Kokios yra populiariausios automobilių draudimo bendrovės Indijoje? Tai dažnas klausimas, kurį dažniausiai užduoda naujų automobilių pirkėjai? Ar planuojate investuoti į automobilių draudimą? Indijoje asmeninių automobilių draudimas yra greičiausias augintojas tiek, kiek tai susiję su automobilių draudimo regionu. Automobilių draudimas taip pat pripažįstamas kaip automobilių draudimas arba transporto priemonių draudimas, kitaip transporto priemonių draudimas. Tai yra ne kas kita, kaip automobilių ir kitų transporto priemonių draudimo pirkimas, siekiant apsaugoti kartu su nuostoliais, dėl nelaimingų atsitikimų, vagysčių, gaisro ir atsakomybės, kuri gali būti įgyta eismo įvykio metu. Todėl Indijoje privaloma turėti transporto priemonių draudimą, nes tai yra teisinė prievarta.

Geriausios automobilių draudimo bendrovės Indijoje

Draudimo srityje kartu su finansiniais nuostoliais, kurie atsiranda dėl netikėto įvykio, yra gynyba. Be to, fizinis asmuo gali pasinaudoti šiuo pasipriešinimu, sumokėdamas draudimo bendrovei. Ir pagrindinis automobilio draudimo motyvas yra suteikti piniginę gynybą draudėjui šalia nuostolių, patirtų dėl bet kokios jų motorinės transporto priemonės fizinės žalos. Automobilių draudimas yra transporto priemonių draudimo arba transporto priemonių draudimo rūšis. Tačiau kartais jie visi gali būti naudojami pakaitomis.

Yra daug automobilių draudimų (1) įmonėms Indijoje, ir jūs turite žinoti, kad priemoka paprastai priklauso nuo automobilio konstrukcijos vertės, pagaminimo dienos ir regiono, kuriame automobilis buvo įregistruotas. Taigi į Indijos automobilių įstatymą privaloma įtraukti transporto priemonių draudimą.

Geriausios automobilių draudimo bendrovės Indijoje:

1. Jungtinės Indijos automobilių draudimas:

Tai vyriausybinė bendrovė, kuriai būdingas itin didelis mokėjimų reikalavimas, o tai pastebima dėl didelio mokumo atsargos koeficiento ir aukščiausio reitingo, dėl kurio susitarė ICRA. Ši bendrovė taip pat siūlo du specialius paketus, skirtus apdrausti, ypač tik atsakomybės draudimą (kuris susiduria su trečiosios šalies teisinės atsakomybės draudimu) ir nuosavos žalos paketą. Be to, daugelis funkcijų, tokių kaip nuolaidos transporto priemonių naudojimui apdraustojo patalpose ar svetainėse, automobilių asociacijos nariui leidžiama nuolaida, apsaugos nuo vagystės prietaisas ar senovinis automobilis ir premija be pretenzijų svyruoja nuo 20% iki 50%, priklausomai nuo metų be žalos atlyginimo.

2. Nacionalinis automobilių draudimas:

NIC arba Nacionalinė draudimo kompanija yra Indijos vyriausybės atsakomybė. Ši įmonė įkurta 1906 m., Be to, ši bendrovė dirba iš savo registro biuro Kolkatos mieste. Tai seniausia draudimo bendrovė Indijoje ir tiesiog PSU ne gyvybės draudimo bendrovė. Bendrovė teikia automobilių draudimą privačių automobilių transporto priemonių draudimo vardu, be to, ši politika padengia automobilį nuo pavojaus. Remiantis tam tikrais tyrimais, NIC užima aukščiausią vietą automobilių draudimo paslaugų teikėjų klientų pasitenkinime.

Be to, jis taip pat pripažintas „GERIAUSIA PASLAUGOMIS“ verslo klasėse MOTOR ir HEALTH, kurios sudaro 63% Indijos ne gyvybės draudimo rinkos. Platus strateginis aljansas su didžiausiomis Indijos automobilių kompanijomis „Maruti“, „Tata Motors“, „Nissan“, „Honda“ ir kt. Bei efektyvus paslaugų teikimas

3. Naujos Indijos automobilių draudimas:

Šiais laikais „New India Assurance Co Ltd“ yra 100 % vyriausybė. turėti tarptautinę visuotinę draudimo bendrovę, dirbančią 22 šalyse, o jos būstinė yra Mumbajuje, Indijoje. Tai yra svarbiausia automobilių draudimo korporacija Indijoje. Ši bendrovė yra geriausia ir puiki Indijos draudimo bendrovė, kurią įvertino AM, kuri yra tarptautinė reitingų agentūra dėl tiesioginio draudiko Indijoje. Šią įmonę 1919 m. Įkūrė „House of Tata“ įkūrėjas – seras Dorabas Tata. Šis sprendimas dėl draudimo išmokos buvo panaudotas per 3 dienas nuo paraiškos pateikimo dienos, o mokėjimas buvo atliktas per 3 dienas nuo patvirtinimo čekio gavimo dienos. Skundas išspręstas per 15 dienų nuo pristatymo.

