Tatuiruotės polineziečių kalba prasidėjo XVIII a. Ankstesnės tatuiruotės daromos per šakeles, ruošiant spalvas iš gamtos. Pasikeitus technologijai, pasikeitė ir tatuiruotės. Kadangi tatuiruotė yra nuolatinis ženklas ant kūno, tatuiruotės dėvėtojai nori dažyti gražius įvairių stilių dizainus, nes jie atrodo labai madingi ir madingi. Tokiu būdu jie tapo įprasti visiems žmonėms.

Tatuiruotė yra kūno modifikavimo forma, kuri atliekama įterpiant nevalgomą rašalą į odos dermos sluoksnį, kad būtų pakeistas pigmentas. Taigi ant odos nupiešta daug tatuiruočių. Tatuiruotės gali būti įvairių rūšių, pavyzdžiui, gėlių piešiniai, menai, asmenų vardai ir pan. Panašiai yra ir daugybė tatuiruočių dizainerių.

Bendrosios tatuiruotės, kurias dažo tatuiruočių meistrai, išlieka ilgai. Asmuo gali pasidaryti tatuiruotę tam tikrą laiką. Tai galima padaryti naudojant produktus, kuriuos galima įsigyti netoliese esančiose parduotuvėse ir parduotuvėse. Šie produktai nėra kenksmingi, nes juos jau naudojame kasdien.

Kaip sukurti savo tatuiruotę

Kaip sukurti savo tatuiruotę:

Toliau pateikiami kai kurie metodai, kaip sukurti savo tatuiruotę, kurią galime pasidaryti patys ir nudažyti patys

1. Akių pieštuko tatuiruotė:

Kaip sukurti savo tatuiruotę 1

Tai yra vienas iš būdų, kaip patiems paruošti tatuiruotę namuose. Norint nudažyti tatuiruotę, reikia laikytis tam tikros procedūros. Pirmiausia tatuiruotė turi būti sukurta ant popieriaus. Reikia pasisemti idėjų, kokio tipo tatuiruotę reikia dažyti. Jis turi būti labai gerai praktikuojamas, todėl bus lengviau jį nudažyti ant odos. Norint, kad tatuiruotė atrodytų drąsiai, paprastais potėpiais naudojamas akių pieštukas. Akių pieštukas turi būti naujas, ilgai išliekantis ir be dėmių. Juodas akių pieštukas bus įspūdingas. Kitos akių pieštukų spalvos taip pat prideda tatuiruotės spalvų. Geriau vengti skysto akių pieštuko. Jis piešiamas ant odos, kurioje yra mažiau plaukų. Purškite plaukų laką ant dizaino. Dėl to tatuiruotė laikosi kelias valandas.

2. Trafareto tatuiruotė:

Kaip sukurti savo tatuiruotę 2

Per trafaretinę tatuiruotę profesionaliai atrodo laikinos tatuiruotės. Paimkite rodyklės kortelę, kad iškirptumėte tatuiruotės dizainą. Šalia yra imami nuolatiniai žymekliai, kuriuose nėra chemikalų. Tatuiruotę tepkite ant pasirinktos odos vietos. Spalvokite figūrą žymekliu. Baigę leiskite žymekliui išdžiūti. Pašalinkite tatuiruotę šiltu vandeniu arba muiluotu vandeniu.

3. Popieriaus tatuiruotė:

Kaip sukurti savo tatuiruotę 3

Pirkite vandens skaidrių popierių. Jų galima įsigyti turguose. Šios laikinos tatuiruotės spausdinamos ant vandens skaidrių popieriaus. Šie popieriai yra lipnūs iš vienos pusės. Tatuiruotės dizainas yra atspausdintas rašalu ant klijų. Sukurkite tatuiruotę, kurią norite nudažyti ant odos. Pasirinkite tolygias spalvas, kurios bus tinkamos odos tonui.

Jis turi būti suprojektuotas atvirkščiai, nes tatuiruotės metu tatuiruotė ant odos bus atvirkštinė. Padėkite vandens skaidrių popierių ant pasirinktos kūno dalies, kurioje yra nudažyta tatuiruotė. Padėkite vandens skaidrių popierių teisinga kryptimi, kaip turi būti tatuiruotė. Paspauskite jį audiniu arba popieriniu rankšluosčiu. Laikykite popierinį rankšluostį 30 sekundžių. Ši tatuiruotė bus išlaikyta savaitę.

4. „Sharpie“ tatuiruotė:

sukurti savo tatuiruotę

Tai vienas iš būdų, kaip tatuiruotę dažyti laikinai daugiau dienų. Norint pagaminti šią tatuiruotę, reikalingos aštrios spalvos, kūdikių pudra ir plaukų lakas. Pieškite tatuiruotę aštriu pieštuku ant tatuiruotės vietos, o tada patrinkite tatuiruotę kūdikių pudra. Švelniai purškite plaukų purškiklį ant tatuiruotės ir tepkite medvilniniu tamponu. Ši tatuiruotė trunka vieną mėnesį.