Gitara šiandien yra labiausiai mėgstamas jaunimo instrumentas. Gali atrodyti, kad tai išmokti išmokti, bet tiesa yra ta, kad kai tai žinai, pradedi žaisti nesąmoningai. Saugotis! Niekas nenorės, kad nustotumėte žaisti. Taigi, mes pagalvojome, kodėl gi nepasakojus apie kai kurias skirtingų tipų gitaras ir gitarų prekės ženklus. Pažiūrėk.

Kadangi negalite pradėti aukštesnio, sąrašas taip pat yra pasirinktas pradedantiesiems ir pažengusiems žaidėjams.

Kaip pasirinkti gitarą pradedantiesiems:

Dabar trumpai pasakysime, kaip pasirinkti gitarą.

 • Nuspręskite, ar norite elektrinės ar akustinės gitaros, tada pasirinkite, ar norite nailono ar plieno stygų.
 • Pasirinkite tinkamą dydį, priklausomai nuo to, ar perkate jį vaikui, ar suaugusiam.
 • Į gitarą įtraukite elektroninį imtuvą. Visada derinkite jį prie standartinio aukščio.
 • Kaklo ir kulno sąnarys turi būti stabilus ir jaustis saugiai. Medinis tilto tiltas turi būti tvirtai priklijuotas prie viršaus.
 • Grifas turi būti gitaros viršaus lygyje.
 • Jei tai elektrinė gitara su užsukamais kaklais, įsitikinkite, kad ji taip pat turėtų būti stabili ir saugi.
 • Taip pat įsitikinkite, kad kaklo ir kūno sujungimo vietose nėra apdailos įtrūkimų.

Puikūs gitarų tipai pradedantiesiems, būtent.

 • Akustinės gitaros.
 • Elektrinės gitaros.
 • Elektroakustinės gitaros.
 • Dvylikos stygų gitaros.
 • „Archtop“ gitaros.
 • Plieninės gitaros.
 • Palieskite gitaras.
 • Rezonatorinės gitaros.
 • Bosinės gitaros.
 • Dvigubo kaklo gitaros.

Gitarų tipai, kuriuos turėtumėte žinoti:

Pažiūrėkime 14 geriausių gitarų tipų ir jų kūno formų bei dydžių, kuriuos galima įsigyti Indijoje, kad muzikos parduotuvėje išsirinktumėte geriausią.

1. AKUSTIKOS GITAROS:

Kalbant apie akustines gitaras, jos yra dviejų rūšių – plieninės stygos, o kita – klasikinė. Tarp jų yra esminis skirtumas. Yra klasikinis platus kaklas, kuriame naudojamos nailoninės stygos, o kitoje – plieninės stygos, kad būtų sukurtas metalinis skambesys, ir jis gali būti sukomponuotas pagal skirtingus muzikos stilius ir tendencijas.

AKUSTIKOS GITAROS

Tai vienas panašiausių stilių, primenantis senosios mokyklos plokščias gitaras. Abi stygos buvo panašios į pirštų stilius, naudojamas grojant muzikai. Akustinės gitaros paprastai yra tuščiavidurės viduje ir turi gilų toną. Paprastai puikiai tinka groti, ši gitara dažnai naudojama kantri dainoms.

2. ELEKTROS GITAROS:

Šio tipo gitara dažniausiai naudojama rokui, džiazui ir net bliuzui ar popmuzikai. Taip dažnai atsitinka, kad gitara yra prijungta prie aukštos įtampos stiprintuvo. Tikslas yra pasiekti norimą garsumą ir bosą. Stiprinimo sandoris sukuria daugiau metalinio tūrio, padidindamas ir ilgai skildamas.

ELEKTROS GITAROS

Elektrinė gitara turi didelį skirtumą, palyginti su rinkoje esančiomis akustinėmis, tai yra stygos. Elektrinės gitaros stygos yra plonesnės, o elektrinė gitara labiau paplitusi pankroko grupėse dėl tobulo jos skleidžiamo garso.

