Žmogaus plaukai skirtingai reaguoja į išorinius plaukų atspalvius. Dažydami plaukus, būkite tikri, kad jūsų plaukų spalva gali atrodyti ne taip, kaip katalogo mergaitė. Netgi skirtingi katalogo knygoje esantys plaukų atspalviai skirtingai reaguotų į plaukų spalvą. Taip yra todėl, kad šis skirtingas spalvų dažnis mūsų plaukuose atlieka skirtingus vaidmenis, per kuriuos kai kurie plaukai išlaiko didžiąją dalį spalvos ir mažiau atsispindi, o kitiems plaukams spalvų įsiskverbimas nėra toks gilus ir gali labiau atspindėti spalvą.

Tačiau prieš dažymą plaukų dažai dažnai naudojami pašalinant papildomų spalvų atspindžius arba netgi padedant vienodai išlyginti spalvą ant plaukų. Nors daugelis dar nežino apie šio produkto naudą ar veikimą, jie dažnai naudojami, kai į natūraliai gilias plaukų spalvas įtraukiami šviesesni atspalviai. Štai kodėl šiame straipsnyje šiandien aptarsime įvairius dažų plaukų tonerius, kuriuos galbūt norėsite pasirinkti.

Geriausi plaukų dažai dažytiems plaukams:

Suraskime čia paminėtus 8 populiariausius plaukų tonikus, kad ištaisytume plaukų spalvą.

1. Puikus sidabrinių rožių plaukų tonikas:

Plaukų spalvos toneris Brilliant Silver Rose plaukų tonikas

Nuostabus sidabrinių rožių plaukų tonikas turi švelnų rožinį šampano šviesų atspalvį, kuris pašalina bet kokių spalvų žalvarinį pojūtį ir akimirksniu išlygina spalvą, kad suteiktų natūralų pojūtį. Jis pašalina gelsvus atspalvius ir sumažina plaukų spalvos gyvybingumą. Šis dažiklis turi PETA sertifikatą ir gali būti naudojamas visų tipų plaukams ir galvos odai.

2. „Willa Color Charm Liquid Creme“ plaukų dažų dažai:

Plaukų dažų tonikas Willa Color Charm Liquid Creme plaukų spalvos tonikas„Wella“ spalvų žavesio kreminis plaukų tonikas pašviesina plaukų toną, kad šviesesni blondinės atspalviai galėtų gerai sukietėti su plaukais, nesukeldami nenatūralaus jausmo. Šis produktas turi likvidavimo technologiją, kuri sujungia išorinį atspalvį su plaukais, o šio aplikatoriaus švelnumas tinka visų tipų plaukams.

3. „L’Oreal Colorists Secrets Brass Banisher“:

Geriausias tonikas plaukų spalvai „L'Oreal Colorists Secrets Brass Banisher“

„L’Oreal“ spalvininkų paslaptys yra subalansuotos blizgesio procedūros, kuri neleidžia dažytiems plaukams išdžiūti, išblukti ir garbanoti karštyje, taip išlaikant dažytą spalvą, o žalvarinis blizgantis dažiklis aktyviai pašalina raudoną ar gelsvą atspalvį.

4. „L’Oreal“ profesionalus ekspertas spalvų korektorius:

Plaukų dažai „L'Oreal Professional Expert Color Corrector Blondes“

Tai dar vienas „L’Oreal“ namų hitas, kuriame ekspertas spalvų korektorius daugiausia dėmesio skiria subtilių šviesių atspalvių ištaisymui, pašalindamas atspalvio geltonumą, išryškinantį spalvos grynumą, nepakenkdamas jūsų plaukams.

5. „Schwarzkopf Live Color Silver“ toneris:

Dažai dažytiems plaukams Schwarzkopf Live Color Silver Toner

„Schwarzkopf LIVE“ spalvų tonikas išryškina plaukų spalvos intensyvumą, tuo pačiu dalyvaudamas plaukų atspalvio stiprinime, kur galite lengvai pasirinkti spalvos pakeitimą, o pro-vitamino B5 buvimas maitina ir kondicionuoja plaukus, leisdamas spalvai gerai derėti su atspalviu..

6. „B blonde Maximum Color Toner“:

Plaukų spalvos toneris namuose B blondinė Maksimalus spalvų toneris

Šis spalvotas Jerome Russell tonikas užtikrina, kad šviesiai iš anksto pašviesintų plaukų atspalvis išlieka gerai išryškintas, o atspalvių dažai įvairių blondų atspalviuose susilieja su plaukais ir suteikia natūralų blizgesį jūsų išvaizdai.

7. Davine’s L ’Art De Color kobalto violetinės spalvos švelnus plaukų tonikas:

Geriausias tonikas plaukų spalvai „Davine“ „L“ Art De Color Cobalt Violet Soft Soft Toner

Kad jūsų plaukai būtų gerai nušlifuoti, šį spalvą koreguojantį tonerį sudaro minkšti pigmentai, kurie prisipildo baliklio arba spalvos pastos. Violetinių dalelių atspalviai dažiklyje pašalina nemalonias geltonas arba žalvarines raudonas spalvas, todėl galite įgauti natūralią saulės bučiuotą išvaizdą, dėl kurios plaukai tampa elegantiški.

8. „Jerome Russell Punky Color Platinum Toner“:

Plaukų dažų dažai Jerome Russell Punky Color Platinum Toner

Tai taip pat yra pusiau pastovus spalvotas tonikas, turintis augalinį pagrindą ir naudojamas ryškiai, kad plaukai išliktų natūralūs, o plaukai būtų minkšti ir glotnūs, kad būtų gerai pavaizduota plaukų spalva..

Galite gauti daugybę atspalvių atspalvių – nuo šilto medaus iki šviesių pelenų ir žymiai sidabrinių! Toneriai netgi turi raudonų, tamsesnių ir violetinių tonerių, kuriuos galima naudoti esant silpnam plaukui. Jūs netgi galite išbandyti šį plaukų spalvos tonerį namuose. Atlikite tyrimus ir supraskite, kokius atspalvius ir tonus galite padaryti su savo plaukais!

Priklausomai nuo jūsų plaukų plovimo įpročių, jums gali tekti atnaujinti tonusą nuo 2 iki 8 savaičių. Kuo dažniau plaunate, tuo silpnesni tonai, jau nekalbant apie tai, kad kasdien plaunant plaukus, plaukai gali būti pašalinti iš natūralių aliejų ir išdžiūti.

Kiekvieną kartą, kai eksperimentuojate su cheminėmis medžiagomis arba naudojate geriausią plaukų spalvą, parodykite meilę kondicionuodami plaukus arba švelniai masažuodami..

Dėkojame, kad skaitote, ir būtinai perskaitykite daugiau mūsų grožio straipsnių!