Jaučiatės prislėgtas? Praradote savo gyvenimo kontrolę? Mes visiškai suprantame! Visi mes išgyvename emocinius neramumus dėl streso, bendraamžių spaudimo, ego problemų ir šeimos dramų. Jis jaučiasi kaip mažas akmuo, kuris savo banguojančiu efektu sutrikdo visą vandens telkinį. Rezultatas-prarandame susikaupimą, jaučiamės tarsi viską mesti ir pereiti į „aš didelis pralaimėtojas“ režimą.

Tai dar ne viskas! Mes linkę patekti į aklavietę, kai mūsų nerimas ir baimės nugali mūsų stipriąsias puses. Tai ne tik veikia jūsų pasitikėjimo lygį ir vidinę moralę, bet ir bendrą jūsų sveikatą. Jei šiuo metu susiduriate su šia problema, rekomenduojame giliai įkvėpti ir suprasti, kad nesate vieni. Siekdami jus motyvuoti ir vėl sutelkti dėmesį, mes sukūrėme keletą įkvepiančių garsių pasaulio mokytojų ir lyderių citatų.

Motyvacinės citatos apie gyvenimą

Motyvacinių citatų apie gyvenimą svarba:

Mes visi ieškome greitų būdų, kaip išeiti iš keblios situacijos. Ypač, kai trūksta laiko terapijai ar konsultacijai, mums tikrai reikia gerų dozių teigiamų gyvenimo citatų ir žodžių, kurie akimirksniu gali pakeisti mūsų pasąmonę. Tam tikros gyvenimo citatos atskleidžia gyvenimo tiesą viena ar dviem eilutėmis, kurios gali nukreipti mūsų mąstymo procesą teisinga linkme ir leisti mums priimti geresnius sprendimus.

Gyvenimo antraštės: 70 ir daugiau motyvacinių posakių apie gyvenimą:

Ar kada nors girdėjote posakį: „Patirtis yra geriausias mokytojas“? Gyvenimas yra per trumpas, kad padarytume tas pačias klaidas, ir visada protinga mokytis iš kitų klaidų. Daugelis žinomų žmonių, norėdami padėti mums susidoroti su kasdieniais gyvenimo iššūkiais, patraukliai pažodžiui išdėstė savo gyvenimo patirtį, kuri beveik apibendrina jų požiūrį į įvairias situacijas.

Jei jums reikia kasdieninės motyvacijos dozės, perskaitykite, nes mes surinkome keletą nuostabių žinomų įvairių šalių žinomų autorių, lyderių, mokytojų ir mentorių citatų..

1. Gautamos Budos citatos apie gyvenimą:

Gautama Buda, gimęs kaip Siddhartha Gautama, buvo budizmo įkūrėjas. Jis yra šviesus mokytojas, mokęs savo pasekėjus apie aštuonių kartų kelią, tris universalias tiesas ir keturias kilnias tiesas. Net ir po daugelio šimtmečių Budos principai ir toliau įkvepia milijonus žmonių, mokydami juos pagrindinių gyvenimo vertybių ir perspektyvų. Jis taip pat yra meilės ir gerumo kitiems įsikūnijimas. Štai keletas geriausių Budos citatų apie gyvenimą, kuriose gausu išminties, kaip gyventi laimingą ir pilnavertį gyvenimą:

 • „Tai, kas mes esame šiandien, kyla iš mūsų vakarykščių minčių, o dabartinės mintys kuria mūsų rytojaus gyvenimą: mūsų gyvenimas yra mūsų proto kūrinys“.
 • „Vienintelė tikra nesėkmė gyvenime nėra būti ištikimam geriausiam žmogui“.
 • „Negyvenkite praeityje, nesvajokite apie ateitį, sutelkite mintis į dabarties akimirką“.
 • „Laikytis pykčio – tai lyg sugriebti karštą anglį, ketinant ją mesti į ką nors kitą; tu esi tas, kuris sudegina “
 • „Kaip lobiai atidengiami iš žemės, taip dorybė atsiranda iš gerų darbų, o išmintis – iš tyro ir taikaus proto. Norint saugiai vaikščioti žmogaus gyvenimo labirintu, reikia išminties šviesos ir dorybės vadovavimo “.

