Šiomis dienomis Polinezijos tatuiruotės tampa labai populiarios. Įvairūs žmonės ir daugelis moterų sportuoja šiais tamsiais ir storais raštais ant savo kūno. Tai gana meniška, tačiau turėtumėte būti atsargūs, kokio dydžio dizainą norite sportuoti. Dažnai, kaip ir bet kuri kita senovės meno forma, jie daromi su tamsiais raudonais arba juodais dažais. Jie giliai įsiskverbia į epidermio sluoksnius ir tampa labai sunku net uždengti dangą ar pašalinti ją pašalinus lazeriu. Taigi, net jei išmesite didelę pinigų sumą, taip pat gali būti dėmių ir rašalo pėdsakų, dėl kurių jūsų odos paviršius gali atrodyti nelygus.

Polinezijos tatuiruočių dizainas su reikšmėmis

Todėl prieš atlikdami kažką panašaus į didelio masto dizainą turėtumėte pasikonsultuoti su profesionaliu menininku. Jei norite, taip pat galite pritaikyti skirtingus modelius pagal savo skonį. Tai gali pareikalauti daugiau pinigų ir turėsite kreiptis į menininką, kuris atlieka pritaikymus. Prieš pradėdami rašyti, taip pat turėtumėte išbandyti ką nors laikino. Taip pat galite atlikti įvairių tipų susietus dizainus, tokius kaip hibiskas ir kiti gėlių formatai, jei norite tai padaryti mergaitės tipo formatu. Jie gali būti įtraukti į šias rūšis.

Geriausi Polinezijos tatuiruočių dizainai:

Tinkamai parinktos Polinezijos tatuiruotės dėvėtojui suteikia labai patrauklią išvaizdą. Šį sezoną stenkitės atrodyti madingai, naudodamiesi bet kokia Polinezijos tatuiruote, tinkančia jūsų tekstūrai ir spalvai. Žemiau yra 15 geriausių Polinezijos tatuiruočių dizaino tipų, galinčių įkvėpti jūsų dizainui. Taip pat galite lengvai atlikti panašius pritaikytus dizainus.

1. Tatuiruotė ant pečių:

Polinezijos tatuiruočių dizainas

Tai merginos tipo dizainas ir jūs galite pasidaryti panašią tatuiruotę ant visų pečių. Taip pat galite atlikti gėlių dizainą naudodami įvairių formų modelius, tokius kaip šis dizainas. Tai vienas iš geriausių Polinezijos tatuiruočių dizaino moterims.

2. Stuburo tatuiruotė:

Stuburo tatuiruotė

Tai stuburo Polinezijos tatuiruotė, kurią galima padaryti kaip šių genčių žmonių palapinių audimo modelį. Taip pat galite padaryti kažką panašaus, jei norite vertikalaus dizaino. Ši tatuiruotė populiarėja ne tik vyrams, bet ir kolegijų paaugliams. Šis modelis ypač tinka nugaros sričiai, kaip parodyta paveikslėlyje. Ši tatuiruotė reiškia jėgą ir jėgą. Ilgis gali būti atliekamas iki apatinės nugaros dalies, kad jis būtų toks ilgas, kaip norite.

3. Polinezietis iš pusės rankovės:

Pusiau rankovių polinezietis

Tai pusiau rankovių polinezietiškas dizainas, kurį galite padaryti naudodami kitus susijusius modelius. Tai gana madinga šiais laikais ir daugelis žmonių sportuoja. Ilgos ir tamsios linijos su kreivėmis papildo jo grožį. Ieties formos dizainas suteikia jai unikalią išvaizdą, panašią į chna tatuiruotes. Ši tatuiruotė taip pat gali būti nešiojama ant kojų ir nugaros.

4. Genties polinezietis:

Genties polinezietis

Tai dar viena genties tatuiruotės forma, kurią taip pat galite padaryti iki pusės rankų. Taip pat galite išplėsti šį modelį iki riešų, taip pat galite padaryti kitus modelius ir tada išplėsti jį į nugarą ar kitas kūno pozicijas. Raštas taip tinkamai tinka bicepsui, nes pradžioje suteikia apskritimo formą, o vėliau virsta kvadratu. Tai taip pat galima nešioti ant šonkaulių.

