Polyester, sağladığı çeşitli faydalar nedeniyle oldukça popüler olmuştur. Harika tasarımlarla malzeme, gençlerin kalbini kazanan çeşitli kıyafetler verdi. Çeşitli giysiler arasında, polyester tişörtler, kullanıcıya sağladığı uyum ve rahatlık için trend olmuştur. İster erkek koleksiyonu, ister kadın koleksiyonu arıyor olun, polyester sizin için çeşitli t-shirt tasarımlarına sahiptir..

Modadaki Erkekler İçin Rahat ve Şık Polyester Tişörtler:

%100 polyester tişörtlerin sunduğu popüler stillerden bazılarına göz atalım..

1. Sanatsal Polyester Tişört:

Sanatsal Polyester Tişört

Düz erkek polyester tişörtleri, önden merkezi bir sanatsal tasarım verildiğinde, basit görünümü daha çekici hale getirir. Buradaki düz mavi tişörte, H alfabesine ve bir yengeç gibi görünen bir tasarım verildi. Bu tişörtü siyah kot pantolon veya açık mavi kot pantolon üzerinde deneyin..

2. Yaka Polyester Tişört:

Yaka Polyester Tişört

Polyester tişörtlerin erkek koleksiyonunda oldukça popüler olan tasarım yaka yakalı olanıdır. Gri renkteki düz tişörte, yaka uçlarında ve kollarda açık mavi kenarlık verilmiştir..

3. Sembolik Polyester Tişört:

Sembolik Polyester Tişört

Küçük semboller verildiğinde basit bir tişört, kullanıcının görünümünü kabartır. Tişört polyesterine açık yeşil bir arka plana sahip benzer bir tasarım verilmiştir. Tişörtün ön yüzünde çeşitli bilimsel ve diğer semboller mavi renktedir. Bu tür t-shirtler, cilt sıkı kıyafet koleksiyonu koleksiyonunun altına giriyor..

4. Boyun İpli Polyester Tişört:

Boyundan İp Polyester Tişört

Polyester v yaka tişörtlerde oldukça popüler bir tasarım, ipli boyun tasarımı verilen tasarımdır. Boyuna, yuvarlak yakalı iç katman ve uzun kollu V şeklinde dış katman ile çift desen verilmiştir..

5. Net Boyun Polyester Tişört:

Net Yaka Polyester T-Shirt

Spor salonları için eşsiz bir parça mı arıyorsunuz! Spor salonu için polyester tişörtlere, boyun ve omuz şeritlerinde file kaplı görünüm ile yeni bir görünüm kazandırıldı. Çift desenli su mavisi rengi, çarpıcı görünüme katkıda bulunur.

6. Spor Polyester Tişört:

Spor Polyester Tişört

Spor amaçlı düz polyester tişörtlere, yan kısımlarında farklı renk şeritleri ile yeni bir görünüm kazandırılmıştır. Tişörte, spor için mükemmel kılan omuz kılıfı kolsuz tasarım verilmiştir. Mükemmel bir uyum ile oyuncuya en üst düzeyde konfor sağlar..

7. Kurbağa Baskı Polyester Tişört:

Kurbağa Desenli Polyester Tişört

Baskılı pamuklu polyester tişörtler özellikle yaz aylarında erkekler için oldukça popüler olmuştur. Burada bir t-shirt’e, üzerinde sulu boya ile kurbağa baskısı olan mavi ve beyaz renklerin karışımı kullanılarak sulu bir tasarım verilir..

8. Kaba Polyester Tişört:

Kaba Polyester Tişört

Poli pamuklu tişörtlerdeki kaba tasarımlar, size verdikleri baskı efekti için oldukça popülerdir. Buradaki t-shirt’e yeni bir desen kazandırmak için üzerinde beyaz noktalı çizgiler gölgeli kaba kestane renginde sade bir görünüm verilmiştir..

9. Eğri Düğmeli Polyester Tişört:

Eğik Düğmeli Polyester Tişört

Modaya önem veren erkekler arasında oldukça popüler olan bir diğer tasarım ise skew button t-shirt tasarımıdır. Tişört çift renk içerir, yani kahverengi ve siyah, çapraz düğme tasarımına sahip ve dar kesimlidir..

Polyester tişörtler, terlemeyi kolayca giderdiği ve çabuk kuruduğu için yaz aylarında veya piknik, trekking vb. Kampta alınmasının ana nedeni budur. Bu kategorideki yeni tasarımlar, yağma bir görünüm vermek için uzun boy ve dar kesim ile gelir. Fitness aşığıysanız, antrenman için rahatlık hissetmek için bu tür tişörtler veya yelekler alın..