2. Ošo citatos apie gyvenimą:

Ošo yra religingas dievdirbys ir mistikas, pradėjęs Rajneesh judėjimą. Jo tikrasis vardas yra Acharya Rajneesh, o jo mokiniai jį vadina Ošo. Dėl įtakingų pamokymų, kuriuose yra humoro, jis vadinamas vienu įtakingiausių XX amžiaus veikėjų. Jis mano, kad kiekviename žmoguje yra Buda, galintis nušvitimo ir besąlygiškos meilės gyvenimą. Tačiau galvoje sukuriamas klaidingas ego ir nereikalingos iliuzijos sukelia emocijų slopinimą ir tikrą laimę. Štai keletas jo laimingo gyvenimo citatų:

 • „Gerbk gyvenimą, gerbk gyvenimą. Nėra nieko šventesnio už gyvenimą, nieko dieviškesnio už gyvenimą “
 • „Meilė yra tikslas, gyvenimas yra kelionė“.
 • „Rytojus niekada neateina, tai visada šiandien“.
 • „Gyvenu pagal 2 principus. Viena, aš gyvenu taip, lyg šiandien būtų paskutinė mano diena žemėje. Antra, aš gyvenu šiandien taip, tarsi gyvenčiau amžinai “.
 • „Gyvenimas nėra problema. Žvelgti į tai kaip į problemą reiškia žengti klaidingą žingsnį. Gyventi, mylėti, patirti yra paslaptis “.

3. APJ Abdul Kalam citatos apie gyvenimą:

Avul Pakir Jainulabdeen Abdul Kalam buvo garsus kosmoso mokslininkas ir 11 -asis Indijos prezidentas. Kartu su neįkainojamu indėliu kuriant Indijos branduolines ir raketines technologijas, Kalamas taip pat padėjo mokyti ir įkvėpti milijonus jaunimo savo kalbomis. Jis yra nuostabus mokytojas, kuris stengėsi formuoti jaunų žmonių charakterį ir paversti juos atsakingais ir sėkmingais ateities piliečiais. Štai keletas trumpų citatų apie gyvenimą:

 • „Reikia svajoti, kol svajonė neišsipildys“.
 • „Paukštis yra varomas savo gyvenimo ir motyvacijos“.
 • „Gyvenimas yra sunkus žaidimas. Jį galite laimėti tik išsaugoję savo gimimo teisę būti asmeniu “.
 • „Jūs negalite pakeisti savo ateities, bet galite pakeisti savo įpročius ir tikrai jūsų įpročiai pakeis jūsų ateitį“.
 • „Svajonė, svajonė, svajonė, svajonė virsta mintimis, o mintys lemia veiksmą“.

4. Swami Vivekananda citatos apie gyvenimą:

Svamis Vivekananda buvo reikšmingas Indijos mokytojas ir filosofas. Savo įkvepiančias kalbas ir raštus jis panaudojo spręsdamas vyraujančias problemas, susijusias su žmogaus ugdymu ir charakterio formavimu. Jis tvirtai tiki, kad bet kurios šalies ateitis priklauso nuo jos žmonių ir labai svarbu susidoroti su „žmogaus kūrimo“ procesu. Tai jis padarė su savo daugybe gyvenimo citatų, kupinų įkvėpimo ir pozityvumo.

 • „Kelkis, pabusk ir nesustok, kol nepasieksi tikslo“.
 • „Jūs turite augti iš vidaus į išorę. Niekas negali jūsų išmokyti, niekas negali padaryti jūsų dvasingu. Nėra kito mokytojo, tik tavo paties siela “.
 • „Tu negali tikėti Dievu, kol netiki savimi“.
 • „Rizikuok savo gyvenime, jei laimėsi, tu gali vadovauti!
 • „Imkitės vienos idėjos, paverskite ją viena savo gyvenimu“.