5. Polinezietis su visomis rankovėmis:

Pilno rankovių polinezietis

Tai madingas Polinezijos dizainas, padarytas ant rankų. Tai meno kūrinys su rankovėmis ir jūs galite lengvai tai padaryti bet kokiomis pasirinktomis spalvomis. Unikalus dizainas su pilkais vidiniais šešėliais suteikia nuostabią išvaizdą. Jį daugiausia rašinėja imtynininkai. Tai tampa madinga tarp daugelio jaunuolių.

6. Genčių modelio tatuiruotė:

Genčių modelio tatuiruotė

Jei norite gauti genčių tatuiruočių modelius įvairiose kūno vietose, pavyzdžiui, rankose, taip pat šoninėje kūno dalyje, pavyzdžiui, galvos pusėje, galite pasisemti įkvėpimo iš tokių dizainų, kaip aukščiau pateiktas vaizdas. Įvairios geometrinės formos daro šią tatuiruotę unikalią. Juos plačiai vykdo dauguma Amerikos ir Afrikos regionų jaunimo.

7. Geometrinė Polinezijos tatuiruotė:

Geometrinė Polinezijos tatuiruotė

Tai geometrinė Polinezijos tatuiruotė. Taip pat galite išbandyti šias tradicinių ir genčių modelių formas. Jie taip pat gali būti derinami su gėlių raštais geometriniu formatu ir tai atrodys panašiai kaip aukščiau pateiktas vaizdas. Sakoma, kad gėlės yra meilės, rūpesčio ir aistros simbolis ir pan. Taigi ši tatuiruotė tam tikra prasme turi tokią prasmę. Tai vienas iš Polinezijos vyrų tatuiruočių dizaino.

8. Polineziečiai ir maoriai:

Polinezijos ir maorių

Tai Polinezijos ir maorių tatuiruotės dizainas. Kažką panašaus galite gauti ant pusės rankų. Vėliau galite juos išplėsti naudodami kitus modelius, taip pat galite juos pritaikyti pagal savo patogumą. Ši tatuiruotė geriausiai tinka ant rankų, nes ji suteikia tobulą apskritimo formą pagal bicepsą. Šią tatuiruotę plačiai atlieka imtynininkai, kovotojai ir šokėjai, norėdami parodyti savo galią.

9. Visos kojos Polinezijos tatuiruotė:

Polinezijos tatuiruotė pilna koja

Tai labai madingai atrodanti Polinezijos tatuiruotė, padaryta ant visų kojų. Tai tiems, kurie nori, kad dizainas būtų padarytas ant kojų. Šiam dizainui taip pat galite naudoti bet kokį spalvų pasirinkimą. Didelės formos daro jį gražesnį. Šią tatuiruotę labai atlieka moterys.

10. Tiki Polinezijos tatuiruotė:

Tiki Polinezijos tatuiruotė

Tiki yra žmogaus figūros tatuiruotė, simbolizuojanti Polinezijos pusdievius, panašią į protėvius. Šis Polinezijos tatuiruotės dizainas atlieka svarbų vaidmenį tradicinėje Polinezijos tradicijoje. Paprasta jų prasmė yra apsauga. Tiki tatuiruotės organai yra atskirti, kad būtų aiškios skirtingos kiekvienos dalies reikšmės. Akys, nosis, šoniniai veidai, burna ir kt. Yra keletas svarbių Tiki veido organų, kuriuos reikia tinkamai pavaizduoti. Tokią tatuiruotę vyrai plačiai atlieka ant pečių ir nugaros.

11. Polinezijos tatuiruotė su apvalkalo dizainu:

Polinezijos tatuiruotė su apvalkalo dizainu

Šios Polinezijos tatuiruotės simbolizuoja ilgaamžiškumą, apsaugą, vaisingumą, ramybę ir sveikatą. Vėžlio apvalkalo dizainas tokiose tatuiruotėse užima svarbią vietą. Tai viena iš svarbiausių jūrų būtybių Polinezijos gentyje. Tokios tatuiruotės tapo madingos tarp kolegijos studentų ir kitų specialistų. Dažniausiai ši tatuiruotė nešiojama ant rankų ir nugaros, kad būtų užtikrintas tinkamas vaizdas.

