Važinėjimasis dviračiu, nesvarbu, ar tai tik hobis, ar kaip profesija, daro didelę žalą jūsų kūnui, ypač kojoms. Tai taip pat padeda ugdyti ištvermę ir stiprina blauzdos raumenis. Tačiau, norėdami pasiruošti važiavimui dviračiu, turite turėti tam tikrų priedų, kad užtikrintumėte savo saugumą ir gerovę. Kadangi dviračių sportas yra lauko veikla, dauguma priedų buvo sukurti tam, kad apsaugotų asmenis nuo aplinkos veiksnių (daugiausia saulės). Šalmai, pirštinės ir tinkami dviračių batai yra tik keletas iš daugelio aksesuarų, kuriuos žmogus turėtų įsigyti, kad užtikrintų, jog jo patirtis dviračiu yra įsimintina. Čia yra keletas geriausių dviračių aksesuarų, kuriuos turėtų turėti kiekvienas asmuo.

Geriausi dviračių aksesuarai:

Šalmas:

dviračių aksesuarai

Kiekvienam dviratininkui reikia apsaugos nuo elementų ir nuo bjauraus kritimo. Šis žaliai baltas šalmas yra stilingas ir funkcionalus. Jame yra ilgi plyšiai, užtikrinantys ventiliaciją, ypač važiuojant dviračiu per karštos ir drėgnos temperatūros zonas. Kiekvienas dviratininkas privalo turėti šalmą.

Pirštinės:

Norint, kad dviratininkas neprakaituotų rankomis (dėl to netektų tvirtai suimti rankenų), būtina turėti pirštines. Ši standartinė pirštinė suteikia dviratininkams galimybę atidengti pirštus, kad būtų tvirtiau suimama.

Ciklo vėliava:

Kai kurie dviratininkai, ypač profesionalai, taip pat gale pritvirtina vėliavas, kad kiti žinotų, kiek toli jie yra. Ši raudona ciklo vėliava yra ryški ir stilinga. Su šia vėliava niekada nepasiklysite dykumoje.

Skaitmeninis galinio vaizdo veidrodis:

Ši programėlė padės dviratininkams pamatyti, kas už jų vyksta ar ne. Šis veidrodis gali būti tvirtai pritvirtintas prie ciklo vairo. Tai taip pat rodo greitį, kai žmogus važinėja dviračiu ir yra maitinamas baterijomis. Ši technologija tikrai pakeis visus ankstesnius galinio vaizdo veidrodžius, kuriuos kai kurie ciklai vis dar turi.

Apšviestas pedalas:

Jei kada nors sutiksite dviračių taką sutemus, nebijokite nieko su nauju apšviestu pedalu. Šis pedalas padarys jus matomus tamsoje. Tačiau geriausia šio pedalo dalis yra ta, kad jam nereikia baterijų, kad jis veiktų. Jie netgi turi nedidelį generatorių ir šie pedalai ir toliau mirksės net mažiausiai 5-10 minučių, kai nustosite važiuoti dviračiu.

Dviračių akiniai nuo saulės:

Kiekvienam dviratininkui reikia apsaugos nuo stichijų. Pora dviračių saulės akinių tikrai apsaugos akis nuo dulkių, nešvarumų ir net vabzdžių. Dėl skustuvo aštraus dizaino ir mažos spalvų užuominos jis atrodo stilingai. Be to, mažos angos kiekvienoje pusėje palengvins oro cirkuliaciją. Tai bus puikus pasirinkimas bet kokio tipo reljefui.

Dviračių batai:

Šie dviračių batai padarys važiavimą daug smagesnį. Nemokamas drąsių spalvų naudojimas yra labai vertinamas, be to, kad jums nereikės nerimauti, kad jūsų raišteliai bus atšaukti. Kiekvienos poros šonuose esančios poros užtikrina oro cirkuliaciją.

Dviračių drabužiai:

Drabužiai yra būtini norint užtikrinti malonų važiavimą dviračiu. Dviračių mada susijusi su stiliumi ir funkcionalumu, kaip matyti iš šio mėlynos, baltos ir juodos spalvos ansamblio, kuris yra atsparus prakaitui ir leidžia laisvai praleisti orą.

Balnelio krepšys:

Mažas balno krepšys taip pat yra svarbus dviračių aksesuaras. Šį rudą drobės krepšį galima lengvai pritvirtinti prie dviračio sėdynės. Jame taip pat yra žalvarinės sagtys, kad būtų pridėta maža stiliaus užuomina.