Tatuiruotės laikomos žmogaus būdu išreikšti meilę ar bet kokias kitas emocijas meniniu būdu. Mirties tatuiruotės yra simbolinės tatuiruotės, žyminčios jūsų gyvenimo pabaigos pradžią. Tatuiruotes galima sukurti naudojant tamsiąją pusę arba kažką, kas parodo meilę ir gyvenimą po mirties.

Mirties tatuiruotės su vaizdais

Siaubingos mirties tatuiruotės moterims ir vyrams:

Čia išvardytos mirties tatuiruotės suteiks jums įžvalgų apie įvairias tatuiruotes, kurias galima padaryti, ir apie jas.

1. Mirties tatuiruotė:

Mirties tatuiruotės

Ši mirties tatuiruotė turi simbolinę ranką su rože. Tada rankos skeletas yra sudėtingas ir tai rodo menininko kompetenciją šioje srityje. Galite tatuiruotis bet kurią gėlę, tačiau rožė simbolizuoja meilę ir gyvenimą.

2. Mirties ir laiko tatuiruotė:

Mirties ir laiko tatuiruotė

Ši tatuiruotė, vaizduojanti mirtį, padaryta su kaukole ir laikrodžiu. Šioje tatuiruotėje pavaizduotas mirties laikas arba laikas, rodantis iki mirties. Mirties laiką galite nurodyti laikrodyje, kad nurodytumėte tikslų laiką, kurio norėtumėte, arba tai gali būti bet kuriuo paros metu.

3. Kaukolės tatuiruotė:

Kaukolės tatuiruotė

Tatuiruotės mirtis su kaukole yra labai dažna, ir tai naudoja daugelis žmonių. Savo nuožiūra galite pasirinkti, kad kaukolė atrodytų paprasta ar siaubinga. Kaukolė gali būti vidutiniškai atrodanti arba silpna.

4. Mirties durklo tatuiruotė:

Mirties durklo tatuiruotė

Tai labai meniškas šėtono su mirties durklu perdavimas. Tatuiruotė turi šėtono atvaizdą, padengtą baltu chalatu ir laikantį durklą. Mėnulis už nugaros taip pat yra dar vienas mirties simbolis.

5. Iki mirties tatuiruotė:

Tatuiruotė iki mirties

Tai dar viena šauni tatuiruotė, kurią galite parodyti savo meilei savo artimiesiems. Žodžiai „iki mirties“ gali būti dedami ant rankų, rankų, kojų ir pan. Žodžiai yra meniškai tatuiruoti ir puikiai papildo jūsų tatuiruočių kolekciją.

6. Gyvenimas po mirties tatuiruotė:

Gyvenimo po mirties tatuiruotė

Čia yra gyvenimo po mirties tatuiruotė, kuri taip pat yra labai simboliška. Ši tatuiruotė apima didesnį plotą ir gali būti dedama ant rankos ar kojų. Paveiksle yra kaukolė ir erelis, todėl jis labai dailus.

7. Mirties gyvenimo tatuiruotė:

Mirties gyvenimo tatuiruotė

Šis nuostabus žodžių „mirtis“ ir „gyvenimas“ aiškinimas patiks daugeliui tatuiruočių mėgėjų. Žodžiai yra tatuiruoti vienas ant kito aukštyn kojom. Čia galite perskaityti vieną žodį iš viršaus, o kitą – iš apačios.

8. Mirties tatuiruotės rankovė:

Mirties tatuiruotės rankovė

Tai labai rimtų tatuiruočių mėgėjams. Čia visa ranka tatuiruota tam tikru dizainu, todėl ji vadinama rankovėmis. Mirties tatuiruotėje čia yra daugybė scenų, vaizduojančių mirtį, ištatuiruotą per visą ranką. Ranka padengta juodo rašalo tatuiruote ir atrodo, kad žmogus ją dėvėjo.

9. Partnerių tatuiruotė:

Partnerių tatuiruotė

Tai graži tatuiruotė, simbolizuojanti meilę net po mirties. Tatuiruotė apima žmogaus ranką ir skeleto ranką, laikančią viena kitą. Šią gražią tatuiruotę galite pasidaryti prisiminus bet kurį mirusį mylimąjį.

Mirties tatuiruotė yra tai, ką renkasi labai skirtingi klientai. Mirties temai skirtų tatuiruočių įvairovė yra didžiulė, todėl labai sunku pasirinkti tam tikrą dizainą. Tikimės, kad šis tatuiruočių sąrašas suteiks jums idėjų apie įvairius dizainus ir galėsite į šiuos dizainus įtraukti tai, kas jums labiausiai patinka, kad jis taptų asmeniškas.