4. „ICICI Lombard“ automobilių draudimas:

Remiantis kai kuriais konkrečiais tyrimais, „ICICI Lombard“ tarp privačių automobilių draudimo paslaugų teikėjų užima 1 vietą klientų pasitenkinimo srityje. „ICICI Lombard“ yra jungtinė įmonė, jungianti „ICICI Bank Limited“ ir Kanados „Fairfax Financial Holdings Limited“. „ICICI Lombard GIC Ltd.“ yra didžiausia privataus sektoriaus bendrojo draudimo bendrovė Indijoje, be to, ji nustatė maksimalų reitingą bendrų klientų pasitenkinimo sąlygomis ir yra žinoma kaip „labiausiai rekomenduojama bendrovė“. Draudimas apima šias funkcijas;

  • „Doorstep“ matininkas
  • Atsitiktinės apsaugos priemonė
  • Neatidėliotina politika
  • Jokių pretenzijų
  • Daugiau nei 3100 tinklo garažų
  • Nulinio nusidėvėjimo viršelis
  • Garažo grynųjų pinigų dangtis
  • Automobilio apgadinimas dėl stichinės ar žmogaus sukeltos nelaimės

5. „Bharti AXA“ bendrojo draudimo automobilis:

Tai apima vagystes, atsitiktinius ir gaisro metu patirtus nuostolius, perpildymą, taip pat kitos rūšies uždarus pavojus, žalą kitų turtui ir automobiliams, apsaugant draudėją, be teisinių problemų, kurios gali kilti dėl neplanuotų žalos, padarytos draudėjo automobilio. . Šiuo atveju Bharti užima 74% akcijų, o likusi 26% – AXA. Tai apima greitosios medicinos pagalbos mokesčius, nusidėvėjimą, sąskaitos faktūros kainą, nelaimingą atsitikimą šeimai ar keleiviui, ligoninės grynuosius pinigus ir pagalbą kelyje.

6. HDFC ERGO automobilių draudimas:

Tai taip pat yra dar viena didelė privataus sektoriaus bendrojo draudimo bendrovė Indijoje. Stiprinkite tvirtu bendrinimo kanalu ir nuožulniu klientų požiūriu. HDFC yra aukščiausias žalos atlyginimo santykis tarp privačių transporto priemonių draudikų. Tai yra ISO 9001: 2008, licencijuotas šiam procesui taikant pretenzijų metodą, be to, įvertintas iAAA per ICRA. Jame yra grynųjų pinigų rezoliucija daugiau nei 1600 tinklo garažų, amžius ir profesinė nuolaida, nulis dokumentų, skirta komanda.

royal sundaram, bajaj allianz, policybazaar, tata aig automobilio draudimas

7. Rytų automobilių draudimas:

Ši bendrovė priklauso centrinei vyriausybei ir laimėjo beveik visus numatomus pramonės apdovanojimus, tokius kaip „geriausio banko ir finansų įstaigos apdovanojimas“ ir geriausias viešojo bendrojo draudimo apdovanojimas. Ji taip pat gauna iAAA balą per ICRA, o tai reiškia griežtą finansinę paramą. Įmonės pateiktas automobilio draudimo polisas, pavadintas privataus automobilio paketo politika, kartu su draudimu apima žalą dėl kenkėjiškų veiksmų, avarijų, vagysčių ir stichinių nelaimių.

8. „Tata AIG General Insurance Co. Ltd“:

Ją sukūrė jungtinė „Tata group“ ir Amerikos tarptautinio draudimo partnerystė. Jis siūlo transporto priemonių draudimo polisus, kurie suteikia papildomą apsaugą jūsų dievinamai transporto priemonei. Politika apima privačių automobilių draudimą, komercinių transporto priemonių draudimą ir dviejų ratų draudimą. Esant būklei, apgadinus jūsų transporto priemonę ar vagystę, jie suteikia apsaugą. Yra daug funkcijų, tokių kaip ieškinio išsprendimas per 7 dienas, nemokamas automobilio paėmimas, unikalūs priedai, garantija remontui.