5. Viešpaties Krišnos citatos apie gyvenimą:

Remiantis induizmu, Viešpats Krišna priklauso Dvapara Yuga ir manoma, kad yra aštuntasis Viešpaties Višnu avtaras. Be jo gyvenimo patirties ir pasakojimų, užfiksuotų Šri Krišnos Leeloje, jo mokymai Ardžunai mūšio lauke buvo surinkti kaip Bhagawad Gita. Šventąją knygą sudaro 700 sanskrito eilių, kuriose užfiksuotas jų abiejų filosofinis pokalbis. Viešpats Krišna kalba apie Jnana (žinias), Bhakti (dievobaimingumą), Karmą (darbus) ir Radža jogą. Štai keletas geriausių gyvenimo pamokų citatų, kurias moko pati dieviškoji forma:

 • „Kai žmogus reaguoja į kitų džiaugsmus ir liūdesius, tarsi jie būtų jo paties, jis pasiekė aukščiausią dvasinės vienybės būseną“.
 • „Ramumas, švelnumas, tyla, santūrumas ir tyrumas: tai proto disciplinos“.
 • „Tas, kuris neturi prieraišumo, tikrai gali mylėti kitus, nes jo meilė yra tyra ir dieviška“.
 • „Daryk viską, ką turi daryti, bet ne su godumu, ne su ego, ne su geismu, ne su pavydu, bet su meile, užuojauta, nuolankumu ir atsidavimu“.
 • „Niekas neturėtų atsisakyti pareigų, nes mato jose trūkumus. Kiekvienas veiksmas, kiekviena veikla yra apsupta defektų, nes gaisras yra apsuptas dūmų “.

6. Aristotelio citatos apie gyvenimą:

Aristotelis buvo garsus filosofas ir talentingas žmogus, priklausęs senovės Graikijos klasikiniam laikotarpiui. Jis taip pat buvo vadinamas „Vakarų filosofijos tėvu“, nes pristatė linijinio mąstymo ir metafizikos sąvoką. Jis pasisakė, kad jums reikia galvoti iš trečiojo asmens perspektyvos, kad suprastumėte ir išanalizuotumėte savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Be to, mes taip pat turėtume įsiklausyti į kitų nuomones ir mąstyti iš jų perspektyvos bei ugdyti atviro proto įprotį. Tai gali padėti geriau formuoti mūsų personažus. Štai keletas jo dėmesio vertų gyvenimo posakių:

 • „Savęs pažinimas yra visos išminties pradžia“.
 • „Tamsiomis akimirkomis turime sutelkti dėmesį, kad pamatytume šviesą“.
 • „Puikumas niekada nėra atsitiktinumas. Tai visada yra didelio ketinimo, nuoširdžių pastangų ir protingo vykdymo rezultatas; jis atspindi protingą daugelio alternatyvų pasirinkimą – pasirinkimas, o ne atsitiktinumas lemia jūsų likimą “.
 • „Kad išvengtumėte kritikos, nieko nesakykite, nieko nedarykite, būkite niekas“.
 • „Malonumas darbe suteikia tobulumo darbe“.

