidega juoda šviesa, tatuiruotė pradeda švytėti ir atrodo ryški bei patraukli akims. Šios UV tatuiruotės arba juodos šviesos tatuiruotės suspaudžia kišenes aukštesnėje pusėje, o ne įprastos tatuiruotės, nes UV rašalas yra gana brangus.

Geriausios UV juodos šviesos tatuiruotės idėjos ir dizainas

Geriausios UV juodos šviesos tatuiruočių idėjos ir dizainas:

Pažvelkime į 9 geriausius UV spindulių tatuiruočių tipus.

1. Puikus UV šviesos tatuiruotės dizainas:

Puikus UV šviesos tatuiruotės dizainas

Tai nuostabiai atrodantis UV tatuiruotės rašalo dizainas kiekvienai moteriai, kuri nori, kad jo kojos švytėtų taip, kaip jų grožis, ir suteiktų daugiau kibirkšties. Čia ponia ant kojų suprojektavo pražydusias gėles, o vaizdas spindi arba matomas tik UV spinduliuose arba ant jo patenka juoda šviesa.

2. Voratinklio UV šviesos tatuiruotės dizainas:

Voratinklio UV šviesos tatuiruotės dizainas

Čia dėvėtojas ant riešo sukūrė voratinklį, panašų į tai, kad jis yra įstrigęs ar įsipainiojęs gyvenime, ši tatuiruotė rašoma UV šviesoje, kad būtų matoma tik UV spinduliuose. Žinia už šios UV rašalo tatuiruotės būtų perduodama tik tada, kai ant jos nukris juodos šviesos, kitaip ji būtų paslėpta nuo kitų.

3. Nuostabūs UV tatuiruočių dizainai:

Nuostabūs UV tatuiruočių dizainai

Tatuiruočių kūrimas gali būti puikus būdas išreikšti savo meilę ir netgi rodo, kad jūsų idėjos ir mintys yra tos pačios. Čia pora suprojektavo mažus sensacingus klavišus ant vidurinio piršto su UV rašalu, kad pavaizduotų jų intensyvią meilę vienas kitam.

4. Scenarijuoti UV šviesos tatuiruočių dizainai:

Scenarijuoti UV šviesos tatuiruočių dizainai

Yra daug tatuiruočių dizaino, kurį žmonės nori sukurti, bet nenori, kad jis būtų matomas, todėl puiki idėja suprojektuoti tatuiruotę UV rašalu, kad ji švytėtų tik jūsų artimųjų akivaizdoje. Čia dėvėtojas eskizavo stulbinantį žodį, perteikiantį, kad žmonės turėtų likti laimingi ir skleisti laimę visur, kur tik eina.

5. Patrauklus UV šviesos tatuiruotės dizainas:

Patrauklus UV šviesos tatuiruotės dizainas

Tai idealus tatuiruotės UV rašalo dizainas žmonėms, kurie dievino naktinį gyvenimą ir mėgsta vakarėlius bei naktinius klubus. Čia dėvėtojas UV rašalu pavaizdavo putojantį drakoną ir gražias gėles ant visų rankovių, ir jis švytėtų, kai jis šoka ant grindų, suteikdamas nepaprastą išvaizdą.

6. Balto rašalo UV šviesos tatuiruotės dizainas:

Balto rašalo UV šviesos tatuiruotės dizainas

Tai nuostabus baltos UV tatuiruotės dizainas – maža muzikinė nata, uždėta ant naudotojo blauzdos, vaizduojanti jo meilę ir aistrą muzikai. Čia tatuiruočių mylėtojas nubrėžė dizainą baltu rašalu, todėl jis atrodo neįtikėtinai subtilus ir nepakartojamas UV spindulių.

7. Fantastiškas UV šviesos tatuiruotės dizainas:

Fantastiškas UV šviesos tatuiruotės dizainas

Tai yra geriausias UV tatuiruotės rašalo dizainas moterims, kurioms norite suteikti žavesnio žvilgsnio į savo asmenybę, tatuiruojant įvairaus dydžio žvaigždes ant pilvo ir kūno šonų. Tai puikus tatuiruotės UV dizainas vakaro ar vėlyvo vakarėlio vakarėliams, kai jis šviečia, suteikia jums stulbinančią išvaizdą.

8. Gražus UV reaktyvus tatuiruotės dizainas:

Puikus UV reaktyvus tatuiruotės dizainas

Šis tatuiruotės dizainas buvo sukurtas naudojant UV reaktyvų rašalą, o tai reiškia, kad vaizdas būtų matomas tik UV šviesoje ir yra saugus naudoti. Čia tatuiruočių mylėtojas ant rankos suformavo mažą juokingą padarą, pridėdamas savo išvaizdai stiliaus pareiškimą.

9. Įspūdingi UV šviesos tatuiruočių dizainai:

Įspūdingi UV šviesos tatuiruočių dizainai

Tai nepaprastas tatuiruotės dizainas, padengtas UV rašalu, kur balandžių paukštis nešioja širdies pakabuką burnoje, nes dėvėtojas nori pasakyti, kad įsimylėjo. Kai UV spinduliai patenka į dizainą, jis atrodo nuostabus ir puikus.

Naudodami šią techniką galite pavaizduoti bet kokį dizainą, kuris jums labiausiai patinka ir netgi suteikia žavingą ir išplėstą išvaizdą. Tačiau rašydami šią tatuiruotę turite būti ypač atsargūs, nes ši tatuiruotė neturėtų būti veikiama ultravioletinių spindulių beveik 2-3 mėnesius po auskarų vėrimo, nes spinduliai gali pažeisti rašalą ir gali švytėti ar spindėti UV šviesoje. Taigi tatuiruodami šį dizainą turite būti ypač atsargūs.