Kral ve Kraliçe Tişörtleri, bir çift arasında aşk yaratmanın ünlü ve yaratıcı bir yoludur. Bu tişörtün arkasındaki ideoloji, çiftin düğün öncesi partide bu baskılı tişörtü giymesi ve bu baskılı tişörtle aşklarını sergilemesidir. Aşık olan veya nişan günlerini planlayan çiftler için, onlar için en iyi 9 King ile bu makale & kraliçe tişört tipi çok yardımcı olabilir!

Erkekler ve Kadınlar için Şık ve Güzel Kral ve Kraliçe Tişörtleri:

İlk 9 krala bakalım & kraliçe tişörtler.

1. Düz Siyah Kral ve Kraliçe Tişört:

Düz Siyah Kral ve Kraliçe T-Shirt

Siyah, hepimizin bildiği gibi, bir arkadaşla gündelik bir toplantı veya resmi bir toplantı sırasında en çok giyilen kıyafettir. Bu avantaj, ön yüzünde yazı bulunan bu kral ve kraliçe baskılı tişörtün yaratılmasında kullanılır..

2. Beyaz Kral ve Kraliçe Tişört:

Beyaz Kral ve Kraliçe Tişört

Beyaz renk, herhangi bir partiyi daha canlı yapan parlak ve neşeli bir renktir, bu konsept çiftler tarafından bir nişan partisi sırasında kral ve kraliçe partisi kostümlerini tasarlarken kullanılır. Bu tişörtün arkasında, çift herhangi bir spor kulübünde yer alıyorsa, en sevdikleri numara veya spor takımı numarasıyla birlikte kraliçe ve kral yazısı bulunur..

3. Ordu Baskı Kral ve Kraliçe T-Shirt:

Ordu Baskılı Kral ve Kraliçe Tişört

Bu kamuflaj baskılı tişört, ayırt edici karakteri ve tasarımı nedeniyle genç nesil arasında popüler hale geldi. Yeşil ordu baskılı tişörtün ön kısmı beyaz Kral ve Kraliçe ifadelerine sahiptir..

4. Beyzbol Kral ve Kraliçe Tişörtü:

Beyzbol Kral ve Kraliçe T-Shirt

Coupe ile evlenecek olan beyzbol severler veya ilişki yaşayan çiftler, t-shirtün ön kısmında veya arka kısmında kral ve kraliçe baskılı beyzbol t-shirt tipi giymeyi düşünebilirler..

5. K & Q Kalp ve Maça Baskılı Tişört:

K & Q Kalp ve Maça Baskılı Tişört

Hepimizin bildiği gibi, bir kart oyunu sırasında şah her zaman küre anlamına gelir ve Kraliçe her zaman kalptir. Bu tasarım Maça ve kalp, şimdi basit bir görünüm veren ve aynı zamanda göz alıcı olan bu tişört tasarımının yapımında kullanılıyor..

6. Tam Kol Kral ve Kraliçe Tişört:

Tam Kol Kral ve Kraliçe Tişört

Rüzgarlı bir günde bir nişan partisi veya çift partisi planlandığında, tam kollu tişört tasarlama fikri, etkinlik için bir kostüme karar vermenin oldukça pratik bir yoludur. Bu tişörtü yapmak için kullanılan malzeme, bireysel bir seçim olan inceden kalına kadar olabilir..

7. Siyah Beyaz Çift K & Q Tişört:

Siyah Beyaz Çift K & Q Tişört

Büyük nişan günü veya bir çift partisinde fark ve kontrast yaratmak için, kadınlar Kraliçe adı baskılı beyaz t-shirt’e ve üzerinde taç tasarımına karar verebilirler ve siyah renk, düz tişört üzerine Kral adı baskılı erkekler için siyah renktir..

8. Kafatası Baskı K & Q Tişört:

Kafatası Baskı K & Q Tişört

Partileri için korkutucu bir temaya sahip olmayı seven genç bir çift için bu kafatası baskılı Kraliçe ve Kral tişört tipini tercih edebilir. Kral tişörtü kısa saçlı kafatası baskısına sahiptir ve kraliçe tişörtü uzun saçlı kafatası baskısına sahiptir..

9. Sakin Olun Kral ve Kraliçe Tişörtü:

Sakin Ol Kral ve Kraliçe Tişörtü

Sakin Ol O benim Kralım ve Sakin Ol O benim Kraliçem T-Shirt’lerinde basılan en iyi satır olabilir. Sakin ol yazısına sahip bu kral ve kraliçe tişörtü, bir zamanlar duyguları aktarmanın modaya uygun bir yoludur.

Bu yeni kral ve kraliçe t-shirt konseptini düğün öncesi kostümü olarak denemek, bir partiyi görkemli ve çekici hale getirmenin kesinlikle en basit ve ekonomik açıdan etkili bir yoludur. Daha fazla düşünmeden, yukarıda listelenen T-shirt türlerinden birini seçin ve basit bir düğün öncesi partisinin trendini yaratın.