9. „Bajaj Allianz“ automobilių draudimas:

„Bajaj Allianz“ yra vieninga „Allianz AG“ korporacija su „Bajaj Auto“. Šiai šaliai priklauso 1200 filialų. Tai yra įvertinta iAAA per ICRA dėl galimybės mokėti pretenzijas. Bendrovė padeda 24 x 7 paraiškas automobiliui gauti SMS žinutėmis ir skambučių centrais. Ji taip pat siūlo nemokamas paslaugas 1500 garažų, vilkimo įrenginį, papildomą 1 lako draudimą nelaimingų atsitikimų atveju ir 0% palūkanų EMI mokama kaip „Citibank“ kredito kortelė..

10. „ICICI“ banko automobilių draudimo polisas:

Naudą gausite, nes ji greitai siūlo planą ICICI banko svetainėje. Ji apima nuolaidas automobilių asociacijų nariams ir ARAI priimtus apsaugos nuo vagysčių prietaisus, nemokamą ieškinių 2700 tinklo garažuose Indijoje palaikymą, išsimokėtiną įmoką, trečiosios šalies teisinę atsakomybę, NCB lengvatas, draudimą nuo nelaimingų atsitikimų ir kitiems keleiviams, slenkstį. tyrimo ir vilkimo mokesčiai.

11. „Chola MS“ automobilių draudimas:

„Chola“ yra dar viena iš besivystančių Indijos draudimo bendrovių, be to, ji identifikuojama už nuoseklų aptarnavimą. Korporacija turi labai prieinamą svetainę, o draudimo išlaidos yra nebrangios. Interneto portalas taip pat pateikia citatas kartu su atnaujinimo pasirinkimu. Jie suorganizavo nemokamą Nr. jūsų užklausoms. Ji padengia žalą, padarytą trečiosios šalies turtui ir jūsų transporto priemonei, visą parą teikiamą pagalbą nelaimingų atsitikimų atvejais, nemokamą ieškinį, žalą dėl gamtos nelaimių ir vagystes. Automobilio draudimą galite lengvai įsigyti ir atnaujinti internetu.

12. „Reliance“ bendras automobilių draudimas:

„Reliance“ yra dar vienas milžiniškas pavadinimas transporto priemonių draudimo pramonėje. Tai yra „Reliance Group“, kuri yra didžiausia Indijos privataus sektoriaus finansinių paslaugų korporacija, filialas. RLIC siūlo individualius ir grupinius draudimo planus ir apima 7 milijonus draudėjų. Tai apima nemokamas paslaugas 2100 šalies garažų, nuolaidą seniems klientams, premijų be pretenzijų, plano iš karto išdavimą internete, grąžinimą už vilkimo išlaidas, jokių dokumentų ir tiesioginę apklausą per 48 valandas kartu su specialia pagalbos linija, kad sutartis būtų sudaryta iki skubios pagalbos tarnybos.

13. „Iffco-Tokio General Insurance Co. Ltd“:

„Iffco-Tokio“ sistema atitinka ypač didelių draudimo bendrovių principus. Taip pat siūloma alternatyva skambinti nemokamu numeriu. pagalbos ir prireikus gauti informacijos. Ekspertas taip pat teigia, kad „Iffco-Tokio“ apima nerūpestingą žalos atlyginimo procesą, „IFFCO TOKIO“ privataus automobilio draudimą ir motorinių dviračių ar motorolerių draudimą.

14. „Royal Sundaram“ automobilių draudimas:

Tai pirmasis asmeninis draudikas Indijoje, prisijungęs prie bankų kaip bendrų interesų partneris, reklamuojantis mažmeninės prekybos produktus iš vienos pusės į kitą. Tai apima neribotas pretenzijas dėl nulinio nusidėvėjimo, pagrindinio dangtelio su papildomais priedais, nemokamo pagalbos kelyje pagalbos rinkinio, iki 50% premijos be jokių pretenzijų, 1800+ garažų be grynųjų pinigų visoje Indijoje, 24 x 7 pretenzijų pagalbos linija, žala ir vagystė , atskaitomybė trečiajai šaliai, Keleiviai ir mokamas vairuotojas, Vilkimo mokesčiai.

15. „Shriram“ bendrojo draudimo automobilis:

Ši bendrovė specializuojasi automobilių draudime, išskyrus palyginti naują verslą, yra nusiraminusi dėl savo svetainės funkcijų pridėjimo procedūros. Galite tiesiogiai nusipirkti, patvirtinti ar atnaujinti savo draudimą per agentus, nes mokėjimo vartai yra gana mažai kuriami per interneto portalo svetainę.