Tarp tatuiruočių mėgėjų taip pat laikomasi tendencijos ir ji nuolat keičia sūnų pagal laiką. Neseniai tarp jų yra pamišimas sukurti tatuiruotę, kuri atrodo taip, tarsi bet kurios dalies oda būtų suplėšyta, o dizainas būtų išdėstytas taip, kad dėvėtojui atrodytų įspūdingai ir pribloškiančiai. Šio tipo nuplėštos odos tatuiruotės tatuiruotė yra didelė užduotis, tačiau galutinis rezultatas yra nuostabus, kai žmonės žiūri į vaizdą. Tai suteikia tikrovišką išvaizdą vaizdui, kad kažkas yra pavaizduotas po oda.

Suplėšytos odos tatuiruotės idėjos, dizainas ir vaizdai

Geriausios suplėšytos odos tatuiruotės idėjos, dizainas ir vaizdai:

Pažvelkime į 9 populiariausius skirtingų tipų suplėšytos odos tatuiruotės dizaino tipus.

1. Įspūdingas plėšytos odos tatuiruotės dizainas:

Įspūdingas suplėšytos odos tatuiruotės dizainas

Jei esate tatuiruočių keistuolis, tuomet žinote, kad piešinys ant šonkaulių yra labai skausmingas žmogus, tačiau meilė ir aistra rašalui suteikia drąsos pavaizduoti šį spalvotą vaizdą. Ši nuplėšta tatuiruotės oda atrodo pasakiškai ir atrodo, kad oda buvo suplėšyta, spalvos taip pat suteikia žavingesnį išvaizdą ir dizainą, ir asmenybę.

2. Akis plečiantis plėšyto kūno tatuiruotės dizainas:

Akis plečianti plėšytos odos tatuiruotės dizainas

Čia yra patrauklus tatuiruotės dizainas, kuris iš pirmo žvilgsnio suteikia optinę iliuziją. Atrodo, kad ant krūtinės buvo nupiešta ryški akis, šedevras meno kūrinys, suteikiantis moterims fantastišką išvaizdą.

3. Baisus suplėšytos odos tatuiruotės dizainas:

Baisus suplėšytos odos tatuiruotės dizainas

Suplėšytos odos tatuiruotės žmogui suteikia tikrovišką išvaizdą, o spalvų įvairovė suteikia daugiau humoro. Tatuiruotės dizainas taip pat kalba apie asmens požiūrį; čia yra vaiduoklio vaizdas, rodantis, kad žmogus tiki dvasiomis ir fantazijos pasauliu.

4. Įspūdingas suplėšytas atviras tatuiruotės dizainas:

Įspūdingas suplėšytos odos tatuiruotės dizainas

Tai nuostabus dizaino kūrinys, padėtas ant šoninės kūno dalies, ir atrodo, kad aštrios letenos subraižė odą ir pradėjo kraujuoti. Tatuiruotė suteikia asmeniui nepakartojamą ir nuostabų vaizdą ir taip pat parodo jo drąsų požiūrį.

5. Suplėšytos odos vėliavos tatuiruotės dizainas:

Patriotinis suplėšytos odos tatuiruotės dizainas

Kas gali būti geresnis būdas pavaizduoti savo meilę ir meilę šaliai, nei sukurti šalies vėliavą rankovėse? Tatuiruotė atrodo taip, lyg oda būtų nuplėšta, o vėliava eskizuota, parodanti, kad žmogus yra toks aistringas ir patriotiškas savo tėvynės atžvilgiu ir gali patirti bet kokį skausmą ir auką.

6. Širdį liečiančios plėšytos atviros odos tatuiruotės dizainas:

Širdį liečianti suplėšytos odos tatuiruotės dizainas

Suplėšytos odos tatuiruotės atspindi koreliaciją ir įvairias kūno dalis bei jos funkciją, čia žmogaus širdis yra ant žmogaus krūtinės. Vaizdas rodo jo veikimą ir atrodo, kad pati širdis šlapinasi iš kūno.

7. Mechaninis plėšomos odos tatuiruotės dizainas:

Mechaninis suplėšytos odos tatuiruotės dizainas

Šiame paveikslėlyje suprojektuota mechaninė dalis, kuri yra ant dėvėtojų kojų, atrodo taip, lyg oda būtų suplėšyta ir mašina dirbtų ten. Tai klasikinis suplėšytos odos tatuiruotės dizainas, vaizduojamas nuostabiu būdu, o jo dėvėtojui skolinamas ir pribloškiantis žvilgsnis.

8. 3D suplėšytos odos tatuiruotės dizainas:

3 D suplėšytos odos tatuiruotės dizainas

Tai įspūdingas ir įprastas dizaino tipas, suteikiantis žmogui gražią išvaizdą. Atrodo, kad oda buvo suplėšyta ir įvaizdžiui suteikta 3D ar gyva išvaizda, o dėvėtojui – nepakeičiama išvaizda.

9. Nuostabus suplėšytos odos tatuiruotės dizainas:

Nuostabus suplėšytos odos tatuiruotės dizainas

Tai meninis dizaino kūrinys, išdėstytas ant žmogaus rankovių, išplečiančio drąsų teiginį apie savo asmenybę. Paveikslėlyje atrodo taip, tarsi per sulaužytą ar suplėšytą odą trykštų kraujas ir žmogui suteiktų mačo išvaizdą.

Suplėšyta odos tatuiruotė atrodo fantastiškai, nes ji pavaizduota teisingai, o spalvų įvairovė įvaizdžiui suteikia daugiau sensacingos ir putojančios išvaizdos. Šios tatuiruotės yra įvairių dydžių ir gali būti vaizduojamos bet kurioje kūno vietoje. Tačiau paprastai jis dedamas ant krūtinės, pečių, rankų ir kojų, kad suteiktų jums ekstravagantišką išvaizdą ir suteiktų žavesnę išvaizdą jūsų asmenybei.