Veido garinimas yra viena iš geriausių odos procedūrų, nes išleidžia poras į gilų šviežią aliejaus perteklių, nešvarumus ir nešvarumus, kad jūsų oda būtų švari ir švari. Garinimas sujudina kraujotaką, padidina deguonies ir maistinių medžiagų kiekį odoje, taip pat minkština ir drėkina.

veido garintuvas 1

Veido garai dažnai atliekami SPA centre, tačiau, jei turite papildomų minučių, tai yra viena iš paprasčiausių ir pigiausių veido procedūrų, kurias galite atlikti namuose, kad gautumėte geriausią pelną savo odai tiesiog karšto vandens indeliu..

Veido garinimo privalumai:

veido garintuvas 2

• Veido garai atveria jūsų poras giliai išvalyti.

• Užkirsti kelią ir sumažinti spuogus.

• Palikite odą švelnią ir žėrinčią.

• Veido garais atsivers sinusai.

• Reguliarus veido garas padės iš jūsų odos pašalinti visus riebalus, nešvarumus, bakterijas, nešvarumus ir toksinus.

• Padidins kraujotaką ir paskatins prakaitavimą.

• Veikia kaip detoksikatorius.

Naujausias veido garintuvo modelis:

Peržiūrėkite šiuos Indijos veido garo mašinų modelius.

1. Ozono veido garinimo mašina:

Ši veido garinimo mašina iš Ozono yra populiariausia tarp kosmetologų. Jis veikia pagal ozono technologiją, kuri gali pašalinti bakterijas iš odos. Garas yra labai švelnus ir giliai įsiskverbia į poras, kad atskleistų spindinčią odą. Jis drėkina odą ir yra geriausias jūsų veido valymo ir detoksikacijos partneris.

2. Revlon veido sauna:

„Revlon“ veido pirtį planuoja tiek veidas, tiek mini veidas; įrankis yra su kūgiu veidui, su mažesniu kotu, kad būtų galima nukreipti nosį, arba atjauninti nuo spuogų, arba atjauninti nuo ligų. Jame yra matavimo puodelis ir sieninis kištukas, todėl jis puikiai tinka paprastiems vieno vonios kambario darbams.

veido garintuvas 3

Vartotojai didžiąja dalimi išreiškė laimę prie „Revlon“ saunos, žavėdamiesi ja savo veidui pritaikyta forma ir šiluma; dažniausiai vartotojai pastebėjo daugybę odos pokyčių dėl patikimo naudojimo (natūraliai po 4 savaičių). Klientai vertina lentą dėl pirkimo priežasties; kai kurie pirko dėl produkto grožio ypatybių, o kiti pirko norėdami palengvinti peršalimą ir sinusų problemas. Kad ir koks būtų pirkimo tikslas, dauguma vartotojų išreiškė pasitenkinimą produkto našumu.

3. „Ionto Herb Steamer“:

Visiškai elektroninis žolelių ir aromato garintuvas taip pat yra sėkmingas. Tai storas vietą taupantis stovas, kurį užrakinami voleliai užfiksuoja patogioje folijoje esančioje klaviatūroje. Dabar elektroninis vandens ir garo kokybės stebėjimas gali palengvinti jūsų odos būklę. Nors viskas praėjo veltui, veido garintuvai yra jūsų paskutinė nauda.

veido garintuvas 4

Garų veidas gali pasiūlyti jums sveikesnę odą ir nuimti metus nuo veido. Jis atpalaiduoja jūsų odos poras, o švelnus garas atgaivina jūsų odą, padaro ją lygesnę ir sumažina raukšlių linijas.

4. „Conair“ veido sauna su laikmačiu:

Jame yra veido šepetėlis ir nosies priedas. Šepetys yra su kempine ir šepetėlio priedu, vieną planuojama valyti, o kitą-nuodugniam drėkintuvui. „Conair“ klientams taip pat siūlo ribotą 1 metų garantiją, kuri yra puikus pirkinys asmenims „juoduoju nykščiu“ žiūrint į elektroniką.

veido garintuvas 5

Tačiau net ir asmenys, naudojantys prietaisą sinusams palengvinti, pastebėjo, kad pagerėjo porų dydis ir aiškumas. Nors dauguma vartotojų teigė, kad garai pasirodo kelias minutes, dauguma buvo nustebinti ir patenkinti mašinos gaminamo garo kiekiu, nurodydami, kad tai yra lygu ar daugiau nei tikras gydymas SPA.

5. Veido garintuvas „Panasonic EH-SA31VP Nano“ veido garintuvas:

veido garintuvas 6

Turėtumėte nepamiršti apie garlaivį, kad kai kurie gali sukurti labai šiltą, kitaip dar karštą drėgmę. Įsitikinkite, kad jūsų garlaivis taip pat sukuria vėsų garą, priešingu atveju pasikeičia temperatūra, kad galėtumėte nustatyti temperatūrą žemyn. Įsivaizduokite pinigus ir laiką, kurį sutaupysite turėdami savo veido garintuvą, kuris išlaisvins poras, giliai išvalys odą, taip pat suteiks jums stipraus blizgesio.

Namų veido garai:

Sužinokite savo garlaivio paruošimo būdą ir taip pat suprasite, kaip naudoti veido garintuvą namuose:

Garo veido paruošimas namuose yra nebrangus pakaitalas tiems, kuriuos parduodame rinkoje. Jei nepastebite to, kad jie yra netvarkingi, geriausi yra namų garlaiviai.

Norėdami paruošti namų veido garintuvą:

  • Paimkite didelį indą ir įpilkite vandens iki ketvirtadalio
  • Užvirkite
  • Dabar supilkite šį vandenį į keraminį dubenį ir padėkite jį į saugią vietą
  • Jūsų namų garintuvas paruoštas

Naudoti:

  • Pirmiausia nuvalykite veidą švelniu valikliu.
  • Atsargiai sulenkite indą/garintuvą ir uždenkite veidą audiniu
  • Dabar leiskite garui veikti ant odos 5 minutes
  • Atsargiai pakelkite audinį ir nuvalykite veidą medvilnine šluoste

Visada atminkite, kad garinimas taip pat gali būti pavojingas. Garų temperatūra yra aukštesnė nei verdančio vandens ir gali tiesiog „iškepti“ jūsų odą, jei ji bus veikiama per ilgai ir per arti. Taigi laikykitės saugaus atstumo ir atidžiai laikykitės visų nurodymų. Laimingas garinimas!