7. Motinos Teresės citatos apie gyvenimą:

Motina Teresė buvo katalikė vienuolė, visą savo gyvenimą paskyrusi vargšams ir nepasiturintiems. Ji buvo įkūrusi labdaros misionierių ordiną, kuriame įsikūrę aklųjų, pagyvenusių, suluošintų ir raupsuotųjų centrai. Ji dėstė Šventosios Marijos mokykloje ir galiausiai tapo jos direktore. Per visą savo karjerą ji įskiepijo gerumo, dosnumo ir atsidavimo bruožus gyventi atsidavusį Kristui. Jos gyvenimo filosofija labai paprasta, mylėk ir padėk kitiems, kuriems jos reikia! Laikas išmokti keletą pamokų iš jos gerų citatų apie gyvenimą:

 • „Skleiskite meilę visur, kur tik einate. Tegul niekas niekada neateina pas jus neišeidamas laimingesnis “.
 • „Vakar dingo. Rytojus dar neatėjo. Mes turime tik šiandien. Pradėkime “.
 • „Mes patys manome, kad tai, ką darome, yra tik lašas jūroje. Tačiau vandenyno būtų mažiau dėl to trūkstamo lašo “.
 • „Būkite ištikimi mažuose dalykuose, nes juose slypi jūsų stiprybė“.
 • „Ne visi galime padaryti didelių dalykų. Bet mes galime daryti mažus dalykus su didele meile “.

8. Helen Keller citatos apie gyvenimą:

Helen Keller gimė JAV Alabamos valstijoje. Ji yra pirmoji kurčia ir akla, įgijusi menų bakalauro laipsnį. Kelleris yra autorius ir dėstytojas, skaitęs daugybę įkvepiančių paskaitų, kaip įveikti mūsų gyvenimo iššūkius. Ji siūlo, kad sunkiai dirbdami ir ryžtingai galite lengvai įveikti net sunkiausias aplinkybes. Jos citatos apie žmogaus gyvenimo tikslą, aštrios vizijos ir grynos laimės svarba mus tikrai tęs:

 • „Optimizmas yra tikėjimas, vedantis į pasiekimus. Nieko negalima padaryti be vilties ir pasitikėjimo “.
 • „Jūsų sėkmė ir laimė slypi jumyse. Nusiteikite likti laimingi, o jūsų džiaugsmas ir suformuosite nenugalimą šeimininką nuo sunkumų “.
 • „Niekada nesulenkite galvos. Visada laikykite jį aukštai. Pažvelk pasauliui tiesiai į akis “.
 • „Kai vienos durys užsidaro, kitos atsidaro. Tačiau mes dažnai taip apgailėtinai žiūrime į uždarytas duris, kad nematome tų, kurios mums atsidarė “.
 • „Pasigailėjimas yra blogiausias mūsų priešas ir, jei jam pasiduosime, niekada negalėsime padaryti nieko išmintingo šiame pasaulyje“.

9. Nelsono Mandelos citatos apie gyvenimą:

Nelsonas Mandela laikomas vienu didžiausių pasaulio lyderių ir įkvepiančių veikėjų. Nepaisant to, kad per 27 kalėjimo metus gyveno kančių kupiną gyvenimą, jis ir toliau rodė viltį ir pozityvumą. Jis tiki, kad empatiškai ir sąžiningai galima išgydyti giliausias žaizdas. Jo gyvenimas yra puikus jo pareiškimų pavyzdys. Mandela buvo atsparus kartumui ir pykčiui dėl nesąžiningo elgesio ir neteisingas jam. Jo dosnumas ir atvira širdis privertė jį užkariauti ne tik savo žmonių, bet ir savo engėjų širdis. Štai keletas citatų, kurios tikrai pakeis mūsų gyvenimo suvokimą:

 • „Gyvenk taip, lyg niekas nežiūrėtų, ir išreikšk save taip, lyg visi klausytų“.
 • „Kai mes išsilaisviname iš savo baimės, mūsų buvimas automatiškai išlaisvina kitus“.
 • „Sunkumai vienus vyrus palaužia, o kitus – kitus. Nė vienas kirvis nėra pakankamai aštrus, kad sugriautų nuolat besistengiančio nusidėjėlio sielą, ginkluotą viltimi, kad jis galų gale prisikels “.
 • „Mūsų didžiausia baimė nėra ta, kad esame netinkami. Didžiausia mūsų baimė yra ta, kad esame be galo galingi “.
 • „Drąsus žmogus yra ne tas, kuris nejaučia baimės, bet tas, kuris nugali šią baimę“.