12. Vandenyno Polinezijos tatuiruotė:

Vandenyno Polinezijos tatuiruotė

Šis Polinezijos tatuiruotės dizainas vyrams apima natūralų bruožą – vandenyną. Paprastai tokios tatuiruotės simbolizuoja mirtį arba pasaulį po mirties. Tačiau, kita vertus, vandenynas jiems taip pat yra maisto šaltinis, taigi jis taip pat simbolizuoja gyvybę, atkaklumą ir vaisingumą. Vandenyno bangos naudojamos tatuiruotei suteikti apskritimo formą ir parodyti mūsų protėvių namus. Ši tatuiruotė yra plačiai paplitusi apskritimais, rašytais ant pečių, kaklo ir nugaros.

13. Enatos Polinezijos tatuiruotė:

Enatos Polinezijos tatuiruotė

Žodis „Enata“ reiškia žmogų ir Dievą. Ši Polinezijos tatuiruotės reikšmė yra gyvenimas, santuoka, šeima, giminaičiai ir tt Kai Renata Polinezijos tatuiruotė derinama su būtybe, ji simbolizuoja gynybą. Nors ta pati tatuiruotė rašalu su atvirkštine būtybe reiškia priešą. Šio tipo dizainai dažniausiai matomi pusapvalėmis formomis, nurodančiomis dangų. Juos ant rankų ir nugaros neša sportininkas, imtynininkai, kovotojai ir kt.

14. Gecko Polinezijos tatuiruotė:

Gecko Polinezijos tatuiruotė

Šis Polinezijos tatuiruotės dizainas apima „Gecko“, o tai reiškia driežas. Manoma, kad gekai yra Dievo ar protėvių atvaizdai. Manoma, kad tokios būtybės gali kalbėti tiesiogiai su Dievu ir yra paslėptos Dievo šnipės. Taip pat manoma, kad jie atneša sėkmės asmeniui, kuris jį nešioja savo tatuiruotėje ir pristato mirtį savo priešams. Jie daugiausia simbolizuoja augimą ir išgyvenimą. Būdami maorių gentyje, šie dizainai naudojami kaip gairės blogiui. Tai yra vienas iš populiariausių Polinezijos tatuiruočių dizaino mergaitėms.

15. Saulėtos Polinezijos tatuiruotės:

Saulėtos Polinezijos tatuiruotės

Tokios polinezietiškos tatuiruotės vyrams dažniausiai randamos tik apvalios formos tatuiruotėse. Beveik visos gentys visame pasaulyje garbina saulę kaip Dievą. Tai simbolizuoja turtingumą, blizgesį, lyderystę, didybę ir tt. Kylanti saulė rodo atgimimą, viltį, naują pradžią ir pan. Saulėlydis rodo mirtį, blogį, liūdesį ir pan. Saulės reikšmė Polinezijos tatuiruotėje skiriasi priklausomai nuo pasirinkto dizaino . Dažniausiai tatuiruotėse naudojami saulės spinduliai. Šios tatuiruotės turi labai teigiamą poveikį žmogaus gyvenimui, jei jos tinkamai parinktos.

Polinezijos tatuiruočių dizainas turi platų unikalių tatuiruočių dizainų pasirinkimą. Jie turi skirtingą reikšmę, kai jie yra susieti su skirtingomis dizaino formomis. Jie iš esmės yra sukurti iš saloje gyvenančių genčių, todėl į savo tatuiruotes įtraukia įvairias gamtos išteklių formas, tokias kaip saulė, vandenynas, bangos ir driežai ir tt, kurie yra labai pastebimi salose. Šis Polinezijos tatuiruočių dizainas vyrams dabar taip pat tampa populiarus tarp moterų. Taigi, jei esate aistringas saloms, eikite pasidaryti Polinezijos tatuiruotę ir mėgaukitės savo aistra.