Dviračių šalmai yra esminė dalis, užtikrinanti dviratininko saugumą. Šie šalmai buvo specialiai sukurti taip, kad būtų išvengta galvos traumų, kurias gali sukelti smūgis. Jie taip pat padeda išvengti su šiuo poveikiu susijusių šalutinių poveikių, tokių kaip periferinis regėjimas. Tiesą sakant, buvo diskutuojama, ar šalmas turėtų būti privalomas, ypač vaikų ir moterų atveju.

dviratininkų šalmai

Šie dviratininkų šalmai neturėtų būti per sunkūs ir turi turėti ventiliaciją, nes važiavimas dviračiu gali tapti gana intensyvi veikla. Čia yra keletas geriausių dviratininkų šalmų.

Sulankstomas šalmas:

Nieko nėra patogiau už sulankstomą dviratininko šalmą, kurį galima laikyti atokiau, kai jis nenaudojamas dviračių žygio metu. Šis klasikinis baltas šalmas yra prašmatnus, stilingas, švarus ir funkcionalus. Viduryje esantys plyšiai, tinkantys tiek vyrams, tiek moterims, leidžia cirkuliuoti orui. Šis šalmas yra puikus pasirinkimas važiuojant dviračiu per karštas ir drėgnas vietas.

Stilingas šalmas:

Paprastas pilkos ir baltos spalvų derinys ant šio dviračio šalmo suteikia jam stilingą įspūdį. Naudojant įdomias geometrines linijas, dizainas iš kasdienybės tampa išskirtinis. Dėl įdomaus dizaino tai būtina turėti tarp jaunimo. Siekiant užtikrinti oro cirkuliaciją, kiekvienoje šalmo pusėje yra porų plyšiai.

Žibintuvėlio šalmas:

Šis elegantiškas ir modernaus dizaino šalmas turi papildomą pranašumą – žibintuvėlis, uždėtas ant šalmo. Degiklis veikia su baterijomis ir yra ypač naudingas važiuojant dviračiu naktį. Tai taip pat leidžia kitiems, važinėjantiems su jumis važiuoti dviračiu, stebėti jūsų buvimo vietos skirtuką.

Moteriškas šalmas:

Šis turkio spalvos mėlynas šalmas bus puikus dviračių aksesuaras moterims, mėgstančioms spalvų purslus ir nebijančioms apimti savo moteriškumo. Paprastas dizainas su baltu atspalviu daro jį stilingu. Yra 3–4 viršutinės poros, užtikrinančios, kad šalmo viduje cirkuliuoja pakankamai oro.

Miesto dviračių šalmas:

Tiems dviratininkams, kurie mėgsta stilių ir nori jį įtraukti į savo dviračių įrangą, šis miesto įkvėptas dviratininkų šalmas yra tobulas. Metalinis paviršius yra poliruotas ir prašmatnus ir spinduliuoja blizgesį, kuris atrodys patraukliai veikiant saulės spinduliams. Minkšta pagalvėlė šalmo viduje apsaugos galvą kritimo atveju. Taip pat pridedamos didžiulės poros oro cirkuliacijai.

Liepsnos įkvėptas šalmas:

Šis juodos liepsnos įkvėptas šalmas yra labai populiarus tarp šių dienų jaunimo. Šis stilingas šalmas, kurio poros panašios į liepsną, tikrai padarys pareiškimą. Be to, ant šalmo esantys plyšiai užtikrins, kad dviratininkui būtų naudinga gera oro cirkuliacija. Lengva tekstūra taip pat užtikrins, kad dviratininkams nereikėtų jaudintis dėl papildomo svorio.

Aplinkai nekenksmingas šalmas:

Šį sulankstomą šalmą įkvėpė „Armadillo“ išvaizda. Šis šalmas yra ne tik lengvas, bet ir ekonomiškas. Be to, tai padės taupyti aplinką, nes yra 100% perdirbama. Jis taip pat turi aptakų ir stilingą dizainą, kuris gerai atrodys tiek moterims, tiek vyrams.

Prakaitui atsparus šalmas:

Šis juodas šalmas gali atrodyti šiek tiek per sunkus, tačiau jis yra lengvas. Atsparus prakaitui šalmo aspektas neleidžia prakaitui kauptis plaukuose, o tai vėliau gali sukelti plaukų slinkimą. Strategiškai išdėstyti plyšiai šalmo viršuje užtikrina oro cirkuliaciją.

Moterų dizainerio šalmas:

Moteriškas dizainerio šalmas

Dviratininkės visada vertina linksmų spalvų naudojimą savo šalmuose. Todėl šis vaivorykštės spalvos šalmas jiems yra puikus aksesuaras. Ryškių spalvų naudojimas ir plyšių pridėjimas, užtikrinantis oro cirkuliaciją, padaro šį šalmą privalomu.