Tatuiruočių kūrimas tampa labai populiarus, nes tai leidžia atrodyti dudei ir netgi atrodo skirtingai nuo kitų. Daugelis žmonių mėgsta kurti tatuiruotę, kuri yra populiari, o kiti vertina neįprastą dizainą. Tiems žmonėms gotikinės tatuiruotės gali būti vienas iš idealių pasirinkimų, nes gotikinės tatuiruotės paprastai vaizduojamos iš vampyrų, pabaisų, kaukolės ir daugelio kitų.

Šie dizainai paprastai yra dažomi juodu rašalu arba tamsiomis spalvomis, nes gotai dažniausiai dėvi juodus drabužius, juodus nagų dažus ir lūpų dažus ir netgi dažo plaukus juoda spalva. Todėl gotikinės tatuiruotės yra dažytos tamsiomis spalvomis.

Nuostabūs gotikiniai tatuiruočių dizainai

Geriausi ir mieliausi gotikiniai tatuiruočių dizainai:

Pažvelkime į 9 geriausius gotikinių tatuiruočių dizainus su nuotraukomis.

1. Klasikinės gotikinės mėnulio tatuiruotės juodos spalvos:

Klasikinės gotikinės mėnulio tatuiruotės juodos spalvos

Šie gotikinio stiliaus tatuiruočių dizainai yra žinomi, nes yra sukurti juodos spalvos ir pagerina dizaino išvaizdą myliomis. Pusmėnulio formos mėnulis su subtiliais sūkuriais mėnulio viduje ir fėja, sėdinti mėnulio krašte, suteikia dizainui daugiau švytėjimo. Tai rodo liūto širdies dėvėtojo požiūrį, kai jis išgraviruojamas rankovių srityje, ir netgi tai, kad jis dievina gamtos grožį.

2. Apeliacinis gotikinis drugelio tatuiruotės dizainas:

Patrauklus gotikinio drugelio tatuiruotės dizainas

Šie gotikiniai drugelių tatuiruočių dizainai yra žinomi ir paklausūs, nes jie paprastai yra tamsiai dažyti. Šiame dizaine gražus ir žavingas drugelis yra pavaizduotas juodu kontūru ir nuspalvintas mėlyna spalva. Tatuiruotė pavaizduota ant nugaros, o apačioje galite išgraviruoti savo vardą ar net mylimojo vardą mažomis raidėmis, kad pridėtumėte žavesnį efektą.

3. Genčių gotikos arklio tatuiruotės dizainas:

Genčių gotikos arklio tatuiruotės dizainas

Gotikinis dizainas atspindi su gamta susijusius dizainus; šis dizainas netgi vaizduoja tą patį. Šiuo gentiniu gotikiniu dizainu jodinėjantis arklys vaizduoja jo vyriškumą, aistrą ir žmogų, kuris myli laisvę visais atžvilgiais.

4. Įspūdingas rožių tatuiruotės dizainas gotikoje:

Įspūdingas rožių tatuiruotės dizainas gotikoje

Šį dizainą sukūrė žmonės, kad pasaulis žinotų, jog žmogus yra sielvartas ir neseniai jis nutraukė esamus santykius. Nuostabus vaizdas, kuriame gėlių rožė yra juodos spalvos, o visos kraujo lašeliai spartėja, dėvėtojui suteikia žavingą išvaizdą.

5. Karštas gotikinis pasakų tatuiruotės dizainas:

Švytintis gotikinis pasakų tatuiruotės dizainas

Šios gotikinės pasakų tatuiruotės yra labai populiarios tarp moterų, nes jos atrodo labai patrauklios ir stulbinančios. Čia dizaino fėja sėdi ant medžio šakos. Šio tipo dizainas gali būti suprojektuotas bet kurioje jūsų pageidaujamoje kūno vietoje.

6. Įspūdingas gotikinis širdies tatuiruotės dizainas:

Įspūdingas gotikinės širdies tatuiruotės dizainas

Pagal šį dizainą graži širdies forma suprojektuota taip, kad sublimuotų, kad asmuo neseniai prarado artimus ir brangius žmones. Jūs netgi galite pridėti šio asmens vardą, kad jis atrodytų nuostabiau.

7. Nuostabūs gotikiniai tatuiruočių dizainai:

Nuostabūs gotikiniai tatuiruočių dizainai

Čia yra dar vienas gražus ir meniškas gotikinis dizainas, kurį be vargo gali suprojektuoti ir vyrai, ir moterys. Projektuojant raktą pavaizduotas medžio ID, o vietoj kamieno pavaizduotas raktas, suteikiantis nuostabią tatuiruotės išvaizdą. Unikalus gotikinis tatuiruotės dizainas gali suteikti savininkui išskirtinę išvaizdą.

8. Sensacingas gotikinis angelų tatuiruotės dizainas:

Sensacingas gotikinis angelų tatuiruotės dizainas

Kadangi gotikiniai tatuiruočių dizainai rodo neigiamą gyvenimo pusę, šis nukritęs angelas taip pat vaizduoja tą patį. Sukurtas nukritęs angelas, kuriame dėvėtojas sako, kad dėl tam tikrų veiksmų jis neteko artimųjų ir dabar gailisi to paties.

9. Pasakiškas Dragon Gothic Tattoo dizainas:

Nuostabus gotikinis drakono tatuiruotės dizainas

Vertikali drakono išvaizda suteikia sensacingą išvaizdą dėvinčiojo aprangai ir asmenybei. Vaizdas sukurtas meniškai, kai drakonas sukasi tarp gėlių.

Gotikinę tatuiruotę kuria vyrai ir moterys bet kurioje kūno vietoje, todėl galite atrodyti labiau stereotipiniai ir daug kartų patobulinti savo asmenybę. Gotikinė tatuiruotė dažniausiai siejama su mirtimi ir negatyvumu, tačiau jei tatuiruotė yra tinkamai suprojektuota, jos išvaizda yra nuostabi ir unikali, o dėvėtojui suteikiama įdomi išvaizda.