Laivo tatuiruotė yra tatuiruotė, sukurta atsižvelgiant į vandenyną. Tatuiruotes galima padaryti tik nuotraukoje esančiu laivu arba ramiais ar laukiniais vandenimis.

Laivo tatuiruotės idėjos, dizainas ir prasmė

Geriausi laivų tatuiruočių modeliai ir idėjos vyrams ir moterims:

Pažiūrėkime 9 geriausius laivų tatuiruočių dizainus ir prasmę.

1. Rankų laivo tatuiruotė:

Rankų laivo tatuiruotė

Galite pasidaryti nuostabią jūrinę rankos tatuiruotę, kurioje visos detalės yra kruopščiai atliktos. Nuostabi krantinė papildo tatuiruotės grožį. Tai turi padaryti profesionalas, kad rezultatas būtų tik šedevras.

2. Tradicinė tatuiruotė:

Tradicinė laivo tatuiruotė

Geriausia daugumai tatuiruotė yra tradicinė laivo tatuiruotė, turinti nuostabų amerikietišką stilių. Čia jūs turite laivą jūroje ir mielą paukštį, skrendantį aukščiau. Rožė ar bet kuri kita gėlė taip pat pridedama charakteriui. Ši tatuiruotė paprastai daroma spalvomis, kad ji išsiskirtų.

3. Tatuiruotė rankovėms:

Laivo tatuiruotė rankovėms

Vyrai gali padaryti stulbinančią laivo tatuiruotės rankovę, kuri užpildo visą ranką. Šią tatuiruotę galima padaryti su dideliu laivu vandenyne ir siautusiose jūrose. Vanduo, atliktas tobulai, pridės daug dramatiškumo prie tatuiruotės. Dėl to jis labai traukia akį.

4. Unikali modelio tatuiruotė:

Unikali rašto laivo tatuiruotė

Moterims ir tiems, kurie mėgsta mažus ir unikalius daiktus, ši mažo laivo tatuiruotė yra kaip tik jums. Ši tatuiruotė turi mažą laivą, kurio apačioje padarytos kelios formuluotės. Tatuiruotė daroma senojo stiliaus, ir jūs galite tai padaryti už ausies ar bet kurioje kitoje vietoje, kur išsiskiria maža tatuiruotė.

5. Mėlyna laivo tatuiruotė:

Mėlyna laivo tatuiruotė

Padarykite šią mėlyną laivo tatuiruotę, kurią reikia padaryti ant rankos. Tatuiruotėje naudojamas mėlynas spalvos atspalvis tampa gražus, kai baigiamas. Tada vandens mėlynė daroma ir laive, o ši laivo rankovės tatuiruotė suteikia jūsų rankai charakterio. Galite pasiekti, kad vanduo būtų rausvas arba neramus.

6. Butelio tatuiruotė:

Butelio laivo tatuiruotė

Laivas butelyje yra labai sena teorija, kurią sukūrė daugelis žmonių. Įdėti jį į tatuiruotę yra tik kitas žingsnis. Galite pasidaryti savo laivo buteliuko tatuiruotę ant rankos. Ši laivo tatuiruotės ranka daro nuostabią tatuiruotę, kuri atrodo labai intriguojanti.

7. Didinga tatuiruotė:

Didinga laivo tatuiruotė

Gaukite sau nuostabią ir akinančią tatuiruotę, pagamintą neo tradiciniu stiliumi. Ši tradicinė laivo tatuiruotė yra geriausia, ką galite gauti. Portreto stiliaus tatuiruotė padaryta aplink jūreivių virvę. Gėlės prideda tatuiruotės stiliaus ir elegancijos.

8. Paprasta tatuiruotė:

Paprasta tatuiruotė

Tiems, kurie domisi paprastomis, bet elegantiškomis tatuiruotėmis, turėtumėte atkreipti dėmesį į tai. Tatuiruotė yra paprasta laivo tatuiruotė, dėl kurios vaikų piešinys tampa tatuiruote. Linijos apima tik laivo išorę.

9. Japonų tatuiruotė:

Japonų tatuiruotė

Gaukite tradicinę japonų laivo tatuiruotę su visa informacija. Ši tatuiruotė daroma ramiuose vandenyse. Pagrindinis šios japoniškos tatuiruotės taškas yra laivo burės. Tai padaryta meniškai. Išbandykite tai kaip laivo tatuiruotės dilbį, kur jis matomas.

Laivo tatuiruotę galima padaryti įvairiais būdais. Išbandykite tradicinius ar japoniškus, kitaip – su mažais ir paprastais. Išbandykite kai kurias iš šių tatuiruočių ant rankos ir parodykite savo požiūrį į savo draugus, graži tatuiruočių kolekcija visada yra geriausia vyrams ir moterims. Šias tatuiruotes ypač mėgsta vyrai, dirbantys jūreiviu, arba kai kurie jaunuoliai.