Tatuiruočių kūrimas tampa tendencija, o atvaizdų, turinčių simbolinį ar simbolinį vaizdą, kūrimas yra labiau vertinamas, nes tai leidžia atrodyti unikaliau nei kiti. Per tam tikrą laiką staiga atsiranda polinkis į vabzdžių tatuiruočių atvaizdus, ​​iš kurių vis labiau populiarėja kandys.

Nors šis padaras yra nedidelio dydžio, jo išvaizda ir stilius turi intensyvią gilesnę prasmę, todėl dėl to kandis dievina tatuiruočių mėgėjai. Tai nuostabus vabzdys, turintis ir teigiamų, ir neigiamų aspektų, todėl dėvėtojas, prieš priimdamas sprendimą dėl dizaino, turėtų gerai ištirti.

„Sizzling Moth“ tatuiruočių dizainas

Geriausi ir stilingi kandžių tatuiruočių dizainai:

Greitai pažvelkime į 9 populiariausius kandžių tatuiruočių dizaino tipus.

1. Nuostabus kandžių tatuiruotės dizainas:

Nuostabus kandžių tatuiruotės dizainas

Čia pateikiamas pasakiškas ir žvalus tatuiruotės dizainas ant nugaros, ant kurio suprojektuotos kandys, kurių sparnai ir čiuptuvai yra kitokio dizaino, išdėstyti sensacingu stiliumi. Ši tatuiruotė pridėtų kibirkšties moteriai, atrodančiai apsirengusiai apatinėmis nugaros dalimis ar apnuoginta apranga.

2. Akinantis kandžių tatuiruotės dizainas:

Akinantis kandžių tatuiruotės dizainas

Tai įkvepiantis dizainas, išdėstytas ant rankų, todėl jis atrodo nuostabus ir stulbinantis. Šis mažas vabzdys įkvepia žmogų laimingai gyventi, nes gyvenimo trukmė yra maža ir sunkiai stengiasi įveikti bet kokias aplinkybes ar situacijas.

3. „Black Ink Moth“ tatuiruotės dizainas:

„Black Ink Moth“ tatuiruotės dizainas

Šis vaizdas eskizuojamas juodu rašalu ir suteikia viliojančią bei žavingą išvaizdą naudotojui. Patrauklūs sparnai ir vertikalios linijos išryškina dizaino išvaizdą ir leidžia atrodyti nepakartojamai minioje.

4. Apeliacinis kandžių tatuiruotės dizainas:

Patrauklus kandžių tatuiruotės dizainas

Čia pateikiamas įdomus ir nuostabus dizainas, eskizuotas ant dėvėtojo rankų. Dizainas pagamintas taip, kad atrodytų tikras ir gyvas, o vizualizuotas iš tolo gali net išgąsdinti kitus.

5. Įspūdingas kandžių tatuiruotės dizainas:

Įspūdingas kandžių tatuiruotės dizainas

Kai kandys seka šviesos spinduliu ir panašiai tiki savo instinktais, ji įkvepia jus sekti savo įsitikinimus ir instinktus ir judėti savo tikslų link. Tai dar vienas neįtikėtinas tatuiruotės dizainas ant krūtinės, suteikiantis akį traukiantį vaizdą.

6. Įkvepiantis kandžių tatuiruotės dizainas:

Įkvepiantis kandžių tatuiruotės dizainas

Tai akis praplečiantis dizainas, kuris gali būti sukurtas tiek vyrams, tiek moterims, neatsižvelgiant į bet kokią diskriminaciją. Dizainas vietoj kandžio veido išryškina kaukolę ar negyvą galvą, simbolizuojančią pagal naudotojo suvokimą. Tai gali reikšti net gyvybę ar mirtį, viskas priklauso nuo to, ką galvojote kurdami.

7. Įspūdingas kandžių tatuiruotės dizainas:

Įspūdingas kandžių tatuiruotės dizainas

Tai tatuiruotės dizainas, suteikiantis menišką išvaizdą visam eskizui ir nešiojančioms šlaunims. Tai Luna kandis, kuri gyvena tol, kol atgaivina vaizduojantį tikėjimą ir atlieka darbą visiškai išskaičiuodama, su didžiausiu tikėjimu ir tikėjimu.

8. Tradicinis kandžių tatuiruotės dizainas:

Tradicinis kandžių tatuiruotės dizainas

Kandžių tatuiruotė gali būti suprojektuota bet kurioje kūno vietoje, nepaisant minčių ar baimės. Tai labai paprasta, tačiau su elegancija ir yra išdėstyta ant pečių, puikiai tinka tiems, kurie vertina tikroviškus ir elegantiškus tatuiruočių vaizdus.

9. Gėlių ir kandžių tatuiruotės dizainas:

Gėlių ir kandžių tatuiruotės dizainas

Akį traukiančios ir ryškios spalvos suteikia dizainui intensyvesnę išvaizdą, todėl atrodo patraukliai, o vaizdas sukurtas nepriekaištingai. Dizainas kartu su daugybe spalvų įterpia gėlę, suteikiančią įspūdingą ir didingą išvaizdą.

Moterų tatuiruotę gali apibūdinti ir vyrai, ir moterys, jos dizainas taip pat yra įvairių formų, dydžių ir unikalios spalvos. Be to, kandys yra simbolinė, todėl galite pasirinkti tą, kuri geriausiai tinka jūsų asmenybei ir netgi padeda ją pagerinti myliomis. Drugelių dizainas gali būti pavaizduotas bet kurioje jūsų pageidaujamoje kūno vietoje, kad prieš kitus atrodytumėte sensacingiau ir stilingai.