3. Dvylika stygų gitaros:

Dvylika stygų gitaros

Kitas šiame sąraše yra dvylikos eilučių kategorija. Tai kitokia versija nei įprasto šešių stygų modelio, kurį matote rinkoje. Pirmosios stygos, nelyginiai skaičiai paprastai skiriasi, o nuo antrosios iki dvyliktosios-lyginis skaičius atitinka šešių stygų modelio atitikmens garsą. Stygos šiuo atveju groja poromis, o ne atskirai, kaip šešių stygų gitara. Todėl sukurtas tonas yra šviesesnis ir galų gale aiškus. Norint puikiai groti šia gitara, akordų progresavimą reikia sutirštinti ir pratinti.

4. ARCHTOP GITAROS:

ARCHTOP GITAROS

Čia pateiktas gitara yra pusiau tuščiavidurė plieninė styga. Kad jums būtų aišku, šis yra mėgstamiausias tarp džiazo gitaristų visame pasaulyje. Nors akustinė gitara ir elektrinės gitaros yra panašios konstrukcijos, jos vis tiek skiriasi. Vidinis dizainas turi vidinį elektromagnetinį pikapą. Jį taip pat sudaro puodas, kurio nėra akustinėje gitaroje. „Archtop“ gitaros dažniausiai būna dviejų tipų- pilnavidurės, o kita- plonos linijos.

Suprasite, kad „archtop“ gitaros vidutiniškai kainuoja šiek tiek, taigi, jei jus domina džiazo žanras, nekompromituokite gitaros dėl mažo biudžeto. Tai lengvas pirkinys.

5. PLIENO GITAROS:

PLIENO GITAROS

Šios gitaros, kilusios iš Havajų, skiriasi nuo elektrinių. Šis gitaros prekės ženklas yra sunkesnis ir egzistuoja dviejų rūšių. Ši gitara, pastatyta horizontaliai ant grotuvo kelių, skersai, turi pedalo plieną, kurį sudaro tokia mechaninė taktika, kokia yra arfoje. Dažnai pedalai naudojami kiekvienos stygos žingsniui keisti atskirai. Žaidėjas taip suima visą chromatinę skalę. Tai mus supažindina su vienos iš plieninių gitarų aprašymu. Antrojo tipo plieninę gitarą reikia groti ant kelių, naudojant tvirtą stovo juostą ant horizontaliai uždėto kaklo. Štai kodėl antrasis variantas taip pat žinomas kaip „Lap Steel“ gitara.

6. REZONATORIAUS GITAROS:

REZONATORINIAI GITARAI

Konkrečios gitaros rūšys yra unikalios visomis prasmėmis. Daugelyje gitarų nėra įprastos garso angos. Jis yra didesnis ir vietoj garso skylės turi apskritą plokštelę, kuri gerai paslepia rezonatoriaus kūgį. Kūgis dabar veikia kaip garsiakalbis, manipuliuojantis garsu. Kūgis pagamintas iš susukto aliuminio. Ši gitara dėl šios savybės linkusi skleisti labai skirtingą ryškų ir aiškų garsą, kuris vienodai gerai girdimas dideliuose kambariuose ir gyvas pasirodymas po atviru dangumi. Šią gitarą labiausiai mėgsta kantri muzikos atlikėjai ir bliuzo dainininkai, tačiau šiomis dienomis ji taip pat tapo populiari pagrindinėje muzikoje.

7. ELEKTRIFIKUOJANČIOS BOSZINĖS GITAROS:

BOSO GITAROS

Bosinė gitara yra klasikinis gitaros tipas, kuris yra toks populiarus, koks yra. Šioms gitaroms būdingos plataus ilgio storos stygos. Žinoma, tai ne tik be jokios priežasties. Gitaros garso elgesio modelis yra tas, kad jis suteikia žaidėjui įvairias natas, kurios sutampa su žemiausiomis keturiomis stygomis. Tai galioja net tada, kai gitara skamba oktava žemiau. Yra dviejų tipų bosinės gitaros- elektrinė ir įprasta akustinė. Įprastos gitaros paprastai turi keturias stygas, tačiau penkta ir šešta stygos yra vienodai prieinamos.

8. Dvigubo kaklo gitaros:

Dvigubo kaklo gitaros

Ši gitara neatrodo tokia, kokia yra šiame sąraše. Taip atsitinka, kad tame pačiame korpuse yra dvi skirtingos gitaros. Yra standartinis įprastas kaklas, kuriame laikomos šešios stygos, tada yra dar viena dvylikos stygų. Deriniai taip pat yra skirtingi, ir tas pats korpusas šiuo atveju yra rezonuojantis centras. Gitara paprastai yra naudinga tais atvejais, kai reikia nuolat keisti natas, o viena gitara negali visko aprėpti. Roko gitaristai dažnai pasirenka tai kaip mėgstamiausią savo gyvų pasirodymų metu arba kai gitaristui vienu metu įraše reikia dirbti kelių gitarų kūrinyje..