10. Mahatmos Gandhi citatos apie gyvenimą:

Mohandas Karamchandas Gandhi gimė 1869 m. Spalio 2 d., Suvaidinęs pagrindinį vaidmenį Indijos kovoje už laisvę. Jis taip pat padėjo suburti visą tautą per savo vertingas gyvenimo pamokas apie vienybę, tiesą ir Ahimsą (nesmurtą). Gandhiji taip pat pasisakė už charakterio svarbą, be kurios net aukščiausias išsilavinimas būtų bevertis. Jo posakiai apie gyvenimą yra mokomi vaikų, kad jie imituotų visas šias savybes ir užpildytų jas žiniomis, kurių negali suteikti jokios akademinės knygos.

 • „Žmogus yra tik jo minčių produktas; ką jis galvoja, tuo ir tampa “.
 • „Laimė yra tada, kai tai, ką tu galvoji, ką sakai ir ką darai, yra harmonijoje“.
 • „Neleisiu niekam vaikščioti mintyse nešvariomis kojomis“.
 • „Jėga kyla ne iš fizinių galimybių. Tai kyla iš nenugalimos valios “.
 • „Silpnas niekada negali atleisti. Atleidimas yra stipriųjų atributas “.

11. Abraomo Linkolno citatos apie gyvenimą:

Ab Linkolnas yra šešioliktas JAV prezidentas ir yra viena didžiausių pasaulio asmenybių. Jis buvo savamokslis politikas ir teisininkas, kovojęs už lygias teises, baudžiavos panaikinimą ir demokratiją. Linkolnas taip pat motyvavo savo žmones savo galingomis kalbomis, net sunkiausiais laikais, tokiais kaip JAV pilietinis karas. Daugelis tyrinėtojų ir istorikų iš jo kalbų ir raštų surinko vertingus teiginius, kad mus motyvuotų ir įkvėptų net po daugelio jo mirties metų..

 • „Nepalikite nieko rytojui, ką galima padaryti šiandien“.
 • „Dalykai gali ateiti tiems, kurie laukia, bet tik tai, ką palieka tie, kurie šurmuliuoja“.
 • „Geriausias dalykas ateityje yra tas, kad jis ateina vieną dieną“.
 • „Galų gale, ne tavo gyvenimo metai yra svarbūs. Tai gyvenimas tavo metais “.
 • „Aš neprivalu laimėti, bet esu tikras. Aš neprivalu pasisekti, bet aš privalau gyventi pagal tai, ką turiu “.

12. Alberto Einšteino citatos apie gyvenimą:

Nėra nieko vertingesnio, nei išmokti svarbiausių gyvenimo pamokų iš didžiausių visų laikų protų! Albertas Einšteinas buvo vokiečių fizikas, padaręs keletą žaidimų keičiančių mokslinių atradimų. Be savo indėlio į mokslą, jis taip pat buvo puikus vadovas, kuris mums davė svarbių moralinių gyvenimo pamokų. Jis apibendrina savo patirtį ir įsitikinimus į mažus anekdotus, kad padėtų mums gyventi geriau. Einšteinas savo sėkmei yra dėkingas už atkaklumą, smalsumą, kantrybę, susikaupimą ir ryžtą. Turint šias savybes, nėra vietos nesėkmei. Žemiau yra keletas nuostabių jo gyvenimo citatų:

 • “” Bet kuris vyras, galintis saugiai vairuoti bučiuodamas gražią merginą, tiesiog nesuteikia bučiniui tokio dėmesio, kokio nusipelno. “
 • Vaizduotė yra viskas. Tai būsimų gyvenimo atrakcijų apžvalga. Vaizduotė yra svarbiau nei žinios.”
 • „Žmogus, kuris niekada nepadarė klaidos, niekada nebandė nieko naujo“.
 • „Beprotybė: vėl ir vėl darai tą patį ir tikiesi skirtingų rezultatų“.
 • „Jūs turite išmokti žaidimo taisyklių. Ir tada jūs turite žaisti geriau nei bet kas kitas “.

