Sıradan ve sade t-shirtlerin yerini artık korkak tasarımlar ve üzerlerine baskılar alıyor. Bazıları ilham verici kelimelerle gelir, bazıları motive edici alıntılarla, bazıları ise aralarından seçim yapabileceğiniz sadece çizgi film tasarımlarıyla gelir. T-shirt severler arasında popüler hale gelen benzer bir tasarım da yuvarlanan taşlı t-shirt tasarımlarıdır. Tişörtün temel tasarımı bir dil tasarımıyla birlikte gelir.

Bay ve Bayanlar İçin En Son ve Modaya Uygun Rolling Stones Tişört Tasarımları:

İşte gardırobunuzda olmasını sevebileceğiniz bazı tişört yuvarlanan taş desenleri.

1. Erkekler için Rolling Stone T Shirt ile Bayrak Tasarımı:

Rolling Stone T Shirt Erkek Bayrak Tasarımı

Düz beyaz bir arka plana sahip erkek tasarımı yuvarlanan taşlı tişörtler, geziler için çok çekici. Tasarım, 89’lardaki çelik jant turunu da hatırlatan arkasındaki bayrak tasarımı ile çeşitli renklerde yuvarlanan bir dil taşıyor..

2. Kadınlar için Şerit Omuz Rolling Stone T-Shirt:

Şerit Omuz Rolling Stone Kadın T-Shirt

Kadın tasarımında yuvarlanan taşlı tişörtlere yeni bir görünüm, oval boyun tasarımı ile tek taraflı bir şerit verildi. Omuz tarafına ayrıca daha şehvetli hale getirmek için sıkıntılı şeritler tasarımı verildi.

3. Kadınlar için Fringe Rolling Stone T Shirt:

Kadınlar için Fringe Rolling Stone T Shirt

Yuvarlanan taşlarda saçak tasarımı t gömlek kadın kataloğu, bitiş tasarımı için çok ödül aldı. Siyah düz t-shirt, ucunda şerit kesimler ve açık boyun ile ortalanmış bir yuvarlanan dil tasarımına sahiptir..

4. The Band Rolling Stones Erkekler için Tişört:

The Band Rolling Stones Erkek Tişört

Ünlü markadan ilham aldı! İşte marka posterinin baskısını bir bütün olarak taşıyan erkekler için yuvarlanan taşlı bir tişört tasarımı. Düz gri tişört, tüm grup üyelerinin izlerini küçük bir yuvarlanma diliyle taşır..

5. Nordic Rolling Stones Tişörtü:

Nordic Rolling Stones Tişört

Yuvarlanan taşlı dil tişörtlü kapüşonlu tasarımlar, çeşitli erkek ve kadınların dikkatini çekti. İskandinav tasarımı, yuvarlanan taşlar başlıklarıyla dilini gösteren bir maymun yüzüyle birlikte gelir..

6. Funky Rolling Stones Tişörtü:

Funky Rolling Stones Tişört

Bol kesimli, yuvarlanan taşlı kadın tişört modelleri, hafif kilolu kadınların merakla beklediği bir model. Tasarım, dil kalplerinin logosunu oluşturan inci işi ile yarı uzunluktadır, vb..

7. Dragon Rolling Tongue Kadınlar için Tişört:

Dragon Rolling Tongue Kadın T-Shirt

Çift renk, geçmeli ve yarı kollu, hepsi mükemmel bir vintage yuvarlanan taş tişört tasarımı vermek için birleşiyor. Tişört, dairesel bir uç ve yuvarlanan dil logosunu lekeleyen bir ejderha deseni ile birlikte gelir.

8. Erkekler için Spor Salonu Rolling Stones T-Shirt:

Spor Salonu Rolling Stones Erkek Tişört

Spor salonu için şık bir şeyle gitmek ister misiniz! Tank tasarımında yuvarlanan taşlardan yapılmış eski bir tişört, aradığınız şey. Tişörte ayrıca spor salonlarındaki antrenmanınızı desteklemek için iyi bir uzunluk verilmiştir..

9. Kadınlar için Çok Dilli Tişört:

Çok Dilli Kadın Tişört

Ünlü yuvarlanan dil markasının büyük bir hayranı! Seçiminizi ortaya çıkaracak bir desen, farklı tonlarda çeşitli dillerle yapılmış bir t-shirt ve üzerinde yuvarlanan taş olduğunu iddia eden bir başlık. Düzenli kullanımınız için rahatlık alacaksınız.

Yuvarlanan taş 1967’de popüler bir marka haline geldi. Marka, yuvarlanan taşlı tişört şeklinde de ünlenen dudak ve dışarı çıkan dil logosunu taşıyordu. Tişörtler çoğunlukla pamuktan yapılır, ancak keten, havlu pamuğu ve yünlü kumaşlarda da mevcuttur. Üniversiteye giden kızlar ve erkekler bu modeli kesinlikle normal kıyafetleri için deneyebilir, eğer seçiminizi tanımlamanın benzersiz bir yolunu arıyorsanız, o zaman bu koleksiyon sizin olacak..