Mūsų odoje yra mažų porų, kurios leidžia odai įkvėpti šviežio deguonies. Be to, šios poros yra priežastis, dėl kurios prakaitas pasirodo ant mūsų odos, o poros veikia kaip langas į mūsų kūną ir iš jo. Dabar nuolatinė tarša ir teršalų dalelės ore, sumaišytos su nedideliu atšiauriu saulės spinduliu, daro mus supančią aplinką gana kenksmingą. Mūsų oda, būdama naivi tokioms situacijoms, dažnai praleidžia tas daleles, kurios ilgainiui gali pakenkti odai.

Vėlgi, iš porų išsiskiriantis aliejaus perteklius dažnai padidina šias poras, leisdamas išsiskirti daugiau aliejaus, tuo pačiu įleisdamas daugiau taršos. Būtent tada kosmetikos rinka pasiūlė tonikus, skystos ar kreminės konsistencijos kosmetiką, kuri sutrauktų poras, tuo pačiu išvalydama ir galbūt tonizuodama odą, kad būtų lengviau.

Efektyviausi odos tonikai visų tipų odai Indijoje:

1. „Lotus Herbals“ rožių tonas rožių žiedlapių veido odos tonikas:

Odos tonikai Indijoje 1

PIRKITE ČIA

Rožių žiedlapių veido odos tonikas yra su rožių ekstraktais ir Aloe Vera, viena iš patraukliausių odos specialistų, kuri nuramins ir nuramins jūsų odą, tuo pačiu sumažindama ir patobulindama porų dydį, kad jūsų veidas galėtų gaiviai kvėpuoti ir vis tiek nebūtų linkęs į sudirginimą ir šiurkštumas.

2. Neutrogena Fine Fairness Toner:

Odos tonikai Indijoje 2

Puikus „Neutrogena“ dažiklis išryškina netolygų odos atspalvį ir įdegio dėmeles, kad galėtumėte įgauti perlamutrinį baltą spindesį, o specialus vitamino C ir sojos baltymų mišinys maitina ir drėkina jūsų odą. natūralios odą šviesinančios maistinės medžiagos šiame toneryje yra tinkamas pasirinkimas tiems, kurie nori būti sąžiningi kelyje.

3. Neutrogena Deep Clean Blackhead šalinantis aušinimo toneris:

Odos tonikai Indijoje 3

PIRKITE ČIA

Kitas ypatingas „Neutrogena“ gaminys, šis tonikas yra specialiai sukurtas riebiai, į spuogus linkusiai odai, kur inkštirai yra gana ryškūs kiekvieną kartą, kai žvilgtelite į odą. todėl kedro mediena ir inkštirai gerai kovoja su sudėtingais geliais, kad pašalintų nešvarumus ir spuogus, tuo pačiu išgrynindami poras.

4. „Kaya Skin Clinic“ valymo tonikas be spuogų:

Odos tonikai Indijoje 4

PIRKITE ČIA

Profesionaliai prabangus baltas buteliukas, „Kaya“ valymo dažai be spuogų yra purškimo buteliuko dažai, kuriuos lengva nešiotis ir tepti. Šviežia migla pašalina nešvarumus ir išvalo po aliejumi esančias kišenes, tuo pačiu suteikdama odai gyvybingos energijos.

5. „Fabindia“ arbatmedžio dažai:

fabindijos arbatmedžio tonikas

Arbatmedžio tonikas iš „Fabindia“ yra absoliučiai mėgstamas riebiai linkusiai ar jautriai odai. Šis tirpalas be alkoholio nedirgins jūsų odos, o bus lygus, nes arbatmedžio ekstraktas ramina odą, pašalindamas nešvarumus ir sumažindamas porų dydį. Arbatmedis taip pat dalyvauja įsiurbiant reikiamus aliejus ir drėkina veidą, kad oda būtų elastinga.

6. Gaivinantis ir skaistinantis Himalajų tonikas:

Odos tonikai Indijoje 6

PIRKITE ČIA

Natūralių žolelių ingredientų kokteilis, Himalajai visada suteikė odai draugiškų organinių pataisų, panašių į šį toniką, kuriame Himalajai sumaišomi su citrusinių vaisių ekstraktais su Boerhavia šaknimis, kurie maitina odą, tuo pačiu giliai valo ir kondicionuoja..

7. „Nivea Visage Oil“ reguliuojantis tonikas:

Odos tonikai Indijoje 7

Alyvą reguliuojantis dažiklis atitinka savo pavadinimą, kai dažai sugeria jūsų veido perteklių, išvalydami apatines odos aliejaus kišenes. Pieno rūgštis veikia bakterijas ir nešvarumus, todėl jas pašalina, o drėkina odą, kad sulaiko drėgmę.

8. L’Oreal Hydra Fresh Instant Freshness tonizuojantis vanduo:

Odos tonikai Indijoje 8

Pirmas dalykas, kurį reikia pastebėti naudojant šį tonerį, yra ledo šalčio pojūtis, kuris iš karto nuramina odą, o Beta Hydroxy ir vitaminas B5 paaiškina jūsų odą, suteikdami minkštą porų mitybą..

9. Lotus Herbals baziliko tonikas:

Odos tonikai Indijoje 9

PIRKITE ČIA

Agurkų ir baziliko ekstraktai susilieja ir sudaro nuostabų toniką, kuris yra ne tik minkštas ir švelnus odai, bet ir sunkus porų susitraukiklis, kuris pašalina aliejų ir nešvarumus, nedirgindamas jūsų odos.