13. Dalai Lamos citatos apie gyvenimą:

Jo Šventenybė Dalai Lama yra Tibeto dvasinis lyderis, kuris, kaip manoma, yra Bodhisatvos apraiška. Jis gyvena paprastą vienuolio gyvenimą ir savo gyvenimą skiria tarnauti žmonijai ir mokyti gerumo religijos. Jo pamoksluose gausu pamokų apie atjautos, vidinio sąmoningumo, etinių vertybių ir moralinės atsakomybės svarbą. Pažvelkime į kai kurias su gyvenimu susijusias Dalai Lamos citatas:

 • „Jei manote, kad esate per mažas, kad ką nors pakeistumėte, pabandykite miegoti su uodu“.
 • „Turime nuolat ir vėl dėti pastangas, kad ugdytume savyje teigiamus aspektus“.
 • „Mes gyvename ir mirštame, tai tiesa, su kuria galime susidurti tik vieni. Niekas negali mums padėti, net Buda. Taigi gerai pagalvokite, kas trukdo jums gyventi taip, kaip norite? “.
 • „Atminkite, kad kartais negauti to, ko norite, yra nuostabi sėkmė“.
 • „Mes niekada negalime pasiekti taikos išoriniame pasaulyje, kol nesudarome taikos su savimi“.

14. Martin Luther King Jr citatos apie gyvenimą:

Martinas Liuteris Kingas jaunesnysis buvo JAV atstovas spaudai, JAV pilietinio karo lyderis ir aktyvistas. Jis buvo stipriai paveiktas Mahatmos Gandhi žodžių apie smurtą, kurį jis praktikavo šio judėjimo metu. Karalius buvo krikščionis ministras ir tvirtai tikėjo Jėzaus Kristaus posakiais. Jo kalbos privertė susimąstyti, per kurias jis galėjo paveikti daugelį savo pasekėjų ir mokinių. Jo gyvenimas alsuoja daugybe pamokų, kurios gali formuoti mūsų charakterį ir mąstymą. Štai keletas jo realaus gyvenimo citatų:

 • „Tikėjimas žengia pirmąjį žingsnį net tada, kai nematai visų laiptų“.
 • „Galų gale prisiminsime ne priešų žodžius, o draugų tylą“.
 • „Tamsa negali išstumti tamsos; tai gali padaryti tik šviesa. Neapykanta negali išvaryti neapykantos; tik meilė gali tai padaryti “.
 • „Atleidimas nėra atsitiktinis veiksmas. Tai nuolatinis požiūris “.
 • „„ Pokyčiai nesisuka ant neišvengiamumo ratų, bet ateina per nuolatinę kovą “.

15. Walt Disney citatos apie gyvenimą:

Jei nesate girdėję apie „Disney“, tikriausiai nesate iš šios planetos! Waltas Disney yra neabejotinai viena garsiausių XX amžiaus asmenybių. Jis įkūrė „Walt Disney“ kūrinius, kurie sukūrė kai kuriuos ikoniškus visų laikų personažus, tokius kaip Mikė pelė, Donaldas Antis, Kvailas ir tt. Tačiau jo gyvenimas buvo tikra kova, kurią jis sugebėjo įveikti savo sunkiu darbu , talentas ir atkaklumas. Štai keletas gerų citatų apie gyvenimą, kurias pasakė Pelės žmogus:

 • „Visos mūsų svajonės gali išsipildyti, jei turime drąsos jų siekti“.
 • „Kuo labiau tu sau patinki, tuo mažiau esi panašus į bet kurį kitą, todėl esi unikalus“.
 • „Kai tiki kažkuo, tikėk tuo iki galo, netiesiogiai ir neabejotinai“.
 • „Tikiuosi, kad niekada nepamiršime vieno dalyko – kad viską pradėjo pelė“.
 • „Mes ir toliau judame į priekį, atveriame naujas duris ir darome naujus dalykus, nes mums įdomu ir smalsumas veda mus naujais keliais“.

