Claddagh yra miestas Airijos šalyje, iš kurio tradicija išreikšti meilę, draugystę ir sąžiningumą išreiškiama Claddagh dizainu. Šiame „Claddagh“ dizaine dvi rankos laiko širdį centre, o širdies viršuje – karūna, o tai pažodžiui reiškia porą, kuri pagarbiai ir sąžiningai laiko savo meilę vienas kitam, kurį vaizduoja karūna ant širdies.

claddagh tatuiruotė

Šis straipsnis padės žmonėms, norintiems išreikšti savo meilę, arba žmonėms, kurie yra išraiškingi su 9 populiariausiais „Claddagh“ tatuiruočių dizainais.

Paprasti ir stilingi „Claddagh“ tatuiruočių modeliai vyrams:

Suraskime čia pridėtus „Claddagh“ tatuiruočių dizainus, kurie jums suteiks nepaprastą išvaizdą.

1. Claddagh žiedo tatuiruotės dizainas:

„Claddagh“ tatuiruotės dizainas

Claddagh žiedas yra tipiškas airių būdas pasikeisti žiedais per vestuves. Šis žiedas gali būti suprojektuotas kaip tatuiruotė ant bevardžio piršto arba ant riešo srities. Žiedo tatuiruotės dydis gali būti asmeninis pasirinkimas.

2. „Celtic Claddagh Tattoo Design“:

„Celtic Claddagh“ tatuiruotės dizainas

Keltai yra žinomi dėl savo tatuiruočių dizaino, apimančio jų kūną mazgu ar susukta linija, o tai yra būdas pasakyti priešininkams, kad jie yra pakankamai stiprūs, kad galėtų susidoroti su karu. Tas pats dizainas naudojamas kuriant airių Claddagh tatuiruotės dizainą.

3. „Claddagh Heart“ ir „Clockwork Tattoo Design“:

„Claddagh Heart“ ir laikrodžio formos tatuiruotės dizainas

Laikrodžio mechanizmo ir anatominio širdies piešimo būdo derinys derinamas su dviem rankomis, laikančiomis centrinę širdį. Vietoj karūnos laikrodžio konstrukcija nupiešta ant širdies viršaus.

4. Airijos vėliavos Claddagh tatuiruotės dizainas:

Airijos vėliavos „Claddagh“ tatuiruotės dizainas

Kadangi „Claddagh“ dizaino tatuiruotės buvo kilusios iš Airijos, labai svarbu prisiminti jų kilmę. Širdies centras yra rašytas Airijos vėliavos spalva, kuri yra baltos, žalios ir oranžinės spalvos derinys. Šio tipo tatuiruotės dizainas gali būti rankos tatuiruotės dizainas su raudonos spalvos karūna, išmarginta akmeniu.

5. Keltų kryžius su Claddagh dizaino tatuiruote:

Keltų kryžius su Claddagh dizaino tatuiruote

Keltų kryžius yra gana žinomas dizainas tarp jaunosios kartos. Šis dizainas kartu su „Claddagh“ dizainu neribotą laiką yra tobulas senovinių meno kūrinių ir modernaus dizaino derinys.

6. Airijos Claddagh tatuiruotė su raudonomis rožėmis:

Airių Claddagh tatuiruotė su raudonų rožių dizainu

Kadangi „Claddagh“ dizainas reiškia meilę ir romantiką, prie šio unikalaus dizaino būtina pridėti rožių gėlių. Šios rožės yra raudonos spalvos, nes raudonos spalvos rožės taip pat reiškia meilę. Šią tatuiruotę gali dėvėti gilios ir didžiulės meilės merginos kaip „Claddagh“ riešo tatuiruotę.

7. „Wing Claddagh Tattoo Design“:

„Wing Claddagh“ tatuiruotės dizainas

Sparnai, pritvirtinti prie širdies, o ne rankos, laikančios širdį, gali būti būdas pasakyti, kad visame pasaulyje vyrautų taika. Sparnų tatuiruotės dizainas pieštas atsižvelgiant į balandžių paukštį, nes šis paukštis yra būdas išreikšti ramybę.

8. Mažas Claddagh simbolio tatuiruotės dizainas:

Mažo „Claddagh“ simbolio tatuiruotės dizainas

Claddagh simbolis miniatiūrinėje versijoje buvo užrašytas rašalu aplink nugarą. Rankos, laikančios širdį, pažodžiui yra naujagimio dydžio su maža karūna ant vainiko. Ši tatuiruotė tinka mergaitėms, kurios mėgsta mažus tatuiruočių dizainus.

9. Pavadinimas graviruotas Claddagh tatuiruotės dizainas:

Vardas išgraviruotas Claddagh tatuiruotės dizainas

Naujausia karta yra labai išraiškinga, kai kalbama apie romantiką ir meilę, nes jie yra atviri visuomenei pamaloninti savo mylimo žmogaus vardą. Tai paskatino dizainerius rašyti Claddagh tatuiruotę su pavadinimu širdies centre.

Šis airių tatuiruotės dizainas, rašytas žaliu rašalu, yra tendencija, kuria žmonės vadovaujasi ne tik Airijoje, bet ir visame pasaulyje. Užuot matęs, šis tatuiruotės dizainas kaip stilius, tačiau su tradicine koncepcija tikrai padės šiam tatuiruotės dizainui išlaikyti savo buvimą amžinai.