9. ŽAIDIMAS KLASIKINIU būdu:

KLASIKINĖ AR ISPANŲ GITARA

Šios gitaros kilmę galima atsekti Ispanijoje ir tada tai buvo vienintelė gitara, naudojama klasikinei muzikai groti. Tai priklauso gitarų tipams pradedantiesiems.

Pagrindinė gitaros savybė yra ta, kad ji pagaminta naudojant medieną, o apatinėje gitaros pusėje, kuri sukurta kaip moteriškas liemuo, yra didelė garso dėžutė. Garso dėžutė yra tuščiavidurė, o viršuje esanti styga kažkada buvo suveriama naudojant žarnų stygas. Tačiau tobulėjant muzikinei įrangai, dabar naudojamos nailono stygos. Jie skleidžia kitokį ramesnį garsą, kuris taip pat yra šiek tiek nutildytas. Muzika yra maloni ir idealiai tinka klasikiniam žanrui. Tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kad metalinės stygos niekada neturėtų būti dedamos ant ispaniškos gitaros.

10. FLAMENCO GITA:

FLAMENCO GITARAS

Pagrindinis skirtumas tarp „Flamenco“ gitaros ir klasikinės ispaniškos gitaros, kurią galite nusipirkti rinkoje, yra ta, kad „Flamenco“ gitaros plokštė yra platesnė. Tuo ir baigiasi skirtumas. Gitarą dažniausiai renkasi šalies vartotojai, kuriems reikia dirbti su įvairiomis natomis, ir ji skirta pažengusiems besimokantiesiems.

11. Pusiau akustinė gitara:

Pusiau akustinė gitara

Pusiau akustinei gitarai yra didžiulė tuščiavidurė garso dėžutė. Elektrinės gitaros korpusas turi šią dėžę centre, kad būtų pakankamai garso. Tokiu būdu nereikia stiprintuvo, kuris padidintų garsą, kai žaidžiate mažame kambaryje, kuriame yra mažiau žmonių. Šiuo atveju garso dėžutė dažniausiai yra metalinė; todėl akustinės gitaros skleidžiamo garso kokybė ir gylis šiuo atveju nepasiekiami.

12. RAUDONO kaklo gitara:

RAUDONO kaklo gitara

Gitaros prekės ženklas yra raudonkaklė gitara, suprojektuota su dviem atskirais kaklais, kurie yra vienodi. Nors šis dizainas suteikia universalumo, jis taip pat priartina modelį prie dvigubos kaklo gitaros. Raudonojo kaklo gitara turi skirtingą stygų derinį, be šešių ir dvylikos, jei tai dvigubas kaklas. Šiuo atveju taip pat yra bosas ir begalinis kaklas, jei to paprašysite. Ši gitara naudojama žaidėjui suteikti lankstumo, ypač kai jis groja solo.

13. SKYRIUS KŪNO ELEKTROS:

SKELBTAS KŪNO ELEKTROS

Šio tipo gitaroms yra rezonuojanti kamera, o džiazo muzikantai dažniausiai naudoja šią gitarą. Kėbulas yra tvirto dizaino ir aptakus, todėl jį lengva transportuoti. Jei reikia, stiprintuvą kartais galima laikyti šalia.

14. DOBRO:

DOBRO

Dobro kažkada 1930 -aisiais atsitiko kaip gitaros kompanija, tačiau dabar tai daugiau gumos gumos derinys. Tai kitokia gitaros markė, kuri yra beveik reta.

Dabar, kai žinote įvairias gitarų rūšis, atėjo laikas įvertinti save nuo pradedančiojo iki pažengusio, kad padėtų jums pasirinkti tinkamą pasirinkimą. Įvairių tipų ir prekės ženklų gitaros yra nuolat naudojamos ir įrodė pinigų vertę. Nors investuoti į kai kurias iš jų gali būti sunku, kai kurių tipų gitarų tiesiog neįmanoma atsisakyti.