Juokingos citatos apie gyvenimą:

Mums visiems gyvenime reikia greitos linksmybių ir humoro dozės. Net Albertas Einšteinas pabrėžė, kad svarbu išlaikyti šviesą, naudojant šmaikščius ir linksmus anekdotus bei frazes. Šios šaunios citatos, be šypsenos veide, taip pat gali pripildyti išminties. Čia yra mūsų 5 mėgstamiausios citatos su autorių vardais:

 • „Gravitacija negali būti laikoma atsakinga už tai, kad žmonės įsimyli“. -Albertas Einšteinas
 • „Gera kalba turėtų būti panaši į moters sijoną: pakankamai ilga, kad apimtų temą, ir pakankamai trumpa, kad sukeltų susidomėjimą“. – Winstonas Churchillis
 • „Manau, kad televizija labai lavina. Kiekvieną kartą, kai kas nors įjungia televizorių, aš einu į kitą kambarį ir skaitau knygą. – Groucho Marxas
 • „Kai tu myli gražią merginą, valanda atrodo kaip sekundė. Kai sėdi ant įkaitusios pelenės, sekundė atrodo kaip valanda. Tai reliatyvumas “. -Albertas Einšteinas
 • „Nė vienas žmogus neturi pakankamai geros atminties, kad galėtų būti sėkmingas melagis“.

Liūdnos citatos apie gyvenimą:

Neleisk, kad tavo liūdesys apimtų tave kaip žaibas! Vietoj to, perskaitykite šias populiariausias liūdesio citatas, kurios padeda suprasti pagrindinę priežastį ir ją išspręsti. Be to, susidūrę su skausmo ir kančios kupina fraze, galite jausti, kad jūsų padėtis yra geresnė nei jų. Taigi, tam tikru būdu galite greičiau išeiti iš dabartinės situacijos.

 • „Kurį laiką numalšinus skausmą, jis pablogės, kai pagaliau jį pajusite“. – J.K. Rowling
 • „Ašaros yra žodžiai, kuriuos reikia parašyti“. – Paulo Coelho
 • „Išnaudokite visas savo apgailestavimo galimybes; Niekada nenuslopinkite savo liūdesio, bet būkite linkę ir puoselėkite jį tol, kol jis turės atskirą ir vientisą interesą. Giliai gailėtis reiškia gyventi iš naujo “. – Henry Davidas Thoreau
 • „Kiekvienas žmogus turi savo slaptus liūdesius, kurių pasaulis nežino; ir dažnai mes vadiname žmogų šaltu, kai jam tik liūdna. “ – Henry Wadsworth Longfellow
 • „Kartais mes liūdime dėl dalykų ir nemėgstame sakyti kitiems žmonėms, kad liūdime dėl jų. Mums patinka tai laikyti paslaptyje. Arba kartais mes esame liūdni, bet iš tikrųjų nežinome, kodėl esame liūdni, todėl sakome, kad nesame liūdni, bet iš tikrųjų esame “ – Markas Haddonas

Tikimės, kad gavote savo kasdienio gyvenimo citatas, kurios gali sugrąžinti jūsų nuotaiką ir vėl jaustis vertais! Atminkite, kad niekas nėra lengva, o už kiekvienos sėkmės slypi nesėkmių eilė. Tikslas yra toliau motyvuoti save tiek, kiek galite, arba kai viskas išeina iš rankų, kreipkitės pagalbos į savo šeimą ir draugus. Įpraskite skaityti šias su gyvenimu susijusias citatas ir patys pamatyti pokyčius!